Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stacynka
26. feb 2010

no idem ja babulky, uz som na totalku unavena, nevidim na vas a aj cikat sa mi chce, tak sa pekne vyspinkajte a nech ten hokej teda dobre dopadne....

dejna3
26. feb 2010

moni, no mohlo by... 😀 😀

monva, tak super, že bola ochota 😉
my to budeme riešiť zrejme tak, že sofi s tatom v jednej izbe (sofinka prespí celú noc) a ja s drobcom v druhej... lebo keby sme spolu, tak mimčo začne plakať a zobudí aj sofi... a to by ešte len boli fofry dve vreštaice detičky uprostred noci 😝 😀

moni
26. feb 2010

monva, super ochota. to mne teda nechceli mailom absolutne nic vybavit 😝 a kym som sa tam dovolala, tak ma islo hodit 🙄

dobru stacy!

ti americki komentatori priblbi maju take ponzmaky na slovakov ze ma ide hodit 🙄 oni beru ako samozrejmost ze finale je kanada-usa 🙄

vejula
26. feb 2010

no to si viem predstaviť... No ale tak však sa uvidí, hlavne že sme tam kde sme 😉

Inač moni pijem tak dve šálky denne toho malinikového čaju, tak uvidíme či pomôže...

dejna3
26. feb 2010

😠 😠 😠 😝 🙄 🙄

dejna3
26. feb 2010

to patrilo tým komentátorom

dejna3
26. feb 2010

kočky, idem ja asi zalomiť, nech čosi pospím 😅 pápá a dobrú nocku 😔

moni
26. feb 2010

no nasrdena som na nich, chapem ze v kazdom zapase je favorit, ale tie ich dristy o tom ze v nedelu treba pozerat finale usa-kanada, a ako oni cakali 8 rokov aby sa stretli 🙄
ved ich nikto netipoval ze sa dostanu az tak daleko, tak co drzkuju 🙄

moni
26. feb 2010

dobru, a pekne vikendujte vsetky!

vejula
26. feb 2010

No by bolo super im vytrieť kocura 😎 Ale tak nakoniec som rada že niesme favoriti, lebo sklamať nemôžeme iba prekvapiť, a to je ten lepší prípad 🙂

A ako moni ako maličká??? Mne krpec asi troška padol nižšie lebo už častejšie cikám... ale záha páli stále dnes som po tom karfiole zas vypluvala plne usta kyseliny 😠 Na večeru som si dala len také somarinky rdšej, nič velké... Tak záha nepáli momentálne ale zase som hladná ☹ To je hrozné, teraz neviem čo je lepšie ale asi radšej ten hlad prežijem ako si pokaziť noc behaním na WCko 😝

monva
26. feb 2010

veji, tak teraz som dostala chut na tvoj karfiol, ozaj aspon chutil, ked uz bol taky "mastny" ?? 😀
aj ja uz asi zalomim, no mam zase plny ratafak, niekedy mam pocit, ze ked tak fukam ten svoj upchaty nosisko, ze "vyfuknem" malu z ineho otvoru, nez nieco z nosa 😀 😀 😀

monva
26. feb 2010

tak sa majte pekne, prajem prijemne sny, ziadne nocne mory, nech to v hokeji ustojime a aby sme este dalsi tyzden tu zvladali pokope vsetky 2 v 1 😉

moni
26. feb 2010

veji, malicka sa ma mimoriadne dobre...teda tak sa mi vidi lebo sa kruti, kope, melie, az mam hviezdicky pred ocami 😅
mna uz zaha pali po vsetko, takze sa neobmedzujem, lebo ved naco 😝 ale nemam to take zle ako ty 😖 len mi obcas vysplechne do krku 😀

no snad ti krpcek prestane tolko tlacit hore, a ulavi sa ti...lenze to zas budes behat na wc cikat. tych par tyzdnov uz treba vydrzat!

vejula
26. feb 2010

jj monva karfiol bol dobrý 🙂 už radšej ani nemyslím kolko stál 😕 lebo ma znova začne záha po nom páliť 😀 😀 😀

moni no radšej nech už trošku dolu padne, radšej budem chodiť cikať ako tu kyselinu, blee. Tak maličká je šidlo stále 😵 Môj drobec tiež je zlatý... Joj nech už ten mesiac rýchlo prejdeeeee. Už nech su drobci vonkui 🙂

Moni pojdem si ja už lahnuť tiež, som už celkom unavená. Tak teda pekný den ti prajem a držíme našim prsty 😉 Aj ked ja asi len vo sne, bo vstávať asi nebudem 😅

moni
26. feb 2010

dobru noc kinderka 😵

civavava
autor
27. feb 2010

baby, hore ste? tak uz sa to sype...... ☹ snad to chalani zvratia v druhej tretine!! aj maly Rene kope, sa mu to nepaci 😒 😠

civavava
autor
27. feb 2010

nemecki komentatroi su super,ferovi, zatial sa vobec nevyjadrovali o favoritovi ani o moznom vitazovi, tak nech im to vydrzi..sak este nie je nic stratene!!!!! 😅

aktakk
27. feb 2010

AHoj Civi-
ja som tiez hore, polovicka vstavala tak som sa po stvrt hodinke aj ja vymotala z postele. Resp. som si zapla TV v spalni a v tom momente dva goly ☹ . Ale co uz, treba uznat ze kanadania hraju super, my samozrejme tiez, ked berieme do uvahy, kolko tam je "seniorov" 😉 tak niet co dodat.

civavava
autor
27. feb 2010

aktakk, veru pekne hrame,ale co nam je to platne.....uz je 3:0 🤐 😒
ale treba verit, do posledneho momentu!!!! 😉

u mna padla jedna cokolada uz z nervov 😝

aktakk
27. feb 2010

No ja to sledujem jednym okom, druhym brazdim po internete...ale samozrejme nic nebranilo tomu, aby som si neujedala zo strudle. Je to uz moc 3:0 ale snazia sa chlapci. Aspon keby ten vysledok nejak nasi upravili.

aktakk
27. feb 2010

No teda, tak 3:2

aktakk
27. feb 2010

SKoda, pekne ich este vydusili ale....

civavava
autor
27. feb 2010

krasny zapas, napriek vsetkemu....skoda, dobri sme boli, len to malo prist skorej... 😲

idem zalahnut, zatial pa

aktakk
27. feb 2010

Tak tak...aj ja pojdem asi este do duchien 😀 ...bru noc

michalag
27. feb 2010

Dobre ranko sa praje 😀 ,

poniektore idete hajat a poniektore ideme tahat stafetu 😝 😀 ..... nam sa maly zobudil o 5:00 a uz ani za svet spat, tak snad aspon naobed zaspi a pocitam ze aj my s nim kedze bude dalsia nocna pred nami 😝 😀

sice sme dnesok nevyhrali ☹ , na jednej strane ma to mrzi lebo bol to dobry zapas 🙂 a zasluzili si a na druhej strane sa tesim ze nas nevyprasili ako Amici Finov a dokazali sme Kanade ze nie sme lahky super 🙂 😉

veve23
27. feb 2010

Dobre rano,
no hokej bol vyborny, skoda .....ale boli dobry nemaju sa za co hambit. Maly povzbudzoval jedna radost 😀 , som myslela ze budem dospavat, ale uz som hore.

fleury
27. feb 2010

Bre ranko,
tak aj my sme fandili, mala sa prvu tretinu rozhodovala, ci ma zmysel vstavat, v tretej uz ale sla na plno 😀 Tak snad zajtra to vyjde 🙂

fleury
27. feb 2010

civi my sme pozerali na ceskej tv a tiez nam fandili komentatori

vejula
27. feb 2010

čavte kočky...

No tak ja som celkom pyšná na našich hokejistov, síce som sa zobudila len na poslednu tretinu, ale stála za to... A ked som vydela ksichty Kanadanov v tých posledných minutach, ani zastruhani vlas by im do riti nevopchal takí boli 😀 😀 😀 Škoda mali sme super šance ale ten brankár bol volajaký dobrý, aj kus šťastia isto mal... Nevadí ideme zajtra na Fínov tak snad to bude Bronzová 😵

fruchtbar
27. feb 2010

Dobre ranko babulky,my sme hokej nekukali.....
Ja varim ten gulasisko pre mojich chlapov,ale akosi mi je tazko,stale sa mi hlava toci,chodim sa v kuse sa na gauc vystriet ....a v podbrusku ma taha,neviem,divne mi je dnes !

Tak si uzite dnesnu krasnu sobotu,popoludnajsiu prechadzku a dobry obedik....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre