Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

majca424
24. mar 2010

chcem sa spýtať, ste niektorá na facebook-u??? Lebo je tam jedna hra a ja som práve zistila, že som na nej asi závislá 😀 😀 😀

moni
24. mar 2010

veji, no veru skus aspon tak hopkat, a kruzit panvou, snad sa ten zbojnik pohne 🙂

majci, tak to by si bola so mnou do augusta tehotna 😀

veve23
24. mar 2010

Moni....no jak by si to chcel zjednoduchcit, pekne nech ma kazdy svoj datum

majca424
24. mar 2010

moni 😀 😀 😀 ale veď tak aspoň budeme dve, nooo 😀 Presunieme sa do témy August 2010 😀 😀 😀

moni
24. mar 2010

veve, no ved chlap 🙂

majca, hehe no tak take pupky este nevideli 😀
som zvedava co mi povie lekarka na buduci tyzden, ci teda april-maj-alebo august 😀

o fleury nevieme dalsie spravy? este je v jednom kuse?

majca424
24. mar 2010

moni 😀 😀 😀 Ty ma normálne dnes celý večer rozosmievaš, že "v jednom kuse" 😀 😀 😀 Keby ma niekto uvidel, tak si pomyslí, že mi už načisto prepína 😀 😀 😀
tuším predvčerom ešte písali, že je ešte stále kinderko, tak teraz neviem...

ja som bola u doktorky dnes a nedozvedela som sa nič zaujímavé, takže asi všetky cesty uzavreté, takže žeby august? 😀

cicimon
24. mar 2010

vy uz prestante s tym augustom, ci chcete zdrhnut inde a nas pozorovat, ako si uzivame s krpcami?? 😲

moni
24. mar 2010

cici, no sleduj moju taktiku...radsej sa pripravim na august, a ked to pride skor budem len prijemne prekvapena 😀
majci 😀

mne s tym augustom asi preto prepina ze som zacala spekulovat ze prideme na slovensko. ale to je vo hviezdach.

majca424
24. mar 2010

no ja by som ešte maličkého nosila aj rok ako porodiť 😀 Ja neviem, ale ja vôbec neviem čo budem robiť keď to začne, ja som vôbec neni pripravená rodiť, tak sa tiež ukludňujem, že do augusta ešte časuuuu 😀 😀 😀

cicimon
24. mar 2010

moni -moj zivotny postoj je tiez ze radsej cakat zle a potom sa clovek bude tesit z dobreho......a tu by ma asi hodilo o zem, cakat do augusta.. 😲

dnes sme boli s mm v obchode, on nahodil rychly krok a cudoval sa mi, ze nestiham...

monva
24. mar 2010

Seuska, Tarinka - tak sa zajtra na poradni drzte 😉 prajem vam dobre vysledky a aby ste moc dlho necakali, pripadne posondujte, ako je to s izbami a ich obsadenim. Dnes som sa na to pytala sestricky na CTG takej mladej zlatuckej, no velmi nevedela, ani kolko izieb je, ani za kolko su presne, je tam jedna cca okolo 30 eur jednotka nedaleko saly porodnej a potom su 2-ky a 3-ky, len neviem, kolko ich je a kolko stoja. Odkedy som tam ja rodila, tak uz izby prerabali...

cicimon
24. mar 2010

no ja tiez nie som pripravena rodit ani s tym celym dajak nie som uzmierena....to asi az ked "na mna pride"

majca424
24. mar 2010

no joo cici, najlepšie bude keď to príde nečakane si myslím...

monva
24. mar 2010

Moni - u nas jeden pan vravel: "radsej sa bat, ako sa zlaknut" 😀 😀 😀
cici - aj my sme dnes s MM tak chodili, ja za nim ako "pliziaci sa dychciaci tien" 😀

moni
24. mar 2010

tak som rada ze nie som sama, tiez si nepripadam nejako pripravena. vcera na kurze prisiel par ktorym sa uz narodila malicka, a mne zacalo dobijat, ze pred nedavnom sedeli vedla mna a uz maju babatko.
ja si radsej nejdem dopredu robit nervit ake to bude, ked neviem do coho idem. sladka nevedomost 🙂

cici, rychlu chodzu ani ja nezvladam, lebo jasne ze musim kecat takze ledva lapam po dychu 😀

veve23
24. mar 2010

no ja na porod radsej nemyslim a vravim si ze mam este cas 😨
no a ked hovorite o chodeni vedla mm, mne vzdy vravi ze ,,,,,,,,,," bublina gulaj sa rychlejsie" no a najnovsie ked od neho chcem podat sladke ze nech sa kuknem do zrkadla ☹ , ale to len preto ze potom tlaci so mnou 😀

cicimon
24. mar 2010

ja si stale hovorim, ze si precitam nejaku knihu alebo casaky o detoch resp "how to" ale ta moja lenivost je nekonecna...

majca424
24. mar 2010

no aj ja som rada, že je nás tu viac čo sú ešte neni pripravené 😎 sa teším 😀
a je tu ešte niektorá taká, čo nie je zbalená do pôrodnice? 😀 😀 😀

no ja tiež nevládzem chodiť, a už tuším že sa mi roztiahla panva, tak ešte k tomu si začínam pripadať, že chodím ako kačka, tak to je paráda 😀 no a nehovorím o tom, že keď idem s nejakou kamoškou a treba sa ešte vykecávať 😀 😀 😀

alicc
24. mar 2010

ahojte,
ja mám tiež pred sebou zajtra poradnu, tak som zvedavá ako to dopadne a čo je nové.

mna tiež moj mm volá všelijako, ale najviac ty moj keporkak 😝 😀

cicimon
24. mar 2010

majca - no zbalit sa je v poho, to sa da podla zoznamu - ale pripravit sa psychicky aj fyzicky......no neviem, aky je na to postup 🙂

prave som u mm zistovala, ci sa bude vediet postarat o domacnost, ked budem v nemocke - poprat, pozehlit a pod.... a on ze "neboj, nie som maly " 😀

veve23
24. mar 2010

majca....jasne, ja som neni zbalena 😔
..no a kacaci pochod ovladam, ked dlhsie chodim tak som jak rotzrtkana kacura 😀

veve23
24. mar 2010

Alicc.... to som este nepocula Keporkak, to je niaka skratka?

cicimon
24. mar 2010

inac - ta moja bude asi riadne pazrave decko - len cka a cka....dnes uz min 3ti raz

gajana1
24. mar 2010

Ahojte
majca ani ja nie som pobalena

mne sa nechce isť spať asi počkam na mm

moni
24. mar 2010

majca, hlasim sa k nezbalenym...mne ale v podstate nic netreba takze hodit nocnu koselu, kefku a papuce stihnem hadam aj medzi kontrakciami 😀
okrem toho tu najprv volas lekarovi..ak mas 5min kontrakcie ktore trvaju 1 min po dobu 1 hodiny (5-1-1). a ten rozhodne co dalej. ak rachne voda tak sa vola hned, lebo do 24hod ta chcu mat z krku 🙂

cicimon, aj moja je taka pahltna, stale sa jej cka. a potom sa z toho nervy a ide ma rozkopat 🙂

alicc
24. mar 2010

veve to je taký velký vodný cicavec - morský také niečo ako velryba, 😠

veve23
24. mar 2010

Gajana...uz minule som sa ta chcela opytat. ty citis ze mas v brusku 2 babatka? tak ci sa hybu naraz alebo zvlast a tak, vsak ak naraz tak to asi moc boli ked si do teba kopkaju dve babatka naraz 😉

majca424
24. mar 2010

jeeej, takže aj nezbalených je nás viac 😀 paráda 😀 😀 😝

a ja sa zase pridávam ku skopine: " Moje mimi dnes už čká 3tí krát " 😀 😀 😀

moni
24. mar 2010

veve, kamoska co cakala dvojky hovorila ze ich citila velmi malo, tak tam boli natlaceni ze nevymyslali. som zvedava ci aj gajankine su take 🙂

alicc, co sa clovek nedozvie na MK..hned som googlila keporkaka. to je v cestine, po slovensky si vraskavec 😀
http://cs.wikipedia.org/wiki/Keporkak

silvia7
24. mar 2010

čaute kočeny 😉

čivavka gratulujem k Renkovi - je úplne na spapanie 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kiwi - neeeboj, nešiel mi net, ja som ok, teda aj malý, sme pekne pokope..držíme a držať budeme podľa dr. som absolútne zavretá, cesty nepriechodné - ani na špičku prsta nie som.. hrôza.. ak do utorka nič nebude - čo teda dr. hovorila, že si myslí, že nebude sa diať nič, tak v utorok ráno idem na 217 na príjem a pekne do nemocky nastupujem.. vraj to bude sekcia na veeeľa percent - že v stredu ma prezrie primár a s ňou to prekonzultuje a ona by ma odrodila - tou sekciou.. no budem podávať info určite 😉

ja sa ani nebojím pôrodu baby, ale kojenia.. čítam marcovky a v 3 tt čo sú už s mimi doma, tak majú problémy s kojením, zapálené prsníky a tak podobne.. necem nikoho strašiť..sama som vyplašená dosť z toho teda 🤐

babulky držte sa a pekný večer.. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre