Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
14. feb 2010

caute

prvej mamicke zelam vsetko naj aj malej dcerke

ludke vsetko naj k narodkam

seus - kamoska ma asi take iste Graco, jej celkom vyhovuje, mna stale prsviedcala, ze prenosna taska je lepsia a to ona rodila v polke maja....ja som sice pozerala aj po takych kocikoch, ale tie s tou taskou vychadzali drahsie ako klasicke 3komb... a kedze to chceme vyuzit aj pre dalsie babo a ktovie, kedy sa narodi.....ale zas ber ako plus, ze svokra platila.. 😀

my sme pred chvilou hovorili s tou mojou a zas ta otazka - ze co budem potrebovat - a to ona vychovala 3 deti, tak by mohla vediet..

a ked tu bola tema jedlo...ja som dnes robila 3 na 1 🙂 pecene zemiaky a krkovicka na kyslej kapuste, vsetko v 1 pekaci, mnam

a ten kufrik od gyn - ja som nic nedostala..

zuzana1971
14. feb 2010

tak som prezila dnesny den 😀 zatial 😀

baby ja som sa na ten kufrik tak tesila a ked som ho mi minule dostala na tehu poradni total sklamanie, letaky, mala vzorka prasku, avivaze, oleja na brucho a 0,5l mineralka...a stary casopis 1x dieta, 1x Maminka.
Ziadna flasa, cumel, nic...

seuska vsak to nemas skaredy kocik, ani zly...

juj ja uz som zvedava na malu Vanesku a infosky, len neviem kedy sa zas dostanem na net 😝

papa vsetkym

domika9
14. feb 2010

zuzi bud rada ja som tam mala jeden časopis (ale to mi nevadi lebo ja mam predplateny) žiaden olej žiadna mineralka 😉

a v porodnici by si mala dostať ešte jeden kufrík po porode a tam by mala byť flaša aj cumel 😉

zuzkabar1983
14. feb 2010

Ahojte babenky, tak som sa pripojila na net, po troch dnoch a poviem vam .... pisete ako dracice 😀 😀 😀

Ja som vcera cely den makala na byte ... umyvala kuchynu, ale len tak kolko som vladala a hlavne som chcela trosku zmeny, lebo stale trcim zavreta u svokrovcov a mm je stale na byte a preraba ..... joooj tak velmi dufam, ze sa do mesiaca prestahujeme, ze to stihneme. ....

Dnes sme planovali aj nejaku veceru, ale kedze sme cele poobedie behali po obchodoch, tak som veceru zrusila, lebo som uplne grogy 😝 Tak mame papucovu kulturu a ja mam aspon cas vas docitat 😅

Minka gratulujem k babulke a obom vam prajem len to najlepsie!!!!!!

vejula
14. feb 2010

Ludka všetko dobré k narodkám, vidíš ja by som si to číslo pri tvojom mene ani nejako nevšimla lebo je velmi dlhé, ešte že tu máme všímavejšie kočky 🙂

michalag
14. feb 2010

ludka, vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam 😵

aktakk
14. feb 2010

Seuska- sestra si vloznu tasku nevie vynachvalit. Mne by tiez vlozna taska na kociku absolutne nevadila, aspon mas lahsi kocik.

Zuzi- ja uz mam dva tie kufriky. Prvy som dostala pri prvom tehotenstve v marci(ale to som potratila), mala som tam to co aj ty ale aj dudlik tam bol...okrem toho aj plienka a nejake zlavy na monitor dychu a kocik tusim. A v druhej som mala zasa nieco ine, namiesto mineralky Caro napoj, ale dudlik bol aj tam, takze mam dva dudliky aspon...letaky zasa ine, nejake novsie.

aktakk
14. feb 2010

Akosi to tu viazne, tak prajem dobru nocku vsetkym....

kika29
14. feb 2010

no konečne mala zaspala. chúda moje z ničoho nič začala velmi zvracať tak som bola pri nej a masírovala jej bruško kým nezaspala. dúfam že t nieje nič vážne že jej len niečo nesadlo. Napila sa čajík a hned išiel von ☹ To bude noc budem ju len kontrolovať každu chvílu ☹

monva
14. feb 2010

MINKA - SRDECNE GRATULUJEEEEM 😵 😵 😵 a obom vam prajem vela zdravia, vela mliecka a plno krasnych usmevnych dni cmuuuuk 😀

Baby idem aj ja do hajan, valentin nehrozil, sex sme mali naposledy ked sme splodili malu 😀 😀 😀 aj pri Dankovi sme abstinovali 9 mesiacov aj teraz musime, lebo mam babo nizucko + teraz aj skrateny krcok a odvorena som na strbinku , ci spicu prsta ... tak si to uzijeme po 6-nedeli. Dali sme si obaja po 2x ovocno-slahackovy pohar namiesto sexiku a hajde do hajan, ja do spalne a MM spi v galerii nad kuchyno-obyvackou, aby nas nebudil (kazde rano vstava o piatej)...

Prajem dobru noc 😉

kiwinka
14. feb 2010

seuska, mne sa paci co ste kupili,,hlavne sa netrao,, a ako tu uz niekto spominal svokra je svokra a mm ju bude " posluchat" na veky vekov , to je tak,,, 😀 😀 😀

dnes mam strasne pichanie dolu vecer, sakra, az sa bojim ci sme nieco s mm nepohnojili s tym sexom do kelu =( ani Magne B6 nepomaha,,,HM..snad to prejde ... Tak bruu nocku zelam a tiez sa velmi uz tesim na nove spravy o minke a vaneske 🙂
Pa-Pa

moni
15. feb 2010

no tu sa uz asi spi, zabudla som ludke zablahozelat k narodeninam, takze dodatocne, vsetko naj! 😵

seuska, graco je v amerike najpopularnejsia znacka...aj britney spears mala graco kocik 😀
to ti asi nepomoze, kedze si mala inu predstavu, takze chapem ze si sklamana 😔 dufam, ze si zvyknes a budes spokojna!

seuska
15. feb 2010

Dobre ranko dievcata.... Cooooo? Uz mame prve aprilovcatko????? Jeeeej Minke aj Vaneske prejem vsetko dobre, nech su zdrave 🙂

Dakujem Vam za povzbudenie s tym kocikom, musim si len zvyknut, ze to nie je ten moj prvy vysnivany chicco.... ☹ No to som zvedava ci je ta prenosna taska lepsia, dost pochybujem, ved ta taska ma rozmery 30 cm x 60 cm... uz to vidim ako budem v maji ked mala podrastie kupovat nejaky narychlo hlboky kocik.... 🙄 ach jaj....

stanusa
15. feb 2010

dobre ranko 🙂
seuska nastastie nemusime do vanicky/tasky davat fusak 😅

ktovie ci sa nam uz dnes ozve minka

veve23
15. feb 2010

Dobre ranko baby,

sa mi nechce spat, uz kopeme ostosest 🙂 .
ahoj Seus...aj ja mam obavy z kocika, ze si kupim a nieco nebude ok, predsa to neni vec na par dni ☹ .
No a tym padom ked je tam ta taska, neni hlboky, len vajco a sportak? aby som pochopila...

fruchtbar
15. feb 2010

Dobre ranko Babulky,ja som dostala az styri kufriky,4 cumliky (jeden dokonca aj ruzovy) a vselijake hovadinky,kremiky,stavy,pre mm tam dokonca kupon na PIVECKO 😎 ,ale flaska ziadna....to som dostalauz pred 4 mesiacmi....

Seuska,ja mam tiez len sportak,pocitam s tym,ze ziadnu tasku tam potrebovat nebudem,dufam,ze bude hned pekne a ked bude skaredo a zima,tak budem sediet doma! Moja sestra mala tiez letne dieta a tiez len sportak a vyhovovalo to na sto percent....

Minka,dufam,ze to uz mas za sebou a ze si uz uzivas svoju krasnu dcerku v naruci....Prajeme vam vsetko len to najsamlepsie !!!!

fruchtbar
15. feb 2010

a co sa tyka sexu.....ja mam chut stale,sice o nieco mensiu ale predsa,takze mm musi plnit svoje povinnosti a vobec pri tom nerepta (nastastie),niekedy je to take divoke,ze mu sama vravim,ze by sme sa mali uz konecne upokojit,ale zas na druhej strane,maly sa nehybe a mlci ako vos pod chrastou,myslim,ze jemu to tiez robi dobre 😀 😀 😀 ....niekedy ma potom boli brusko....
to bude preto,ze uz tak nizko lezi....aj teraz stikuta a citim ho uz uplne dole,pri suske,presne v strede akoby v lieviku...

malalady
15. feb 2010

ahojte prajem vám krasne dobré ránko 🙂

juj asik je už malá otočená dole hlavičkou bo už chodím aj v noci na wc 😀 😀 😀 😀 tak som rada xixiiii 😀 😀

martina05
15. feb 2010

Ahojte, Seus, ja som si vyslovene vybrala kočík len s fusakotaškou...zdá sa mi to praktickejšie ako vanička ...

aktakk
15. feb 2010

Bra ranko..

Seus, ale ta vlozna taska sa da zvacsit, nie? Cize ona ked je vacsie babatko nema akoby jeden okraj tam kde su nozky, ci nie? Okrem toho, taska je lahucka, cize ked budes babatko prenasat, zoberies tasku a ides- vanicka je predsa len ovela tazsia.... No urcite si zvyknes na kocarik. Ked to kupovala svokra, tak prinajhorsom kupis druhy, ak ti nebude po voli 😉 .

Malady, ja mam pocit, ze len v noci sa mi chce cikat...katastrofa. Okrem toho dnes ma neskutocne boleli klby.

malalady
15. feb 2010

aktakk 😀 tak to ja zase problém nemám chodím už často na wc 😉 😵

seuska
15. feb 2010

Veve ano je to len sportak ktory sa da akoby na lezanie miminka a tam sa pichne ta taska prenosna co je namiesto vanicky...
Frucht, Martinka mozem vidiet vase kociare prosim? 🙂

Aktakk neda sa ta vlozka zvacsit, merala som ju a jej rozmery su 30 x 60 no neviem...

Dakujem este raz baby celkom ste ma povzbudili a prax ukaze ci je to dobre ta prenosna taska alebo nie, je pravda ze fusak nestastie nepotrebujem....

aktakk
15. feb 2010

Malady- zabudla som poznamenat, ze na WC chodim okrem inehe, resp. sa mi chce akonahle vystrcim nohy z domu. Ked neni kde 😠 .

Seus- tak ci tak budes viacej vyuzivat urcite sportiak. Ja sice este nemam kocik, ale hladam hlavne taky aby sportak bol velky. 😉 . Aka som mudra, ako keby mam uz tri deti za sebou 😀

tarinka333
15. feb 2010

Ahojte dievky,
od stvrtku som tu nebola a nemam sancu Vas precitat. Akurat som postrehla, ze Minka je uz mamicka 😀 Srdecne blahozelam !
My sme boli v stvrtok kupit kociarik v Budapesti, podarilo sa nam... mame Bergon 2DX Dimension za cca 250e aj s vajickom, tak sa tesime- je taky oranzovo grepovy so sivym lemovanim... ale je lahky, skladny, super 🙂 Aj vanicku mame, takze tymto by som mala mat komplet vybavicku, uz mi treba len nieco z lekarne a pre seba do porodnice podporsky kojenecke a papuce...

Minuly tyzden sme boli na poradni, mame sa dobre, sme konecne hlavickou dole, tak dufam, ze to tak ostane a vazime 1707g, co zodpoveda velkosti o tyzden menej... 🙂 Ale ze je to v norme. Vaha sa teraz zacina u deticiek diferencovat, takze sme kludni, vsetko bolo v poriadku a sme objednani na prietoky teraz v piatok.
No hadam stihnem dnes precitat aspon poslednych 10 stran, lebo vobec nie som v obraze.

martina05
15. feb 2010

Seus, tak toto je náš kočík - typ Gesslein f6

http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=195

a farba tá na mieste č. 4

http://www.gesslein.de/top5.htm

no a tiež k nemu nie je vanička len takáto fusakotaška ...
http://www.forbaby.sk/doplnky.php?id=8&product=233

gajana1
15. feb 2010

Dobré ránko
Minke blahoželam k malej
Idem sa naraňajkovať lebo som strašneeeeee hladna

fruchtbar
15. feb 2010

seuska,moj kocarik je v albume...neviem,ako to kocky robite,ze to davate na plochu....? kukni do albumu,hned v tom prvom....!

aktakk
15. feb 2010

Marina- mozem sa spytat, kolko ta ten ten kocik vysiel? Kupovali ste ho na SVK?

fruchtbar
15. feb 2010

ja mozem tiez k tomu kocaru aj tasku dokupit,stoji 50 €,ale ja si myslim,ze to nepotrebujem a potom,my odchadzame tri tyzdne po porode na dva tyzdne do Chorvatska,tak pocitam s letom a teplom...! 😀

fruchtbar
15. feb 2010

ja som hladna ako vlk a to som uz ranajkovala..... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre