Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
8. mar 2010

ahojte babulky,

krasne MDZ zelam 🙂

pisala zuzanka, takze este sa nevie, ci tento tyzden bude Maxik, lebo lekari stale menia nazory, vcera jej povedali, ze pojde URCITE rodit v utorok a dnes rano, ze v UTOROK rozhodnu, ci ju este poslu na tyzden domov...
a najhorsie je, ze STALE nevie, ci jej spravia CS!!!!

a este nam radi, ze si urcite mame zobrat do nemocky cumlik pre mimi, lebo ona je na izbe s 3a babatkmi a stale to place, vo dne v noci 🙂) ale ze su nadherne 😵 😵

vsetky nas pozdravuje 🙂

tu je krasne slnecno, ale mrazivo ...uz aby bol koniec tt, hlasia oteplenie 🙂

michalag
8. mar 2010

chuda Zuzka ☹ , uz by bolo dobre keby jej povedali konecne ako to s nou bude a nie ju stale natahovat 😠 , aj ked pre Maxika je urcite lepsie cim dlhsie je v brusku 🙂

idem ja do mesta, tak sa tu zatial majte 🙂

fruchtbar
8. mar 2010

som pridala brusko do albumika....moc sa toho nezmenio za tri tt 😉

fleury
8. mar 2010

Bre ranko,

tak pozeram, ze zuzku stale ti dr natahuju, ja jej nezavidim, stale menit nazory, aspon ten cs jej mohli dat uz naisto

ja som dnes zase spala tak trhane, nasmu psovi sa snivali nejake haluze, tak vyknucoval o dusu, nepomahalo nic, este sa pridal mm s chrapanim a mala som zabavku 😠 😀

rano som sa oholila, lebo sak hockedy sa moze hocico udiat a dorezala som sa jak na jatkach, pritom ziletky boli nove 😠

tak aspon mam dovod na usmev, zacinam 35tt konecneeeeee 🙂

fleury
8. mar 2010

fruchtbar hezke brusko 🙂 to moje krpate snad odfoti mm vecer, pridam aj ja potom

susanita555
8. mar 2010

aj ja prajem krasne dobre ranko 😎
fleury uz to mas len za par a potom budes len behat s kocikom 😀 tesim sa spolu s tebou 😉

veve23
8. mar 2010

Dobre rano zienky,

ja som mala tiez hrozne sny...sa mi snivalo ze krpcovi bola vajco velke a plaval v nom a ja som ho v nom nechcela vziat domov, ze sa nieco stane, no a druhy sen, ze bol krpec po mm a ze mal 5 kil a ze ma total dotrhal, tak super, raz je velky raz maly.... 😠

tak potom o 5 zacal kopat aby som vedela ze snivam

jankako
8. mar 2010

bré ránčo..nechcem zakríknuť,ale dnes sa už cítim trochu lepšie...akurat som vyhádzala krabice ide sa prať...ešte budem musieť ale niečo dokupiť..nech má aj niečo nové.ale ma unavilo to prehrabávanie sa v krabiciach..som sa musela prevaliť.tlači ma krpata dobku a boli to.noc celkom v poho..iba hodku som nespala,bože ale cikať som bola 4 krat..hrúúúúúza...mám dojem že mám klesnute bruško..
v noci som dostala 2 kopance do rebier,ma vyšponovalo na posteli..vrrrrrr
držím palce tým čo idu dnes naporadňu.. 😉

fruchtbar
8. mar 2010

civavka,kde si vlastne mozeme pozriet tu "bruskatu" tabulku ?

kamilakd
8. mar 2010

ahojte dievcata...

CIVKA ahoj no tak ja som rada ze nerodim v BA lebo je to cele velka zahada ako tam robia caviky v nemockach,u nas to funguje tak ze sa da dohodnut ako chces a budes rodit a ked uz plati 250e tej lekarke tak by sa mala vyjadrit.

FLEURY a co ta neoholil mm? boze sak si si mohla aj celkom ublizit 😅 davaj pozor

VEVE no krasne sny 😀 to asi preto ze si das nieco dobre napapanie pred spanim 😉 ja kmed sa najem pred spanim to su sny tiez sa mi rano rozum pozastavuje

JANKAKO veru nezakrikni a hlavne to neprehanaj s tym pranim a upratovanim aby sa ti neprihorsilo

a rada k dudlom ja mam pripravene tri pre istotu a kazdy inak zrezany ale otazne je ci aj dudlovat bude 😅 nas synovec dudle nechcel a to sme kupovali kadejake az dako okolo pol roka aj to nie vzdy...

veve23
8. mar 2010

ahoj Kami,

a uz si zdrava??? alebo este ta trapi ten kasel?
.....a teraz citam, Zuzana si ju potom predsa zazmluvnila?

fleury
8. mar 2010

sus mozno porodime narovnako 😀 😉

kami mm sa boji aj nechty na nohach mi strihat, ze mi ublizi, ziletky by ho zlozili uplne 😀 teba tu dlho nebolo ako sa mate s malickym?

kika29
8. mar 2010

no už mám dobojované so žiletkou. nieje to bohvie čo ale nadrela som sa fest. to holenie teraz dá zabrať. brucho mám tvrdé ako skala. Dnes som si všimla no teraz konkrétne ked som vyšla z vane že mi z prs vyteká to lepkavé mlieko prvé neviem ako sa to volo niečo na kolo....? 😝 bože normálne sa cítim ako keby som dolovala v bani 😀

fleury
8. mar 2010

kika kolostrum .. takze sa uz pripravujes 😀

kiwinka
8. mar 2010

ahojkyy 🙂 tak dnes zas 3x WC a 3x sa prezliect od spotenia 😒
dnes mam ten UTZ na Kramaroch a so zuzkou sa stretneme na chodbe,, sme sa dohodli,, tak potom Vam dam vediet co nove,,
idem s MM vybavovat dnes,,mimochodom na kramare zas na chirurgiu,,ma bolavy prstik- nechtik, musia strhavat PNka... jaj ☹ chudatennko.
pekny dnik maminky 🙂

grekyna23
8. mar 2010

bre rano, u nas bolo tiez prijemnych -12 😒
ja uz toho mojho jeza odkladam asi 4 dni, ale dnes musi padnut!!!! a mm mi s tym nepomoze, tak sa na to musim psychicky ale aj fyzicky pripravit 😉
civi, aj moje brusko mozes aktualizovat...

fleury
8. mar 2010

kiwi pozdravuj zuzku a uspesny den po doktoroch 😉

kiwinka
8. mar 2010

jaj baby, KIKA a MICHALAG, ja viem, ziadna z nas tehuliek to nema lahke ci ides rodit prvy, druhy...krát. ja nechcem samozrejme nic zlahcovat!
rozhodne tvrdim,ze my zeny musime byt silne! 😀 😀 😀 vo vsetkom! a aj sme!
Bojovníčky- úplné Xeny hahahh 😉

kiwinka
8. mar 2010

grekyna, ježa? si ma pobavila ako si to nazvala hahah 🙂
no mne ak s tym MM nepomoze, tak to nezvladnem,,musí mi pomoct 🙂 lebo ani prd tam nevidim... mam co robit si nohy oholit - zohnut sa...

vejula
8. mar 2010

pekbný den prajem kočky, slniečko nám svieti....

No kočky čo ste už porodili, ja myslím že budem mať väčší strach z pôrodu pri druhom, lebo teraz sa ešte stále nebojím... Asi fakt preto že si neveim predstaviť takú bolesť ktoru by som nevedela vydržať... No uvidíme 😝

Ibnač včera som bola oslavovať svokrovu 50tku aj s našimi. No a svokre akosi preplo a na všetko sa vykašlala a išla preč na celu oslavu vrátila sa až večer 😒 Uplný prepinak, no asi jej ten prechod trocha udiera na hlavku. Ale tak sme tam boli s mm pomôcť so šalátom a tak. A nakoniec to celkom dobre dopadlo. Až na to že mm je z toho taký nešťastný že to tak jeho mamke občas prepina. Normálne ani neviem ako sa mám najbližšie ked sa stretneme ku nej chovať 😒 Fakt je že toto ma zaskočilo, že sa chová jak 5-ročné decko, ešte horšie

seuska
8. mar 2010

Dobre ranko...

Fleu kde sa predbiehate so Susanitkou????? !!!!! Ja som na rade skor ako vy! Musime otestovat Kosicku porodnicu nie? Ja sa chystam uz ozaj tento tyzden prat vsetky veci aj pre malu aj pre seba do porodky, dala som si dnes rano zavazok, ze do nedele budem mat zbalenu tasku! Ale pri mojej lenivosti to neodprisaham! 😀 Resp. ja chodim do prace tak mam toho casu menej...A teraz akurat mam toho najviac v praci, musim pochystat doklady na danove pre uctovnicku.... bleee... neznasam tot robit... radsej by som predavala jak sa v papieroch motala... Ale tak obcas si Vas precitam...

Inak s tymi snami ste haluzacky riadne.... ja mam akosi klud tento tyzden...

fleury
8. mar 2010

vejul a co sa pohadala s mm? ci len tak bezdovodne?

cheerlady
8. mar 2010

ahojte babule,ako sa mame? 🙂 ja som tu vcera ani nebola,som upratovala cely dom,varila,potom este k svokrovcom na navstevu a bolo po nedeli. inak este sa sama sebe cudujem,ze tak fungujem,aj ked vecer ked si liham uz ma vsetko tlaci,boli,ale inak sama poupratujem cely dom 😕 dnes idem k tej kadernicke,som zvedava,ci tam obsedim 🙄

vejula
8. mar 2010

fleury ona absolutne nevie zvládať situácie ktoré sa vymykaju každodennému stereotypu. Ked ma čosi pripraviť alebo čo tak je na nevydržanie, začne ziapať na mm že musí všetko robiť sama, kedže prišiel o prácu tak aj za to na neho hučí, vbyťahuje veci z pred 20tich rokov, príp. po nom čosi hodí, nejaku potravinu a potom si lahne že ako ju bolí hlava... No a hovorím včera na celu oslavu odišla do mesta vrátila sa večer okolo 7mej a to ked ju naši pozdravili ani neodzdravila len sa na nich divala jak taká mumia a išla si do izby lahnuť... Fakt čudné 😒 Ja neveim či to je len ten prechod alebo čo 😖

kamilakd
8. mar 2010

VEVE jasne uz som zdrava ako rybka 😉 ja neviem ako to vlastne vobec ma...

FLEURY no tak davaj pozor nabuduce ked budes robit proceduru holenia,ja som to vyriesila depilaciou a mam svaty pokoj tomu mojmu by sa pacilo ma oholit ale mne to strach nedovoli 😀 a druha vec ja som na zaciatku skusala a tiez to dopadlo vseliako 😠 mame sa dobre a zajtra idem dovybavovat veci ohladom porodnice,no ano nebola som tu davno akosi nebol cas 😒

KIKA kolostrum mne vyteka od dakeho 6mesiaca,a bolo obdobie ked som ani spat nemohla bez podprdy co som mala vlhku koselu 😅 teraz to mam tak pomenej

fleury
8. mar 2010

seus k tomu predbiehaniu sa.. sa nevieme dockat proste 😀 Inak, ja by som za normalnych okolnosti, t.j.keby mala nemala pohnutky zo mna vypadnut cim skor kludne tahala aj do TP, ale takto..ked idem na wc len kukam, kedy zo mna vypadne 😝

S tou taskou do porodky..vcera som to pisala az 2x tuto, ze sa uz idem balit, a furt nemam nic zbalene, ja uz neviem, ci je to lenivost alebo demencia 😝 😀

vejula
8. mar 2010

ahoj kami... Jeeej už sme ta tu dlho nevideli... A čo ako zdravíčko už funguje?

Inač mne ešte s cece nič nevyteká 😒 Snad to neznamená že nebudem mať po pôrode mliečko ☹

civavava
autor
8. mar 2010

frucht, grekyna, bruska su aktualizovane, tu je link na albumik:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ajoj kami, uz si zdravucka? dufam, ze hej!!! 😵

kiwinka, potom pozdrav zuzanku!! drzim palce na poradnu!

ja idem dnes na obed na cinu s kolegami, mnaaaam 😝 😝 😝

mne zatial z prs nastastie nic nevyteka 😝

fleury
8. mar 2010

vejul no ktovie ako budeme raz prechod zvladat my 😝

kami ja som ostala hotova, ked som zbadala tu krv, uz som myslela, ze som potratila 😝 To chapem, ze nemas tolko casu, ja kym som neskoncila na kludovom rezime som ani netusila, ze nejaky konik existuje 😅

martina05
8. mar 2010

Ahojte, dlhšie som tu nebola, snažím sa šetriť, tak ležím, oddychujem a čítam.... no sem - tam aj niečo porobím...
Dnes sa chystám na návštevu do pôrodnice, ideme to tam omrknúť aby som bola pripravená... 🙂 🙂

Vanda sa dnes mrví o 106 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre