Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
10. mar 2010

hiii Kika malovatka 😀 este ze si napisala.... musim dopisat do zoznamu.... 😉

majca424
10. mar 2010

Ahojte,
máte nejaké info o tamtamke? Prosím, zhrnte mi to, nechce sa mi to všetko číííítaaaať, píšete ako o dušu 🙂

michalag
10. mar 2010

majca, Tantamke sa vcera narodila Gretka CS a mala 2060g a 40,5cm 🙂 😉

majca424
10. mar 2010

jeeej, to je milé, takže už je druhé aprílové bábätko narodené 🙂

dúfam, že ja to tiež už o také 4 týždne budem mať za sebou 😀 😀 😝

alicc
10. mar 2010

veru aj ja mám ešte vylepený zoznam, čo musím do tašky napakovať, ale už na ňom vela vecí nie je, len mobil, nabíjačka, doklady-ale tie aj tak stále nosím zo sebou -to len preto, aby som to fakt nezabudlav strese.

zajtra mám poradnu, taksa už hádam dozviem presný termín pôrodu. možno to bude fakt toho 1. apríla. 😉

majca424
10. mar 2010

.... a ešte by som sa chcela niečo spýtať 😀
Ako sa volá tá masť na bradavky? Tá čo sa berie do pôrodnice... tuším to bolo niečo na "C" 😀

kika29
10. mar 2010

alicc aj ty ideš rodiť CS?

seuska veru malovátka nebudem sa tam síce kechliť ale ked som sa vydela po pôrode tak som sa sama seba zlakla a nemala som v tedy ani len špirálu aby som si troška oživila ksicht 😀 gtak teraz si beriem aspoň na oči.

alicc
10. mar 2010

kika ano cisárskym

cicimon
10. mar 2010

majca- myslis cicaderma? ja som ju dostala od kamosky, aspon nemusim kupovat

majca424
10. mar 2010

cici hej, bola to cicaderma, musím si to už niekde napísať, lebo to stále zabúdam...
A dá sa to kúpiť aj v drogérii, alebo v lekárni? či? nevieš náhodou 🙂

moni
10. mar 2010

inak, tu velmi odporucaju balzam na pery. aby sa nam huby nevysusili ked budeme makat na kontrakciach 😀

majca, neporadim, tu sa vola ten krem na "L" takze nejdem mylit 😅
ty uz to chces mat o mesiac za sebou? ja by som tiez prijala polovicu aprila radsej ako koniec 😝

kika29
10. mar 2010

cicaderma je dobrá na bradavky? mám ju doma ale my to na iné veci používame. to som nevedela že je na bradavky v letáku to nepíšu.

majca424
10. mar 2010

moni nooo, aj tak mám akúsi deravú hlavu, takže by som to určite zabudla... 😀
ale proste budem niečo pýtať na popraskané bradavky, tak budú musieť vedieť 😀 U nás v jednej lekárni robí taký mladý sympatický mladík, tak sa spýtam jeho 😀 😀 😀
No najradšej by som to mala už o také 4 týždne za sebou 😉 Predsa len bude určite menší ako v termíne a hlavne by som chcela aby to prišlo nečakane 😀 😝 Mohlo by tak okolo 14.4. to sa mi celkom páči 😀

cicimon
10. mar 2010

ja nevim, ci je dobra, ale v lekarni by ju mali mat - nevyzera ako z drogerky.
ja dufam, ze moja sa vypyta von tak 15.4. 🙂 este na nu nie som ready 🙂)

majca424
10. mar 2010

cici vidíš to, ešte možno porodíme v jeden deň keď si želáme podobné termíny 😀 😀 😀
Ale to si môžme fakt len želať 😅 😅 😅

moni
10. mar 2010

ja mam 15.4. narodeniny, no uznajte nebol by to krasny darcek? 😵

cici, ani ja nie som ready, nech este mesiac vydrzi tam kde je...ale potom nech ide rychlo von 😀

alicc
10. mar 2010

babulky idem ja spať, tak dobrú noc a pekné sny- hlavne fleury 😀 😀 😀

cicimon
10. mar 2010

no do velkej noci ma zakaz 🙂)

cicimon
10. mar 2010

moni - ja by som nechcela, aby sa narodila blizko mojich narodiek, aj chlapcenske meno mame take, ze meniny medzi nasimi narodkami, tak mi lepsie pasuje, ze to bude dievca a meniny 2 mes pred nami 🙂) tak snad to nebude ten chlapec... 🙂)

idem aj ja, DN

majca424
10. mar 2010

tak ale jasne, že teraz ešte chcem aj ja aby tam ešte zostal, ja som teda absolútne ešte neni ready 😀 😀 😀
Neviem síce kedy sa chcem stihnuť pripravovať, keďže o 4 týždne chcem mať porodené 😀 😀 😀

veve23
10. mar 2010

Moni...aj mne vraveli ze nemam zabudnut na labelo a nieco na pitie...voda, aby som si vlhcila pery.

....ja mam niaku prsnu mast na bradavky s lanolinom, to mi poradili v lekarni, a kupila som si aj tie chicco utierky na bradavky, no a kupila som aj Pytiol na prdel, to mi tiez radili, mam aj ten sudokrem.

moni
10. mar 2010

cici, no medzi mojimi narodeninami a manzelovymi meninami je 10 dni. takze reku nech uz oslavuje cela rodina 😅

majci, tak to sme na tom rovnako 😀
vcera na predporodnom kurze tea predvadzala ako treba tlacit a akosi ma to vyplasilo 😕 a to som pritom videla niekolko porodov na nete.
takze tiez si nemyslim ze som pripravena 😅

dobru noc tym co idu spat!

moni
10. mar 2010

veve, no ved ty si uplne nachystana!

tu sa davaju lad na osviezenie..ale ze si mozes doniest ovocne nanuky. tak uz sa vidim ako si medzi kontrakciami hryziem do nanuka 😅

majca424
10. mar 2010

moni, ani nehovor, ja som si tiež nejaké pôrody kukala na nete a ... radšej som fakt nemala 😀
Teraz som tiež celá vyplašená... ale no čo už... nejako toho malého zo seba budem musieť dať von 🙂
nanuky?? no ale ktovie čo ma v tej chvíli napadne 😅 Možno aj na nanuk dostaneme chuť 🙂
U nás tiež len vodou osviežujú pery 😒

veve23
10. mar 2010

jaaaj, Moni, nie, ja cakam na teba 😀 😀 😀 😀 , raz som tu spominala ze ja mam doma KOPISKO a tam davam vsetko co kupim, kremy, veci, drogeriu a bla bla, no a kopa sa rozrasta....len vsetko je v povodnom obale a neoprate, no kocik mi chyba, ale z toho si hlavu nerobim, aj jednorazovky, ale to je otazka 5 min. v obchode. Inak Moni, mam za sebou 3 navstevy v obchode, dve v lekarni a kopa bude kompletna, takze v pohode stihas 😀 😀 😀 😀 , to ja som urobila kopku, keby sa nahodou ozvali moje kamienky v ladvinach a supli by ma do nemocky 😉 sa nezdam 😉

majca424
10. mar 2010

inak, aj Vaše miminka mávajú tak často štikutku??? 🙂
Ten môj ju práve má a máva ju dosť často,, niekedy aj 2 krát za deň... sranda 😵 😀

moni
10. mar 2010

veve, na mna ty radsej necakaj, ja som nejaka pribrzdena 😀
koncom mesiaca mam party v praci, takze robim zoznam veci ktore by sa mi zisli. podla toho dokupim co mi bude chybat. kocik objednavam buduci (alebo ten dalsi) tyzden, a matrac do postielky musim tiez vybrat. zvysok nahadzem na amazone a bude pokoj. no a poprat tie male vecicky. ale to planujem za jeden den 😅 vdaka bohu za obrovske pracky, polhodinove pracie cykly a susicku 😀

majci, mne tie videa vobec nevadia. ale tato teta sa hodila o zem, a zacala to predvadzat nazivo! som myslela ze ozaj cosi vytlaci 😀

moni
10. mar 2010

my mame stikutkovy rekord 7x za den...chuda male vytrasene 🙂

majca424
10. mar 2010

no to by si inak kukala, keby niečo vytlačila, čo? 😀 😀
... inak, čo sa týka mojej výbavy, tak ja nemám ešte absolútne skoro nič 😝 Okrem základnej výbavy do pôrodnice pre malého... na mňa ešte nejako nemyslím 😀 ani postieľku, ani matrac, ani kočík... proste nič, ale väčšinu chcem aj tak kupovať až po pôrode tak snáď to bude stačiť... 😒 😵

majca424
10. mar 2010

moni 7x za deň? tak to je ozaj rekord a ja že to len ten môj tak "pochlastkáva" tu vodu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre