Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
1. mar 2010

dik fleury a 4 je dobre? som sa zabudla opytat dr. lebo som pozerala knizku az teraz , stale som mala 0, a potom 1,2,3,4, zasebou, tak neviem, vsak ale nic nevravel tak to bude asi ok, nabuduce mi ide robit naku kultivaciu a potom uz budem chodi do nemocnice, co sa netesim ☹

moni
1. mar 2010

veve
http://www.tehulky.estranky.cz/clanky/vsechno-m...

fleury, prid 😀
po vcerajsej navsteve porodnice mam pocit, ze pojdem na dovolenku do hotela a nie do nemocnice 😅 len som krutila hlavou ze to ide, da sa vsetko zorganizovat. ja viem, peniaze su jedna vec, ale ten pristup ludi sa neda zaplatit. tam uz od dveri vysmiate sestricky, vitali nas ako sa tesia, ake mame pekne bruska...niekto si mozno povie ze americka pretvarka, ale radsej nech sa niekto na mna profesionalne usmieva ako by mal na mna hucat ze co tam obtazujem 😖

fleury
1. mar 2010

veve to CS sa postupne zvysuje, ked ti nevravel, ze je nejaky problem, potom to je v tvojom pripade uplne ok 😉

fleury
1. mar 2010

moni neprovokuj, lebo sa balim a odlietam 😀 ja sa obavam, ze u nas ani za sto rokov nedojde k zlepseniu stavu v zdravotnictve. Ved to je chore, ze ludia co tam robia dobrovolne sa tvaria ako keby si im tam prisla znicit zivot s tvojimi problemami.

kika29
1. mar 2010

tak je pekne vonku tak sa ideme prejsť s malou

fleury
1. mar 2010

kika a ty tiez neprovokuj, ja sa prechadzam max tak na zachod 😀 ale nie, chodte sa pekne vyvetrat 😉

veve23
1. mar 2010

tak som to kukla a bude to ok....

Moni a mala neprotestovala ze prehrala v hokeji? 😀

moni
1. mar 2010

fleury, ty neprovokuj ze lezis...dnes by sa mi to zislo 😀
mas pravdu je to chore, a nie je to len v zdravotnictve 😔

veve, dufam ze ta link nenaplasil, pokial ti lekar nic nespominal tak v nasom tt je take CS v pohode. len sa setri, oddychuj 🙂 co by za to dali niektore baby co maju pred porodom a CS maju male.

moni
1. mar 2010

veve, sme jej vraveli ze keby lepsie povzbudzovala mohla mat zlato aj bronz, takto sa jej len striebro uslo 😀
tak ale aspon niekto z rodiny ma medialu 😅

veve23
1. mar 2010

Moni...v pohode vsak podla tabulky by som mohla ma aj 5, tak to nebude zle, som tak narychlo precitala aj to forum dole a tam je to tusim prve ze cim blizsie k TP tym vacsie CS. Ja som len pozerala ze kazdu poradnu mam o jedno viac a to chodim od zaciatku roka kazde 2 tt, tak doktorko bol vysmiaty tak asi bude vsetko ok. Podla materskej knizky zacinam zajtra 34 tt tak sa mi to niak krati, asi by som maa zacat aj prat 😀 😀

cicimon
1. mar 2010

michala - no ani neviem, naco bol ten ster....tak snad to bude ok

veve23
1. mar 2010

Moni...tak to mas vyhodu, krpata by mala na vyber 50 na 50 kto vyhra, oslavovat moze pri obidvoch a nikto jej to nezazlieva. Ale mas pravdu aspon ona ma medailu 😉 . Inak uz minule sm sa ta chcela spytat a vy tam nemozete ostat na dlhsie aspon nech sa mala nauci jazyk?

tarinka333
1. mar 2010

kocky, davam si pauzu od zehlenia... je toho tolkoooooo a k tomu som pozehlila jednu perinku... no des... same zahyby a fodricke a tak... som sa namakala teda riadne 😉

moni
1. mar 2010

cici, to bol asi ster na streptokoka, teda aspon tu to robia okolo 34tt.

veve, no nevieme ako dlho ostaneme, mozeme este 2 roky a potom musime riesit dalsie viza, s ktorymi prideme o vela vyhod 😖

fleury
1. mar 2010

moni a davali priamy prenos amici z hokeja? lebo semifinale vraj davala len nejaka kablovka, ze cele usa nemali sancu vidiet 😀

civavava
autor
1. mar 2010

ahoj babule,

len kratko, lebo su tu nasi a na net sa mi neda dostat, furt su na mna nalepeni, konecne sa sli von prejst a ja som hned zapla Konika, ale docitam vas az asi ked odidu v sobotu 🙂

dnes som mala poradnu, CTG aj UTZ, vsetko je OK, dokonca aj z pldovej vody mi ubudlo vdaka tej diete co musim drzat, schudla som aj 1 kg tak bol Dr stastny 🙂

Malinky Rene ma 2450g 🙂
😵

pisala mi aj zuzanka, je v nemocke,ale uz na normalnom oddeleni, Maxik je este v brusku 😵 dali jej antibiotika na mocovy mechur, vysledky krvi zatial nema. na izbe ma 3 spoolubyvajuce, nic moc, vraj aj fajcia a pritom su tehu. je velmi nerovzma, lebo za 2 tt ma rodit CS a nevie ani kde, ani kto ju odrodi, proste nic... dnes by mala za nou prist jej doktorka, ale ta ma byt na tej dovolenke o 2 tt...takze je to vsteko vo hviezdach... 😖

vsetky vas velmi pozdravuje 😵

moni
1. mar 2010

fleury, hej davali priamy prenos..teda my mame kablovku takze neviem posudit. akurat bolo padnute na hlavu, ze aby vychytili prime time tak napriklad zapadne pobrezie (napriek tomu ze nemaju casovy posun s vancouverom) malo vela veci zo zaznamu 😖

civi, krasna vaha, za tie 3 tyzdne este priberie a bude akuratne babatko 😵
dakujeme za info o zuzke a maxikovi!

veve23
1. mar 2010

Ahoj Civi, pekne sa venuj vasim.........no ja som 1 kg pribrala 😀 a dr. ze uz by aj stacilo 😀 😀 😀

moni
1. mar 2010

veve, sa lahko povie ze by stacilo s priberanim, sak kurnik sopa este mame 2 mesiace pred sebou..ja este ratam takych 5 kil navyse. a uz teraz sa citam jak bomba 😝

moni
1. mar 2010

dievcata, ze by ste vcera toto poculi?
http://korzar.sme.sk/c/5265366/v-noci-vystrasil...

veve23
1. mar 2010

Moni..vsak to, urcite uz tak "nezeriem", ale ak mam chut tak si dam to a co mam chut, brzdi ma tak maximalne kyselina ☹ , ae inak popravde je mi to jedno, teraz tlacim tie biele chipsy 😀 . Bola som dns u nasich a mama ze 15 kg je pohoda 😀 no ked to povie mamina 😉

hej ze ten zablesk bol niaky meteorit, bolo to v spravach

fleury
1. mar 2010

moni tak to bude ten vybuch, co niektore baby avizovali dneska 🙂))

tarinka333
1. mar 2010

Aj ja som to pocula v spravach o tom meteorite, vraj viac na jojke o pol osmej...
Pozehlila som len polovicku veci...a ete raz tolko zajtra.

cheerlady
1. mar 2010

ahojte baby,tak mne dnes dala kamoska,co ma rocneho maleho po nom tie najmensie vecicky-teda hlavne 0-3 mesiace a par aj 3-6,tak sa vytesujem,lebo su nadherne,presne moj styl,tak som ich aj s tymi mojimi hodila do pracky,este mam tak na jednu a uz budem mat poprane 🙂 a mozem zacat zehlit 😝 zajtra pojdem este nakupit flasky,cumlik a veci do porodky,potom zbalim tasku konecne.no a buduci tyzden niekedy poviem mm,nech posklada postielku 😵

kika29
1. mar 2010

no ja ešte tiež nemám pokúpené flašky a cumlíky. postielka je ešte v pivnici treba ju poskladať.

nikusiatko
1. mar 2010

Juj žienky píšem tu prvýkrát. Moje tehotenstvo sa začalo asi tak, že som šla ku ženskej na preventivku a hop tu ho máme...😀 Bola som síce v šoku, nečakala som to ani s manželom ale je to super pocit. Teraz sa už nevieme dočkať maličkého. Bude to chlapček. Termín mám 20 apríla tak zajtrajším dňom vchádzam do 33 týždňa. Vau ako rychlo to zbehlo...to bude asi tým, že prvý mesiac aj pol som o tehotenstve ani nevedela...asi som jedna z mála, ktoré mali to šťastie, že im nič nebolo. Mala som len jediný problém, že som strašne rýchlo behom troch týždňov schudla 7 kíl a potom naraz pribrala 10...to bolo asi jediný veľký problém. Ale nevadí, hlavne že maličký je v pohodke. Tak sa majte baby a dúfam, že v apríli dopadneme všetky s úsmevom na tvári.

moni
1. mar 2010

mne akurat na obede povedal kolega ze mi chcu urobit baby shower 😵 neviem ci to poznate - tu je taky zvyk ze pred narodenim babatka rodina, kamarati, kolegovia,...urobia oslavu a podaruju nejake veci. povodne to malo byt prekvapenie, ale nakoniec sa rozhodli ze bude lepsie ked sa prezradia. tak ma prisli poprosit aby som sa zaregistrovala v obchode, a povyberala si veci ktore sa mi pacia. to je take mile, uplne som namakko!
tym ze tu nikoho nemame, tak si strasne vazim, ze niekto chce pomoct, a tesi sa s nami 😵

nikusiatko, vitaj medzi nami 🙂 tiez patrim medzi tie stastne tehule co si uzivaju tehotenstvo, a nemaju skoro ziadne zdravotne problemy.
vas adrianko je krasne neplanovane prekvapenie 😵

kamilakd
1. mar 2010

ahojte babulky
MONI to je fakt super ja som take videla v telke 😀 u nas na slovensku by sa to mohlo tiez ujat...napr aj ked je svadba...a nie dostat hovadiny ktore strcis do pivnice...a pred narodenim babatka taka oslava fakt potesi....

ja idem zajtra po 3tt konecne so zuzkouBar cvicit do bojnic sa normalne tesim 🙂
noc som mala prvy krat velmi cudnu krpec tak kopal ze sa normalne dalo rozoznat ze su to nozky ked sme kukali na brucho vobec to nebolo take ze hahaha kukni uz je hore ale bolo to au au to co tam robi sa ide prekopat?toto som mala prvy krat 😅

fleury
1. mar 2010

nikusiatko nie, nie, vcahdzas do 34tt, aj ja som si doteraz uberala tyzden 😀

dejna3
1. mar 2010

ahojte,
tak zuzka je ešte kinderko? ale veď má šet chvíľku čas, takže je dobre, že je zatiaľ maxík v brušku 😉

dnes bolo vonku úplne úžasne, teplúčko ako na jar, boli sme vonku celé poobedie... teraz som zas total unavená 😝 ale pokiaľ budem vládať, tak sa snažím fungovať naplno...

nikusiatko, vitaj! gratulujem k bábätku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre