Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
7. feb 2010

ahojte babulky,

jeej kami , tak pekne si oslavila narodky, dufam, ze nam ukazes nejake profi foto bruska, som zvedavaaaa 😵

ja som dobalila kufrik do nemocky, este musim pobalit veci pre mimi a som hotova, lebo vsak 26.marec sa blizi
😵

fruchtbar, ja mam tiez okolo pupka taky modry flak - ako keby modrina, ale nic ma neboli 😲 , tak sa radsej na to opytaj lekarky...

kamilakd
7. feb 2010

kiwi no veru veru masaz hradze s olejcekom na to urcenym 😉

kiwinka
7. feb 2010

baby ten olej ktory je urceny na masaz hradze, je nejaky drahy nie?
nepozna niekto inu alternativu??? 😀

kamilakd
7. feb 2010

civka ahoooj jasne ked ich budem mat tak supnem...inak sa mi zda ze mam to brusko dake velke na tych fotkach 😀 a ten moj herec si to uzival viac a malinke kopalo o 100-200

a vcera ma schvalne kopla kamosova mala do brucha som myslela ze ju sama prehnem cez koleno a zrubem ju za to baby dufam z ja nebudem mat take drze a dive dieta...moj maly synovcek vcera pusinkoval bruko a hladkal a a tukal ze halooo stavaj 😀

zuvinka102
7. feb 2010

ahojte dakujem kazdemu za radu a vyhral to X-lander 2010.. ale co je este lepsie vzdy som si chcela ist pozriet s mm prahu uz viackrat sme planovali ze tam pojdeme, ale vzdy sa nieco nepodarilo a pokazilo nam to ale teraz ten kocik je najlacnejsi tam aj ked priratame cestu.. takze to asi bude dva v jednom jaaaaaaj keby aspon toto vyslo..

inac asi pisem odveci co sa tyka temy ale nejak vas uz nestiham citat..

civavava
autor
7. feb 2010

kami 😀 aj ja dufam, ze maly nebude povahou po mne 😀 😝

mm mi uz vravel, nech si nepustam tak casto Kontrafakt, ze co ak si to krpec zapamata 😀 😀

stacynka
7. feb 2010

ahojte babulky,

kamilka este dodatocne sa pripajam ku gratulacii vsetko len to naj

blondy aj tebe prajem vsetko dobre, stastne a dlhotrvajuce manzelstvo

baby mna male kope tiez tak dolu az pri suske, inak teraz ma tak divne kope ze ma to az neprijemne picha boli tam dolu, uz aby bola streda, mam poradnu aspon budem vediet co a ako

cheerlady
7. feb 2010

jeeej kami,dodatocne vsetko naj 😵 ozaj este ma napadlo-na akej ulici je prosim ta ta predajnas kocikmi,kde si mi pozerala tu bexu? hodim si to do gps,ked pojdem s mm kuknut.

kamilakd
7. feb 2010

civi 😀 😀 😀 mu pekne pustas 😀 😀 😀 no ale hentake drze dieta a este aj take protivne...si vychovame deti a povahu no tak tu uz maju s tym nic nurobime...

kivus ja mam ten z weledy ale urco najdes nejaky myslim ze aj olivovy sa da...

zuzana1971
7. feb 2010

babulky, tak posledny vecer s vami, zajtra musim vratit notebook v robote...od utorka budem uz na materskej...

civavava
autor
7. feb 2010

kami, ale pustam mu aj normalne veci 😀 pre duesvnu rovnovahu 😀

zuzi, juj to je skoda, budes nam tu chybat 😔 , dufam, ze sa ti podari zohnat nejaky lacny notebook este pred narodenim Maxika, aby sme ta mohli citat..tak sa drz, keby nieco, posli sms, a nech ste s Maxikom OK a porod nech je v pohode! tesim sa az budes opat medzi nami "konikovat" 😉

veve23
7. feb 2010

civi 😀 😀 Kontrafakt, dnes som ho pocuvla u polovicky v aute, nooo , krpec sa uci nadvat uz brusku
kami..a to bolo niake male dievcatko co ta koplo, vsak to je sila, kedto urobila naschval, alebo si neuvedomovala co robi, ja mam narodky koncom marca, a ktomu gulate, tak uvidim ako oslavim, duam ze este budem 2v1
zuvi..super ze si sa rozhodla, mas po 1 probleme, este aj vylet k tomu

cheerlady
7. feb 2010

zuzi a nevyriesila si to s nejakym starsim notebookom od niekoho? ☹ ja som na materskej od dnes 🙂

kami no hento keby mi nejake decko spravilo,tak ho asi roztrhnem jak zabu a keby to videl mm,tak ani nehovorim 😠 neznasam take protivne decka a vrchol je,ked rodicia sa na to kukaju a nic nepovedia.

civavava
autor
7. feb 2010

inak moj mm ide zajtra na predporodnu pripravu, 😝 taky je zlaty, lebo tunak so mnou nemoze ist, kedze tu prave vtedy nie je, ked mam terminy.

Robi to manzelka Dr Janeka z Gynaex0u, tak sa tesim, ze je taky iniciativny 😵 😵 nech ho pekne naucia narabat s miminkom, kedze po CS sa onho bude musiet starat on ako prvy.... 😉

veve23
7. feb 2010

zuzi, neveim ci sa pamatas, ale skusala si ci ti net nejde aj na mobil, tak by si mohla byt na nete bez notebooku zatial, moj tak funguje, vsak pausal budes musiet ptit , tak aspon to vyuzijes, aky mas net?

vejula
7. feb 2010

no kami, to by aj mna naštvalo, také dieťa 😠

Inač frucht okolo pupku mám aj ja modré a bolí ma to občas.

čivavka že kontrafakt, no pekne, mozarta treba počuvať 😀 😀 😀

a čo sa týka masaže tej hrácze tak ta pani neviem či sestrička či kto to hovorila že jedine ked nemáme žiaden výtok aby sme si to tam ešte nejako nerozšírili.. A tak mi pripadalo ako keby to nejako moc nepreferovala... Ja si asi tu masaž robiť nejdem nech si tam fakt nezavediem ešte niečo alôebo nerozšírim... Js ds takých vecí trochu bojim.

Zuziii, moja, nejako sa to hádam ešte vyrieši s tým compom

juliap
7. feb 2010

tak ak by mna buchla po bruchu, tak cudzia necudzia, byjednu dostala po zadku, a jej matka co na to? ci nezaujem? pekne si vychovava decko.

kamila a synovcek nech mu tiez nehovori ze vstavaj, moja martinka tak urobila kamoske, mala este 3 tyzdne pred porodom a martinka, vtedy mala 3 roky, jej presne pohladkala brusko a ze babedo, pod von, no a kamoska sa smiala, ze este je cas, to bola poobede u nas na navsteve, byva od nas cca 500 metrov a kym dosla domov tak ju chytili porodne bolesti a vecer bola jej janka na svete ... xixi

kamilakd
7. feb 2010

stacynka cheer dakujem

zuzka uuu to nam bude smutno ale neboj ja ti budem aspon volavat

civi ja krpcovi pustam tiez vselico a minule bolo koncert kiss a skakalo ako dive dufam ze toto nebude jeho zaner 😅

veve ta opica mala 4roky a ziarlila jak sisi boli tam aj s malinkou 3mesacnou a ona to asi nezvlada...ale supa to bola riadna ale male sa mrvilo tak bolo dobre vraj nase bruska su ako airbagy

cheerlady
7. feb 2010

inak k tej priprave na porod-musim sa tam prihlasit-u nas je to len jednorazove a citala som,ze tam chodia aj oteckovia,tak zoberiem aj mm a mozno sa nakoniec naozaj odhodla ist k porodu.ked uvidi tych ostatnych oteckov na priprave 🙂 a vraj sa tam dava aj potvrdenie do tehotenskej knizky,ze mm absolvoval pripravu,ale mne sa zda,ze porodnice to nevyzaduju,neviete niekto?? 😕

civavava
autor
7. feb 2010

vejuli, sak fici aj Mozart, aj opery aj secko mozne 😀 , nech je maly vsestranny 😀 😝

veve, tak to budes mat aky super darcek k narodkam 😵 😵

zuzi, skus ako pise veve, ci ti nepojde net na mobile...to by bolo aspon docasne riesenie...

juliap, krasna foto rodinky 😵

dobru nocku, idem si lahnut a cosi precitat este, bo ma boli chrbat jak slak zase 😢 😖

juliap
7. feb 2010

kamila bruska su sice ako airbagy a mimco je teraz obalene aj vodou aj tukom, ale kazdy stres, ktory prezijeme my miminko citi, a ak ti niekto buchne po brusku a ty sa zlaknes, je to pomaly to iste, ako keby buchlo priamo mimco. ziarliva neziarliva, zasluzila si poriadne po riti ... 😠

juliap
7. feb 2010

cheer ja som sa pytala na tie kurzy sestricky ci to musim chodit, a ona sama mi povedala, ze nie, ze to je len moda, trend zo zapadu ...

kamilakd
7. feb 2010

cheer sak mala dostala po zadku a mm si hned sadol vedla mna 😠 ale ti poviem ze som mala riadnu chut jej aj ja hodit na zadok

civka ten moj si to trenoval na tej malinkej 3mesacnej co tam bola s nami a celkom mu o slo som sabavila na nom jak ju prebaloval a drzal na rukach bol celkom namako 😀

vejulcek neboj keby tam neboli jej rodicia ja jej taku strelim krpani jednej drzej ja sa viem vyhrat s deckami ale toto uff sa nevedela hrat ani so synovcom skladali kocky a ona mu to burala tak jej maly hodil kocku do hlavy a zbural jej dielo 😀

julia no pekne 😀 hadam pojde maly vtedy kedy ma ist

kiwinka
7. feb 2010

zuzka, nech sa vam dari s maxikom a ozvi sa ked budes moct!!!!! 🙂

vejula
7. feb 2010

civi jasnačka ,z každeho rožka troška nech sa maličký vyzná 😉 😎

veve23
7. feb 2010

cheer..sami zda ze porodnce to nevzaduju, staci nahlasit niekoho pri porode, zaplatis a je to, teda a mi to tak zda,no to mas super ze mm na to nahovoris aby tam isiel s tebou, to moje ani za milion 😠

kamilakd
7. feb 2010

juli krasna rodinka krasne dievcence mas a teraz bude co?tretia dievka???kazdy kral by mal mat 3dcerky 😉

cheerlady
7. feb 2010

juli no mozno je to trend,ale ja tam chcem ist,nech mam vsetky info pokope,robi to doktorka,tak hadam to bude stat za to a hlavne mm bude mat aspon "normalnu" predstavu o tom a nie ako keby to bol horor 😠 lebo mat info len z netu,to tiez nie je nic moc,potom dojde k tomu a budem stresovat,ze neviem co a ako 😖
inak tak by sa mi to pacilo,ze by som si povedala,ze uz by to aj mohlo prist-kamoskynej malej by som dala pohladkat brusko a hotovo 😀

juliap
7. feb 2010

kamilka 2x mi na sone povedala ze to bude teraz princ, my sme chceli zase dievcatko, no ale uvidime, vo stvrtok idem na poradnu, tak ci mi potvrdi toho chlapca ... 😉

cheerlady
7. feb 2010

veve no prave som mu to predniesla a povedal,ze sak ked je to az za mesiac,ze to je este daleko,ze uvidi,ci nebude vtedy v robote,no ale to uz vidim,ze sa snazi vyhovorit 😠 ale to mu neprejde,2hodiny ho nezabiju a aspon bude mat o tom realnu predstavu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre