Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzub
14. apr 2010

ahojte, gratulujem všetkým mamičkám a bábätkam.veľa zdravička a mamičkám veľa mliečka prajem 🙂

kočky chcem sa vás opýtať, ked vám odišla hlienová zátka, bolo to naraz alebo postupne? dnes som si 2 x s asi 5hodinovým odstupom našla na intimke taký hlienový slabohnedý výtok a neviem čo je to ono 😕

juliap
14. apr 2010

zuvinka, tak vytiahnut mm na vecernu prechadzku, potom keksik a zajtra das braskovi najvacsi darcek ... 😀

juliap
14. apr 2010

zuzub, moze to byt ono, ta hlienovka moze odchadzat po castiach ... ale kludne potom mozes tahat aj 3-4 tyzdne este do porodu

zuvinka102
14. apr 2010

julia no mm este stale nedorazil a krpec uz moc tu otravuje tak ideme von a mozno mm stretneme.. inac ja sa bojim, ze ak po keksiku nieco bude zo mna tiec ci budem vediet ze je to plodovka.. lebo minule so mna vela tieklo a mali sme depku ale snad to nejak zistime..

marika1902
14. apr 2010

baby tak mne cely den tvrdne brutalne brucho a zacala som mat aj bolesti . idem si dat teplu sprchu a uvidim co bude dalej. aj ked predpokladam ze su to poslovia 😒 Asi to zacnem aj stopovat.

Fleury vitaj doma 😀 😀

zuvinka102
14. apr 2010

marika ja som ti vravela, ze staci sa somnou stavit takze mozno do rana budes mat Jakubka pri sebe..

Fleury vitaj doma a nech malinka ukaze vsetkym susedom, ze je doma 😅

vejula
14. apr 2010

ahojte kočky, tak konečne doma 🙂 aj s mojim krásnym anjeličkom, ktorý mi teraz hajka. Je to najkrajší pocit na svete 😵

zuvinka102
14. apr 2010

vejulka vitaj doma, ako si na seba zvykate ??a dufam, ze aj ty nepatris k tym co maju problemik s mlieckom

moni
14. apr 2010

zuvi, ze vsetko najlepsie brachovi...ja budem tiez oslavovat 🙂
snad nie porodom 🙂

zuzub, mne tiez odchadza ta zatka postupne, uz asi 2 tyzdne......si si ista ze je to zatka? nemas spinenie po vysetreni?

veji, vitajte doma! ako sa citis? co malicky? ako mliecko? viem ze nestihate, ale my co to len caka sme veeelmi zvedave 🙂

zuzub
14. apr 2010

moni, ved to, že neviem, včera som bola na poradni, ale sa mi nezdá, že by som až dnes na obed špinila? 😕
mala som už aj také, že špinenie po vyšetrení, ale to vyzeralo inak 😒

zuvinka102
14. apr 2010

moni aj ty mas zajtra?? takze ak ano vsetko naj princeznicke povedz, ze si chces uzit narodky a nie vzdychat takze nech pocka.. ale ak by aj tak chcela prist zajtra na svet tak mm to bude mat o to lahsie bude si musiet pamatat iba jeden datum

juliap
14. apr 2010

moni, tak vecer pooslavovat a potom do nemocky, stihnut porod do 24h00 a budes mat ten najkrajsi darcek ... 🙂

minius
14. apr 2010

moni tak vsetko najlepsie, oslav to poriadne posledny krat ako "single" 🙂

veji kukla som ti album ste prekrasnucka rodinka.

No tak u nas zvitazil ten dudel, uz som nevladala s tym nekonecnym prisatim 😅 a dudlika sa hned chytil. Normalne mi s nim aj zaspal a teraz sa citim taka vinna 😠 a normalne na ten dudlik ziarlim. 😕

marika1902
14. apr 2010

tak dala som si sprsku asi to boli len poslovia 😀 😀 😀 Tak dnes este nerodime. Zuvi stavka stale bezi 😀 😀

marika1902
14. apr 2010

vejul inak vitaj doma 😀 😀

ainik1
14. apr 2010

Ahojte,tak SASIKAS dnes porodila Sarinku o 14:04, 3700g, 54cm. Malej sa von velmi nechcelo,nakoniec to bol cisarsky.

aktakk
14. apr 2010

Ahojte, sprava od FRUCHT:

AHOJTE, MALY RENE JE UZ NA SVETE, TRVALO MU TO 17HODIN, MERIA 53CM, 4120g, HLAVA 38 CM a JE PREKRASNY! JA SOM TOTALNE HOTOVA....a STASTNA..

Takze velka gratulacia FRUCHT a taktiez SASIKAS 🙂)))

marika1902
14. apr 2010

Sasikas gratulujem 😀 😀 😀

zuvinka102
14. apr 2010

marika no uvidime 😅

Sasikas gratulujem k malinkej , konecne mas princeznu pri sebe 😅

marika1902
14. apr 2010

Frucht tiez gratulujem 😀 😀 😀

zuvinka102
14. apr 2010

takze aj frucht uz to ma za sebou aj tej gratulujem 😅

minius
14. apr 2010

jeeej frucht a sasikas gratulujem!!! Vsetko len to naj babatkam a maminkam, hlavne vela dobruckeho mliecka a skore zotavenie maminkam!

Rene je riadny valibuk!!!!

vejula
14. apr 2010

joj kočky som to zaskrikla s tym že dominiček spinka 😅 Tak pišem len jednou rukou.

tak babulky som sa v noci o tretej zobudila na kontrakcie - každých 5 min... Tak som behala pobate a čakala či to prejde.... ale neprešlo. Tak sme s mm vyrazili do nemocky.... No a tam mi robili sono merali mi panvu a boli taky na vážkach či to pôjde... Ale neriešili hned. Napojili ma na monitor tam sa im stále čosi nepozdávalo s maličkým ani sim nevedela čo presne. No ale stále to nechali otvorené...Otvarala som sa velmi pomaly. Doky mi prepichol plodovku nech sa to rozbehne, to som dostala nenormálne bolesti... Manžel bol so mno ked ma videl čo preživam tak skoro odpadol.... Kontrakcie som mala každu minutu, ale dolu stále nič moc, otvorená stále málo, stále napojena na monitor. Doky skonštatoval že by som rodila ešte minimálne 6 hodin a malý by tie tlaky nemusel vydržať, tak rozhodol že sekcia. Tak ma previzli na operačku kde sme museli čakať na anesteziologa. Tam ma priviazali a čakali sme,možno ani nie dlho ale pre mna to boli najdlhšie minuty v živote. No ale ked som sa zobudila a mm mi ukazal fotky malého slzy mi tiekli o dušu a všetko zle bolo zabudnute. Sice som sa po sekci nemohla celý den ani otočiť na druhy bok bolo mi to jedno. Bola a som najšťastnejší človek na svete

vejula
14. apr 2010

a gratulujem všetkym novým maminkam....

Frucht maš moje uznanie rodiť 16 hodin 😕

juliap
14. apr 2010

tak frucht, konecne to mas za sebou, a renko je fakt baran jak vysity, este aj na porodnici sa mu nechcelo ist von? ale valibucek riadny
samozrejme blahozelame novym maminkam frucht a sasikas 😎

aktakk
14. apr 2010

No baby, takze kinderiek tu pribuda.

Veji- no kontrakcie po prepichnuti vody- nieco "uzasne" viem o com hovoris 😉 .

aktakk
14. apr 2010

Teda ubuda som chcela napisat samozrejme 😀 .

moni
14. apr 2010

jeeej, tie babatka sa rodia ked tu zrovna nie som...oskocim si na obed alebo kavu a vzdy cosi pribudne 🙂
gratulacia frucht a sasikas!
takze uz ziadne prenasacky nemame? mozeme ist pekne po poradi?

zuzub, mne minule tiez az na druhy den zacalo spinenie. no asi ti neostava nic ine len cakat 🙂

veji, no hlavne ze ste v poriadku obidvaja, ty sa rychlo zahoj aby ste sa mohli vytesovat z maleho zbojnika!

no ja sice nechystam burlive oslavy, ale dieta by si zasluzilo vlastny datum, nie? nemozeme to predsa az tak zlahcovat tatinkovi 🙂
ale viete ze je sranda ze pred rokom bolo mojim najvacscim a jedinym zelanim babatko...a ono to ozaj skoro vyjde 🙂

zuzana1971
14. apr 2010

babule, vam uz dosla tento mesiac materska? lebo mne nie a uz som nervozna ako pes, potrebujem zajtra kupit plienky a nutrilon a zajtra mi aj stahuju hypo z uctu 😝
doteraz chodilo 10-12 v mesiaci, dnes je uz 14teho a nic 😝

Maxicek ma dnes 4 tyzdne, ten cas leti 😵

idem precitat prispevky

cicimon
14. apr 2010

gratulujem dalsim mamickam!

zuzana - ja som dnes uz asi 4ty raz volala na socialku, kedy mi poslu rozhodnutie o materskej, chlapik ze expedovali 6teho a ze dnes dojdu prachy....a mam velke nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre