Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
17. mar 2010

ja som citala GPS pozit. 😀 😀

martina05
17. mar 2010

Civi, keď tak zemiaky varím extra , ale najčastejšie to papáme bez zemiakov, len ako "nákyp"...ja som na prílohy moc neni ....

marika1902
17. mar 2010

myslim ze GBS je streptokok ja mam tiez v papieroch pisane gbs odber a aj mi robil

cicimon
17. mar 2010

fleu - no prave som objavila ze dnes je v ablerte akcia na jahody a 300g milku...no mozno si to poobede rozmyslim....

janka - mne panvu este nikdy nemerali, tak neviem porovnat tie tvoje cisla...
a tie aritmie - ja by som sa bala asi povedat hocico, aby ma tam nenechali..

fleury
17. mar 2010

cici tak to na beton poobede pojdes 🙂))

alicc
17. mar 2010

tak vy tu zase varíte a papáte, ja som tiež už urobila jabľčkové palacinky,mnam 😀

cicimon
17. mar 2010

ja tu furt sedim v pyzame, nic este nespravene, aj hlava ma zacina boliet....a obed v nedohladne..

alicc
17. mar 2010

cici pohoda, klud a hlavne nijaké stresy 😀 😀 😀 , ved všetko sa urobí, no nééé?

alicc
17. mar 2010

včera mi volala pani, čo sme objednávali vaničku s prebalovacou doskou na veľkú vanu, že dnes to príde, tak poobede ideme pre to , sa vytešujem 😀 😀 😀

fleury
17. mar 2010

alicc alebo urobia ini 😀

cheerlady
17. mar 2010

noooo nechcem provokovat,ale my mame dnes syr 😀 aj ked ja sa za nim nepotrham,ale ked je,tak si dam.

jankako
17. mar 2010

hej hej fluery GPS navigáciu mám v š.... 😀 😀
preto som napísala že GBS,lebo sa mi zdá že sme sa naposledy bavili o HBS..ak si dobre pamätám..
cicimon ja som to chystám povedať už 9 mes.bola som s tym raz u obvodnej ked som ešte nebola tehul,ale tá že to je normál../akože psychika/ale mávam to teraz častejšie,viackrat za deň,predtym to bolo raz do mes..neviem čo mám spraviť.do nemocky nechcem ani ja určite... 😖 len aby nenastali kvoli tomu komplikácie pri porode..

marika1902
17. mar 2010

Inak baby ste si vobec uvedomili ako rychlo to ubehlo a my uz budeme kazda cochvila rodit 😀 ty brdo vsak len pred nedavnom som zistila ze som tehu

cicimon
17. mar 2010

no tu plati ze to "sa" budem nakoniec len ja, je to vzdy len otazka casu

vcera mi mm 3ti den po sebe nechcel dat masaz noh, tak rano som mu pohrozila, ze ked ani dnes nie, tak ze mu nebudem varit...

alicc
17. mar 2010

fleu to je ta najlepšia možnosť 😀

ludka140281
17. mar 2010

ahojky hrosice.... 😀 ja dnes na obedik chystam slivkove knedlicky 😝 mnamky,mnam
rano som bola na to interne s maminou a sestricka sa sla roztrhat od lasky.....vraj ako dobre vyzeram,pekne brusko,uprednostnila ma pred vsetkymi a ospravedlnila sa a podlizovacne sa usmievala......no hnus,jezibaba 🙄
mam nieco s dychanim a strednu anemiu,inak ok a vraj podla dokiho mam prinizko brusko a kazdu chvilu poletime,co viem aj bez neho 😀

alicc
17. mar 2010

teda ale ideš na neho z ostra cici 😀

cicimon
17. mar 2010

alicc - no neviem, aky to bude mat ucinok - jeho jedine stastie je, ze v robote ma obedy - to len ja si musim sama varit..

alicc
17. mar 2010

aj moj mm má v robote obedy a ked príde domov zjedol by aj mna 😀

fruchtbar
17. mar 2010

Martinka a nie si ty nahodou kucharka ?
Ja idem dnes s kolegynou do cinskej restiky,ale ako som si to tu precitala,klavesnica je uz oslintana a hlad mam ako vlk!
nie je to sranda,ked tehotne kecaju o zradle.... 😀 ....zjedla by som aj mrtvemu z ucha....idem si nieco uchmatnut!

fleury
17. mar 2010

janka povedz o tom dr, ved uz mas tesne pred porodom, aby ta to neprekvapilo pri porode

fleury
17. mar 2010

mna mm kazdy vecer masiruje, jemu to vyhovuje, ja pri tom zaspim a on moze kukat futbal 😀 😀

marika1902
17. mar 2010

Any news about Zuzu?

fruchtbar
17. mar 2010

a Vejulcek sa neozyva po tom vcerajsom pade???
Dufam,ze to nic nespustilo.... 🤐

veve23
17. mar 2010

ja som sa premohla a bola som v obchode kupit si cerstve rozky, dostali cerstve sisky a pecivko tak som si nakupila, no a kedze vykladali prave tovar a uvidela som pribinaciky, tak sa mi nakup rozrastol , ledva som ho odniesla domov 😀
...ale taky dobry vyprazany syr s pyre by som si dala ....jaaaj zas sme pri jedle

no inak to tiez nechapem, polovicka tiez obeduje v robote a ked ide domov uz vola ze co som varila.....akokeby cely den nejedol...

dejna3
17. mar 2010

ahojte,
máme už maxíka? 😕

mne sa dnes snívalo o tom, že som porodila... síce iné pohlavie, než očakávame, ale zvláštne, že nikto okrem mňa nebol prekvapený 😀 😀 a najlepšie bolo, že som sa prechádzala, usmievala a až keď som po nejakých 2 -3 hoďkách išla telefonovať známym, som si uvedomila, že som po spinálke a vôbec neležím 😝 a veľmi som sa zľakla, že ma bude strašne hlava bolieť (ranu na bruchu som zrejme vôbec neregistrovala 😅 ), lebo som mala aspoň tých 8 hodín ležať.. no ale cítila som sa výborne 🙂 ... a v tom som sa zobudila 😀

ja posledné asi 3 noci, veľmi dobre spím... asi je to tým vyčerpaním 😝

dejna3
17. mar 2010

kočky, chcem sa spýtať, či vám prišla materská skôr, než ste dostali to rozhodnutie o priznaní?... lebo podľa zákona by tam mala byť nejaká pravoplatnosť - aspoň doručením 😕 mne totiž dnes nabehli nejaké peniažky zo štátnej pokladne a mohla by to byť materská za jeden deň vo februári... (nastúpila som 28.2.) ... len sa mi to zdá 1) veľmi čudné a za 2) veeeeeeľmi rýchlo spracované zo strany SP 😨

minka21
17. mar 2010

awojky,ja viem ze to tu zanedbavam,ale ja vobec nestiham:( este najnovsie ze sa ideme zobrat aspon na urade,tak nemozem zohnat saty,uz som bola asi vsade,nechcem biele svadobne ale nieco take co vynosim aj potom,a vsetko take tmave farby:( ale o tom som nechcela 🙂 idem sa zasa chvalit 🙂) mala ma 2340gramov,a zajtra tam uz idem lezat a prikladat kazde 3hodiny,takze sa tesim silno moc 😵 a buduci tyzden by sme mali byt doma🙂 jupii aj svadbu asi zrusim🙂)

este nejake nove babatka?viem o gretke a maxikovi,este niekto pribudol?

fleury
17. mar 2010

ahoj ivka
a ja ze uz domka ste, aj tak super, ze mala napreduje a uz coskoro veru doma bude 🙂
pribudol este lukasko tusim od lubiku

fleury
17. mar 2010

dejna mne sa to sice nesnivalo, ale tohoto sa ja bojim, ze ked porodim mi oznamia "gratulujem k syncekovi" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre