Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
1. mar 2010

Zuvi a dokedy este pracujes?

Ja som doma a sa vyvalujem, teplo mi je, slnko sa nam opiera do obyvacky jak blazen...a nemame este zaluzky 😒

martina05
1. mar 2010

Ahojte, tak ako ...čo je tu nové ..??? Veľmi držím place Zuzke, nech to všetko dobre dopadne.
Normálne ma to inak pohlo k tomu, že by som si mala nabiť aspoň tašku do nemocky, lebo ja si tu vegetím a nakoniec dopadnem ako kamoška, ktorú balil manžel ... 😀 😀
Dnes sa chystám na cvičenie pre tehule, už sa teším...
MM mi dnes príde na obed domov, tak sa chystám variť špagety s morskými príšerkami...

Aj u Vá sje taký strašne silný vietor??

fleury
1. mar 2010

martina u nas je krasne slnecno a vietor takmer ziadny 🙂

kika29
1. mar 2010

susanita dakujem 🙂
fleury neviem ešte detaily ale že začala v noci krvácať ak hned išli do Šace a nebola otvorená tak jej robili cisársky. tak potom jej budem volať teraz nechcem otravovať ale poriadne ma to zaskočilo. tak som sa roztriasla a neviem prečo. hned som volala mm a on išiel volať práve ,mne že jemu už otecko teraz volal. no tak výkend už viem že mm bude oslavovať 😀

fleury
1. mar 2010

kika aha takze az take bezproblemove to nebolo, ci ona mala uz vopred indikovany cisarsky?hlavne je, ze su obe v poriadku 🙂

jankako
1. mar 2010

fleury velmi sa mi páči baby activ Jet Picasso...ale,chcela by som ho najskor vidieť naživo...

kika29
1. mar 2010

fleury nie nemala komplikované tehotenstvo. mala len problémy s krčovými žilami a brala železo. o inom aspoň neviem ona sa nikdy nesťažovala. stále bola taká fajne čiperná a v pohybe. ked som sa pýtala ako sa cíti tak vždy hovorila že dobre. ani vela nepribrala bruško mala také malinké oproti mne. no a ona už aj porodila a nemala také bruško a ko ja teraz.

fleury
1. mar 2010

janka tak to som aj ja chcela takto kupovat, ale nedalo sa, ja som snorila po nete a potom uz len vyslala mm nech skontroluje technicky stav kocika v obchode a kupi 🙂) tak nech ti vyjde kupa podla predstav 😉

fleury
1. mar 2010

kika tak potom to mala dobre, vsak o chvilku uz budete obe spolu kocikovat 🙂

susanita555
1. mar 2010

co dnes varite kocky? mne seuska narobila taku chut na bryndzove halusky ,ze ich musim uvarit aj keby sa mi neviem ako nechcelo 😀

kika29
1. mar 2010

no aj prvé sme tak kočíkovali 😀 medzi jej synčekom a mojou kočkou je 7 mesiacov rozdiel, moja je staršia

nepísala si tej minke? keby aj zuzka takto dobre už konečne dopadla že by mala po všetkom. a tamtamka tiež že by boli v poriadku.

martina05
1. mar 2010

Susanita, ja sa dnes chystám na cestovinky s morskými plodmi .... neviem či je to pre tehulu vhodné ale nejem to často a mám na ne stráášnú chuť...

kika29
1. mar 2010

ja som v čera uvarila madarsky guláš a knedla

zuvinka102
1. mar 2010

aktakk no este tento tyzden a nabuduci urcite, nakolko ja sa lepsie citim v praci ako doma.. a lekar mi povedal, ze zatial to nerobi problem mozno zajtra to zmeni uvidim.. ale ked som doma tak nic nerobim a len tak lenosim no uz mam aj veci poprane a ozehlene, len chceme este malovat tak to mi potom staci to robit od 36tt..

susanita555
1. mar 2010

martinka ak tie morske plody poriadne uvaris tak nieje problem nesmu sa jest polosurove v tehu
kika aj taky gulas by som si dala 😉

fleury
1. mar 2010

kika nie, dohodli sme sa, ze sa ozve sama

aktakk
1. mar 2010

No zuvi, ja keby nejdem na matersku, tak by som este asi nemala nic hotove....mala som pracu taku, ze od rana do vecera... Takze mi ani nehrozilo nieco poprat, pozehlit, poupratovat. Teraz mam vsak takmer vsetko nachystane a uz len cakat na porod 😉 . Okrem toho, mne aj nohy puchli a ako som ostala doma, tak sa mi polepsilo...

Ale zas v praci to rychlejsie ubieha...keby nemam taku stresovu pracu, tak by som asi tiez este pracovala.

fruchtbar
1. mar 2010

Ja som docistila prave kupelnu,od sava mam vystipany nos ale vsetko sa ligoce,tak som nadmieru spokojna 😀
Prave si pochutnavam na siskach,svokra mi doniesla tie hnusne velke rakuske bezchutne sisky,ale ked ich bohato ocukrim,daju sa aj vychutnat ! 😉

A k obedu si asi rozmarazim gulasik,co mi ostal este zo soboty,bo ja nan nedam dopustit,taky bol dobry 😝 😀 😝 ,gulas by som jedla 7 dni v tyzdni.... 😵

fleury
1. mar 2010

frucht mala tusim robit gulas, sa nepochvalila ako to dopadlo 🙂))

fleury
1. mar 2010

aha, tak uz sa pochvalila 😀

fruchtbar
1. mar 2010

Zuvinka,malovat chceme aj my....v knihach pisu,ze ked chce zena malemi izbu vymalovat,tak porod nie je daleko....vybrali sme krasnu jemnu zelenkavu farby,ale omalujeme len jednu stranu,kde je balkon....

fruchtbar
1. mar 2010

Fleu ...telepatia ???? 😀

zuvinka102
1. mar 2010

prave som dovolala s tamtamkou, zatial sa pekne drzia este ako kinder vajicko. 😅 . prave bola na vysetreniach ale aj podla hlasu bola taka spokojna a usmievala sa.. no , ze ak sa nieco zmeni tak niektorej znas posle smsku aby sme vedeli co noveho.. vsetky vas pozdravuje.. a mame na nu mysliet. ze to velmi pomaha 😅 😅

fleury
1. mar 2010

frucht never kniham, ja som chcela malovat izbu este v oktobri a aha, furt som tehu 😀

fleury
1. mar 2010

frucht dnes mam od rana nejake telepaticke stavy, tak pozor na mna!!! 😀

fruchtbar
1. mar 2010

Dnes mam o zabavu postarane,medzicasom sa mi este aj macka vysrala na koberec.....uz to neurobila dobry rok,tak som ju urachala a v tom hovne hlavu omacala,zdrapila vyhodila ako v tej rozpravke
Tom a Jerry z balkona.....az mi jej chuda bolo luto,ale ked ona si to inac nezapamata.....nachapem preco to robia,a pritom som jej otvaorila,nech ide von....nechcela ! Asi ma chcela dnes potesit,ale pokrstit svistikov novy koberec ! 🙄

fruchtbar
1. mar 2010

Fleu,si mi mohla hned rano napisat,nech tu macku dnes dnuka nevpustam.....

fleury
1. mar 2010

frucht 😀 😀 teda sloboda zvierat by z teba radost nemala 😀 aj ked ta chapem, nas pes mal srajdu pred tyzdnom, a neviem neviem keby mi to hodil na dlazku .. 😀

fleury
1. mar 2010

na tamtamku samozrejme vsetky myslime a bat sa uz nemusi, aj keby sa gretka narodila skor 🙂

zuvinka102
1. mar 2010

aktakk no ja mam to stastie, ze nemusim tu byt kazdy den a da sa povedat, ze aj pracovnu dobu si urcujem napriklad dnes robim len od 8-13hod. a vsetko som si porobila ked som bola 2tt pn.. tak doma by to bola nuda.. a moj mm povedal, ze je lepsie ak budem chodit do prace nakolko ja by som bola podla neho schopna vystahovat nabytok z Lukaskovej izby alebo ho posuvat a vymalovat.. takze to nechce riskovat 😀 😀 ako nohy napuchaju aj mne a to riadne ale to je jedno ci lezim alebo sedim v praci s vylozenimy nohami.. a k tomu stresu tak to ja v praci vobec nemam uplna pohodka..

fruchtbar no my este nemame vybratu farbu ale obrazky uz mam.. zistila som. ze ak si na nete najdem obrazok ktory chcem tak si ho nasvietim cez dataprojektor tak ich mozem pekne obkreslit.. takze ja sa budem takto hrajkat a malynky bude mat tweety izbu aj na dvere mu idem kreslit a pisat meno, lebo ked to mam kupit mi to pride drahe.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre