Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
16. feb 2010

veve gratulujem ku chlapčekovi... Inač čo chodím na predpôrodnu prípravu tak skoro samí chlapci, to je fakt zvláštne vraj to má byť 50:50

aktakk
16. feb 2010

Kiwi- dakujem. No ja co som pozerala na nete tak sa mi zda najvacsi vyber prave v tom babymarkete. Ale ci je to tak aj v skutocnosti????

kiwinka
16. feb 2010

v babymarkete maju toho dost veru, aj na vyber.. 100 ludi, 100 chuti,,, Brendon+ babymarket drahsie
babyland+kocikovo lacnejsie...
vsade daco vyberes asi,,ja som to tak riesila 😉

seuska
16. feb 2010

Tak sme doma z poradne. V podstate nic nove nemam, nevysetroval ma dokino, az o dva tyzdne mi bude brat stery a kukat krcok. Moj plan s cisarskym nevysiel... Tak musim ist za anesteziologom kvoli Epine, ale vraj aj to ta este odhovaraju a najhorsie je ze ak nebudes rodit v pracovnom case tak mas smolu 😠 no nastvata som na toto tu... Sestricka mi sice slubila ze bude pri mne ze jej mam zavolat ked budem rodit, ale tak s tou epinou ma nastvali... no nic, skusim to nejak este vybavit cez znamu lekarku....Tak a vediem asi v tabulke priberani +20 kg 😀

Veve gratulujem ku chlapcekovi..... perfektne maly vajcos Dominik...

A baby diky za tie infosky o kojeni som z toho jelen bola...

Ja mam kosele do porodky 3 (2 obycky na gombiky a 1 s otvormi na boku) vlozky mam jednorazove, ale asi objednam este tie co sa peru... no kuknem jake ceny su...

Bola so mnou jedna baba na poradni co je o 2 tyzdne pozadu oproti mne a ja ked som jej zacala rozpravat ze uz skoro vsetko mam nakupene tak kukala na mna jak puk 😀 a to som si este tak na Vas niektore myslela ze uz mate aj poprate a pozehlene, ze asi by si tukala po čele 😀 Ona este vobec nic nema, som sa az trapne citila ked som jej hovorila o zozname veci a tak... jak z marsu keby som prisla 😀

oliinka
16. feb 2010

ahojte .ja mám akosi krče dole v podbrušku,dosť nepríjemné.dufam,že to prejde.dnes som bola v poradni,CS mám 2 vy máte kolko?o dva týždne mi bude robiť prietoky.beriem železo aj vitamínky.

oliinka
16. feb 2010

žeby som mala to pobolievanie dolu z vyšetrenia?lebo trochu aj bolelo

dejna3
16. feb 2010

ahojte 🙂

kami, ako? dúfam, že lepšie 😉
aktakk, vďaka za info... tu na MK som niečo čítala, väčšinou si pochvaľovali, len včera ma tá kritika dosť zarazila 😒
veve, gratuliky k dominikovi 😉
ja sa tiež chystám ešte v marci na melír a trošku podstrihnúť (ja teraz mením účes, mávala som postupne strihané vlasy a teraz nechávam len dorastať do rovnakej dĺžky), potom na to určite nejaké obdobie nebude čas, ani pomyslenie 😅
ja som sofi djčila, resp. papala odsaté mliečko každé 3 hoďky, ale mám kámošku, ktorá musí dojčiť takmer kaťdú hoďku... takže - indi vindi...

a už si nepamätám, na čo všetko som ešte chcela reagovať 😀

dejna3
16. feb 2010

aha - košele - ja mám do pôrodky nachystané 4ks, každý deň čistú 😉
dnes ma celý deň boleli kríže ☹ a veľmi ma ťahá podbruško, to svalstvo... niekdey mám pocit, že moje brucho váži 100kg 😝 ... mám takú bielu vetrovku, ktorú nosím a vonku na tom snehu vyzerám jak obrovská snehová guľa 😠 🙄 😀

z našej roboty minulý rok otehotnelo 9 kolegýň (vrátane mňa) - už všetky porodili (posledná minulý piatok), takže už len ja som zostala 😅 a skóre je zatiaľ 6ks dievčatiek : 2ks chlapcov 😀 😀

tarinka333
16. feb 2010

ja som uvazovala, ze by som si epi ani nedala... neviem... boliet to bude tak ci tak, kamoska dostala jednu epi, nezabrala, pichli jej druhu epi a viete, kedy zabrala? Az nieco pocas sitia !!! takze si zaplatila za dve epi a prezila si celu bolest. po porode bola omamena, ako nadrogovana, sak po dvoch epi... a kedz prestala ucinkovat, isla osaliet od bolesti... hm, tak preto uvazujem, ze ju nedam.
No a moj mm zatial hovori, ze chce byt pri porode, aby mi bol oporou, tak uvidime, ci ho to neprejde.

zuzkabar1983
16. feb 2010

Ja som si zatial kupila 2 kosele (tie kojenecke) a este si chcem kupit jednu cisto len na porod. Ale to by bolo asi najlepsie s gombikmi, ci sa mylim??? 😒 Myslim s gomnikmi kvoli tomu, v pripade ze by dali dieta hned prisat na prsnik. Ci to nerobia??

malalady
16. feb 2010

zuzkabar niekde to robia niekde nie.. 😉

aktakk
16. feb 2010

Kiwi- mne sa jedna len o kociky, ostatne mam v podstate nakupene.

Dejni- za malicko. Ako vravim, ja som od kamosiek nepocula nic zle. Je to taka mensia porodnica, ja som tam lezala len na gynekologii a sestricky tam boli mile a aj doktori....

kamilakd
16. feb 2010

zuzka bar no lepsie vobec nie je mam dalsie ATB a mam anginu a rozpravanie mi robi problem mam pilku v krku 😅 zajtra ti drzim palceky na poradni nech tam maly este cuska keby nieco daj vediet zuzka 😉

vejulcek ahoj ani nie rano a vecer najhorsie cez den sa snazim spat

kiwinka aj podla mna je brendon dost predrazeny 😅

kamilakd
16. feb 2010

seuska to co uz je za bordel ze rodit v pracovnom case 😠 a na porodnici nemaju 24hodin anesteziologa to uz fak kde sme v praveku?nam vystelu jamu listami cupneme a babo nam doslova vyklzne 😅

danka stale rovnako akurat tlak je dobry

inak baby neblaznite s tou bolestou v podbrusku drzte sa nech tam miminka vydrza a nech netrapia

kamilakd
16. feb 2010

dievcata asi panelakujete ze?alebo ordinujete v zahrade 😀

cicimon
16. feb 2010

ja panelakujem a olympiadujem, mame striebro

kamilakd
16. feb 2010

cicimon 😀 ja to tiez prepinam

zuzkabar1983
16. feb 2010

Kamilka zajtra ti dam vediet ako som dopadla. Dufam, ze sa coskoro vyzdravis, dnes som na teba myslela. Hadam tie ATB zaberu. Drzim palce

dejna3
16. feb 2010

ja som už "doordinovala" 😝 drahý kuk hokej 😅

cicimon
16. feb 2010

este ide biatlon 🙂

jana3
16. feb 2010

Ahojte, niekto sa ma pytal, kde som kupovala tie vlozky do podprsenky, tak teda na
http://www.ekoplienky.sk/uvod/pre-mamicky/
kupila som BL, flanelove aj polyesterove, po dva pary, ostatne sa mi zdaju dost drahe, hlavne ak sa mi neosvedcia...

jana3
16. feb 2010

Este sa opytam mamiciek, ktore cakaju druhe babatko tesne po sebe... Idete prat vsetky vecicky odlozene po starsich detoch? Teda ja to mam poodkladane v krabiciach a sackoch, oprate, sice pred rokom a pol... Neviem, ci sa mi chce prat a zehlit to strasne kvantum veci... som asi dost leniva a neporiadna mamicka 😒

oliver1
16. feb 2010

jana 3: ahoj, medzi mojimi budú 3 roky, akurát tieto činnosti už mám za sebou , aj ja som mala pukladané v sáčkoch a v krabiciach v garáži, doniesli sme ich domov a som ich prezrela a vybrala som tie veci čo sú tak zhruba do roka a vyprala som len tie najmenšie od 0 do 3 mes. a ktoré sa budú priamo dotýkať telíčka. Ináč pred odložením boli všetky vypraté, preprala som aj fusak a deky, a ešte som chcela aj plienky, ale vlastne tie budú na široké balenie a nebudú sa dotýkať priamo

dejna3
16. feb 2010

ja sa chystám tiež vecičky oprať a požehliť 😉 tiež som ich vyprala, pred odložením, ale je proste periem furt 😀 😀

kiwinka
16. feb 2010

aktakk, potom ten babymarket a kocikovo su asi najvhodnejsie,,pokial len kocik zhanas... 🙂

monva
16. feb 2010

Jana3 - moj prvy ma 2,5 roka, vsetky veci som tiez odkladaka oprate, ozehlene do vakuovych obalov, no vsetko som teraz oprala a ozehlila este raz, take veci az do 1 roka, poukladala som si to na kôpky naspodok najvacsie a k vrchu najmensie a jednotlive "kominky" mam este podelene na: body kr. rukav, body dl. rukav, overaly, kabatiky, dupacky, polodupky, teplaciky, mikinky, tricka, ... uz mi treba oprat len plienky a perinky ozehlit (uz su oprane). No este potrebujem objednat sadu do postielky, tak aj tu potom operiem.

fruchtbar
17. feb 2010

Dobre ranko....tak ja mam svoju prvu prisernu noc za sebou......celu noc som vracala,neviem si vysvetlit preco a take krce v podbrusku som mala,ze som si myslela,ze uz nastala nasa hodina.......vlastne ma boli cele brucho,lezat sa mi neda.....a jest mi nechuti,ale vobec......ach baby,ja sa uz len modlm,aby sa nic neprihodilo ! 🤐

seuska
17. feb 2010

Dobre ranko.

Frucht tak z coho ti je tak zle? Nezjedla si nieco zle? Skus dnes nejakeu dietku len cajik a piskotky.... Tak ja myslim ze jedine z jedla, nie?

fruchtbar
17. feb 2010

neviem Seus,zjedla som v postate to co vzdy,len vcera trosku pomenej,lebo mi nechutilo....3 banany,chlebik so zeleninkou a babovku s cajom.....to je vsetko!
Mozno som chytila nejaky virus.....ale to brusko boliiiiiii ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre