Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
29. júl 2010

@lenushka aj my mame problem s tymi supinkami a nejde nam to vycesat asi preto, ze mame dlhe vlasky.. no snad to raz zmizne.. ale napriklad od narodenia sa to aj stale opakuje mojemu krsniatku a to uz ma 10rokov..

@maya30 my strihame asi tak raz tyzdene a vzdy po papani v tedy vobec neprotestuje 😝

maya30
29. júl 2010

@lenushka no v spanku som to skusala, to dopadlo dost zle, uplne ho to vyviedlo z miery, zobudil sa a plakal... 😒 ale skusim to teda hned po papani. Aspon som rada ze mu tie nechtiky nerastu o nic rychlejsie ako ostatnym 😉

@zuvinka102 odporucam ten salicyovy olej, z hlavicky sa supinky odlupnu jedna radost a ak zostanu vo vlaskoch tak to lahko umyjes pri kupani. Mojmu malemu pri tom vycesavani isli von aj vlasky, takze nakoniec bol navrchu hlavicky plesaty, ale uz mu vlasky znova dorastaju 🙂

cinocka
29. júl 2010

fuuha, mame tu riadnu burku 😒

zuvinka102
29. júl 2010

@maya30 dakujem tak to skusim , aj ked jemu sa nejak to cesanie paci nakolko sa vzdy pri nom rehoce

maya30
29. júl 2010

@zuvinka102 chrobacik 😵 asi je steklivy 🙂

zuvinka102
29. júl 2010

@maya30 asi ano lebo na nozickach je velmi ked mu ich masirujem alebo dam pusinku tak sa ide urehotat az k pocikaniu

z.valovic
29. júl 2010

@zuvinka102 to je homporka alebo tak nejako sa to volá a deti to dlho mávajú,aj môj to má a vyčesavam mu to a aj taku mastičku som na to dostala..

z.valovic
29. júl 2010

Ahojte..som tu nová tvár🙂 xcela by som sa ja ja pridať do tejto skvelej skupinky kedže mám drobca narodeneho v apríííly🙂))Je tu aj niekto z Piešťan alebo okolia???

lenushka
30. júl 2010

@z.valovic
Ahoj 🙂 Urcite nie len za seba pisem, ze som rada, ze sa tato tema obohati 😉

Hovorila som, ze napisem, ked budem mat el. odsavacku 🙂 Mam ju, je super a ci mi zvysila laktaciu, to zatial neviem posudit, ale zatial to ide 🙂 Aj maleho nakojim, dostane flasku, ked sa uz hneva s UM a asi o hodinku a pol odsavam.. Podari sa mi kedy ako, ale väcsinou okolo 30-40(-50). Takze uz zacinam zbierat. Za den mam väcsinou 100, 110ml. Super, nie?
Chcem sa opytat, ake ovocie jete, ak vobec? Lebo citrusy by sme nemali, jablka nafukuju, jahody su alergen... Jedine, co som jedla, je c.melon a pred chvilkou som si prvykrat pocas kojenia dala jablko, tak som zvedava, ci maleho nebude boliet brusko.. 😒

stanusa
30. júl 2010

@lenushka aj mne sa elektricka odsavacka osvedcila, ja mam medelu
jablka som jedla odzaciatku a maly bol v pohode, len som si ich supala, po jahodach sa vyhadzal, ale druhy krat uz nie, melon tiez jem...jedine coho sa stranim su citrusy, ale tie mi teraz ani nechybaju 😉

lenushka
30. júl 2010

@stanusa presne tak 🙂 Je super 🙂 swing 🙂
Jablko som si tiez osupala, tak som zvedava... 🙂 Suseda tiez tak dopadla s malym, ked zjedla jahody, tak som neriskovala☹ Dufam, ze to nebolo nic vazne. Si sa nebala ich jest druhykrat? Alebo si vedela, ze to bude v pohode?

maya30
30. júl 2010

ahojte
@lenushka nechtiky ostrihane bez ujmy na oboch stranach 😝 strihala som hned po jedle, dobry tip, dik 🙂

lenushka
30. júl 2010

@maya30 No vidis 😉 To som rada 🙂

cicimon
30. júl 2010

@lenushka ja z ovocia jem len banany (aj ked po par tyzdnoch som sa citila ako opica), hrozno, mala som aj maliny a zopar broskyn a nektariniek...tot vsjo. A jablka som mala vcera postruhane varene v zemlovke

ja nechty na rukach striham pri kojeni

pepita52
30. júl 2010

mamicky vy ste už boli na tom ockovani do noziciek nam sa to stale nezahojilo ☹ inak prajem krasny vecer moja malinka už konecne haja

lenushka
30. júl 2010

@cicimon 😀 😀 opica 😀 Dobreeee 😝 Dakujem za tip 😉 Mnnnaaaaam 🙂 Najblizsie si kupim 🙂 A nerataju sa medzi citrusove ovocie? Ci to je tropicke? 😝

cicimon
30. júl 2010

@lenushka neviem, mozno, ale mala som asi 3...ale inak uz fakt neviem co vobec sa moze...

my ideme na to ockovanie az 11.

lenushka
30. júl 2010

@pepita52 Ahoj, nie my sme tiez este neboli, cakame na vyjadrenie pneumologie... 4.8.ideme na kontrolu. Malemu sa to tiez zapalilo a zväcsili sa mu uzlinky...

cicimon
30. júl 2010

@lenushka myslis banany? mne povedala dr. ze z ovocia len banany a jablka.. mozno sa nerataju, lebo nemaju ziadnu vodu, neviem, ale su bezpecne

cicimon
30. júl 2010

@lenushka 3 som mala broskyne, bananov ani nepocitam 🙂)

lenushka
30. júl 2010

@cicimon Ved toto toto, clovek uz ani nevie, co moze a co nie... A som zistila, ze vlastne nejem ziadne ovocie, tak ako moze mat maly z mojho mliecka dostatok vitaminu C, ked ho neberiem ani v tabletach? 😒

pepita52
30. júl 2010

@lenushka fu ha tak to nic moc nam kazala ze mame prist ked to bude mat zahojene alee kedy to bude a nam nikde nekazala ist tak hadam nas ani neposle

cicimon
30. júl 2010

@lenushka ja ked som bola nedavno u zubaky tak sa pytala, ci mi nekrvacaju dasna...a ja ze trochu, no ale to asi aj preto, ze ziadne vitaminy ani nemozme jest...a polku zeleniny detto...

lenushka
30. júl 2010

@cicimon Myslela som na nektarinky, ale aj tu si kupim -jednu😝 😉 Ale pre istotu viac tych bananov 😉

lenushka
30. júl 2010

@pepita52 Drzim palce 🙂 Ja som uz davnejsie pisala, ake problemy sme mali z toho TBC ockovania, tak preto vam prajem, nech sa to cim skor zahoji... Myslim, ze framikoin na to malinkej davas, ze? Inak, vala zdravicka k 4 mesiacikom 😉

cicimon
30. júl 2010

@lenushka asi sa treba pri niektorych riadit ze vsetko s mierou - aspon malu porciu bo inac clovek z toho jedla asi....to ako ked mam chut na vino tak si nedam 2dc ale len 0,5 alebo kavu raz za tyzden a nie kazdy den...
ja som mala len raz fazulovu polievku bez fazule a mala 2 dni prdela a zajtra idem robit sosovicovy privarok...

pepita52
30. júl 2010

@lenushka no nedavam na to nic nam povedala ked to bude mat zahojene mam prist tak neviem ze to mam niecim kremovat,, jeden problem sa skonci a druhy zacne uz mam strach ako bude reagovat na to ockovaniee hroza musim si tu precitat ako na to reagujuu ine deti no dakujeme no mame už 4 mesiaciky tak to ubehlo

lenushka
30. júl 2010

@pepita52 no, nie kremik, ale praskovy framikoin. To nam normalne lekarka kazala, nic s tym nepokazis, ale neviem, ci je aj na volny predaj. Vlastne ono to ma za ulohu vysusit, ked to malej hnisa, alebo nieco tomu podobne.

lenushka
30. júl 2010

@cicimon Tiez som si raz dala cervene vinko, takmer po roku 😉 ale sosovice a ine... nemam odvahu jest 😉 Uz ked som tak dlho vydrzala 🙂 Ale suhlasim s Tebou, po troske.

cicimon
30. júl 2010

@lenushka ja idem zajtra soso prvy raz....tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre