Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

petulka777
13. jan 2010

Inak podla velkosti mimi,ked som bola na 3D sone,tak vysiel termin az okolo 20.4.takze uvidime,kedy sa to narodi 🙂

janicka11
13. jan 2010

keby idem na 3D sono povedia mi uplne iný termin,tak to je sranda teda....

petulka777
13. jan 2010

Je to mozne,ale aj nemusi,ved to je len 6 dni rozdiel a tiez nevieme,kedy sa male bude pytat von,ci toho 14.4.
Janicka,uz mas aj nieco nakupene?

cicimon
13. jan 2010

mne na 3D nepresunuli termin, ze to uz sa neposuva..

petulka777
13. jan 2010

Cici,ani mne ho doki nepresunul,len som tam na monitore videla,ked maleho meral,ze termin 20.4. asi je trosku mensi,ako by mal byt...

cicimon
13. jan 2010

ja som tam mala 2 datumy - jeden myslim 16. a druhy 20.4...a na morfo 18. a 19....

roxi
13. jan 2010

tak my sme spať z MC, malá sa vyhrala, už sa aj naobedovala, tak teraz chvíľku pozerá telku,

postrehla som, že zuzi šla do nemocky, to len na pozorovanie, či sa jej niečo zhoršilo, nejako som nepostrehla,
každopádne držím palce, nech ste s Maxíkom v poriadku a nech ste čo najskôr doma 😉 ,

cicimon - dík za tabuľku, len tie údaje mi tam nesedia, podľa toho by to moje bábo bolo nejaké priveľké, ale asi to je tam len orientačné, tak hádam je všetko ok, keĎ to doki nekomentoval, tak by to snáď malo byť v poriadku

roxi
13. jan 2010

a s tými očičkami, tak ja mám modrošedozelené, manžel svetlo hnedé a nad Leou sa každý pozastavuje a čudujú sa, lebo ich má strašne tmavé, tmavohnedé, ale to vyzerá až akoby boli čierne, normálne na ulici, alebo v obchodoch nás ľudia zvykli zastaviť a rozplývať sa nad tým aká je čiernoočka 😀 , v našej rodine mal každý len modrastú farbu očí, v manželovej modrú a svetlo hnedú, tak niekedy sa tiež zamýšľal, že po kom ich môže mať až tak tmavé, no a keď sa narodila, tak mala čierne vlasy a asi v 3 mes. jej začali postupne vypadávať a už jej rástli svetlo hnedé, cez leto to mala vyťahané až do blond - čo pri jej očiach vyzeralo dosť komicky 😀

stanusa
13. jan 2010

roxi zuzka mala vysoky tep, tak isla na pozorovanie a ekg.
prave som sa dozvedela, ze budeme mat v rodine dalsie babo v auguste 🙂

roxi
13. jan 2010

stanusa - tak gratulujeme k ďalšiemu prírastku 😉 , tento rok bude fakt plodný, včera som stretla jednu kamošku a tiež sa im už podarilo zapracovať na teda pre nich už druhom bábu, tak asi sa zas budeme stretávať na ihrisku, ešte aj vo výťahu mi včera jedna susedka vravela, že tiež je tehu, len to na nej ešte nevidno, proste všade naokolo samé tehuľky 😉

zuzi - tak držím palce, radšej nech ste v nemocke, snáď to nič nie je a čoskoro vás pustia, ale zas keby niečo, tak aspoň ste pod dohľadom

roxi
13. jan 2010

mimochodom ja som teraz normálne zvedavá, čo za hybrid sa nám narodí teraz a či sa tiež zmení farba vlasov ako pri malej, to ľutujem, že som jej nejaký pramienok neodstrihla, aby sme mohli teraz porovnať ten rozdiel 😀 ,

ale poviem vám, že už mi brucho poriadne prekáža, najradšej by som už bola, keby som mala po pôrode, pri malej mi to vadilo až ten posledný mesiac a posledný týždeň som už behala po schodoch, každý deň vysávala, zmývala podlahy, dávala si vínko, teplý kúpeľ, proste všetko len aby už bola von - to som kedysi vôbec nechápala, že niektoré baby sa tak snažia, aby sa už len malé narodilo, až kým som na tom nebola rovnako, ale aj tak nič nepomohlo, ona si proste povedala, že si počká na termín a hotovo 😀

michalag
13. jan 2010

nemate niektora skusenost s touto strankou? http://www.detske-oblecenie.eu/ , neviem ci sa mi to zda ale tusim niektora z tadeto objednavala

stanusa
13. jan 2010

roxi mne brusko zatial nevadi, len ta vaha - vcera mi volala kamoska, pri tom som sa zohla po smietku na podlahe a tak sa pri tom zadychala a ona sa ma pytala ze co robim - som fucala ako lokomotiva 😀
to budeme mat pred Velkou nocou poriadne poupratovane 🙂

anaja81
13. jan 2010

Michala,
ja mam z tejto stranky objednane dost vela veciciek a som s nimi spokojna....aj s cenou, lebo ta sa neda porovnat ak by som vsetky tie veci kupovala v obchodoch a aj kvalita aj ked su to polske vyrobky, ale polske su omnoho lepsie ako cinske
Ja som hlavne pozerala na to. aby to bola 100% bavlna a hlavne tie veci, ktore idu malickemu priamo na telo...takze ja ti mozem tuto stranku len a len odporucit....a su aj spolahlivi, lebo mne sa stalo v poslednej objednavke, ze mi zabudli poslat dve ciapocky, tak som tam zavolala a ta pani si priznala chybu a hned za dva dni som tie ciapocky mala doma a za postovne som vobec neplatila.

stanusa
13. jan 2010

anaja a nie je to podobne ako http://kojenecke-obleceni.eu/
idem pokukat tu stranku

stanusa
13. jan 2010

tak sa mi paci viac ako kojenecke oblecenie
aku velkost nam bude treba cez leto? maju tam pekne letne overaly 🙂

michalag
13. jan 2010

stanus, ja trosku pozeram na toto, mozno ti to trosku pomoze https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

michalag
13. jan 2010

ja som si najskor myslela ze je ta stranka co dala stanus, len ze zmenili stranku 😅

anaja, ja som tam akurat nasla 2 body co som malickej kupila a vysli ma v tom obchode len jedny o 1,64 eura (50,-) viac tak preto sa pytam, tiez z tade planujem objednat hlavne nejake bodynka a polodupacky, len rozmyslam ake velkosti (hlavne na leto) a kolko, ale potrebujem hlavne nieco pekne do porodnice cize to v. 56 a potom 62,68 na viac dopredu sa asi nevyplati, kedze to uz bude asi zima

vejula
13. jan 2010

kde ste kočky... Ja som dnes urobila masko na taký akýsi exotický spôdob, bo už som nevedela čo mám vymyslieť...
A čo ste vy dnes varili???

anaja81
13. jan 2010

aha, tak teraz som si vsimla, ze som sa zmylila....stanusa mala pravdu...ja som si objednavala zo stranky kojenecke oblecenie a nie z tej co si ty pisala.

civavava
autor
13. jan 2010

ahoooj kocky,

ako sa mate? som vas precitala, doobeda som bola doma lebo mi montovali internet a vyzera ze super fici , tak sa tesim, no a v praci som do 18ej, pada tu mrznuci dazd tak som zvedava ako sa dostanem autom domov 😒 :-
(

vejuli to znie dobre, dala by som si take masko, ja som mala dnes len bagetu a Renemu sa to vobec nepaci 😝

kolegyna mi doniesla 2 plne tasky veci pre mimi, do 6ich mesiacov plus ten monitor dychu, tak v sobotu pojdem dokupit take drobnsoti ze vlozky do podprdy, nejake podprdy na kojenie a finito, buduci vikend vyperiem a konciim, potom uz moze prist april 🙂)))

zuzanka, tantamka, drzim vam palce, nech sa v nemocke pekne o vas a o miminecka staraju, potom sa ozvite ako sa mate 😔

monva
13. jan 2010

Ahoj kolektiv 🙂
Dnes som bola zase na detske zlavy v Tescu pozriet a znovu som nakuuuupila Maju tam tzv. cestovnu sterilizacku do mikrovlnky (mala spratna a na odsavacku, flasku prip. cumel ako stvorena) len za 2,5 eur, mali aj vacsiu asi za 6 eur, no do nasej mikro by sa nezmestila, body 2 za cenu 1 = 2,5 eur za dve, overaliky na spinkanie biele 3 balenia za super ceny (cca 130,- korun) aj packy bodynka 5 ks (jedno vychadzalo na 40.- korun), uz som nakupila aj cajiky na kojenie, poporodne vlozky v super cene, vlozky do podprdy za 1,49 eur, latkove plienky Hybler 70x70 cm 10 ks za 8,- eur ... fakt sa oplati pre buduce mamicky. Nakoniec sme aj pre Danka kupili vetrovku taku istu ako minule len velkost na 3-4 roky uz na buducu zimu za 6 eur.

Teraz som utahana ako kon, davam si slabu kavu, v noci nemozem spavat tak preto len slabunku. Uz sa pichanie v podbrusku oslabilo vcera to bolo len 2x, dnes co som chodila tak vobec, hmm. Najcastejsie to picha pri vstavani zo sedu alebo ked dlhsie sedim tak aj pri tom. Pri chodeni a lezani to neboli vobec.

petulka777
13. jan 2010

Ahojte kocky 🙂
Monva,tak to si super nakupila,ja sa chystam do Tesca v piatok.
Dnes sme boli s mm prvy krat na nakupoch pre mimi a kupili sme uzasnu osusku,krasnu trojkombinaciu do porodnice(body,ciapocka a rukavicky),flasku na caj,ciapocku a podbradnik,tak sa na to neviem vinadivat 🙂 Su to nase prve mimi veci,takze nas toho caka este veeeeela.
Aky ste mali den babule?

civavava
autor
13. jan 2010

babenky, toto je zaujimave, monitor dychu, oceneny cesky vyrobok, s upechom sa predava v celej EU ....

http://www.jablotron.cz/nanny/cz/index.html

grekyna23
13. jan 2010

petulka, monva tak hodte vase ulovky do albumov, nech sa potesime s vami 😉
monva, tie ceny fakt nezneju zle... dobre si nakupila 😉

michalag
13. jan 2010

babenky, foto, fotooooo 🙂 ... ako tak pozeram tak sa mi obcas oplati ist do BB do Tesca 🙂

juliap
13. jan 2010

ahojte kocandy,

my mame v po az 3 tesca, pri nas na sidlisku je minitesco, tu maju zlavy na detske vecicky uz od vianoc, len tie body maju len dievcenske ruzove
v nedelu sme boli s mm aj v hypertescu, tam zasa nemaju vobec nic
a zajtra sa chystam do mesta do tesca tam je najvacsi vyber detskeho, tak dufam ze budu mat nieco aj pre nasho drobca

monva, tiez som dnes pozerala aj na hygienicke, tie poporodne vlozky su dobre? nemam s nimi skusenost, tak porad

fleury
13. jan 2010

doplnam statistiku aprilovych babatiek o dalsie dievcatko 🙂

blondy12
13. jan 2010

jaj monva super to znie co vsetko si nakupila...ja radsej ani nejdem pozerat..tento mesiac nie sme na tom najlepsie a kym to este netreba radsej vydrzim... ☹ ...

inac ja som si kupovala take tehu saty tak som ako darcek dostala poporodne vlozky..tak to aspon mam jeden balik len neviem ci mi jeden bude stacit 😨 ..co myslite?

jaj ja som uz teraz unavena..sa ucim na piatkovu skusku zo zaciatku som to flakala a teraz to dotahujem ako sa da 😠 klasika no..takze dnes urcite do 9ej ked nie do 10na papiermi...a zajta to iste a potom sa len pomodlit a spat..a som sa rozhodla ze tehotna ci netehotna kupim si flasku vinka a pred skuskou si dam 1dc...ja som si tak davala vzdy tesne pred skuskou a viete ze raz som nedala a neurobila som 😀 😅 ...tak si hovorim mozno ma to aj povzbudi ono to ten stres trosku zmensi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre