Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
31. mar 2010

kami, vitaj doma! ides hopkat aby krpec spadol nizsie? ci cakas ze sa sam rozkyve?

mne tiez hovorila lekarka, ze mam volat ak rachne voda, alebo mam kontrakcie kazdych 5 min. 1 min. 1hod. uz aj mm vie ze 5-1-1 😀

jeeej, dejna ma synacika!!!! velka gratulacie sofinke k bracekovi a rodicom k malemu pokladu!
btw, moj tip nevysiel, ja som myslela ze bude druha princeznicka...

kikarv
31. mar 2010

dejna gratulujem k Samkovi 🙂 🙂 🙂

viete nad čím rozmýšľam. že ked som už otvorená na 2 palce či mi nemala najskôr odtiesť ta zátka a až potom sa otvárať. 😕

ika8
31. mar 2010

ahojte, ja k vám nepatrím, ale idem napísať jednu novinku a jednu "starinku" lebo o dejne už viete 😵

dejna - má krásneho chlapčeka Samka (Samo) - miery 2850/48 a má svetlé vlásky a ako každý chlap má ich pomenej 😅
alicc - má krásnu princezničku Adrianku - miery 3150/48 a má tmavé vlásky
obidve maminy aj pokladíky sú OK a pozdravujú vás. Ak bude všetko úplne OK, v nedeľu idú domkov. 😵 😵 😵

Tak ešte raz veľké gratulky a veľa zdravia 😵

michalag
31. mar 2010

kika, tak toto je teda dobre lustenie, to by zaujimalo aj mna 😕

marika1902
31. mar 2010

Dejni gratulujem 😀 😀 😀 😀

Zuzka, kami drzim paceky nech to ide ako po masle 😀 😀 😀 😀 😀

kikarv
31. mar 2010

tak aj alicc gratulujem k princeznicke 🙂 🙂 🙂 a čo oni dve alicc a dejna sú hádam spolu v tej istej nemocnici a možno aj na izbe?

michalag no dilema čo? len tak ma to napadlo lebo ja ešte nič nešpiním a otváram sa už.

moni
31. mar 2010

kika, teoreticky ano...ale ako vidis si zivy dokaz toho ze to neplati pre kazdu tehulu 🙂

ika, dakujeme za novinu a starinku 🙂
alicc, gratulacia k adrianke!

zuzkabar, drz sa, nech to ide ako ma!

veve23
31. mar 2010

Kika, ty sa zaoberas takymi vecami jak filozof 😀 😀 😀 mozes byt otvorena ako Michlska brana a zatka nemusi odtiect, to neni pravidlo ani neni ziadna postupnost, kazda sme ina.......

Kami, tak super ze si doma v klude, este by si to mohla potiahnut do ukonceneho 38tt ak sa podari, ale hlavne nech ste s krpcom v poriadku....si sa niak predbehla 😉

Dejna , Alicc gratulujem k deturencom a mozno aj Zuzkabar.....no dnesny den je teda plodny 😎 , mohli pockat na 1. april

ika8
31. mar 2010

alicc aj dejna rodili po sebe - alicc o 8.00 a dejna o 9,10 - obe sekciou - a sú spolu na pooperačke a jasné, že sú v jednej nemocke 😵 😵 😵

marika1902
31. mar 2010

Alicc taktiez velka gratulacia 😀 😀

Baby kto ma prehlad? kolko drobcov dnes pribudlo? 😀

michalag
31. mar 2010

alicc, gratulujeme k Adrianke krasne miery!!!! 😵 😵 😵

moni
31. mar 2010

civavka bude mat robotu, nahadzat nove deticky do tabulky. dnes to dali silvinka, alicc a dejna, zabudla som na niekoho?

michalag
31. mar 2010

babenky, idem do hajan aby sa ma doki rano nezlakol ked ma zbada 😀 .... po poradni sa ozvem 😉 🙂

bruuuuu nocku 😔

kikarv
31. mar 2010

veve to ma len tak teraz napadlo. 😀 ja sa v kuse kontrolujem či nešpiním ale zatial nie. moja zátka sa drží ako kliešť 😀

marika1902
31. mar 2010

baby a cicimon sa neozvala uz druhy den

kikarv
31. mar 2010

michalag dobrú noc....

kikarv
31. mar 2010

možno má cicimon tiež problém s netom ako mala monva.

veve23
31. mar 2010

Kika v pohode, to ma tak napadlo, myslim ze ked to pride, tak ti to bude hned jasne, .......netreba sa zbytocne stresovat, babo to citi......ja som sa len zasmiala ze druhorodicky viac stresuju jak prvorodicky, ale to asi my nevieme do coho ideme....

kikarv
31. mar 2010

veve ha veru ja stresujem tak ako hovoríš. nemôžem si pomôcť ale ozaj že teraz mám vädší strach ako ked som išla rodiť prvikrát. a teraz ked doktor povedal že to do víkendu príde tak mám bobky 😅

marika1902
31. mar 2010

Baby tak ja vobec neviem kedy to pride napr. teraz uz asi 4 hodiny mi stale tvrdne brucho a dotoho mam ms bolesti aj to stopujem je to 5-8-15 minutove intervaly. Ale aj tak si myslim ze su to iba poslickovia. Musia hehe aj ked by som moc chcela dnes som slamena vdova mm je v ba. Aj ked mm nechce byt pri porode predsa len by som ho chcela mat na blizku. 😀 😀

moni
31. mar 2010

marika, veru to vyzera ze len trenujes. ked to pride na ostro budes vediet. na to sa ja spolieham.
chcem zostat co najdlhsie doma, takze isto ked to zacne a nebudem si ista, skusim sprchu a budem vyckavat ci je to pravidelne.
no teraz som asi frajerka, ale ked sa budem krutit od bolesti tak ma to mozno prejde.
takze keby rachla ta voda, bolo by to lepsie, lebo by som vedela ze do 24hod budem mat krpca pri sebe 🙂

kikarv
31. mar 2010

marika mne tvrdne brucho vkuse ani to nestopujem. drobec kopká, bolesti niesu pravidelné a silné tak sú to poslíčkovia. aspoň u mňa. 😉

veve23
31. mar 2010

Kika, vsak jasne, je streda, zajtra stvrtok...pomaly sa zvikendieva, este si uzi ze ste 3 plus 1 a nesleduj sa tolko, lebo ti to pojde straaaaaasne pomaly a pri kazdom krci budes mysliet ze je to tu, radsej si uzi rodinku. Mozno sa mi to lahko hovori ked mam este trocha casu a ja budem taka ista, ale jak ta citam tak si stale v krci. Pokus sa este par dni si akotak pospata oddychnut, lebo potom sa uz teda nevyspis a potrebujes silu na porod.

kamilakd
31. mar 2010

😀 no moni veru skackame na lopte inak zas som hore a zacali bolesti ale neviem cije to so solidarity k zuzkebar ked sme chodili cvicit tak sme si povedali ze by bola sranda to spolu odrodit....je no ja potrebujem este potiahnut

michalag sa nam tu krasne rozporodnieva a ja mam termin s monikou 😅

veve tak ja sa uz bavim doktorovi chodim ako na klavir....

marika neboj to budu poslickovia....ja som mala brutal bolesti do krizov a boleli ma slabiny a ta kontrakcia sa dala sledovat na bruchu,lahnes na postel mierne pokrcis nohy a na brusku vidis ako sa spevni a stvrdne to su kontrakcie tak mi porodna vysvetlila

kuka na ja nemam zadku uz tyzden bolo to take hlienove ako husty vytok troska aj s ruzovou krvou teda aspon u mna

marika1902
31. mar 2010

moni ale radsej by som bola keby netrenoval 😀 😀 iba ma zbytocne stresuje 😀 😀 potvorka mala








p

kikarv
31. mar 2010

moni ked sa budeš krútiť od bolesti tak to už budeš frčať do nemocnici lebo už budeš vedieť že to poslíčkovia niesu. ked sú už bolesti ozaj dosť silné a nepríjemné tak podľa mňa nieje načo čakať a radšej ísť do nemocnice. ja to beriem aspoň tak. poslíčkovia sú znesitelný a nebolia tak velmi narozdiel od ozajstných kontrakcií.

ja som sa pri kontrakcii krčila fest v bolestiach a kľačala na zemi a v tedy mi kázali vyliesť na kozu lebo som už sestričke vravela že je to už velmi silné 😀

marika1902
31. mar 2010

kika moja mama mi vravela ze ona nemala ziadne bolesti pocas prvej fazy. iba mravcanie v podbrusku 😀 😀 podla mna kazda zena to ma ine .

kikarv
31. mar 2010

mňa kontrakcia bolela tak v krížoch akoby ma seklo. strašne ma kríže boleli ani nie bruško to mi stvrdlo. no ved isto viete aká to je bolesť. ohlo ma a išla som ako starenka potom mi už ani fitlopta nepomohla 😀 ale tie bolesti boli také prišli a odišli 😀 rehocem sa a zároveň bojím dobrá som 😅

marika1902
31. mar 2010

kinderka idem ja spat lebo ja budem zas spat do desiatej 😀 😀 dobru nocku 😀 😀

moni
31. mar 2010

kika, ja musim volat doktora najprv, az potom ist do nemocnice. takze pocas toho krutenia este budem na telefone 😀
no ved uvidime, nejako to zvladneme 🙂
ta odmena za to vsetko stoji ;)
kami, veru este potiahni aspon do polovice aprila. viem ze dominik je uz valibuk ale najlepsie mu je v brusku.
dobru marika!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre