Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
20. mar 2010

dobre ránčo...ale nás dlho napínali s tym novým koníkom. 🙂
fleury je kde,rodi???
ja som mala včera poradnu,všetko postarom...len mne je jedeň deň vyborne,druhy som ak zbity pes.Dneska musim ešte sama variť,máme majstra na dome a mamča musela do práce...fňuk..Včera som bola ak na baterky duracelky a dneska mám vybite baterky..

jankako
20. mar 2010

ozik a v pondelok si idem vybaviť to interne vyšetrenie kvoli tým arytmiám..

cheerlady
20. mar 2010

evil ja mam tiez v pondelok poradnu,tak som zvedava,co mi povie.ja som chcela byt uz na velku noc s drobcom doma,ale asi si fandim 🙄

jankako ja dnes varit asi nebudem,zostalo zo vcera.ale dnes sa tiez citim ako zbity pes,a to som sa vytesovala,ze este vladzem,no a tu to mam 😖 budem rada ak sa prinutim poupratovat,to bude asi moj celodenny vykon 🙄

civi 23.3. je krasny datum,ten by som brala aj ja,kedze aj ja som narodena 23.,aj moj brat a cely zivot nas toto cislo sprevadza 😎

juuuuuj,Maxik je naaaaaadherne babatko,taky sladucky na pomojkanie 😵 😵 😵

cheerlady
20. mar 2010

evil no mm sa ten baldachyn nastastie paci 😉

evil15
20. mar 2010

to je super že sa páči u nás to neprešlo 🙂 ale aspoň prešla tá sieťka na komáre čo sa dáva nad postel tak aspoň to bude v lete 😉 a ozaj ty kde budeš rodiť???

no vy sa tu bavíte o varení a mne skoro cesto na knedle vyskočilo z misky 😀 😀 😀 ale už je všetko tak ako má byť a knedličky si kysnú 😵

seuska
20. mar 2010

Stani doktorka hovorila, ze ako nahle zacnu dajake bolesti tak uz aj mam zavolat, opisat a utekat do Sace, ze oni si ma tam uz nechaju... tak stihnut by som to mala. Beriem tie homeopatika na rychly porod, ale asi si ich dam az v Saci, lebo podla bab co ich brali tak od nasadenia do troch hodin porodili 😀 tak to by som neriskovala po ceste...

Ze by fleu fakt rodila? No mna z nej porazi!

My mame dnes upratovaci den, akurat idem umyt okno na spalni, tak dufam ze nebudeme letiet do porodky 😀 ?

fruchtbar
20. mar 2010

Ahojte tehulky...
Ked vidim,ako sa to tu rozrodnieva,aj ja uz by som chcela.....mm sa denne pyta,kedy pride nas syn na svet....uz som taka nedockava!!!

Maxik je nadherny...

cheerlady
20. mar 2010

seuska a co su to za homeopatika??? 😕 aj ja chcem! 😀

evil ja idem do ruzinova a termin mam na velkonocnu nedelu-4.4. 😎

my ideme zajtra na oslavu,takze zajtra tiez nevarim 😎

oliinka
20. mar 2010

ahojte.tak blahoželám zuzke,maxík je krásny 🙂 ja sa dnes chystámniečo poprať,upratovať a tak,vonku je super,nech už je jar.civi inak aj ja mám narodeniny 23.3. takže pekný dátumík 🙂 🙂 🙂

sasurin
20. mar 2010

ahoj dievčatá nejako sa to tu s tými bábätkami rozrastá, ja som včera bola v nemocke a dr. povedal že Leo bude väčší, vraj už riadne hlavička tlačí dole, a vypil veľa plodovej vody 😀 , zobrali mi krv na pečeńové testy lebo som vravela, že ma svrbí telo ráno aj večer. Dr. vravel aby som prišla v stredu na kontrolu či sa už náhodou neotváram, lebo on to vidí na skorší termín. tak uvidíme. 😵

cinocka
20. mar 2010

baby sa chcem spýtať čo robíte proti opuchom?? či sa s nimi musím zmieriť v tomto štádiu tehu??😀 mám také nohy ako jaterničky 😝

cheerlady
20. mar 2010

jaaaaj baby,keby uz aj mne doki povedal,ze to bude skor 😒

vejula
20. mar 2010

čavte kočky. Tak mna akosi pobolieva podbruško také menstruačne bolesti, dufam že je to v poriadku...
Inač dr mi predpísal také čipky kvôli mykoze, aj ked to nieje moc ale povedal že radšej preliečiť nech sa pri pôrode moc zvnutra nedotrhám... No ale ja mám strach že ak by praskla voda či sa ten čipok nemôže dostať nejako k mimi... Myslite že je to blbosť??

veve23
20. mar 2010

Dobre rano,......
no vidim ze 23.3 mas aj ty Olinka, bude aj Rene, tak mozme v utorok zurovat.
Baby este nerodte vsak je "len" marec a my sme Aprilovky 😀 ......

cheerlady
20. mar 2010

baby ja idem konecne balit tu tasku,ale neviem co pre maleho-myslite,ze bude stacit bodynko s dlhym rukavom,take tie dupackove teplaciky a mikinka? 😕 samozrejme ciapocka a deka este.

jankako
20. mar 2010

baby ale fakt,kde je fleury???no ja keby nemusim dnes variť,tak sa ničoho nechytim,ale musim..bohužial..
kde ste ojavili Maxikovu fotku???
cinocka,nesoliť,ležať a ked je to extremne opuchnute,nemocka a odvodňovanie,..asi taky recept..

jankako
20. mar 2010

cheer ja si myslim že hej,aj ja pojdem takto s malou...ved bude ešte v perinke,či??ja briem moju do periny a do vaničky...ale hento by malo stačiť..
no veru,nemali by sme rodiť,ved sme aprílovky... 😀 mne doky povedal že tento týž.to nevyzera na porod..Aj ked noc pred vomi dňami som mala všeliaku..ale musi malka ešte vydržať,lebo muž ide zase na týž.preč..

jankako
20. mar 2010

skúsim dať foto 😀

jankako
20. mar 2010

wow,to je aka haluz 😀 😀 super..

cheerlady
20. mar 2010

jankako no navrch uz len deku a ked bude chladno,tak na autosedacku este nanoznik.tak hadam to bude stacit,ved nehlasia uz nejaku zimu,ci hej? 😕

grekyna23
20. mar 2010

ahojte, konecne je konik funkcny, este si na neho zvyknut 😉
Maxik je prekrasny a aky je spokojnucky 😵 Zuzka gratulujem
civi, tak 23.3, to uz mas za paaaar a budete rodicia (a aj ja som narodena 23tieho 😉 )
a fleury sa mi tiez nezda, o takomto case uz ma aspon 15 prispevkou za sebou 😀 zeby uz fakt ostala v nemocnici?

malalady
20. mar 2010

ahojte tak konik je už online? 😀

monva
20. mar 2010

mna uz MM upozornoval, ze ak bude v den navratu z nemocky svietit slnko, tak bude auto prehriate (nemame tmave skla, kupila som clony na zadne bocne okna, no on ich niekde zapotrosil 😠 ) takze dam overalik tenky bavlneny (ruky nohy), bundicku a nohavice a na to auto-zavinovacku fleesovu + prichystanu mam aj tensiu aj hrubsiu malu prikrivku, aby som mohla podla potreby odoberat, auto-zavinovacka sa da pekne porozopinat, bundicka tiez, takze v aute jej to vsetko pouvolnujem, aby sa nespotila.

monva
20. mar 2010

nemate nikto na fleury cislo ???

malalady
20. mar 2010

baby inakšie už aj ja mám také tlaky ako keby som mala ms dostat.. a svrbí ma celé telo..

cinocka
20. mar 2010

jankako: super foto🙂

kukám, že vačšina bambuliek bude začiatkom apríla...ja "až" 15...to vy už budete vo veľkom kočíkovať 😀

kiwinka
20. mar 2010

ahojte baby 🙂

k opuchnutym noham sa hlasim aj ja aj k bolesti z opuchov čiči... musime uz asi vydrzat 😒

a musim ist zehlit bléé, vobec sa mi nechce , ale vobec,,,, uplne ako vyplutá som dnes, este sa mi aj zle dýcha,,, uplne najhorsi sen mam z dnesnej noci fuuuha, nocna mora totalna... musim prejst na krajsie myslienky , lebo depka ma chyta z toho sna normalne... chce to asi nieco sladke ukludnit nerrvíky troska... 😠 😠 😠

fleury, kde siii???? ja nemam cislo nanu,, ja mam iba na zuzku1971!

monva
20. mar 2010

no dnes aj mna rano zobudili krce v lytkach, ked lezim na boku tak ma bolia rebra a uz aj boky panvy 😒 ale uz nejako vydrzime. Predvcerom som vecer mala kyselinu, tak neviem, moja mala sa asi rozpina aj smerom nadol a aj nahor 😀 lebo chodim uz aj castejsie na vecko.

Pozitivne je, ze sa oteplieva a ak uz nebude snezit - tak aspon cesta do nemocky by mala byt lepsia 😉

malalady
20. mar 2010

čivavkaaaaaaa 🙂 moj Tobík sa narodil 23.03. 😀 😀 😀 😀 xi to je zlatééééééééééééééééééééééééééééééééé

denisa1111
20. mar 2010

Ahojte kocky,konecne ranko v domacej pohode,gratulujem zuzke,maxik je krasny,ja beriem 6x denne tbl,tak ked ich o tyzden vysadim,tak asi hned aj porodim,bo ma hlavicku straasne nizko a pri potrebe ma bolestivo tlaci.Som aj otvorena aj hlien mi uz odisiel,tak teraz uz len kontrakcie al. plodovka🙂po tom pobyte v nem. sa nejak viac bojim porodu,bo som ich tam zazila v reale asi desat...inac som schudla,tak dufam ze mimi pribera...ozi ta zadka moze odist aj niekolko tyzdnov pred tp.,s tymi opuchmi pozor,radsej povedat lek.,bo to moze byt preklampsia,v nem. nam furt ohmatavali nohy,ja nemam vobec opuchnute,klop klop

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre