Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
22. apr 2010

ja inak nechapem, preco niektore veci aj ked su 100% bavlna maju upozornenie ze nezehlit, alebo zehlit studenou zehlickou...to je tiez pekna kravina, nie?
no ja velebim toho kto vymyslel susicku lebo tam sa to nejako vyrovna 😅

mackopuf
22. apr 2010

ja tiež nežehlím všetky veci,čo sa dá poskladať,tak dám do skrine 😎 Ale niektoré materiály proste žehliť treba 😝
moni-to je fakt blbosť,keď je to z bavlny,že nežehliť 😕

michalag
22. apr 2010

ja som po sprche a na chvilku ma krize prestali boliet ale uz ich citim znovu tak si idem lahnut a uvidime ci su to poslickovia alebo .... len ma matie ze ma bolia v kuse a nie ako vystrelovacky

zuvinka102
22. apr 2010

no tak krpec sa uz vyvencil.. ja si idem asi spravit ovocny pohar so slahackou a so zmrzkou 😅

moni
22. apr 2010

miska, ja sa akurat zberam do sprchy, tiez mam take podobne bolesti. mne to teda vystreluje do krizov, ale tiez trvaju dost dlho. ale nic od toho necakam, na moj vkus to malo boli 😀 😀

zuvi, tak to bola rychlovka!

zuvinka102
22. apr 2010

moni hej bola ale on nechcel byt vonku, lebo vie, ze zachvilku pride moja mamina a pojdu pre sestrinho drobceka do skolky a urcite aj na zmrzku, tak preco by chcel byt som nou vonku 😀

moni
22. apr 2010

zuvi, no ma to premyslene 😀

zuvinka102
22. apr 2010

to ma nakolko ja si snim dam len kolecko okolo baraku a musi byt rad, ze bol vonku 🙂

michalag
22. apr 2010

moni tak ako preslo?

mne to zacina hlavne ked sedim ked som si lahla tak to bolo o nieco lepsie

moni
22. apr 2010

zuvi, tak to bude mat sok ked budete chodit kocikovat 😅

miska, stale rovnake to je. nic z toho, to len mala trenuje 😵

michalag
22. apr 2010

no uz by mohla aj dotrenovat nie a ist naostro 😀

moni
22. apr 2010

miska, potvora mala je to, chce mi dopriat brusko co najdlhsie 🙂

zuvinka102
22. apr 2010

moni tak to bude preneho sok, byt napriklad hodinku vonku, nebude chapat co sa deje

maminky inac kolko krat mozem takto cez den chodit s drobcekom von??

cicimon
22. apr 2010

my sme sa boli vyvetrat

mna tak boli chrbat..

cicimon
22. apr 2010

zuvi - ja doobedu nechodim, ked je dobre pocasie tak poobedie tak na hodinu az hodinu a pol

michalag
22. apr 2010

zuvi, ja som chodila s malym von 2x denne ale na obed som si ho naucila spavat v posteli aby som si mohla v klude porbit alebo ked nebolo co mohla som pekne oddychovat aj ja 🙂

vejula
22. apr 2010

čavte kočkz tak malý mal dnes kludnyu noc... klop klop. tak sme sa vzspali som zvedavá čo bude dnes 😒

čo kinderka akosi uživate posledné dni s bruškom????

moni
22. apr 2010

ahoj veji, postupne sa to hadam utrasie a dominik pride na to ze v noci sa spinka 😵

az na tych poslickov a netrpezlive okolie je to super...teda, aspon v mojom pripade 🙂

zuvinka102
22. apr 2010

ahaa lebo som sa pytala preto, ze ako budem zvladat aj vencenie..

vejulka ja si to este riadne uzivam, nakolko neviem kedy sa drobcek rozhodne prist na svet.. 😅

stacynka
22. apr 2010

ahojte baby, hlasim sa v celku
dnes sesterka porodila rano, tak je trosku zavidim
uz by som naozaj chcela aj ja ist, ale co narobim.... pojdem este pobehat na vzduch za chvilku za chlapmi, doobeda sme sa s malym nahanali :D a potom to vyzeralo nadejne 😉

tarinka333
22. apr 2010

Jaj kocky, ja vas chcem len pozdravit, lebo pri malickej velmi nestiham. Som rada, ked mam chvilocku cas 🙂 Drzte sa kinderka, uz sa vam to krati.

moni
22. apr 2010

tari, dakujeme...vy sa drzte s malickou 😵

stacy, tak aspon sestrenici gratulujem, ked uz nie tebe...ale ved aj na nas pride rad 😉

tarinka333
22. apr 2010

Ete jedna fotka nasej Karolinky 🙂

monva
22. apr 2010

Tarinka - Karolinka je nadherna 😵 😵 😵

My sme dnes mali tazku noc, spala som dokopy 2 hodky a 20 minut aj to v troch cykloch, mali sme kolotoc, kojenie, ulozit, plac, grganie, grckanie, prebalit, zase kojit, ... skratka stale ked som ju ulozila a lahla som si aj ja, uz malinka zacala plakat, ku ranu som uz normalne nevladala, myslela som ze cez den pospim, no nic z toho, kolotoc pokracuje, bojim aka bude noc.

Tehulky - vidim ze uz ste riadne nazhavene na rodenie, tak vam prajem, aby to kazdej dopadlo podla jej predstav a ocakavani alebo este lepsie 🙂

maxii
22. apr 2010

caute maminy aj tehulky, ja sa pridavam k tym co mali tazku noc, rano som uz mala taku krizu ze som plakala s malou 😖 😖 nastastie cez den som to trocha dobehla mala celkom pekne spi, strasne dufam ze nasledujuca noc bude ok...padam na nos od unavy 😎 😎 😎

maxii
22. apr 2010

krasna je Karolinka, aj vsetky ostatne babatka 😅 😅

kamilakd
22. apr 2010

ahojte babulky FLEU ten zvoncek dokaze pekne vytocit...ja som to jednoducho vyriesila na leukoplast som napisala NEZVONIT a prelepila som tlacitko a dole som strhla menovku schranky mame vonku tak ked daco nech hodia tam ....ja som tiez mala dost velke nervy hlavne ked som lezala a dakto zvonil 😠 😠 😠 a ked pride babo tak nas nebudu otravovat dufam.

moni
22. apr 2010

ahoj kami, ako sa dnes mas? poslickovia, boli/su?

kamilakd
22. apr 2010

moni ahoj no ja ti ani neviem dnes citim tak cudne brusko ale tak zo spodu take tlaky ako ked ta boli brucho od zaludka take hnackove brucho 😅 maly skace nejako viac tak sledujem co z toho bude...dnes mi tak stvrdlo brucho ze mi az pot na celo nabehol...ale inak fajin...a ako ty vravis poslovia len plasia tak ja to ani nesledujem...a ty? mala skace?

moni
22. apr 2010

kami, no ja tak nejako podobne...rano som sa zobudila ze citim tlaky v podbrusku, take divne uplne na spodku az po krize, obcas prisiel nejaky krc, ale teda nic bolestive. takze jak u blbeckov zas 🙄
najlepsie je ked do toho stvrdnuteho brucha zacne mala boxovat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre