Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
8. mar 2010

mna holil minule mm, uplne v pohode 😀 😉 , skoda, ze sme nemohli potom pokracovat v inych aktivitach....uz to mam uplne zakazane, kvoli krcku 😠

nechty na nohach si v pohode ostriham sama, aj z vane viem este svizne vyliezt..tak snad to este takto 3tt vydrzi

😝

kamilakd
8. mar 2010

VEJULCEK ahoj myslim ze to nic neznamena to ci vyteka alebo nevyteka...nie su to ziadne predpoklady,tak mi to vysvetlil lekar...ludske telo je nam zahadou...

FLEURY to je pohoda ze nemas zbalene 😉 ja som to mala pripravene na komode potom som to napchala do tasky a teraz som to zas vybrala a mam to na komode a dam to do dvoch mensich jedna bude pre mna a druha pre mimi

martina05
8. mar 2010

Inak kolostrum asa zatiaľ netvorí ani mne, Vejul myslím, že môžeš byť v kľude, mliečko sa vytvorí po pôrode, neboj ....
Ja som už zbalená od štvrtka, sú to dve tašky, keď ich zbadal MM, tak sa zdesil, či sa do tej nemocky chcem presťahovať....

civavava
autor
8. mar 2010

ja mam zbalenu jednu obrovsku tasku, taku co sa nosi na tenis.....kto ju videl, sa rehotal, ale sak co, radsej viac veci ako potom posielat stale chudaka mm domov po nieco .... 😎

martina05
8. mar 2010

Presne Civav aj ja si to hovorím, veď nikdy neviem čo všetko v tej nemocke budem potrebovať...

kamilakd
8. mar 2010

FLEURY ani ja som nevedela ze nejaky konik je az ked som ostala doma a lezala som 3mesiace..teraz sa zahniezdujem a pripravujem 😀 v byte uz mam popripravovane a teraz si prerabam izbu u nasich...bola som v ikeii a nakupila veci...nasi mi izbu vymalovali teraz davaju podlahu a zajtra sa ide nato prestavit nabytok poskladat postielku atd.nech mam pohodlicko aj u nasich..

MARTINKA ako sa ti pacia fotky uz ich mate doma?a kde budes rodit v NR?

martina05
8. mar 2010

Kami, fotky sú kráásne, vytešujeme sa z nich aj s MM, mám aj farebné aj kolorované aj sépiu... super, hlavne som rada, že budeme mať pamiatku na náš "kopček"..
Ja budem rodiť v NR, nejako sa mi nechce vymýšlať a dúfam, že všetko bude ok...

vejula
8. mar 2010

hm kočky snad máte pravdu 😉 A mliečko sa vytvorí 🙂

inač čivi už sa aj ja bojím sexiku, aj ked doki nič nezakázal, bojim aby sme niečo nepokazili 😒

A zabalená ešte niesom... Vôbec sa necítim na pôrod, zbalím sa tak cca a o dva týždne, skôr zrejme neporodím 😉

Inač drobec je zas akýsi hyperaktívny, teda aspon včera bol 😅

kamilakd
8. mar 2010

CIVKA jake kucerave napadiky 😵 ved si to potom vynahradite

MARTINKA ja sa ani mm necudujem ze je zdeseny sak nema daleko od pravdy ved tam treba doniest total vsetko no dess a mne to tiez prislo strasne chodim na dovolenky s mensou taskou ako teraz som nabalena 😅

susanita555
8. mar 2010

fleury to by bolo super keby sme nakoniec rodili spolu 😀
ale ja mam maleho tak vysoko,ze ho asi budu musieť dostat vonku nasilu 😉 dufam,ze v tom 36 tyzni klesne hoci vydrzat premna este 2 tyzne bude vecnost
a pobalit by si sa uz urcite mala nikdy nevies (nechcem strasit) 🙂

kamilakd
8. mar 2010

MARTINKA to som rada ze sa vam pacia ja si idem jednu fotku dat na platno ako obraz a robia to na pockanie tak sa tesim.a NR je fajin inak ja tiez nemam co vymyslat...v kazdej nemocke sa najde aj plus aj minus a niekde sa najde aj vela stazovatelov...ak sa ma stat zle tak sa stane hocikde ale to si nesmieme pripustit...vsetko zvladneme no nie?

VEJUL jasne ze sa vytvori niekomu hned niekomu tak za jeden dva dni...

kika29
8. mar 2010

ja si beriem dve tašky jedna menšia cestovná a jedna kabelová taká od AVON. do tej menšej som si zbalila veci čo budem potrebovať ako prvé a do druhej ten zbytok.

kika29
8. mar 2010

no mňa teraz napadlo že som si ráno zabudla odobrať moč do poradne 😒 môžem ešte aj teraz cez deň? úplne mi to vypadlo z hlavy kôli tomu že idem tak pozde do poradne.

susanita555
8. mar 2010

moj mm ked videl moju tasku tak prve co bolo sa ma spytal ci to kazda zena ma tolko veci? 😀
mam tiez 3 tasky tak uvidime ci som este nieco nezabudla 😝 ono toho nieje az tak vela ale ved len tie vlozky zaberu pol cestovnej tasky

vejula
8. mar 2010

susanitka viem že človek nikdy nevie, ale mne sa ešte krčok neskracuje ani neotvára, no to by musel byť zázrak aby som porodila do tých dvoch týždnov.

kika myslím že to nemusí byť prvý ranný moč, takže podal mna môžeš zobrať aj teraz.

veve23
8. mar 2010

Kika, do poradne je jedno kedy si vezmes moc, pokial nemams priniest prvy ranny.. Ja mavam termin vzdy okolo obeda a beriem si ho predtym.

fleury
8. mar 2010

kami takze Dominik bude mat dve izbicky az? 🙂 Chystas sa po porode k vasim?

sus uz mam v plane nachystat dnes veci na postel, ked pride mm z prace mi to supne vsetko do tasky, lebo ta je niekde v skrini alebo posteli..len dufam, ze sa nezlakne, az to uvidi, ze to na mna prislo 😀

tarinka333
8. mar 2010

Ahojte babenky, tak som tu nebola jeden den a vy ste tu toho stihli tolko popisat !!! IDem skusit precitat, co nove, prip. ak mi niekto viete zhrnut... budem veeelmi povdacna 🙂
Ja by som uz mala byt v 9. mesiaciku 🙂

kamilakd
8. mar 2010

FLEURY no ano domco bude mat dve izbycky 😉 tak ja mam maminu cez dve ulice ale tak bude lepsie ked tam pridem aby krpec mal postielku a nebolo to provizorne a mozno tam par dni aj pobudnem...ale inak planujem byt tu u seba doma.

SUSANITA no to sa asi kazdy mm pyta ze ci to vsetky zeny maju take tasky a tolko veci potrebuju 😀

jankako
8. mar 2010

kami dneska idete cvičkať??petka že ide písala..Kami a kde pojdeš teda rodiť?

fleury
8. mar 2010

kami tak to ma Dominik super 😉 bude mat dva bejvaky blizko seba

kamilakd
8. mar 2010

JANKA dnes nie ale zajtra poobede a mame aj prednasku...no ja mam zajtra stretko aj s dulou a povypytujem sa co a ako hlavne ako sa da zaplatit anesteziolog koli tej EPIne...rozhodnuta som na 90percent ze bojnice ak stihnem,ved mi je to tam zname,pozname tam sestricky a na mna to zaposobilo dobre hlavne personal. a vo stvrtok mam stretko v PE s gyndosom len pre pripad keby nahodou...

denisa1111
8. mar 2010

Ahojte babulky,hlasim z nemocky,ze ma dnes potesili,ze uz len tyzden,ak budu taketo vysledky,tak sa este aj domkov dostanem do porodu.dufam ze to nezakriknem...akurat mi sem dali mamicku,kt. uz caka na porod a ako vzdycha,mam pocit ze aj mna to boli za nu...si tu zazijem...

fleury
8. mar 2010

denisa no tak vidis, pustia ta skor ako si cakala 🙂

jankako
8. mar 2010

bože ozaj ja mám hokej v tých dňoch,v utorok to býva...dulu máš odkial?to je čo ti bude pri porode???
tak bojinice nakoniec...ved jasne,ked to tam poznáš,nie je o čom..personál je mily aj lekári..
deniska super správy... 😉

fruchtbar
8. mar 2010

kukala som ten album brusiek,som ani netusila,ze nas tolko je....a kolke ani nepoznam 😕 !

Preco by malo umyvanie okien urychlit porod ??? Uz som umyla pol domu a zatial nic..... 😅 ......ale ked sa mi nic nestane pri sexe (minule ma mm 1,5 hod.nicil) tak ja ho asi budem musiet prosit na svet.... 😀

ale ten datum 13.3. sa mi tak paci,ze uz s tym prosenim asi aj zacnem... 😉

fleury
8. mar 2010

jaj no to je sranda, ze niektore mate pomaly problemy ako dostat mimi von a ja ako ho este udrzat dnu 😅

vejula
8. mar 2010

jaj baby, no nám akosi auto hapruje nejde naštarovať 😒 Sme chceli isť s mm po meste trocha pobehať a nakoniec musí niečo spraviť s autom niech ho má zajtra do roboty, pretože ho nutne potrebuje v práci... Dufam že sa to nejako podarí 😔

kamilakd
8. mar 2010

JANKA no aj mne to tak ide den ako den 😀 inak cvici sa kazdy den aj niekolko krat len ja so zuzkou chodime v utorok ty asi nepojdes ani na prednasku ze???asi ano budu to Bojnice hej dula je ta co bude stale so mnou a je fakt mila robi na porodnici takze je to vystudovany personal nemocnice ziadna taka z kurzu a pocula som o nej len dobre...tak uvidime 😉

fleury
8. mar 2010

kami a budes aj mm mat pri porode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre