Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
30. mar 2010

kika ja plánujem toto všetko na štvrtok a dufam že to už bude aj taká mierna vyvolávačka 😅 Ako vidím ty to robíš bezne, ja ked umyjem podlahy kupelku a také srandy tak som vždy jak vyplutý rezanec, len sa bachnem do postele a fučím 😅

fruchtbar
30. mar 2010

jeeeej,Jankako ma babätko....tak predsa jeden cloviecik na SPLN..... 😀 ....a potom,ze to nema vplyv.... 😉

Ja som nakupila rajcinky a vselijake kvetinky,tak sa idem do zahrady realizovat...
A este predtym,varim prave udene mäsko,bo ja som dostala chut na velkonocnu babu a kedze cert nikdy nespi,mozno budem cez Velku Noc v nemocke a mne sa nic z tych velkonocnych dobrot neujde....tak si spravim Velku Noc dnes!!!! 😵 😵 😵

malalady
30. mar 2010

jankako gratulujem 😀 😀 😀

fruchtbar
30. mar 2010

ja som na porod pripravena psychicky i fyzicky,ale zda sa,ze to drobuliatko este nie....uz prehovara aj mm ! 😀 ...no co uz,je to baran....

susanita555
30. mar 2010

kika nic namna nelezie len maly cely den asi spi a v noci ma kope tak ze aj keby som bola neviem ako unavena tak nemozem spat
veji dufam,ze to namna pride ked budem vyspata do ruzova a psychicky viac optimistickejší naladená ako som teraz hoci clovek si nevyberá 🙂

alicc
30. mar 2010

aj ja som už poupratovala, povysávala, poutierala prach, poumývala podlahy a ešte idem navariť hladošom , aby od zajtra nezomreli od hladu 😀

alicc
30. mar 2010

vaneske a jankako želám všetko len to naj 😵 😵 😵

susanita555
30. mar 2010

frucht tebe patri moj obdiv kde ty beries energiu? 😎

vejula
30. mar 2010

frucht 😀 😀 presne tak spravsi velku noc aj dnes 😉 No ja by som tiež brala že by maličký už vyliezol, či som pripravená to neviem, ale lepšie to už asi nebude 😅

vejula
30. mar 2010

susan uvidíšč ked to príde, ten adrenalín ťa hned postaví na nohy 😉

alicc
30. mar 2010

tak vás na chvílu opustím a idem do kuchyne kuchtiť 😉

vejula
30. mar 2010

alic tak dufam že ešte pôjdeš kuknuť tu ak nie tak držím prsty nech to zajtra všetko super dopadne 🙂

fruchtbar
30. mar 2010

susan,ja sama neviem,ale ciperna som ako mladica....ved so uz raz pisala,ze mama teraz ku koncu tolko energie,ze by som aj dom postavila.....uz mi len material chyba.....citim sa naozaj velmi dobre,sviezo a energicky....baby a SEXI....to je v tomto stadiu takmer nemozne,ale ja by som toho mojho znasilnovala denne,este ze sa nebrani !!!!

vejula
30. mar 2010

frucht ja teraz tiež, nieže by som si pripadala sexi ale mm stále navadzam 🙂 Dnes je rozhodnutý že ma pofotí, a na to sa ale moc neteším, bo si pripadám tučná 😖 , no ale tak ked inač nedá, tak čosi snad pofotíme 😅

susanita555
30. mar 2010

veji dufam,ze mas pravdu 🙂
idem aspon nieco uvarit,lebo mm bude hladny ked príde domov chudáčik aj on sa celu noc budil ☹ kedze som sa prehadzovala na posteli
uvarim len nieco rychle a skusim si aspon po obede pospat hoci velke sance tomu nedavam 😖
tak sa zatial majte

marika1902
30. mar 2010

Ahojte babule ja som sa akurat vratila z poradne no a na porod to nevyzera. Som sa pytala dokyho ci ho este min raz uvidim a on ze vyzera to tak. Inak je vsetko ok. iba na ctg Kubko dostal stikutku tak sme sa so sestrickou trocha pobavili 😀 😀

Jankako gratulujem k Vaneske 😀 😀 😀 😀

Inak dnesna noc nebola naj naj. Ja spavam velmi dobre ale tato noc no vsetko ma bolelo, dokonca sa mi aj strasne tazko dychalo no dufam ze uz taku nezazijem a to este manzel chrapal ako doga. Som si myslela ze ho zbijem 😠

cinocka
30. mar 2010

Jankako gratulujeeem 😀 😀

tak som si spravila spust v kuchyni...dala som si varit vodu ze si sterilizujem odsavacku a zabudla som nato 😅 juuj, je tam ako v saune..idem to dat do poriadku...

fruchtbar
30. mar 2010

veji,zhasni svetla a zapal sviecky,fotky budu vyzerat velmi pekne,eroticky a nebude nic skarede (celulitida) vidiet !!! 😉
a este k tomu spavis taku romanticku atmosferu,ktorej nikto a nic neodola!

kikarv
30. mar 2010

no hotovo končím na teraz s upratovaním. žehliť budem večer. vyhladla som ale samej sa mi nechce jesť 😅 idem si spraviť kávu a budem troška vegetiť 😀 . čo trebalo som porobila tak mám odpracovanú šichtu 😀 . nejako je dnes chladno fúka studený vietor a je pod mrakom na nálade to moc nepridá.
moja noc bola o pôrodoch stále sa to točilo okolo pôrodu len neviem kto rodil alebo sa mi len o tom snívalo že idem ja neviem mám z toho myš -maš. 😝
dakto hovoril že upratovanie je vyvolávačka tak som zvedavá či to bude na mne fungovať lebo sex nezaučinkoval 😒

zuzadula
30. mar 2010

Alinka, lekari sa prirodzene tvaria pri sone velmi neprivetivo!!! 🙂 Mam s tym osobne skusenosti a tiez som bola z tych reakcii vystrasena, ale je to podvedoma zalezitost a zalezitost sustredenia, aby nieco neprehliadli. Skor je skoda, ze ti to nevysvetlila. Aj ja som zistila, ze sa treba poriadne pytat a nenechat sa odbyt. Co sa tyka rozmerov a vahy babatka.. sono nie je uplne presne.. staci maly pohyb ruky lekara a mas 1/2 kg vahy naviac. Teda babo moze mat kludne o 500 g viac,alebo aj menej, ale to v tejto faze nehra az taku ulohu. Dietatko je uz vyvinute..ma vsetko co ma mat.. uz sa len obaluje tukom 🙂)... taky maly papkac 🙂)). Porod moze prist naozaj kedykolvek.. ale zbytocne sa nestresuj.. neprospeje to ani tebe, ani babatku.. doveruj sebe, aj jemu.. babo vie presne co ma robit.. je to krasne naprogramovany proces, ktory ovplyvnuju hlavne hormony a ten spravny kokteil hormonov sa vyplavuje najma, ak budes kludna a uplne sa ponoris do porodneho procesu.. budes mysliet na svoje babatko a v duchu ho povzbudzovat, aby to zvladlo. 🙂

dejnas
30. mar 2010

ahojte,
jankako, gratulujem k vaneske 😵 😵

my sme si dnes dlho poleňošili v posteli, teraz sme dali taký ľahunký obed a chystáme sa von - síce počko je typicky aprílové 😝 😠

alicc, ako si spala? mne sa celú noc snívalo o narkózach 😀 a to ešte neviem, čo ma čaká túto noc 😕 to už asi ani nezaspím z nervozity 😔

civavava
autor
30. mar 2010

😵 😵 ahojte babuleeee, tak uz som tu, nemam sancu vas precitat, dajte mi prosim vediet, ci mame nove babatka 😵 ,

my sme OK, od včera doma, všetko je v poriadku, aj ked tuto noc sme moc nenaspali, malemu sa asi nepacila zmena z nemocky na doma 😲

pridala som fotecky a neskor sa vratim a skusim vas preciat, aspon nieco .... 😉

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/civavava/alb...

ak su nove babatka, moc moc gratulujem!!!! 😵

pa pa zatial, idem prebalovat 😀

zuzadula
30. mar 2010

ahoj kikarv 🙂, sex sam o sebe nemusi vyvolat porod.. zaciatok porodu je vec hormonalna a urcuje ju babatko svojou zrelostou. Ale sex je fajn, lebo hormony v muzkom ejakulate vplyvaju na uvolnenie krcka maternice, a to moze pomoct pri jeho uvolnovani a stahovani v prvej dobe porodnej 🙂. Niekedy sa aj vkladadali rodickam do vaginy cipky s obsahom toho hormonu. Takze nebud sklamana, ze ten sex nemal ziadny ucinok... mozno sa uz pekne pomaly a bezpolestne otvaras.. vdaka spermiam 🙂

fruchtbar
30. mar 2010

wow,civavka,moc vam gratulujem....vyzerate velmi stastne a Rene velmi spokojne.. ! Renko je prekrasny,prajem vam vela krasnych spolocnych chvil!!!

ninuska8
30. mar 2010

Jeeej Civvka, super, ze ste uz doma🙂 verim, ze sa citis dobre, lebo vyzeras super. Mala si nejake bolesti po reze? Prajem, aby si Renko doma zvykol, asi citi, ze doma je niekde inde- na SR tak preto sa neaklimatizoval🙂 Trochu Ti aj zavidim, ze si ho uz mozes podrzat a pohladkat...aj ja uz sceeem, hoci ma niekedy prepadne taka panika z porodu, ze si myslim, ze malej je dobre tam kde je🙂

Babo sa narodilo Jankeko-Vaneska a este neviem si spomenut teraz...aha Aktak ma Barborku, neviem este kto....

Ja som bola vcera na CTG, nic moc nevyslo, v piatok idem zas a ked vyjde zle tak si ma asik nechaju...uz sa to kraati🙂

zuzkabar1983
30. mar 2010

Civavka este raz gratulujem. Rene je nadherny. Prajem vam vela vela zdravicka a stasticka.

Este aj Deniska ma babatko .... chlapcek, myslim, ze Simonko

seuska
30. mar 2010

Civavka nadherne fotecky, maly je rozkosny, a civavky sa tiez tesili ako pozeram..... drzkam palce aby sa co najskor aklimatizoval domka.... 😵 😵

michalag
30. mar 2010

Jankako gratulujeeeeeeem k Vaneske!!!! 😵 😵 😵

veve23
30. mar 2010

aj ja sa pripajam...Jankako, gratulujem k babulke.

Civi, maly je peknucky, chutnucky, musis byt hrda mamina 😉

stanusa
30. mar 2010

gratulujem jankako k babatku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre