Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
14. feb 2010

veve 😵 že by tie bruška tak pôsobili na tých naších chlapov??? 😉

ahoj moni 🙂

moni
14. feb 2010

ahoj veji 🙂
ako dnes ta svinska kyselina? mna vcera tiez potrapila, ale stale sa na teba nechytam 😖

vejula
14. feb 2010

moni som si kupila včera na pohotovostnej lekárni sa to volá že gastrotuss... To su také sáčky tak sa vytláčaju a jedia, dufam že to dobre užívam lebo tam nieje napísane že by sa to malo miešať s vodou alebo zapíjať tak som si to len povytláčala na lyžičku a zjedla... No a aj to zabralo ale nie hned, som mala strach že sa zas nevyspím ale v noci bolo fajne, len ked som zasoávala tak sa mi to tislo do hrdla... pred tým ako som si to dala tak som asi desať krát vyplula plné usta kyseliny 😝 Ja fakt nechápem ako sa mi môže tak velmi tvoriť 😒

A ako včera si v pohodičke zaspala či aj v noci ťa to budilo?

moni
14. feb 2010

veji, tak aspon ze ten gastrotuss zabral, takze to dobre uzivas 🙂 maly dominik musi riadne tlacit na zaludok 😒
mne sa nedalo zaspat nie kvoli kyseline, ale kvoli tomu ze sme sa nevedeli s malou ulozit. ani na jednej strane, ani na druhej sa jej nepacilo. cely vece boxovala, natahovala sa ako sisi, uz som myslela ze vylezie 😀

oliinka
14. feb 2010

ahoj babule.chcem vám popriať krásneho Valentina 🙂 dlho,predlho som tu nebola,ale predbežne som vás čítala.jéééééééééééééé minka blahoželám,nech ste obe zdravé,aj mi chceme vanesku. 🙂 🙂 inak sa máme ok.malá kopká v pravo pod rebrami večšinou,je otočená dolu hlavičkou a teda dufame,že to bude dievčatko,lebo v 30.týždni mi nepovedal,mal naponáhlo.malého mám choreho berie antibiotiká klacid a sirup mucosolvan junior,a teda strašne kašle.neviete či mu možem dávať aj kalciový sirup a ako často?alebo čo by pomohlo.vidím,že príprava je v plnom rude.aj ja nakupujem ružove vecičky,také neutrálne mám po malom,aj postielku,vaničku a tak.čo budeme kupovať tak kočík,ale nevieme ešte aký.a tu kyselinu vám teda nezávidím,ja ju našťastie nemám a snad ani nebudem.pribrala som necelých 7 kíl a už aby bol apríl 🙂

vejula
14. feb 2010

😀 😀 tak maličká je riadna tanečnica 🙂 To sa mi ešte nestalo že by som nezaspalakvôli malému, on väčšinou kope ked som na pravej strane a ked sa dam na lavu tak je kludnejší... Ale už sa mi viackrát stalo že sa mi snívali že velmi kopkal až som sa na to zobudila a zistila som že to kopka v skutočnosti 😀

olinka pripájam sa už aby bol apríl 😵

stanusa
14. feb 2010

ahojte
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jeeeej minka blahozelam k nasmu prvemu babatku Vaneske, nech pekne priberate a ste zdravucke 😵 😵 😵

vejula tusim to uzivas dobre, lebo aj antacid v sackoch sa ma len vypyt 1-2 hod. po jedle a predtym pozmolit sacok medzi prstami, len antacid sa v tehu neodporuca hoci mi ho lekar predpisal

veve23
14. feb 2010

ahoj Moni, tak vies , mala ked nechce spat, tak ani mamina nemoze 😀
Veji...no asi to niak posobi, lebo toto sa u nas nestava.....a aby sa nepovedalo som urobila ake listkove trubicky s vanilkovym kremom, len som ochutavala troska moc krem, tak uvidim...lebo citron uz nemam doma ☹

moni
14. feb 2010

oli, skore uzdravenie malemu, a bacha aby si ty cosi nechytila! so sirupom neporadim.
mne by stacil marec, april este nie, nemam nic pochystane 😅 len prezit tento otrasny tyzden v robote 😝 a potom sa na to vrhnem.

veji, no my mame cirkus kazdy vecer. teda, ako dejna pisala, neviem kedy to dietatko spi, lebo pocas dna mi skace brucho stale, a ked si lahnem, to ako ked byka rozzuris 😀 bohovsky sa tam musi nudit 😀

oliinka
14. feb 2010

moni dakujem.a chcem sa spýtať tie kufriky ste dostali všetky v poradni?

sasikas
14. feb 2010

ahojte babenky....akosi nestiham pisat v poslednej dobe, juj uz sa tesim ked budem doma..... 🙂 a mam od piatka riadnu chripcinu, tak sa kurirujem, cely clovek boli, priedusky chytene, no ale dnes uz snad troska lepsie...
veji- ten gastrotus nemusis riedit, mozes pit rovno zo sacku, aj mne pomaha, niekedy staci aj polka toho sacku....len to vzdy potom musim zapit vodou bo mi je to straaasne sladke... 😝

sasikas
14. feb 2010

minka- skvela spravicka...gratulujeme k prvemu aprilovcatku, hlavne vela zdravicka obidvom a nech sa rychlo zotavis a malinka nech poriadne pribera..... 🙂

dejna3
14. feb 2010

ahojte,

jéééj, už máme prvé aprílovčatko 😵 😵 😵 super 🙂 minka gratulujem, želám veľa veľa zdravička, malinká nech pekne rastie a priberá 🙂 🙂 🙂

cifroska
14. feb 2010

Ahojte babule.
Prajem krasneho valentina. 🙂 minka blahozelam k Vaneske.Prajem hodne zdravia. 🙂

moni
14. feb 2010

ja som teda ziadny kufrik nedostala, takze ani neviem o co prichadzam 😅 ale aj v tehu obchodoch, aj na 4D ultrazvuku som dostala nejake vzorky - krem na bradavky, na zapareninu, nejaku flasku, prasok na pranie ci co, a kooopu letakov 😅

nemate nejake tipy na varenie? uz zas dosla inspiracia 😕

zuzana1971
14. feb 2010

jeeej gratulujem Minke k malej valentinskej Vaneske 😵

tu su take teraz hadky foter-mama-segra, ze dovidenia 😝
ide to mimo mna, ale aj tak ma to mrzi 😝 to pocuvat 😝
super Valentin 😠

zuzana1971
14. feb 2010

ja tiez rumazgam kvoli Vaneske, ma to dojalo 😵
tak Minka ma uz uspesne porod za sebou, dufam, ze nam strachopudkam napise dojmy ake to bolo 😅

stanusa
14. feb 2010

olinka mali by sa dostavat niekedy v 3. mesiaci a este jeden nam daju v porodnici, ale asi nie kazda tehulka dostane, zalezi asi od lekara

moni tak to je ina amerika taky kufrik 😎, v podstate nieco podobne ako pises a najviac tam bolo letakov, a
"super" nalepka dieta v aute co sa da nalepit len zvonka

veve23
14. feb 2010

Moni..ja mam dnes v plane , file na masle s opekanym zemiakmi a omackou, tiez som dnes maturovala, z co uvarim, cez tyzden mam v plane zemlovku

Zuzi...daj sluchatka 😉

civavava
autor
14. feb 2010

😵 😵 minkaaaa gratulujem k prvemu aprilovciatku! narodeneho na Valentina 😵 😵

nech ste zdravucke obe!! juuj ako sa tesiiim 😵 😵

zajtra sa vam ozvem babule...zuzanka, videla som Maxikovui izbicku, krasna je...len nech ste v pohode a nech sa vasi doma nehadaju, aby si mala aj s Maxikom kus pokoj 😵

aktakk
14. feb 2010

Ahojte............

Minka, tak takto si nas vsetky predbehla?? Teda skor malinka??? Sikulka, ta bude chciet byt urcite vsade prva 😀 . Velka gratulaaaacia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moni, ja som robila take rezne na prirodno a na to cenakovo syrovo smotanovy dressing. K tomu pecene zemiacky ale myslim ze aj so zemiakovou kasou by to bolo fajn 😉 .

Zuzi- juuuj, ja ked idem k nasim na navstevu tak jedine co ma vytaca je, ked sa nasi vadia. Normalne to az vrie vo mne, taky pocit ze uz aby som bola prec. Normalne nervozita.

kiwinka
14. feb 2010

minka, gratulujem! male valentíčiatko, naadhera 🙂 veeela zdravicka tebe aj vaneske !!! 😀 az husia koža mi beha po tele a slzy v ociach ! :D

dejna3
14. feb 2010

ja som dnes navarila zeleninkovú polievku a keďže sa mi nechcelo moc vystávať pri sporáku tak som upiekla kurča a ryžu 😉
vve, žemlovka je aj u nás v pláne tento týždeň 😉

dnes som sa tiež nevyspala, začínam mať pocit, že mám v bruchu zajačika duracela 😝

moni
14. feb 2010

zuzi, uff taka dusna atmosfera, nic moc 😝

stanusa, no veru amerika 😀 ale poprihlasovala som sa na kadejake stranky takze mi poslu aj dalsie vzorky (plienky, vlhcene utierky, mozno aj umele mliecka). ale teda neviem ci vsetko vyuzijem a budem testovat na malej 😅

veve, rybku som chcela aj ja, len nevieme na aky sposob, a mame este nejake nedojene z tyzdna 😝
no a co na tyzdne, vobec netusim, bo som chcela plnenu papriku, a nemali masko mlete, ani papriky 😠

kika29
14. feb 2010

mimka srdečne blaoželám k Vaneske 🙂 .

baby a neviete v ktorom tt porodila mimka? píše jej 31tt ale tu na koníkovi nie každej ukazuje správne.
aj ja mám od včera pobolievanie v podbrušku v krížoch a a chrbát ma bolí fest a ešte aj také pichanie v pravom boku sem tam 😝 dakedy mám pocit že sa to blíži.

martina05
14. feb 2010

Baby, keď tu hovoríte o varení..ja som robila pre MM valentínske prekvapenie...pečené bravčové kolene na mede a pive..on to ľúbi, tak som sa s tým trošku pohrala 😀 😀 😀 o a z vývaru som spravila kapustnicu, takže u nás je to dne "zdravá výživa " ..... Ja som z toho pre istot 😀 nejedla, dávam tam cesnak a ten mi vadí .... 😝 😝

moni
14. feb 2010

baby, no sameee mnamky, vsetko mi ide na chut 😵
u nas to vyzera na nejakeho lososa nakoniec, a na tyzden sa este nevie.

kika, myslim ze minke to dobre ukazovalo, zda sa mi ze spominala ten 31tt.

kika29
14. feb 2010

tak malá Vaneska bude asi aj pár týždňou v inkubátore. Len nech všetko dobre dopadne.

kika29
14. feb 2010

zuzi a akoto že si doma u rodičou? išla si sama od seba alebo ťa volali?

cheerlady
14. feb 2010

ahojte babule,tak v prvom rade velikaaaaaa gratulacia minke a malinkej Vaneske 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 juuuj,az mam slzicky v ociach 😵

inak ja som sa dnes rano tiez zobudila na bolesti-tak ako vzdy na mrchu,boleli ma aj krize,islo mi to az do stehien,tak som zostala lezat v posteli,po hodinke to preslo,maly sa aj mrvil,tak asi plany poplach,no ja zacinam mat pocit,ze asi sa naozaj vypyta na svet skor,zacina ma chytat panika,kedze nemam ani tasku zbalenu a ani pre maleho nemam vsetko ☹ ale to je fuk,prinajhorsom by som do toho zapojila mm alebo maminu. skor sa bojim,aby bol malicky ok,este by tam mohol aspon 3tt vydrzat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre