Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
21. jan 2010

zuzi akurat som sa to chcela spytat 😝 😀 ... mi citas myslienky 😝

gajana1
21. jan 2010

Kami je to určite ine ako pri jednom ale keby som nevedela že čakam dvojky tak z kopancou to asi neviem

Ja dufam že vydržim do 36tt

stacynka
21. jan 2010

kamilka no ja tiez hanblivka som si to neviem predstavit ze mi na "nu" niekto cudzi kuka 😀 😀 😀 ja tiez si holim ale uz problem velky dovidiet, tato slubil ze vypomoze tak uvidime 🙂 akurat vcera som inak mala problem ostrihat si nechty na nohach :D a cizmy si obut to uz tiez neni bohvie co. 😒 😀

juliap
21. jan 2010

tyzden 26, no ja som mala pri emke tie iste problemy, lebo mam normalne skrateny krcek a emka sa presne v 6 mesiaci otocila dole hlavickou, zacalo mi tvrdnut brusko, kleslo mi, ale pri emke mi aj zmekol krcok a zacala som sa otvarat, tak to ma dala do nemocky hned. teraz mam tvrdnutie, posun dole, tlaci mi zase na krcek, ale zatial je pevny, tak dr povedala ze skusime este tie injekcie do pondelka, ci to zaberie, aby som nemusela do nemocky, no ale mam kludovy rezim, lezanie ...

kamilakd
21. jan 2010

stacynka ale do nej ti nik nekuka 😀 aj ja som hambloska das si tanga 😀

gajanka chi tak mas radost jasne ze vydrzis do 36tt

dejna3
21. jan 2010

ja som strihala nechty na nohách minulý týždeň a bola to teda fakt makačka 😀 a mám pocit, že naposledy, nabudúce asi aj ja skočím na pedikúru 😉 a "zostrih dolu" no comment - idem po pamäti 😀 😀

gajana1
21. jan 2010

lučim sa babenky sice sa mi nechce spať ale radšej idem lebo rano bude hned
tak Dobrú nocku

veve23
21. jan 2010

ahojte,

tak som vas docitala,
Zuzi, v tomto je tazko radit, ale treba si vazit ludi, aspon ma zaujem, aj ked je to otrava...mozno by som sa zahrala na blbu a ked ti davala syr kukla sa som ockom na datum a povedala to nahlas, ....ktovie akoby zareagovala. Takto aspon nevyznie kriticky, a ked nechces dvihnut, tvar sa ze si vypinas zvonenie, lebo musis oddychvat...tak asi tolko.
Ja mam pupok dnu ani a mi nezda ze by chcel vytrcat.
No a nechty , to robim na etapy, sa zapotim vzdy 🙂 ... a holenie mi trva dlhsie ale zvladam po pamati, nohy mam pokoj, tam pouzivam tie Veet pasiky, horsie to asi bude za par tyzdnov. ale ked lexim vstavam jak korytnacka 🙂
stikutka to je sranda, ja sa mu vtedy snazim pomoct a hybem sa, nech sa chuda netrapi, ale tiez pozorujem ze stikuta skoro kazdy den

a Zuzi jak sa ty rozculujes nad postou ja nad socialkou, od oktobra som nedostala pn/ku, zevraj im menily system,tak to trosicku meska, ato je koniec januara.... to keby som bola sama som na mizine...a secna sa milo tvari do telefonu, takze je veselo na uradoch, a to pomaly pojdem na matersku a pn/ka nikde

stacynka
21. jan 2010

dejna len po pamati ti tam aj sem tam nejaky ten chlp ostane 😉 😀 teda mne ano.... inak ja sa bojim ze si ublizim po pamati....

stacynka
21. jan 2010

babulky no musim sa vytratit, dnes som si nedala s malym poobednajsiu siestu tak uz nevidim, tak dobru nocku

dejna3
21. jan 2010

stacy, ja mám prax... väčšinou to robím vždy v sprche a keďže som krátkozraká, tak ani doteraz ten "výhľad" nebol 100%-ný 😀 😀

vejula
21. jan 2010

Miši toledo som si rezervovala, mám ho aj v albume, ale je bez tých pásikov vo vnutri... A dobre sa sním manipuluje, taký akurát mi prišiel.

Kami s mm je už dobre, len to nechcem zakríknuť 🤐 Dnes sme to zatial vydržali bez hádky, tak to nechcem pokaziť .
Tak ty si bez drahého, joj, tak to vydrž Dominiček ti bude robiť spoločnosť...

Inač kočky vy si neprídete trošku zvláštne ked sa len tak rozprávate s bruškom... Ako ked som nejako emocionálne pohnutá tak to mi príde normálne, lebo vtedy sa rozprávam aj sama so sebou a príde mi to OK... Ale len tak z ničoho nič, sa s maličkým rozprávať o bežných veciach... Ja sa to pokúšam, ale nedokážem to moc dlho, lebo sa hned sama na sebe smejem... Dufam že niesom pre to krkavčia mama. Maličkého milujem strašne moc, ale tieto rozhovory s niekym koho nevidím mi moc nejdu 😅

kika29
21. jan 2010

a lonová kosť vás nepobolieva? alebo v tej oblasti. lebo ja ked ležím a idem si sadnúť alebo vstať tak ma tam zabolí. neviem či je to normálne 😕

michalag
21. jan 2010

ja ani nejdem komentovat 😀 ... a s obutim topanok je to uz tiez tazke, kym si zaviazem jednu snurku tak sa normalne zadycham a fucim ako jezko 😅 😀 a to si neviem predstavit co budem robit v III. trimestri, ale to uz budem pouzivat len botasky 🙂

vejula
21. jan 2010

kika niekedy pobolieva.
Miška ja už topánky mesiac neviažem, mám ich prenamentne zaviazané a len obuvakom, tým dlhým, aby som sa nemusela krčiť si ich obuvam... KEd som sa pri tom krčila, už som mala pred očami mrakoty 😕

michalag
21. jan 2010

veji, pekny a aj farba s ami paci 🙂

kika, mna nepobolieva lonova kost ale krize ked vstanem, normalne sa neviem vyrovnat zo 2 minutky a som ako babicka, doktor mi sice povedal ze je to oki ale mne to tak nepride ...

michalag
21. jan 2010

veji tie moje by som obuvakom neobula su nieco na sposob trekovych ale uz som rozmyslala ze si zaviazem len spodnu cast a vrchna bude volna, lebo je to fakt o drzku 😝

kika29
21. jan 2010

holenie ha ja som sa holila na slepo a mm prišiel skontrolovať a upraviť ked trebalo 😀 raz ma holil on a celkom sa mu to páčilo len ja som trpla 😀 ale dal pozor.
ja sa s bruškom rozprávam hlavne ked kopká aj moja malá ho pusinkuje a rozpráva mu básničky 😀 a je mi to celkom prijemné 😅

vejula
21. jan 2010

Ďakujem Miška, mne sa tiež lubi aj ta modrá je taká akurát... No s tými topánkami, to bude určite lepšie ked si nechaš ten vrch volnejší, ved o pár týždnov už sa nezohneš aj keby si ako chcela, treba si prispôsobovať veci pre seba 🙂

kika29
21. jan 2010

no a čo sa týka sociálky tiež som nedostála PN. v robote mi stratili papiere a na sociálke nevedeli nájsť pretože doktor si dal načas a poslal ich až po mesiaci tak mi nevyplatia teraz lebo ani nevedeli že som na chorej kedže z roboty papiere nedošli. a ja trúúúúúúúba som poctivo čušala doma lebo som sa bála kontroly 😝

michalag
21. jan 2010

no neviem ale ja by som sa bala dat holit drahemu 😅 😝

veji, mas pravdu 🙂 ... ja sa tiez rozpravam s malickou, ale obcas mi to pride tiez take vselijake ale na druhej strane ked sa jej prihovorim tak ma aj kopne 🙂 ....

veve23
21. jan 2010

tak doma sa este obut da, trva to, ale aspon si sadnem...tiez som si kupil aj ten dlhy obuvak, nech sa netrapim, ale cizmy to je zabava....no ale u dr. ked m kaze vyzliect sa je to problem, ma tam len vesiakovu skrinu bez stolicky, tak to je velky problem, sa opieram o stenu a sa spotim jak po maratone, rychlo rychlo , neviem dokedy to zvladnem

vejula
21. jan 2010

Ved to jwe to také zlaté a určite pre to maličké dôležité ale neviem sa tak uvolniť, ešte tak v duchu áno ale nahlas mi to nejako nejde. Hned si pripadám ako ťuťu, dobre že máš doma malú dcérku už, tá to berie určite velmi spontánne 😵

zuzana1971
21. jan 2010

no ja som si vcera v pohode namalovala nechty na nohach novym lakom 😀

vejulka no ja sa asi tiez malo rozpravam s bruskom a o beznych veciach vobec nie 😲 , ja skor tak, ze ked nekope si hladkam brusko a pytam sa ho ci nebude kopkat 😝 a ked kopka tak obcas pohladkam a poviem nieco tutumutu

civavava
autor
21. jan 2010

cafte tehulky 😵

mne pere pracka a dozehlila som dalsiu varku...mm je na ceste, pride v noci, tak sa tesiiiim 😵 a zatial travim cakanie uzitocnou vecou, ako je pranie 😎

ludka, gratulujem k babulke 😵

vejulik, krasny je ten kocik, a aj cena je super! co sa tyka tej postielky, ja poznam baby co ju pouzivaju ako hlavnu postileku a su uplne spokojne...tak to vyskusaj, prinajhorsom drevenu postielku dokupis neskor, ak by cestovna nevyhovovala...

cici, drzim palce na glukozu...

zuzi, ja by som tiez asi zahrala mrtveho chrobaka, aj ked ta teta je urcite osamela a tiez potrebuje niekoho na kus reci, ale ona ma uz aj svoj vek, tak je pochopitelne, ze je "divna"....ale teraz si prvorada ty, resp. Maxik, aby bol spokojny a stastny a ked ty nie si v pohode, tak on to citi...preto by si jej mozno mala slusne povedat, ze teraz potrebujes pokoj, ale ze to nie je nic osobne proti nej...alebo ju jednoducho ignoruj.... 🤐

co s a tyka posty a vobec nasich uradov, uz len tolko, ze NO COMMENT... 😠 😠 😠

no ja si este nechty osrtiham v pohode, aj sa zohybam celkom ciperne, ale holit ma bude uz moj mm tento vikend...a ked tu nebude, tak vyskusam kamilkinu metodu s tangacmi, mam tu super kozmeticku, tak nech ma odchlpi 😀 😀 - inak super vyraz, zuzi 😀 😝

vejulcek, ja sa tiez citim tak divne, ked sa s Renkom rozpravam, zacnem, ale potom mi je to take smiesne 😝

krce v lytkach mam obcas aj ja, pomoze, ked vystriem nohu na chvilu, prejde to...horsie je to s prstami na rukach, ked sa rano zobudim, mam ich napuchnute a nromalne ma bolia, ked ich chcem zohnut 🙄

zuzana1971
21. jan 2010

veve tak to je sila, ze ti tak dlho neposlali peniazky 😠 ja by som im zavolala, ze som uz tyzden nejedla kvoli nim 😝

civavka a uz manzel ostane v luxe? ci ako? ja som to este stale nepochopila,ako to mas vymyslene

konci mi baterka a nechce sa mi tretikrat vytahovat nabijacka aj tak som uz dnes dost cumela do monitoru

tak dobru nocku

michalag
21. jan 2010

idem do hajan 🙂

bruuu nocku 😔

veve23
21. jan 2010

kika29...uz si na pn az do materskej? ak hej daj si napisat vychadzky a v pohode, ja som doma od oktobra a nemala som kontrolu, tak ja sa snazim byt doma koli ladvinam, len ked treba do obchodu, povybavovat veci alebo ku kamoske atd. tak idem nech sa doma nezblaznim. A to som doteaz nikdy nemala problem, lebo socialka bola v BA, len terajsia firma kde robim patri pod Trnavu a to je katastrofa a vsetko vzdy poslem nacas, dokonca vzdy skorej a aj tak na to kaslu

vejula
21. jan 2010

Ďakujem čivi, a s tou postielkou to skusime, snad drobcovi bude vyhovovať.
No ako si písala čivi aj Zuzi, presne aj mne to príde potom také smiešne, tak si hovorím že však on cíti aj ked sa sním rozprávam len v duchu, ale asi by bolo dobre keby počul môj hlas ako na neho prehovára... No čo, budem trenovať, snad to postupne pôjde lepšie 😉
A čivi ja som si vždy chodidlo pritiahla špičkou ku sebe a krč presšiel, zarušene 😉
Zuzi, Miška dobru nocku.

civavava
autor
21. jan 2010

zuzi, zatial chodi sem kazde 2 tyzdne, do mesiaca je tu so mnou 20 dni....v marci pride a bude tu v kuse cely april, potom zase po 14 dnoch,.az kym nevyriesime nas dom v BA a jeho pracu....ale da sa to, zatial to klape a aspon sme si vzacnejsi 😀

dobru nocku prajem, idem vyvesat pradlo a do postele si nieco precitat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre