Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
6. feb 2010

moni - no skoda no 😀

seuska
6. feb 2010

moni veeelmi pekne vyzeraju tie tielka... musim aj tu popozerat...

mne uz ide domov mm, tak mu idem dat veceru a lyzicku nech zoskrabava kolac z plechu nakolko sa mi nevydaril 😀 pekny vecer vsetkym

cicimon
6. feb 2010

tak pridala som par fotiek do albumu

moni
6. feb 2010

cici, krasne faro bude mat drobec 😵

cicimon
6. feb 2010

diki 🙂

zuzana1971
6. feb 2010

ahojte 🙂

ked budeme odovzdavat do 45 dni po porode socialnej poistovni cast B treba k tomu okrem tej casti B a kopii rodneho listu, aj tieto 2 veci>

- prihlasku na dochodkove poistenie - tlacivo pre platenie poistneho zo strany statu
- cestne prehlasenie, ze sa riadne staram o dieta

babule, ak niekto mate tieto 2 veci k dispozicii poslite mi to prosim, ja potrebujem mat do pondelka vestky papiere pokope, lebo od pondelka som bez notebooku, ktovie dokedy 😠

zuzana1971
6. feb 2010

jeej stanusa je v telke v spravach 😅
teda tusim stanusa hovorila, ze kvoli kuponke jej zablokovali ucet
(ak to nebola stanusa ale ine meno, tak sa ospravedlnujem, mam hroznu pamat na mena 😝 )

zuvinka102
6. feb 2010

zuzi aj ja mam pocit, ze to mala byt stanuska a hned ako som to videla som si na nu spomenula 😅

cheerlady
6. feb 2010

to bola stanusa????? som ani nevedela 😀 ale videla som ju 😀
inak ahojte 🙂
cici no tak super,ze ste kupili,ja som dnes nemohla,aka je to kvalita?
blondy gratulujem 😵
veji tiez gratulujem 😵
jaj,nejak ste ma navnadili,asi idem hodit plienky do pracky 🙂 inak na kolko stupnov ste ich prali?

zuzana1971
6. feb 2010

cicimon krasny kocik, aj mne sa pacil, ked som ho kdesi na nete videla...

kamilke som uz k narodkam blahozelala 🙂 uz ma uspesne fotenie za sebou, ved hadam sa pochvali sama, ked sem dojde

takze este blondy blahozelam k titulu pani 🙂 dnes som na nu myslela, ze sa svadbuje 🙂

zuzana1971
6. feb 2010

juj este k tym vybavovackam, este 2 papiere mi chybaju co budem po porode potrebovat - to poziadanie o tych 25 tisic (2 veci to maju byt, je to rozdelene na 2 ciastky, ani neviem ako sa presne volaju 😝 ) su na to tlaciva??? kde su nase maminky co uz maju deticky, nech mi poradia?

este k tej odsavacke soplikov na vysavac, ja by som si to tiez netrufala, ze malemu vysajem aj mozog 😝

cicimon
6. feb 2010

vdaka, kvalita sa nam celkom pozdavala, aj mm hovori ze ok

zuzi - na 2hy pilier by malo byt toto Oznámenie sporiteľa o účasti na starobnom dôchodkovom sporení
vyhlasenie : Vyhlásenie fyzickej osoby, že sa riadne stará o dieťav

http://www.socpoist.sk/616/1567s

a tu su tie ziadost i pridavky
http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...

snad je to ono

cicimon
6. feb 2010

kupujete detsku manikuru? ci vyuzijete vase noznicky a pilnik?

veve23
6. feb 2010

cici..ja som kupila detsku, uz teraz mam traumu ako bude strihat tie mini nechtiky

cicimon
6. feb 2010

veve a myslis ze treba aj speci detsky teplomer ci staci riadi digitalny?

moni
6. feb 2010

cici, ja sa neviem rozhodnut, lebo tu vsetci odporucaju ten stikacik a nie noznicky. ale ja tym neviem ani sebe ostrihat, nieto este krpatej 😒 a na nechty/manikuru som ja hrozne vytazena 😅
veve, no bud ked budu papat alebo spat, inak neviem ako budeme bojovat 😅

zuzana1971
6. feb 2010

cici dik za linky , idem kuknut

ja mam baby noznice zagulatene a este som vcera dokupila aj baby kliestiky (cvikatko), lebo neviem ci to budem vediet s noznickami, ani na sebe neviem, ja pouzivam to cvikatko, ale vraj prve tyzdne sa nemaju babu nechty strihat, lebo ich ma este prirastene ci co...

cicimon
6. feb 2010

no ja chcem kupit taku supravu, kde su kliesticky, noznicky aj pilnik...
ja sama pouzivam klieste len na palce na nohach, aby mi to nezarastalo, kedze s tym mam zle skusenosti....skor mi ide o to, ci fakt treba detske alebo staci aj dospelacke 🙂

veve23
6. feb 2010

cici...podla mna staci digitalny, vsak take su a tie detske, len su farebne
moni..ja som kupila noznicky s takym gulatym ukoncenim, tak mi poradili v obchode, tie cvakacky boli jak dospelacke len tam boli zvieratka......no aj kamoska vravela zeked strihnechtiky tak ked babo spinka

cheerlady
6. feb 2010

baby ja si striham nechty len s tym cvikatkom,ja uz manikurove noznicky neviem asi ani v ruke drzat 😅 takze sa toho desim,ako budem tie pidi nechtiky strihat 😀

veve23
6. feb 2010

cici...ja som kupila tej znacky noznicky, kefku a hreben na vlasky a tu klasicku balonikovu odsavacku na sopliky, tak mi poradli....ani ja neviem noznicky drzat, no co naucime sa, vsak sme sikovne 😉
zuzi, nasla si ten monitor??? lebo neviem ci ta ww nebola ochrapani. sk, uz neviem, mal reklamu v casopise pre babatka

malalady
6. feb 2010

ahojte holčiny 🙂 😀

moni
6. feb 2010

cici, podla mna to musi byt pohodlne hlavne maminke, ked je niekto zvyknuty na cvikatko tak nech pouziva to, niekomu zas lepsie pasuju noznicky....ved ide o rovnaky vysledok, nasim tigricatam pazuriky skratit 😅
kamaratka strihala svojim detom velkymi noznicami na papier 😀 som skoro odpadla 😅

teplomer chcem digi do uska co odmeria teplotu za par sekund aby sme nemuseli bojovat 🙂

zuzana1971
6. feb 2010

veve na to m chrapani som to nenasla ani sa mi to nepodarilo vygooglit 😝

ale zato som sa docitala na www stranke dovery, ze monitor sa da aj zapozicat a mne este vcera ta krava odtial tvrdila v telefone, ze nie 😝 maju tam bordel ako vsade 😝

zuzana1971
6. feb 2010

idem sa napapat, mozno sa prihlasim este neskor...

cheerlady
6. feb 2010

baby ja som zjedla cely tanier jednohubiek-sme mali navstevu,tak som dotlacila vsetko,co ostalo 😅 este tu mam 2mandarinky nachystane,jejda no nejak som sa rozjedla 😲

veve23
6. feb 2010

zuzi, uz som to nasla.....Buona Notte.....www.chrapanie.sk, tam to poziciavaju

veve23
6. feb 2010

cheer...aj ja dojedam, najhorsie je ze viem ze este mame kolace,....ale uz nechcem, len je to silnejsie ako ja 😠

moni
6. feb 2010

tak ja so msa tak prezrala na obed ze este teraz hekam. idem odhrabavat auto 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre