Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
20. feb 2010

juli, brusinko je uz v albume 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kami, veru, dam mu na frak 🙂)

tak dobru nocku 🙂

dejna3
20. feb 2010

no ja som až tak osamelá neni... skôr naopak 🙄 , je tu svokor a zas budú spolu s mm asi čumakovať do aleluja na telku 😝 😠

dejna3
20. feb 2010

seuska, aj my máme pustenú smotánku a drahý povedal, že tá štetka sa oblieka akoby moderovala "peříčko" 😀 😀

juliap
20. feb 2010

dakujem krasne civavi a drzte sa , oddychovat

kamilakd
20. feb 2010

seuska ona je od nas a vies aka je to krpana vychudnuta a ked nie je nalicena fuuuu skareda je

dejna3
20. feb 2010

kami, akurát som sa chcela spýtať, či ju aj poznáš... no ja ju fakt veľmi nemusím 😝

kika29
20. feb 2010

kami ja tlačím škvarkové pagáčiky 😀
vydeli ste správy? trojčatá sa narodili s váhou od 1200g do 1400g a majúsa dobre. takže nestresujte že sú vaše mimi malé.

veve23
20. feb 2010

Seus, chudaaaa ale bezdetna
dik Kami. aj ja ho lubim, svokrusa pece dobre kolaciky a vie kedy treba poslat 😉

no to aj my mame s mm rovnake bruska, to vzdy sa ludia obracaju ked sme vonku a on zadre....pod Bublina..ked ja som z neho tretina 😠

minka21
20. feb 2010

ahojky!mam nove tri fotky,malu uz odpojili,a dnes uz aj otvorila ocka!!!len na chvilku a nestihla som to odfotit,ale natocila video,a to tu dat neviem,taky uzasny pocit som uz dlho nemala!ked sa mala mrvkala aj ponozticku si vyzula🙂 uz ju chcem mat domaaaa!!!🙂

cheerlady
20. feb 2010

no nas s mm sa vzdy pytaju,ze kto z nas je vlastne tehotny 😀 a ked sa mi smeje,tak mu poviem,ze to ja som sa len obetovala a chcela som konecne zistit ako sa citi s takym bruchom 😀 a ze ja sa ho za par tyzdnov zbavim,ale on nie 😀 😀 😀

dejna3
20. feb 2010

minka, no to je super správa, že malinká už dýcha sama 😵 😵 😵

kika29
20. feb 2010

no my s mm sa doťahujeme kto má váčšie tak mi povedal že on má pupok väčší ale že ja zadok a on nemá celulitídu a ja hej humaj 😀

baby mňa akosi v pichá na pravo v podbrušku fuj už asi 3-4krát ma pichlo 😝

cheerlady
20. feb 2010

minka no to su uzasne spravy! 😵 Vaneska je velka bojovnicka,ja na vas kazdy den myslim 😉

jeeej,akurat ukazali maleho svajdu 🙂 ani sa mi nechce verit,ze takych drobcekov budeme mat za chvilku aj my pri sebe! 😵 😵 😵

kika29
20. feb 2010

no minka tak to je super že už ju odpojili a dýcha sama 🙂 neboj čoskoro ti ju dajú domov len treba vydržať.

kamilakd
20. feb 2010

kikus tie pagace som ja veru davno nemala a dala by som si veru zmenu daco slane 😎

dejni poznam ju aj osobne ale je to taka nadrapena koza co sa jej poprsie zacsilo od tabletiek 😀 ja ju uz voooobec nemusim bola raz u nas na grilovacke a ona je tupunka jak ovecka 😅

minka suuuuper a kedy ju mozes pomojkat?

cheer a co ved aj junior sa narodil chlapovi 😀

moni
20. feb 2010

minka, vyborne spravy! len tak dalej, vaneska 😵

ja som prave dokecala s maminou, jooj taka je smutna ze ma nevidi 😔 ma pochvalila, ako pekne priberam, to bola jej najvacsia starost 😅

na zajtra mam na plane strudlu, tie jablckove kolaciky su take vdacne. mnam, idem na druhe kolo obeda, nejako mi z tych reci vyhladlo 😅

seuska
20. feb 2010

minka supeeer teskam sa velmi s tebou.... mala je zlatunka a same dobre spravy nam pises, fakt sa uprimne teskam ze uz dycha sama... 🙂 🙂 🙂 este vydrzkaj a budes ju mat aj doma 🙂

Aka bola Zlatka Puskarova stastna, vsimli ste si? Normalne take uprimne stastie z nej srsalo.... 🙂 Uz sa aj ja teskam na nasu babulku doma, len nech ten porod zvladneme a nech je zdrava nasa piškotka.

cheerlady
20. feb 2010

no mne pripada Zlatica taka stastna odkedy bola tehu-uplne to z nej tak ziarilo,ze je stastna a spokojna 🙂 a inak mne povedali kamosky,ze mi to strasne svedci,ze ide zo mna taky pokoj a stastie 😕 😀

kami 😀 😀 😀

kamilakd
20. feb 2010

ja uz dnes nic nejem bo som stravila 40min v kupelni a robila zubnu hygienu ze vraj sa to ma takto cistit kazdy den a ja len v sobotu alebo nedelu a inak moje umyvanie zubov je take rychle ako blesk 😀

dejna3
20. feb 2010

kami - tak tá historka s tými tabletkami je asi najlepšia 😀 😀 😀 mm, keď to počul, tak mi dal peňaženku, že nech si idem aj ja kúpiť aspoň 3 balenia takých piluliek 😀 😀 😀

minka21
20. feb 2010

dnes tam nebola doktorka,tak som sa ani nedozvedela nic nove,a na ruky ju este nemozem,ale zajtra sa budem pytat aspon sa jej dotknut,len sa bojim az jej zbytocne neotvaraju ten inkubator,a sa tam nic nedostane,radsej budem bez toho a pockam si ked bude silnejsia,dik baby,tiez mam super den ked som ju takto videla taku zivu a ako normalne babatko🙂

kamilakd
20. feb 2010

danka ved ona mala nulky a a potom dobre plne trojky 😀 trumpeta

minka tak drzime palceky nech to zvladnes vydrzat 😉

veve23
20. feb 2010

dejni...a zabrali???? napis znacku nech sa aj mne zvacsia tie moje jednotky. 😀
Minka som pozerala fotky, malinka je zlata, chudatko ta plienka je jej velika, si ani neviem predstavit ze aj ja mam take v brusku, vsak to uz je cloviecik ....len ja tam mam o pipika navyse 😉

moni
20. feb 2010

som furt nevedela o kom rozpravate, ale historka o tabletkach a poprsi mi vsetko objasnila 😅 tapa 😀

minka, o chvilu sa budete spolu mojkat. len nech pekne chrobacik viacej sil nazbiera 😵

kamilakd
20. feb 2010

veve 😀 no ja som tiez cumakovala na vanesku ze take mimino mam v brusku samozrejme o pindura navyse

seuska
20. feb 2010

je to fakt zazrak co mame v bruskach.... hotove babatka uz. My nemame pindura, teda dufam, lebo bude chodit v ruzovom prvych par tyzdnov s ruzovymi cumlikmi 😀 Moj muz to neprezije!!

Viete co je vrchol nudy? Toto:
http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=524&order=1
prave to skusam 😀 😀 😀 Uz mi fakt hrabe...

moni
20. feb 2010

seuska 😀
sikovny napad, ale komu by sa chcelo s kazdou taskou tolko babrat.

dejna3
20. feb 2010

seuska 😀 😀 😀 tak sa ja asi nikdy nudiť nebudem 😝 😀 😀

veve, šak kuni - judínyovej zabrali 😀 😀 😀 z 0 na 3 😝 načo vyvaliť 60 tisíc za plastiku 😀 😀

moni
20. feb 2010

ja si ani nechcem predstavit ako by sa tvaril mm, keby som prisla s tym ze odteraz skladame tasky do trojuholnickov 😀 by ma poslal, priamo rovno 😀

cicimon
20. feb 2010

tak ked uz o tom jedle, my sme mali na veceru mnam rybaciu pomazanku 🙂

pripadam si ako nejaka babka, co ju palce bolia, az do klbov

a male kope ako dive...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre