Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
10. feb 2010

Kami, tak to hej, aj ja som to konzultovala, ale dr. ze este mozem a bolo nastastie vsetko v poriadku,to ladviny adt. ma chytio az potom doma. To aj ja som taka nachylna ze vzdy vsetko chytim, vsak cca 3 tyzdne dozadu som brala antibiotika koli tym bakteriam, a neviem z coho, a teraz si davam na noc niake vaginalne tabletky, takze sme na tom rovnako, mozno preto nikam nechodim kupat sa a tak na verejne priestranstva, aby som nic nechytila, vsak uz to niak vydrzime a budeme chodit plavat s babatkami

fruchtbar
10. feb 2010

mne sa to paci,vsetcia sme nahi,jedem, druhy velky, jeden tucny,druhy chudy....unas chodia zavinuty len uterakom,na ktory si v saune potom sadnu,inac sme vsetci nahi a vobec sa nehanbime....nikto nikoho neobkukava,je to taka komunita. Paci sa mi to,lebo na nahom cloveku nevidim ziadne tituly,ten a ani ten nie je pre mna Mgr., Ing., Dr., a ine skratky,je mi jedno ze ta sympaticka pani umyva na stanici zachody....kazdy je tam clovekom!

Na nahote je kus pravdy....

kamilakd
10. feb 2010

veve dufam ze potom budeme mat svaty pokoj...

dejna3
10. feb 2010

ja som po pôrode nemala už žiadne problémy s ľadvinami 🙂 a zdá sa, že dokonca ma to aj teraz obíde, i keď ma strašili, že v druhom tehu to môžem znova očakávať 😉 (ťuk-ťuk, nech nezakríknem)

cicimon
10. feb 2010

kamila no ja som sa nejako extra nepytala len sestricky na zaciatku, ta ze by sa nemalo....tak ale ja idem raz za mesiac, viac sa mi nepodari a chodila som aj predtym....a zas pokial mi je tam dobre, nic sa netoci so mnou 🙂) a hlavne co som precitala plno clankov, ze preco nie....Sice je pravda, ze mi lekarka na zaciatku povedala, ze ked mam chut na sampanske, nech si dam...no ale neviem, co by povedala na saunu. proste s nou vsetko nekonzlutujem 🙂)

moni
10. feb 2010

kami, krevety su v poho, 300g tyzdenne 😀 neoporucaju sa velke morske ryby kvoli ortuti.

ale zo mna si netreba brat priklad, ja aj kavu aj colu pijem, pohar pivka/vinka, steaky, morske prisery 😝 l

fruchtbar
10. feb 2010

ja som mala pred mesiacom tiez nejaku pliagu,nemala som vytok,ale kundicka mi opuchla ako kokosovy orech a svrbela do zblaznenia,doktorka mi dala akesi atb,ktore to este viac zhorsili.....tak som to nakoniec vyriesila propolisom.....tri dni som si ju tym roztokom natierala a odvtedy mam pokoj....palilo to a bolelo az som plakala,ale vydrzali sme a oplatilo sa.....to je 16 percentny roztok propolisu s 96 percentnym alkoholom....preto to tak palilo,ale asi to spalilo aj vsetky bakterie...!!!

cicimon
10. feb 2010

no kolu si dam aj ja, aj oriesky v mensom mnozstve...tiez tak rozne. dnes som mala pizzu na veceru 🙂

fruchtbar
10. feb 2010

-Moni,ty aka labuznicka!

kamilakd
10. feb 2010

no neviem ja sice chodim do sauny naha ale nepretrcam sa na to mam plachtu sa zabalim a je...ja si saunu rezervujem potit sa s nejakym cudzim chlapom upotenym niee to nemusim u nas mame privatne kupele je to draksie ale konfortnejsie niekolko saun a hlavne sukromie...mame rozne sauny.

veve23
10. feb 2010

kami, tak to dufam ze sme si uz odtrpeli svoje a potom bude vsetko v poriadku, teda mna este po porode caka rozbijanie kamenov v ladvinach

dejna3
10. feb 2010

veve, mne počas tehu nejaké 3 kamienky aj samé vyšli 😝

moni
10. feb 2010

frucht, no niekto by si potukal po cele 😀

kupat sa ja bojim, mame bazen aj blizko domu...ale rasizmus-nerasizmus, ked vidim tych nasich susedov, tak brrrr.

kamilakd
10. feb 2010

veve dejni no hadam bude pokoj si toho prikladom 😉

moni ja tiez vsetko papkam bo mi chuti a krevetky si ma potesila 🙂

no neviem ako by som si vyplachla bakteriu v mocovode a mocovom mechure propolisom 😅

cici pokial ti to robi dobre tak preco nie saunicku

veve23
10. feb 2010

dejna, no to mas super, le mne tam objavili strkovisko a najvacsi a 0,6 a ze take uz same nevidu, tak mam doma prvu pomoc tabletky a brusinkove dzusy a mam to oddalovat pokial sa da, tak dufam ze este niaky ten tyzden vydrzim

fruchtbar
10. feb 2010

kamila,to mozeme aj tu,ale viac ludi viac zabavy....a ked chceme s mm okorenit nas uz aj tak korenisty vztah,ideme do sauny,kde nikto nie je! 😀 😉 😀

myslim,ze v rakusku su ludia uvolnenejsi,beru veci s rezervou.....by som povedala,tak trosku nemravni, i ked chodia kazdu nedelu do kostola,vela toho nenariesia,ked to na nich pride,je kazdy rovnake prasa! 😝
Ci ateista ci katolik....

dejna3
10. feb 2010

veve, aj ja som mala veľké kusy 😝 ale sa asi nejak polámali a vyšli, aj som ich mala odložené v poháriku (ukazoavla som ich primárovi), lebo som ich väčšinou zachytila na toaleťáku pri utieraní 😅
ale veď to rozbíjanie sa už robí laserom, tak by to nemalo byť bolestivé 😉

veve23
10. feb 2010

dejna, hej, to je v pohode, uz mi rozbijali, z toho nemam obavy, len teraz nemozu, jasom si zatial nevsimla ze by isli von, to len ta kolika je najhorsia, s jednou som skoncila v nemocici a druhu som pretrpela doma.
Frucht....nooo tak to stebou suhlasim ze Rakusania su nemravny az uchylny, mala som tu cest, na jednej strane su velmi mily, na druhej su to obycajne svine, samozrejme cest vinimkam, no a o rakusankach ani nehovorim

moni
10. feb 2010

frucht, tak v prudernej amerike by ste toho moc nenakorenili 😀

kamilakd
10. feb 2010

😀 moni 😀 ja som taka sisina v tomto mne tiez hocikto nevonia

dejna no tak ked to vyslo takto ta to je fajin aj ja mam jeden v krabicke 😀

veve no ty len este vydrz a potom popremyslas co bude dalej jak ich roztlct 😉

fruch no ja som konzervativna ale nie puritanka a viem veru ze rakusania a nemci su riadne prasata fuuj mala som tu cest vidiet ked jedno prasa nemecke vyprasilo tu svoju staru v bazene no ako humus som mala chut grcat...asi sa necitia no co uz 100 ludi 100 chuti

fruchtbar
10. feb 2010

moni,chces povedat,ze americania su az taki slusni??? 🤐

kamilakd
10. feb 2010

bambulky idem ja do hajan majte sa krasne a neponocujte 😉

veve23
10. feb 2010

dobru noc Kami, namaj burlive sny nech sa ti nezvysi tlak 😉

fruchtbar
10. feb 2010

v podstate sa slovensko moc od rakuska nelisi....ja som trencanka,a videla a zazila som tiez vselico,a neda sa povedat,ze sme lepsi,slusnejsi alebo nedajboze menej nadrzani....

ono je to vsetko vlastne na jedno kopyto...

dejna3
10. feb 2010

dobrú kami, tak aspoň romantikuš sny 😉

moni
10. feb 2010

frucht, no neviem ci slusni ale nahe nechodia ani najmensie deticky. nahota je velke tabu.

kami, no ked vidim indicke spinave deti ako sa idu umyt do bazena 😝 ako cigancata 😅

moj rodicia maju odlozene zlcnikove kamene 😝

dejna3
10. feb 2010

ja som už vyhodila 😀 len keď to bolo aktuálne, tak boli v kurze 😀 😀

veve23
10. feb 2010

frucht...ja si zas myslim ze sa lisi, mozno na prvy pohlad nie, ak tam nezijes a nestykas sa s ludmi, ale ak si dlhsie v tej krajne, je rozdiel medzi SR a AT, tk isto ako medyi inymi krajinami. Rakusania maju uplne inu mentalitu ako my. Nehovorim ze my sme genialny, ale jasom velmi zmenila nazor na Rakusanov, aj ked je tam mnoho milych ludi.

fruchtbar
10. feb 2010

nie veve,tam islo len o tu zvrhlost....jasne ze kazda krajina je ina....a slovensko je naj !
😀

veve23
10. feb 2010

frucht,...tak to je jasne doma je doma, ja som bola vydata v At, to preto mam zle skusenosti, to je len moj uhol pohladu, to ma casom prejde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre