Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
5. máj 2010

detské prídavky mi prišli za Vandu 15.4. na účet za Leu som nedostála.

fleury
5. máj 2010

zuzkabar takych dochodcov ako opisujes mame aj my nad nami..pokial su doma len oni budiz, aj ked ta zenska je tiez trosku mimo, 8x denne vysava a xkrat za den roztahuje a sklada postel..ved kazdy mame nejake muchy .. ale ked jej dojdu vnuci a vnucky - sodoma gomora...hlavna vec, ze ona sa chodi stazovat na susedov nad nou, ze nech si urobia poriadok s detmi 😀 😀

kika pekna fotka v pase!! 😉

Ja idem pomaly ku kadernicke, len som prisla kuknut, ci nic nove s moni...vecer budem konecne vyzerat ako clovek 😀 😀

janicka11
5. máj 2010

Ahojte..Tak som si rýchlo prečítala čo je nové u vás..Takže velké gratulky Juli.konečne má JARKA prisebe..A Moni,tebe držím moc palčeky..Už to máš asi aj zasebou,,,Snád dáš vedieť...Si už posledná z nás všetkých...čítala som si čo ste tu písali o spinkání a grckaní.Malá doteraz vobec negrckala,a včera prvý krát..Tiež mám pocit že vždy je tak rýchlo,ako keby nejedla už tri dni,rýchlo sa nahltá a namiesto odgrgnutia vždy vypustí takú fontánu...a teda ma ogrcká..--(((((((Skúšala som jej robiť prestávky,ale vždy sa jeduje a plače ked ju odlepím od prsníka..Sa z nej zbláznim..A so spaním je to tiež biedne,Cez den krásne spinká..Po večšine sa sama zobudí vždy po tých 3hodinaách...Ale večer nie a nie zaspať..Vždy aj dve hodiny je hore..Tak jej dávam dudlík.Vždy si dudle a dudle,ale ked jej vypadne začne plakať tak jej ho musím podať.A takto to bolo včera viac jak dve hodiny..Už som zaspavala a zase...Tak dnes to urobím tak jak píšete,o18:00 ju okúpem dam papať a skúsim ju zabaviť aby nezaspala,uvidime čo to spraví...Pridám aj fotky neaké nech sa vám tiež pochválim zo svojou princeznou,...

seuska
5. máj 2010

caute kočeny. len som nakukla. Moni nic?

sasurin
5. máj 2010

Ahoj maminky, blahoželám julke k malému Jarkovi. 😵
A moni už má niečo?

zuvinka102
5. máj 2010

ahojte no velmi rada by som si precitala co je nove ale nejak nestiham.. my uz sme od nedele s nemocky doma a dnes mame krasny prvy tyzden.. no a je tu medzi nami este nejake kinderko??? alebo uz sme vsetky maminky??
snad si casom spravime nejaky ten denny rezim a potom sa k vam zas pridam

kikarv
5. máj 2010

hľadám správu od moni a nič tak čakám dalej.

moja malá je dnes mrzutá a zvrackala. okúpala som ju a hned zaspinkala ani nepapkala, normálne mám o ňu strach či jej niečo nieje ☹ teplotu nemá merala som, mám pocit akoby sa nevedela vykakať ale kakala v pondelok a troška nám obkakala osušku pri kúpaní. teraz tak sladko spinká zlatíčko moje. 🙂

aktakk
5. máj 2010

Janicka ahoj- krasne fotecky 😉 . S tym dudlikom je to u nas podobne. 😒

zuzkabar1983
5. máj 2010

No ako pozeram, tak vsetky tu cakame na spravu od moni a stale nic 🙂 Ale hadam to uz ma za sebou ......

Baby s tym dudlikom ..... u nas je to tiez. Ked je maly v noci mrchavy tak mu dam dudlik, ale ked ho vypluva, tak ho dam ku nam do postele a iba mu ho prstom pridrzam a vtedy sa krasne vsetci vyspime 😅

aktakk
5. máj 2010

Zuzkabar- ja tiez takto pridrzam dudlik, ked je barborka s nami v posteli 😀

cicimon
5. máj 2010

moja tu lezi a odusu cmula cumel...no snad aj zaspi, dnes od obeda sa jej nejako nechce spat, som zvedava, co bude vecer

kikarv
5. máj 2010

ja som taká trúúúúba zase som zabudla dať malej Vigantol 😠 joj hnevám sa sama na seba.

vejula
5. máj 2010

vidiš kika ja som tiež dnes na to uplne xabudla, dam mu v noci 😉

aktakk
5. máj 2010

No ja som tiez taka trubka, ze na to pravidelne zabudam..potom davam v noci alebo rano.

vejula
5. máj 2010

😅 sme sa tu stretli 😀 😀 😀 no a som faaakt zvedavá či mi v noci príde SMS od moni 😉

aktakk
5. máj 2010

Hlavne, ze si na to spomenieme...niekedy 🙂 .
To som aj ja veru zvedava, co ta Moni. Nas "posledny mohykan" 🙂

katkic
5. máj 2010

kocky, pisem vam z usa - moni zatial nic. resp. este mi nedosla ziadna sms od nej. 😉 potom vam dam urcite vediet.

kikarv
5. máj 2010

snad sa moni ozve kým pôjdem spať. he ona si vychutnala nás všetkých a teraz nás drží v napätí :- 😀 😀 D

aktakk
6. máj 2010

Dobre skore ranko, sprava on MONI:

Posledna aprilovka Lea Petra vytrapila maminku a prisla na svet 5.5. o 20:02 s mierami 3,6kg a 52 cm B-)

Takze sme kompletka kocky, bude nova tema? Alebo ostavame? GRATULUJEME MONI

zuzkabar1983
6. máj 2010

Moni gratulujem!!!!!!!!

Nasmu drobcekovi sa od piatej dako neda spat tak ho koisem na rukach a oci mi len tak klipkaju ... 🙄 ☹

zuzana1971
6. máj 2010

aktakk ma neser 😀 teraz som vstala a zbadalana svojom mobile sms od moniky, hned startujem zo zalepenymi ocami PC ze vam to tu napisem a ty si ma predbehla 😅

MONI GRATULUJEM k Leuske 😵 😵 😵

a dobre rano vsetkym 😅

seuska
6. máj 2010

Jaaaj som dospat nemohla jaka som bola zvedava na Moni 😀 Veeelke gratulky k Leuske uz to mate za sebou..

Tak ja navrhujem ze posledna otvara novu temu o detickach... hm?

fleury
6. máj 2010

velkaaaa gratulaaaacia moni a Leuske!!!! 😵 😵 😵

seus suhlasim 🙂 uz sme kompletka, cloveku sa az nechce verit, ze to tak ubehlo!!!

seuska
6. máj 2010

Baby nechavate babatka lezat aj na brusku? Ako dlho? A co ked vam tak zaspia?

fruchtbar
6. máj 2010

jeeeeeeeeee Moni,gratulujeme,krasne meno PETRA (aj sa volam)....prajeme vsetko dobre!

Seuska,ja maleho davam casto na brusko,spinka tak velmi rad a uz dlhsie si dokonca aj hlavu sam pretaca!

fruchtbar
6. máj 2010

spinka tak aj tri hodky
😉

seuska
6. máj 2010

Frucht vaaazne? Lebo nam lekarka vravela ze tak 20 minut ju tak mame nechat ak si nemoze odgrgnut a ze aj kvoli nazickam ale ze nenechavat ju tak zaspat kvoli SID 😨 clovece to je fakt ze kazdy radi daco ine...

michalag
6. máj 2010

Dobre ranko 🙂
moni gratulujeeeeme 😵 😵 😵 😵 😵 , krasne meno ma vasa princeznicka 🙂

ja malicku tiez davam na brusko ale len na chvilku, spinkat ju tak nenechavam koli SID tak ako seuska

civavava
autor
6. máj 2010

moni gratulujeeeeem 😵 😵

tabulecka kompletna 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

ja by som nechala nasu temu, ved sme stale aprilovky 2010 😉

aj ja davam Renka na brusko 😉

dnes ma nas ocinko narodeniny a takyto pozdrav sme mu vyrobili 😵

ideme za chvilu na sono klbikov, drzte nam palce, pa zatial

kikarv
6. máj 2010

supééééééééééééééééééér už sme kompletka 😀
moni konečne si sa aj ty dočkala gratulujeme 😵 😵 😵 😵

podľa mňa by sme mohli v názve pokračovať ale ja sa pridám k vám ako sa rozhodnete ved vás nechcem opustiť 😉

aj moja Lea veľmi rada spinká na brušku a tiež aj 3 hodinky. v nemocnici mi sestrička povedala že ju mám dávať aspoň raz za deň spinkať na bruško že je to dobré na črevá ale mám ju kontrolovať samozrejme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre