Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lindauciatko
7. feb 2010

Zuvinka 102,

co sa tyka kocika, ja som sa tiez nakiinec rozhodla pre X-lander. Ale neviem aky je to ten 2010, ja mam 2009, kupili sme ho asi pred 10 dnami, no ale kolieska ma teda dost velke, s tymi by som isto nezapadla ani tuto zimu...
Fusak na sportovu cast sa mi zda tiez v pohode...
Dufam ze budem spokojna, koncom marca budem uz hadam vediet povedat... 😵

fruchtbar
7. feb 2010

ahojte kocky,
Mizulienka moj maly je tiez uplne nizko,cupnut si uz radsej ani neodvazim,lebo citim ho povedzme,ze uz skoro v ruke.....

ale nic si z toho nerobim,dokonca v noci ani na wcko nevstavam,nerobi mi to ziadne problemy az na ten pocit,ze je prinizko!
Ale ked kope,tak to citim v celom bruchu,pri zaludku a pri moc.mechure zaroven!

mizulienka
7. feb 2010

hihi ze uz skoro v ruke 😉))

a dr ti nieco na to povedal/a?

ja mam male skor na jednej strane...na pravej, na lavej mma asi iba vodu 🙄
ale pravu stranu mam uplne narvanu, ked kope, tak to citim az niekde uplne na boku 😉

cicimon
7. feb 2010

no moje zas citim vacsinou vlavo, tak vyssie prip v strede. Myslite, ze to nieco znamena, ak kope prevazne na jednej strane?

evelina19
7. feb 2010

moni: dakujem za privitanie...
zuvi: ano da, a to je maly take dost statne babo. a v pohode tam sedi aj spi. inak je s tym kocikom spokojna aj ona. mne sa tiez paci aj dizajnovo. chvilu sme nad nim aj rozmyslali.
tak v BA sa velkeho snehu bat nemusis. takze uz je to len na tebe....
k teme: ja mam babo tiez nizko, kvoli tomu ma doktorka nechala aj o dva mesiace skor doma. niekedy mam pocit, ze mi vypadne, hlavne pri chodzi. ale ako som doma, je to ovela lepsie...

fruchtbar
7. feb 2010

ja mam hlavicku na lavom boku (viem,koly stikutke) a nozicky su v pravo hore,lebo tam kope najcastejsie......niekedy,ked stikuta,ma hlavku aj v pravo dole,ale len zriedka....
Doktorka nepovedala nic,lebo ma uz vyse mesiaca nevidela....naposledky som bola 27-28 tt na ultrazvuku!

Ale zajtra uvidime....
Baby,ja uz som sa raz na to pytala a nikto mi na to nic nenapisal,tak sa spytam znovu......ja mam okolo pupka velmi jemnu kozicku a cely pupok a okolie je modre a citlive,niekedy dokonca pobolieva.....neviete co to je,nestretli ste sa s tym este?

evil15
7. feb 2010

fruchtbar k tvojej otázke otázke ohladom toho pupka aj mna to tam bolí teda pobolievalo ale mna ešte aj na pravej strane dole ako je slepák a bola som na vyšetreniach a ževraj to bol podráždený pankreas a teraz mám prísnu dietu a už je to lepšie, ale neviem či je to aj tvoj prípad radšej sa opýtaj doktora nato

fleury
7. feb 2010

mizulienka Ja mam malu tiez uplne nizko, max.kde dokopne nozickami je pupok. Ja mam vsak oslabeny krcok, takze je to problem. Ty pokial sa neotvaras a krcok mas v poriadku, nevidim dovod sa strachovat o polohu babatka 😉

alicc
7. feb 2010

ahojte, konečne som sa sem dostala.
v piatok som bola v poradni, všetko je ok, bábo rastie tak ako má, rodiť budem cisárskym a doktorka povedala, že to bude pravdepodobne týžden pred termínom, kedže je to plánované. takže by to malo byť asi 2.4(vtedy budem mať ukončený 39 tt). čo je ale Veľký piatok - sviatok, tak neviem či budú plánovať operácie práve na sviatok , vo štvrtok je 1. apríla to by som zas nebola rada ja , takže to možno bude 31.3. ale sa mi to posúva 😉. no hovoí sa človek mieni a Pám Boh mení, takže uvidíme ako to ešte všetko dopadne.

alicc
7. feb 2010

lindauciatko: vitaj medzi nami 😀

cheerlady
7. feb 2010

alicc a preco budes rodit cisarskym? 😕

veve23
7. feb 2010

caute, uz mam po nakupoch, ...strasna kosa vonku..
mizu..ja tiez poslednej dobe citim krpca niak dole, ale dr. nic nevravel ked som bola cez tyzden u nho, no uz sa neviem klasicky ohnut dopredu, tak sa ohybam jak kacica. Ale mna to vtom zhybe pod bruchom az reze ked mam plny mechur ....

cheerlady
7. feb 2010

veve a co si bola nakupovat?
my sme mali zase navstevu-nasich a svokrovcov,tak som zase prezrata chlebickov a kolacov 😝 a caka ma taaaka kopa riadu,no ale pustim sa do toho az za chvilu,lebo fucim jak slon 😀
ja tiez citim maleho aj tam,kde uz rastu chlpky,ale nohy aj pekne vysoko,normalne mi az prsnik nadskoci,ked ma tam kopne-najcastejsie ten pravy 😀

vejula
7. feb 2010

No kočky ja mám zas opačný problém. Mám pocit že maličký je moc vysoko, ked mi ritkou tisne o rebro dosť to bolí...
Ale tak čo by sme nevydržali pre naše zlatíčka 😉

veve23
7. feb 2010

cheer, bola som kuknut v madarsku, lebo doma sme mali jak vykradnute , tak klasika nakup na zaplnenie chladnicky 🙂 , a kukla som co tam maju pre babo, som sa hned vytocila, lebo tak Avent sada pre novorodencov je lacnejsia jak som kupila, aj sa mi zdali niektore veci lacnejsie, ale radsej som neprepocitavala, lebo by som sa vytocila ze som draho kupila. Ale 4 regale v Tescu boli cisto pre krpcov, tak som to rychlo prebehla, lebo som mala zo sebou mojho milovaneho, a ten stepoval ze rychlo rychlo, tak tam skocim sama pokukat ceny a tak, lebo s neho dostanem infarkt 😀 Ale ason som si kupila Persil sensitiv aj avivaz pre babatka, nech uz zacnem prat
😉

cheerlady
7. feb 2010

ten persil sensitiv tusim teraz reklamuju ako novinku,ze je aj pre babatka 🙂 aj ja musim uz kupit nejaky prasok,nech mozem zacat,aj ked toho vela na oblecko nemam zatial 😒 a aku avivaz si kupila pre mimi? no to poznam,aj moj tak stepuje,ked sme v obchode,ale to len pokial si nepozera nieco on,vtedy tam mozme byt aj pol dna 😠

evil15
7. feb 2010

tak som tu zase návšteva svokrovcov dopadla úspešne 😠 svokra mi oznámila že si berie 2-3 týždne dovolenky ked sa malé narodí a bude u nás každý den aby mi pomáhala tak teraz neviem čo je lepšie odsťahovať sa aspoň do Košíc alebo späť do Londýna 😀 😀 😀 😀 😀 no a samozrejme že bola ešte milšia ked jej mm povedal že sa chystáme na nákupy do madarska samozrejme sa nasačkovala 😅 tak mi povedzte čo teraz???? ja ju mám rada je milá, dobrá ALE ... a to ale je dosť veľké verte mi žienky ☹

kiwinka
7. feb 2010

CHEER,ja maam LOVELA ten tekuty prasok prací či gél ci co to je 🙂 hihih
a mala som v ruke ten persil sensitive som premyslala ci ho vezmem,,,ale nepoznala som ho,,baby tu vacsinou pisali ze maju Lovelu,,tak som persil nekupila,,ale iba na farebne som kupila tu lovelu... my dospelí pouzivame ariel,,takze v tom jej budem prat biele+silan avivaz sensitive a farebne bude lovela+silan avivaz sensitive.

ja som dnes zehlila malinkej veci asi 2 hodiny vrátane plienok, uff... chrbat ma boli jak hovado 😅 este som jej aj rucne doprala,,,

baby mozem v yprat zavinovacku , spaci vak, a hniezdo, vsak??? nic sa nestane? 😀 😀 😀

veve23
7. feb 2010

cheer....taku istu, sice babatkam sa nema davat avivaz, ale kupila som pre istotu, tu silan biely s aloe vera, je tam take babatko a tiez taky isty znak ako na to persile, ja mam doma teraz ariel, pre babo operiem v tom novom a potom prejdem aj s nasimi vecami na ten persil nech mam pokoj. A tak to urobim s viacerymi vecami, ako je kozmetika, mydlo , vlhke utierky , penu na kupanie a vsetko osatne , bude pokoj, vsak aj my mozme puzivat detske veci a kremiky, aspon nebude doma kopec drogerie. No to sne ked mm nieco pozera ja mam cas, ale ked nie tak sup sup, tak ja ho nosim zo sebou ako nosica, lbo on nic nepotrebuje, len rychlo lebo mu je teplo 😀

seuska
7. feb 2010

Ahojte kocky...

My sme dnes boli u babky v Snine, myslela som na &blondy, ze keby som mala na nu cislo tak jej aspon zavolam... mala by byt uz prestahovana....

Dajak sa dnes necitim dobre, uz ma picha vzdau na chrbte a aj v podbrusku, aj nejaky vytok mam zas.. dufam ze nerodim... nohy mam take opuchnute jak slak dole na clenkoch.. no proste uz mi neni dobre na svete, a ked si predstavim ze ja budem v robote furt az do neviem kedy a stale budem mysliet na pracu... uz by som si tak najradsej oddychla aj psychicky aj fyzicky, ale neda saa.... ☹ dajaka depka zas na mna lezie...

veve si bola na nakupoch? V MADARSKU? skoda ze som nevedela chcela som vediet cenu jednu...

Ja nemam este nic poprate a pozehlene a chyta ma panika z porodu, z malinkej ci je v poriadku... no halusky mam dnes...
Prepacte za negativny prispevok...

veve23
7. feb 2010

kiwi..aj jasa to chystam takto veci prat, dam program rucne pranie a uvidim co sa stane ........teda dufam ze je to ok, lebo v rukach sa mi niak nechce

evil15
7. feb 2010

Seusk nebud smutná ved zachvílku tu budeš mať malinkú a tá ti bude robiť radosť 🙂 nepanikar všetko zvládneš uvidíš len treba zachovať pokoj a klud ja čo nezvládam dám na starosť mm a je to 😉 😉 😉 nech sa učí fešák jeden 😝

veve23
7. feb 2010

ahoj Seus, ale nooo,neboj to prejde , vyloz nohy hore a odychuj, mozno si len bolamoc na nohach, ja som tak ko bola vcera vecer, ani ja nemam nic oprane a ani vsetko pokupene, aku cenu si chcela...teda mozno pamatam co som v rychlosti kukala kym mm nakladal pecivo a vyberal si kolaciky 😀

kiwinka
7. feb 2010

veve ja tiez dam rucne pranie a uvidim :P hihihih
zajtr si operiem,, teraz mam plny sušič pradla mojho a MM a vlastne aj malinkej tam vysia este zvysne veci take farbu ze cervena tirkis modra,,to som musela rucne strasne farby chichi, vsetko by mi pofarbili.. to my sme s MM kupili jak debili,, ostatne mam ruzove, blede, biele, zlte a to spolu ide pekne, nic nezafarbi v pracke..
aj ja mam ten silan s babetkom,,to je to iste co mas ty,,, keby som vedela ze ten persil je hodny aj pre mimi malinke,,kupila by som ho do kelu.. ale ariel som uz kupila,, tak uz ho miniem,,sak nestoji 5 korun.. a potom kupim ten persil a hotovo 😀

kiwinka
7. feb 2010

seuska ja tiez nemam kupene vsetko a hotove a pripravene.. MM akurat maluje izbu hihi,,nemame poskladanu ani komodu so skrinou pre malu,,, chyba nam kopa veci este,, aj pre mna nemam ani jednu koselu nocnu do porodky... nestresuj 😅 lebo aj mna chyti panika 😀 😀 😀 😀 😀

baby este otazka, ten papier na MD od gyndy,,to treba ukazat aj obvodnej? PNku mam ukoncenu uz.. otazkou je ci obvodna mi tiez nieco pise do papiera o MD??? myslim ze nie, nakolko tam nieje kolonka nato..co poviete??

veve23
7. feb 2010

kiwi, to je v pohode, ak by si citila ze babatkovske veci su priliz vonave tak daj vyplachat este raz bude to ok, tak mi radila mama a aj to aby som mala pradlo pre krpca v rovnakych oddtienoch aby sa dalo prat spolu, aby sa zaplnila pracka 😀 a nepofarbilo sa ostatne

cheerlady
7. feb 2010

baby a na kolko stupnov periete vecicky a na kolko plienky? 😕 ja mam na pracke ten ptogram baby care,ale neviem na kolko stupnov ho pustit. a inak mne ked pride ta sada do postielky,tak urcite operiem aj to 😉

juliap
7. feb 2010

ahojte tehulky, vidim ze rozoberate prasky, tak my ostaneme pri lovele alebo batole, lebo tie neobsahuju aloe vera, mamka aj ja mame na aloe alergiu, tak radsej taketo veci ani neskusam, nove vecicky aj nove plienky davam vyprat s mensim mnozstvom prasku len na 40, potom ked uz to babo bude nosit tak plienky aspon prve 3 mesiace pojdu na vyvarku a ostatne bavlnene mam program ze 40-60, takze tak ...

inac hodila som do albumiku rano foto kociara a teraz som pridala aj foto rodinky, sice z roku 2006, no a foto digi teplomeru, co sme dnes kupili v nayke, takze uz mame pokupene vsetko podstatne, uz len doniest postielku a cakame na mimi ... 😀

cicimon
7. feb 2010

veve - podla mna programom rucne pranie sa nema co pokazit, ved ked to uz male budu nosit, tak sa to bude prat normalne a asi aj na vyssej teplote 🙂 a tie veci teraz nie su naozaj spinave, to je len take preventivne pranie. Ja to budem prat bud na jemnom alebo normalnom ale len na 40, mozno plienky na 60, ale teraz tie nove dam asi prat spolu s nasimi bielymi, potom uz zvlast min na 60

kiwi - co viem tak MD vystavi gyn a potom to treba dat potvrdit do prace a oni to nahlasia na SP, obvodnemu netreba (teda asi ak mas medzi PN a MD medzeru)

cheerlady
7. feb 2010

juli a kolko stal ten teplomer?to je ten do uska? 😕
baby nestresujte,ja jedine,co mam je postielka s matracom,ktora je este zabalena a par veciciek oblecka pre babo a par klasickych plienok aj to neoprane,to je fakt vsetko 😅 a pre seba nemam este vooobec nic,ani koselu do porodky,proste NIC,ale uz sa budem musiet do toho pustit,lebo potom to bude aj vela penazi vsetko naraz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre