Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
20. feb 2010

no moja tak postupne ale rýchlo začni kupovať

kika29
20. feb 2010

aj mne treba dokúpiť ale žial musím čakať na výplatu. nemôžeme si dovoliť kúpiť všetko naraz.

bubinkaaa
20. feb 2010

Ale ste tu toho popisali odvcera vecera😅 ...doteraz som to citala, a pozeram ze je pol jednej v noci 😨 no supeeeeeeeeeer!!!Baby tiez ma trapi ako vypisem tu -----Ziadost o materske-----...tak ak mate niektora v tom jasno,dajte --info-- pls....
-------pre : MONI-----vdaka za uvitanie na tomto fore 😀 😀 😀 (chodim tu uz moc dlhoooo, avsak moje prispevky boli vacsinou na ine temy..xixi)Citala som, ze mas problem teraz v tehu s atopickym ekzemom.Ja som mala kozmet.salon 4r,mam aj nejaky ten certifikat 😉 tak nieco by som mala o tom vediet 😉Ekzémy vznikajú totiz aj z hormonal.nerovnovahy,resp.pri kolisani hormon.hladin,cize aj v tehotenstve je na to vacsi predpoklad!...Po porode by sa to malo casom upravit,a teda myslim, ze sa da toho uplne aj zbavit.No nie je dobre testovat x-masti,pretoze vacsina skor poskodi ako pomoze.Skor by som odporucila natierat nejakym antialerg.gelom alebo mastou, teda aby to nebolo nikdy suche a nesvrbelo to,ak to nahodou svrbi,neviem....
tolko moja rada🙂
Baby chcem sa opytat aj Vam babo tak vykopuje brusko nozickou??...a napina sa, a drzi vystretu nozicku,ze az to bolííííí a nepusti a nepusti....??Tiez sa chcem opytat aj Vas bolia tak slabiny ako mna??akoby som denne robila 100 drepov ☹ dik za infosky....drzkajte sa zatim 😉

dejna3
20. feb 2010

ja sa chystám na nákupy tento týždeň, zatiaľ teda všetko hlavne do nemocky, nech si nachystám tašku.. ale pôjdem objednať aj sadu do postieľky a musím už potriediť oblečko a niečo aj poprať 😉 😉

moni
20. feb 2010

no veru aj mne treba kreditku vyvetrat 😅

dejna3
20. feb 2010

ale hej bubinka, mňa sa dr. na diabetológii pýtala, či cítim pohyby... na čo som jej odpovedala, že nielen cítim ale aj vidím 😝 😀 😀 tak sa na tom výborne pobavila, že divoška tam mám 😉

moni
20. feb 2010

hehe bubli, prepac, vidiet ze som nepozorna 😅
dik za infoo atopaku, cosi som citala, a necham to radsej tak. nebudem to patlat aby som to nepodrazdila, a uvidime co bude po tehu 🙂
nasa sa tiez zapiera, ale neviem ci nozkou, ci ritkou, alebo chrbatikom 😅

dejni, taky tak, idem sa aj ja rozkyvat 🙂

michalag
20. feb 2010

kika, tym ze pracuje len drahy tak to nie je jednoduche pokupit vsetko naraz ale ja by som velmi rada, ale verim ze to co budeme potrebovat hned sa pokupi a co neskor tak sa pokupi ked pride jednorazovy prispevok

mala by som ist spat, ale nejako s ami uz ani nechce, zeby som vydrzala na hokej 😅 😝 😀

dejna3
20. feb 2010

ja mám niekedy pocit, že cítim každú drobčiatkovu kostičku, keď sa tak hmýri 😅

moni, no už by sme sa aj mohli, najvyšší čas 😀 😀

kika29
20. feb 2010

bubinkaa áno tie nožičky majú silné a pevné. aj mňa to bolí a poriadne vie napnúť. mňa panvová kosť bolí 😝

moni
21. feb 2010

dejni, ked ja stale vyckavam ze ake veci dostanem baby shower 😅 aby som neskoncila so zbytocne vela vecami. a zvysok ked objednam pride za 2-3 dni, alebo kupim na jednom mieste.

miska, no veru hokej ide za pol hodku 🙂

kika29
21. feb 2010

moj mm o OO:OOh išiel na hokej a ja asi kus pokukám a pôjdem drichmať 😝

no tie tlačenice v brušku začínajú byť ozaj bolestivé. brucho mi dakedy mení tvar jedna radosť aj sa smejem aj jajkám 😀

dejna3
21. feb 2010

ja tiež nejdem robiť veľké nákupy - čo to mám po sofi (oblečko), vaničku, prebaľovací pultík a podobne tiež... len tú postieľku musíme doriešiť.... a ostatné budem kupovať "za pochodu" resp. podľa potreby 🙂

dejna3
21. feb 2010

joj, aj mňa tie kopance a prevaľovanie veru často riadne bolia 😒

michalag
21. feb 2010

ten moj za chvilku vstava, tak bude asi velmi prekvapeny ze som hore a cakam na hokej 😅

ja to zatial bolestivo nevnimam, ale zato dost casto citim ako sa malicka zapiera a mam pocit akoby bola naskladana na jednej strane

kika29
21. feb 2010

a keby tak bruško netvrdlo

moni
21. feb 2010

no veru aj mna, ja neviem co vsetko vie trafit, ale mieri presne potvora 😅

dejna3
21. feb 2010

uf, no ja mám niekedy pocit, že sa chce malinké prekopať cez brucho von 😝

michalag
21. feb 2010

baby aj vy si v noci ked sa chcete pretocit na druhu stranu pripadate ako velryby?

dejna3
21. feb 2010

hehe, ja sa zobudím a premýšľam, či sa ozaj už musím pretočiť alebo ešte vydržím chvíľu na tej strane 😀

michalag
21. feb 2010

dejni 😀

kika29
21. feb 2010

veľryba? no ale taká poriadna. ja si pripadám ako nemehlo 😒

michalag
21. feb 2010

ja sa uz lucim, idem si lahnut pred telku a trosku kuk hokej a mozno aj zaspim 🙂 ... ale som zvedava ako nas Lotysi potrapia

bruuuu nocku 😔

moni
21. feb 2010

pridavam sa k velrybam 😀
a tie moje zvuke prejavy pri tom! dofucim sa ako jezko 😅 a ked chcem vstat z gauca, tak sa musim rozhojdat 😅
jooj, a to mame este nejakych tych par tyzdnov pred sebou 😵

dejna3
21. feb 2010

ja vždy pištím na mm, nech mi podá ruky a zdvihne ma 😀 inak sa tiež musím rozhojdať 😀 😀
a keď si napúšťam vaňu, nejak neviem odhadnúť koľko vody teraz vytlačím 😝 potom musím vypúšťať 😅

moni
21. feb 2010

dejni 😀
no idem ja povzbudzovat 😵

dobru noc vsetkym!

dejna3
21. feb 2010

a už vedieme 😀 😀
dobrúúú 😉

kika29
21. feb 2010

tak aj ja idem na gauč kus pokukať hokej. aj mňa muž dvýha a rehoce sa zo mňa 😀 tak dobrú noc babky 😀

veve23
21. feb 2010

Dobre rano,

ja som vcera zaspala pri tv, zobudila som sa po jednej tak som v polospanku pocuvala hokej a semtam som otvorila oko, tak aspon sme vyhrali, no a uz som zas hore, lebo vsak preco by som spala ked votrelec 😀 je uz hore.

sanyk
21. feb 2010

bre ranko, teda baby to ste vsetky cumeli na ten hokej? ja som sa k telke nedoplazila radsej som sa prevalovala v posteli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre