Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
24. jan 2010

minius ja nemam malu to si myslela asi kiku 😀

blondy no ja som netrucovala a ani som po sedacke neskakala a ani v kabelkach mamininych som sa nehrabala... 😉 mamina povedala ze som ani vzdorovita nebola

minius
24. jan 2010

kami, kiku som myslela 😀, cerstvo zobudena 😀

no ku mne sa mama radcsej nevyjadruje ked som bola mala vraj som mala taku hubu na sebe ze som vzdy povedala to co som nikdy nemala 😅 ale akosi som z toho vyrastla 😀

maly sa vrti od rana ako o dusu. Citite aj vy ked sa otacaju akoby ritku alebo akoby sa zapierali nozkami?

kika29
24. jan 2010

no tak som sa vám kus v čera posťažovala nejaká začínam byť citlivka 😅 teraz je ten môj čertík zlatulinky hrá sa pekne. v noci sme boli hore asi 3 hodiny mi plakala a mrvila sa v posteli a potom mi povedala že ju bolí uško. nevedela som čo s tým tak som jej proti bolesti dala nurofen a potom ju to prešlo a zaspala. teraz zatial je ok má celkom dobrú nálada len ja by som hajala.

aj môj drobček je na pravej strane viac lebo tiež mám taký puklík 🙂 mám také smiešne bruško nepravidelné a aj cítiť že tam je natlačené. baby už len pár týždňou a budeme rodiť 😉 bože ako to rýchlo ubehlo ved len teraz sme si začali písať a už to budeme mať o chvílu za sebou. a budeme si písať aj potom po pôrode? dúfam že áno asi po menej lebo budeme unavené a zaneprázdnené ale aspoň na skok nakukneme sem nie. 😀

kamilakd
24. jan 2010

blondy mas malinku asi navalenu na jednej strane idem dat aj ja moje brusko do albumu ved ja ho mam2x vacsie 😅

kikus len sa pekne postazuj ved na to sme tu... 😉

kika29
24. jan 2010

aspoň zuzka nebude mať pocit že sa sťažuje len ona sama 😅 ved každý má niečo 😀 idem popozerať tie vaše brušká

kika29
24. jan 2010

blondy ale ty máš menšie bruško ako ja ja som ako slon 😀. potom pofotím a dám do albumu a aj tú nočnú košelu.

kamilakd
24. jan 2010

tak uz som supla brusko aj ja 27tt+1 idem k nasim na obed nechce sa mi pre samu varit inak v noci som spala s macikom ako sisi 😀 tak ale co mam robit ked mi bolo zas smutno

blondy12
24. jan 2010

kami mas peknucke brusko 😀 ...

no ja viem ze ho mam akesi mensie ale doki hovoril ze je vsetko ok...tak ja neviem..vsak ale zuzka je nasa rarita skoro bez bruska... 😀

minius
24. jan 2010

kami tak vy ste sa pekne zaokruhlujete 😉 a este si u vasich?

je jedno ake velke su tie nase bruska hlavne ze baba maju dost miesta a zdravo nam rastu. Ja si myslim ze za posledne 2 tt moje ani nepodrastlo

grekyna23
24. jan 2010

aj mne sa male tlaci vzdy len na pravu stranu, mozno je to preto, lebo tato sa mu z tej strany prihovara a aj pravou rukou si bruska asi viac hladkame 😉
varime si spanielske vtacky, tak sa tesim ako si to brusko zas pomastim 😵

zuzana1971
24. jan 2010

aktakk treba ist osobne na matriku v tvojom mieste bydliska alebo v jeho mieste bydliska a zobrat si zo sebou obidvaja obcianske preukazy a rodne listy a tam podpisat osobne cestne prehlaseni pred matrikarkou o otcovstve

kamilakd
24. jan 2010

blondy no gulatim sa veru...tak nejak dopredu

minius ja byvam sama a nasich mam cez ulicu a preve som k nim dorazila este nie je obed tak som sa prihlasila...

a k bruskami mate pravdu niektora ma vacsie a niektora ma mensie hlavne nech miminka rastu ako maju 😉

grekyna spanielske vtacky ja robim na smotane a s knedlou mnaaaam to je bozske jedlo urobim asi cez tyzden

kamilakd
24. jan 2010

zuzka ahoj no ako ti je? uz nemas prehanky?

veve23
24. jan 2010

caute baby,
mne tiez vravia ze mam male brusko, ale dr. ze je to ok.
a tiez mm cudne stavy v bruchu, picha, tlaci a krpec ked niekedy kopne tak boli.
aktakk, presne ako pise Zuzana, vybavis to na matrike, najlepsie pred porodom, aby ti uz rovno v nemocnici napisali spravne meno, ak to nestihnes, da sa to aj hned po porode, len to asi nebude casu. aj ja to musim vybavit a tak isto aj socialku, aby si mala dlhsie matersku, ak chces, tiez je tam len cestne vylasenie.

zuzana1971
24. jan 2010

kamilka mala vcera cikaci den, ja kakaci, bola som poobede ako vyzmykany citron aj som si musela lahnut, no a dnes rano ma to draplo zas, som sedela na wecku polhodinu a odvtedy este raz, jedla som vcera biely jogurt asi z toho 😕

stara tetula ma stale otravuje, uz si vypinam mobil a nereagujem na smsky, uz som bola vcera zufala a poplakalasi, ze celej rodine lezie na nervy, onama aj 30 rocnu dceru s ktorou byva, tak preco by som sa prave ja mala obetovat z celej rodiny a nechat sa nou psychicky vyciciavat ako keby som nemala dost svojich problemov a mama aj zdravotne problemy, som tehotna, nemozem sa predsa ako sprosta stale len ja pre druhych obetovat a ja ked nieco potrebujem tak kazdy na mna serie, jej dcera ma aj auto, uz som tetulu 100x prosila, ci by mi jej dcera nemohla napriklad postielku z ikey doviezt, vsak byvaju 4 vchody odo mna, a ikea nie je daleko, a vedia, zenikoho nemam, ze jej zaplatim benizn a ona povedala, ze jej dcera nemoze, ze ma na to svoje dovody...tak potom mam aj ja svoje dovody na to, preco jej nedviham telefon a basta...Ja uz somsa jej dost v minulosti venovala a jedina vdaka bola, ze ma po rodine ohovarala, ze k nej chodim iba kvoli peniazom, dobra blbost, nikdy som od nej prachy nechcela a chodila som k nej len nasilu, ked mi uz 100x volala a isla som tam len preto,aby som mala zase chvilu od nej pokoj a vyslvene som tam trpela...a este ma nuti kupit som od nej nejaku handru hroznu za 42 euro, ked to urcite nasla v kosi, vsak co si ona mysli, ze som ja uplne na hlavu padnuta??!!

minius
24. jan 2010

zuzi tak hlavne vela vela pit, mna to chytilo pred par tyzdnami a dokor povedal ze to je iba nejaka vyroza. Ale je to hrozne 😖

A na tu tetku by si mala asi celkovo zabudnut, znie ako riadna potvora a isto ti to netreba. Vsak ona si vzdy nieco najde v com ta ohovori (to uz je typ cloveka) a vari jej to dojde ak ju budes ignorovat.

zuzana1971
24. jan 2010

kamilka ahoj, no vcera bol fakt divny den 😝 uz ta neboli pupok? mna tiez casto boli pupok, ale skor je to taka tahava bolest, ako keby mi maly pupok tahal smerom dovnutra 😀

inak ja sa uz 2 dni obdivujem v zrkadle, ze mi zacalo KONECNE rast brusko 😅

vcera bol ten film na stv2 po spanielsky super, kolumbijske dievcata, tazky zivot v kolumbii, rozhodili sa zarobit tak, ze prepasuju drogosky v zaludku do Ameriky, a bolo to dobre natocene, ako tie drogosky davali dileri do prstov z gumenych rukavic a urobiliz toho balicky, vyzeralo to ako tampon a baby to museli hltat,jasne, ze im to neslo a bolo toho strasne vela, az ich napinalo, dali im aj nejake tabletky na spomalene travenie, v lietadle ich tiez napinalo, ked isli na wc, tak zopar z nich aj vyslo, tak to museli umyt a znova zjest 😝 , lebo dileri sa im vyhrazali, ze to maju zratane a odvazene a ak sa len trocha strati, tak zabiju ich rodiny...Zistli, ze su v lietadle 4 baby, 2 v amerike na letisku chytili a isli im zrengenovat zaludky, jednu zatkli a ta druha (hlavna postava) mala stastie, ze bola tehotna (zistili z mocu) a nemohli ju zrengenovat, tak ju nakoniec pustili, vonku uz cakali dileri, zobrali tie 3 babenky zo sebou a strazili ich kym vsetko nevykakaju...jednej sa rztrhol jeden balicek v bruchu a umrela (alebo ju dileri zabili?) a rozrezali jej brucho, aby vybrali balicky (to ale neukazovali), tie 2 zatial zdrhli a isli za sestrou tej co zomrela, ona bola tehotna a spali u nej par dni, potom ta mlada, zo bola tiez tehotna isla na ultrazvuk, ci babo prezilo,kedze mala v sebe tie drogy, vsetko bolo ok, potom nasli tu mrtvu mladu a jej sestra sa dozvedela, ze je mrtva a tie 2 vykopla (oni jej to nepovedali totizto), tak isli za dilermi, vratili zvysne balicky a po natahovani nakoniec za to dostali svoje prachy, jedna sa vratila domov do kolumbie a ta druha hlavna postava si to nakoniec rozmyslela a ostala v amerike, ked sa pozerala na fotku z uktrazvuku, ze nechce aby to dieta vyrastalo v kolumbii v zlych podmienkach

cicimon
24. jan 2010

my sme akurat po obede - segedin, mnam....a este sme spravili fajnu babovku, tak teraz odfukujeme

co sa chystate porabat dnes poobede?

grekyna23
24. jan 2010

no mne sa crta pracovne poobedie, musim ponahadzovat vsetky polrocne znamky na internetovu ziacku knizku, aj vymeskane hodiny, pochvaly a pokarhania, tak mam co robit, len dufam, ze ta stranka nebude spomalena z toho ako sme si to vsetci ucitelia nechali na poslednu chvilu 🤐
a prave mm zahlasil, ze takto o 11 masiacov budu Vianoce 😀

cicimon
24. jan 2010

grekyna - tvoj muz je ale optimista 🙂) ci ako to nazvat?

a si uz rozhodnuta pre tu Bexu? kedy ju chces objednat?

jankako
24. jan 2010

zuzka čo Ti doniesla tá teta jogurt,ked si mala take lietačky???? 😀 😀 😀

jankako
24. jan 2010

baby inak,ja prídem o nervy z tejto spolubývajucej....
čakám že sa začnu s tým jej tu...ako by som to napísala...ved viete čo myslim...robia nechutnosti,slince tu naňu,že nema podprsenku apod.nechutnosti..líížu sa ako....no baby fuj.žiadny ohlad..moj muž si to absolutne nedovoli tu..pozera jej do nohav.či ma nohavičky a ked nema tak slince.a to ked Vám poviem že ona ma skoro 40-dsať a taketo chovaniie..moj najhorši pobyt..je mi nagrcanie..je tu cely den pomaly,dovečera,žiadne sukromie,nemožem sa večer po sprche vklude natreť..potom ešte dopolnoci esemeskuju..včera už som zaspávala a telef.tak som sa zlakla.,že som nemohla dopolnoci zaspať...a nervy ako sviňa.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kika29
24. jan 2010

jankako však jej povec že ti to vadí boha. takých ludí mam rada bezohľadných.

jankako
24. jan 2010

jeblo by Vás tu..už včera som skoro narobila poriadky za to sms-kovanie...ale má šťastie,prestala..lebo už som mala nervy
inak sú obaja policajti,tak stači Vám..nie??to hovori zavšetkoo.. 😠 😠 😠

grekyna23
24. jan 2010

cicimon, asi ano, ale este to neviem na 100 pro, zbehnem este do obchodu a pokukam. 😵

kika29
24. jan 2010

holky hodila som si foto do albumu môjho bruška a aj nočnú košelu čo som kúpila v tescu a ospravedlňujem sa lebo je tam motív macka a ja som vám písala že ovečka 😀 aj bríle mám a nejako som to poplietla 😝

blondy12
24. jan 2010

kika no pekne brusko ...ako vidim rastiete..... 😀 ....hlavne ze je drobcekovi dobre....

moni
24. jan 2010

ahojte, no musim vam napisat co zas vcera vymyslal mm. mala sa mlela v brusku, vystrkovala dupku, ci chrbatik, ci hlavu ci co 😀 no a manzel vymyslel ze dame pohar na brusko a uvidime ako sa trasie voda. viete, ako ked je vo filme zemetrasenie 😀 no a ta drnda mala ten pohar skopla z brucha! 😀 ja nechapem ako moze vediet kde ma namierit 😅 a kde sa berie tolko sily v takom malom panacikovi 😅

dnes ideme ku kamaratom obzriet veci co maju po malej, tak sa tesim 😵

veve23
24. jan 2010

moni....mozno bude strelkyna, ked uz teraz viem presne trafit 🙂 .......u nas vzdy ked chce polovicka krpca citit jak kope tak prestane...respekt uz od malicka ale vcera sa podarilo, krpec stikutal, tak to citil....

moni
24. jan 2010

veve, no je to mozne ze bude strielat 😀 ale ked bude take sidlo tak si skor rozkope domcek 😅
ta chlapska ruka je asi tazsia a vacsia a mozno to nejako rozoznaju a spozorneju 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre