Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
8. feb 2010

veji, ja som vobec nevedela urcit ako mi tam mala lezi. len ked mi to ukazala na ultrazvuku 😅

kami, no ja som uplne pomylena z fb, ale to asi tym ze nechodim casto.

vodu s citronom musim skusit, mna uz od obeda pali zaha. skusala som to zajest, ale nepomohlo 😀

zuvinka102
8. feb 2010

kami tak to som rada, ze citron zabral, lebo nie kazdemu to pomaha.. no FB menia v jednom kuse ale teraz tento sami paci lahko sa vnom vyznam ale prvy den som mala v tom chaos

dejna3
8. feb 2010

kami, a to už aj na poradni ti tak namerali? no ja by som asi behla k dokimu alebo by som aspoň zavolala, aby z toho nebola nejaká preeklampsia 😔
ale veď hlavné je, aby boli malinkí čertíci zdraví, nech nás aj pojedujú, ale nech sú v poriadku 🙂

vejula
8. feb 2010

jej kami, máš výšku ako modelka 🙂 to ja mám ťažisko o čosi nižšie 😝 No kami hej chodím na facebook a z tej novej stranky som dajaká blbá... som asi 10 minut rozmýšlala že ako sa z nej odhlásim, až potom mi mm pomohol 😝

monva
8. feb 2010

babule odporucam sa do postele 😀
Kami - nech ti poradna dobre dopadne a tlak nech sa znizi, vie to riadne vystrasit 😉
Veji - ze otocenie okolo vlastnej osi, super si to napisala 😀 😀 😀 Maly bude Kolumbus, chodi okolo sveta 😀

Prajem vsetkym dobru noc, dobre sa vyspite a snivajte pekne snicky 😉

kamilakd
8. feb 2010

zuzka ved ja sa tam idem trepat len koli tomu tlaku... 😠

vejula
8. feb 2010

monva 🙂 no bude to svetobežník 😀

Dobre kočky idem sa ja osprchovať a do postele tak bruuu nocku...

kamilakd
8. feb 2010

moni mna ide slahnut kukam kukam jak teliatko do toho co uz nevymyslia aky novy face no hroza 😒 mne taha zaha celkom povolila zuvi dik za recept este raz 😉

danka a co to je? z coho to moze byt???ja som nikdy nemala problem s tlakom

veji no kukam na to a idem radsej odtial prec sa cudujem ze ma zuzka na to neupozornila...vysku ako modelka no to hej len hlavu by mi museli odmontovat 😀

baby zajtra budu davat moj oblubeny film na markize Dom pri jazere som hucala ako diva to som videla ked som bola na zaciatku tehu 😵

monva krasne sny

zuzkabar1983
8. feb 2010

Idem aj ja spinkat .. 😔

Kami zajtra daj vediet, co ti povedal doktor. Hadam to nebude nic vazne.

dejna3
8. feb 2010

kami, no nechcem strašiť, ale preeklampsia - teda nič moc 😖
normálne nemusíš mať vôbec problém s tlakom
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=73

držím moc palčeky, aby to tak nebolo 😉

moni
8. feb 2010

dobru dalsej varke 🙂

s tym tlakom je najhorsie to ze ani nevies ze sa cosi deje 😖 skus si lahnut na jeden bok a tak pomerat tlak, niekedy babo tlaci na dolnu dutu zilu a robi to neplechu. kamoska mava 150/100 a ked si lahne na prvy bok, hned je z toho 120/80.

ja mam tiez nizsie tazisko ako vejulka 🙂 ale tresnut so sebou viem...

dejna3
8. feb 2010

mne sa tento rok už pár krát teda na ulici "šmyklo", no zachránil to kočík 😀 🙂

kamilakd
8. feb 2010

tak idem poskusat ale susti mi v usiach tak ako pred odpadnutim...taky cudny pocit

moni
8. feb 2010

kami, nechces si dat magnezium? tym zrazaju tehulkam tlak.
snad to nebude ta preeklampsia 😖

dejna3
8. feb 2010

aj ja prajem dobrú noc "odpadlíkom" 😀 😀

ja sa asi čoskoro tiež budem musieť pobrať, lebo drahý mi dnes zahlásil, že keď bude chcieť so mnou pokecať, asi prinesie z práce notebook, zaregistruje si nick a tak sa so mnou spojí 😝 😀 😀 chlapisko jeden 😠 ale to že on tu vysedáva a hrá hokej alebo vojny, je úplne v pohode 😝 😠

dejna3
8. feb 2010

moni, a to je jedno na ktorý bok si ľahneš?

kamilakd
8. feb 2010

no krasne ale nic mi neopucha ani nohy ani ruky bielkoviny v moci nemam zatial no sakra dufam ze to nic nebude idem zmenit teda polohu

zuvinka102
8. feb 2010

Babulky aj sa lucim nakolko rano idem na kramare. prajem dobru nocku a krasne snicky..

kami aj nabuduce rada pomozem ak budem vediet.. ale s tlakom zatial nic neviem nakolko ja ho potrebujem zdvihnut 😅

Dobru nocku zajtra sa snad zastavim

moni
8. feb 2010

dejni, to je ineee 😀
ja stale cakam na verdikt o zajtrajsej praci a cela stranka je padnuta....asi takych nedockavych ako ja je viac 😅

kamilakd
8. feb 2010

no danka to hovori aj moja polovicka 😀 moni mam len magnezium tabletky nie sumak

zuvinka102
8. feb 2010

kami v pohodke si daj aj tabletku zabera tiez rychle

moni
8. feb 2010

dejni, to neviem, ci nejaky bok funguje lepsie. tej mojej kamoske to funguje na pravom 🙂

kami, uvidis zajtra, zbytocne sa neplas.

zuvi, aj ty dobre dopadni u lekarky!

dejna3
8. feb 2010

veru, kami, dúfam, že to bude v poriadku, ale radšej nech ťa skontrolujú, aby si mala istotu 😉

ja idem v stredu na očné... skontrolovať očné pozadie, kvôli tej tehu cukrovke 😖 sa teším 😠 zas mi dá také kvapky do očí, že potom nebudem pol dňa poriadne nič vidieť... pre istotu ide so mnou brat, lebo to by som ani domov nedošla 😔

kamilakd
8. feb 2010

bambulky idem ja drimat tiez boli ma chrbat a kize...zajtra dam vediet paaa

zuvi nech dobre dopadne poradna

inak krpec zas stikuta 😀 to bude veselo

dejna3
8. feb 2010

ja už nemôžem obsedieť, tak si idem asi začať hľadať polohu na spánok 😀
zajtra / dnes/ držím palce všetkým, čo majú poradne 🙂
prajem dobrú noc a moni pekný večer a zajtra ďalší deň voľna 😉

moni
8. feb 2010

dobru vsetkym!

civavava
autor
9. feb 2010

dobre ranko babule,

jeej dnes som tu prva 😉 som dosla skor do roboty, aby som tu odstavila auto, o 8:00 musim ranajkovat, hodinu pred odberom krvi....a 8:30 ficim k dokimu 🙂)

kami, poslala som ti IP ohladne tej webstranky s kocikmi 🙂 drzim ti palce do poradne, nech ten tlak nestrajkuje a je to len prechodna zalezitost 😉

zuvi, nech vsetko dobre dopadne u lekara 😉

aktakk
9. feb 2010

Dobre ranko...

Ja kym som si vsetko precitala, tak aj pol hodinka ubehla. Baby, ja tusim chodim spavat so sliepkami. Potom ten moj spanok aj tak vyzera. Tuto noc katastrofa. Nie a nie zaspat a pritom sa mi chcelo. Len ma nohy akosi neposluchali, potom zas klby, brusko...a to chodenie na WC katastrofa!!!!

Civi, mozes ranajkovat pred odberom? To je super...

Vsetkym, co idu k doktorom - nech vsetko dobre dopadne!!! Nas to caka zajtra.

Cheer- to s tym bruskom som nemyslela v zlom. TO sa mi mozno len zda, lebo to moje je asi velikanske 😉

civavava
autor
9. feb 2010

ajoj aktakk, teraz idem na cukor uz druhykrat, prvykrat som ho mala zvyseny, to som sla nalacno a pila som tu gebuzinu...
teraz sa mam hodinu pred odberom najest, zobere mi krv a potom este budem pit zbrndu a zase po hodine odber, tak sa tam dnes nasedim ☹((

ja som tiez nespala, na wc-ku som bola dnes v noci presne 8x ☹(((((( 😠 😠

seuska
9. feb 2010

Dobre ranko vsetkym... tak ste toho popisali za vecer...

Kami aj ja milujem ten film "Dom pri jazere" si poreveme coo? A drzkaj sa na poradni.

Zuvi aj tebe drzkam palce...

civi jasne ze aj tebe drzim palce u dokiho...

Aaaaaaaaa uz som zabudla na co som chcela reagovat.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre