Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
12. mar 2010

kika uz som myslela, ze rodis 😀

denisa ctg neznasam ani ja, mala je strasne nervna a vykopava tie pasy, furt cakam aka krivka kontrakcii mi vybehne 😝

fleury
12. mar 2010

frucht riadny valibuk!! 🙂

michalag
12. mar 2010

frucht, malicky ma krasnu vahu 😵 a hlavne ze mas kluce naspat 😉

uz mi nerobte chute so segedinom, lebo ho zajtra spravim 😀 , len maly by bol asi 2 dni ohlade lebo on kapustu nema rad ..... inak v poslednom case by som jedla len masove jedla 😝

kika29
12. mar 2010

fleury tu soom 🙂 nešiel nám internet dačo bola chyba na streche ale tu bývajú blbci nikto nič nehlásy. dnes som im volala že od včera nám nejde tak a boli pozrieť dačo a už ide. asi len ja som závislák že nikomu nechýba internet tu v bloku.

aj mm bol nešťastný normálne sme sa večer nudili 🙂

seuska všetko najlepšie ti prajem 🙂

mne by dnes večer mal nabehnúť 37tt tak som zvedavá budem tu určite do polnoci sedieť 😀

kika29
12. mar 2010

fleury ked ma to chytí tak určite napíšem smsku michalag a dá vám vedieť 🙂 ešte aspoň budúci týždeň keby sme vydržali. večer to ale vyzeralo že je tu deň D 😀 😀 😀

denisa1111
12. mar 2010

Vsak ja by som proti tomu pristroju nic nemala,ale jeden kopcek a drbnu mi zas infuzku,co znaci moj pobyt ovela dlhsi☹tak sa sestricky smeju ze je to ako s tlakom,ked sa bojis ze to dopadne na rit,tak to tak aj dopadne.no do sprchy mozem len obden aj to rychlo.Tak som sa dnes aspon presla na cerstvom vzduchu na to sono,bo je to v druhej budove.

kika29
12. mar 2010

tak ma tlačí na konečník a nie a nie sa vy.....ť 😖

vejula
12. mar 2010

čavte kočky...

Kika ty ešte nerod, času habadej, počkaj na mna 😅 A na to vy....tie daj nejaký slivkový kompot alebo acidko 😉

deni, to prečo vás nepustia sa sprchovať každý den???? 😕 nechápem....

seus všetko najlepšie aj s bábatkom nech ste zdravučkí a šťastní 😵

frucht, no teda, to aby si jedla vela kapusty nech máš silu potom takého chlapinu vytlačiť 😝

michalag
12. mar 2010

kika, no stlacit na konecnik moze aj z ineho dovodu 😅

deni, toto je na tom o drzku, ze v podstate musis len lezat, este tak wc, sprcha a tot vse a aj navstevy su dost obmedzene teda aspon u nas boli ☹ , ale zase ked chcu udrzat babo tak ....

michalag
12. mar 2010

inak dobre na vy.... je aj cista nepremyta kysla kapusta alebo voda z kyslej kapusty 😉

fleury
12. mar 2010

kika alebo si daj cipok

fleury
12. mar 2010

denisa buduci tyzden ta uz pustia domov, pokial nebudu problemy, uvidis 😉

kika29
12. mar 2010

no už mám konečníkový pôrod za sebou 😝 to železo fuj dá potom zabrať 😀 😀 😀

kika29
12. mar 2010

ozaj a ko sa majú tamtamka, zuzka a minka?
dakde som čítala že sa blíži niejaké dalšie aprilovčatko kto sa bredbehuje?

fleury
12. mar 2010

zuzka by mala rodit buduci tt, tamtamka sa uz zotavuje, minka sa neozvala

juliap
12. mar 2010

sueska vsetko najlepsie k narodkam a vela radosti ... 😀

stanus, ja mam tiez zelezo 9,2 beriem od novembra tablety, ale doki mi povedala, ze to nie je take drasticke, dietatko si vraj viac taha
a k tomu suterenu: my to napr mame tak, ze kazdy tyzden ma niekto sluzbu a aby to nahodou niekto neflakol, tak vchodovy dovernik to vzdy v sobotu kontroluje, ci to ten dotycny umyva, mali by ste to naniest na bytovej schodzi ...

stanusa
12. mar 2010

julia domovníka máme vo vedľajšom vchode a schôdza je v nedohľadne 😝

chcem sa porozprávať so susedou oproti a tiež ma napadlo odniesť im vedro späť, len či by to malo význam ako písala fleury...no uvidím ako sa vyvinie situácia, lebo naposledy nabehla svokra mladej a poumývala za ňu, ale to už sme mali posunuté vedro hore s mokrou handrou, tak som zbehla pozrieť suterén a náhodou šiel hore nejaký chlapík a presne na to ich poschodie, vo výťahu som prehodila, že či je to podľa neho umyté...videl, že som naštvaná. potom šiel mm umývať a vrátil sa, že tá svokra to už robí...
len ktovie ako to bude teraz 🙄

aktakk
12. mar 2010

Kika- este Lubiku nastupuje do nemocnice (ona tu chodi iba sem tam) a mozno cez vikend sa nam narodi dalsie aprilovcatko.

michalag
12. mar 2010

baby tak torta je uz hotova a v ladnicke a teraz len dufat ze sa mi aj vydarila 😅

fleury
12. mar 2010

miska sak ochutnaj 😅

michalag
12. mar 2010

to je pre draheho tak chcem pockat, ved hadam sa s nami rozdeli 😅

cicimon
12. mar 2010

prva pracka dozehlena, idem dat obed 🙂

fleury
12. mar 2010

miska ahaa, tak to pockaj, drahy sa urcite rozdeli 🙂

cici no vidis, ako si sa rozhybala, uz aj ja pokukujem po pronte, ze utriem daco 😀

denisa1111
12. mar 2010

Tak to by som si moc priala,aby ma uz buduci tyzden pustili,vsak sa necham prekvapit.som si trochu pospala,nech to rychlejsie odsypa.ozi ohladom zeleza,moj doki mi nasadil v 7 mesiaci a ze az do konca,bo som mala hrozne vysledky podla neho a tu mi beru krv furt a ze vysledky su dobre,tak ziadne zelezo netreba,sranda

fleury
12. mar 2010

denisa asi sa ti to tak pekne uz upravilo liekmi, bud rada. Tebe odisla ta hlienova zatka, nie? V ktorom tt si vtedy bola?

cicimon
12. mar 2010

fleu - ja kym dozehlim druhu, bude aj vecer 🙂) utierat prach budem az zajtra. a este musim umyt riad. Dnes sa mi nic nechce.
A zajtra budeme mat postielku...konecne

aktakk
12. mar 2010

Michalag- aku tortu si robila? Tu co posielala seuska?

kats
12. mar 2010

baby vy teda podavate vykony 😀 😉 mne sa nic nechceeeee a este dake sople sa u nas usadili ... maly uz konci a ja zacinam s hrdlom 😝
baby pekne sa drzte, ziadne predbiehacky 😉 deni dufam ze buduci tyzden uz vegetis doma 😉
dnes som odovzdala v praci matersku 😀 a v utorok ideme na 1 poradnu do nemocky 🙂 sa tesiiiiim 😀

aktakk
12. mar 2010

Kats- a ty chodis uz do prace? A malinky chodi do jasliciek, alebo ako to mate?

michalag
12. mar 2010

aktakk ano skusala som a takto vyzera 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre