Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
6. aug 2009

janullik nemáš ty nastavený v identikite zlý rok ???? Že 58tt ??????

lucinka1104
6. aug 2009

Ešte ajRichard jekrásne ,ale to je manžel Rafael sa mi veľmi páči

eridani
6. aug 2009

Rafael je naozaj velmi pekne a originalne. Pokial sa to hodi aj k priezvisku, tak naozaj nemas co vahat. 😉 My este mena nevyberame, je to este velmi skoro. Urcite ale nedame meno ani jedneho z nas. Ja sa volam rovnako ako moja mama a vzdy mi to vadilo.

eridani
6. aug 2009

Podla jednej tabulky nam vychadza chlapec, podla inej dievca, takze sa nechame prekvapit. Ja mam ale aj tak pocit, ze to bude chlapec. Mne sa uz davnejsie snivalo, ze budeme mat dvoch chlapcov a najmladsie dievcatko. Som zvedava, ci to vyjde.

motylik6
6. aug 2009

ahojte,
tak my sme sa uz o menach tiez bavili, ale ani na jednom sa nezhodneme spolocne 😀

ja idem dnes na krvne testy, ale budem vediet vysledok az bud. stvrtok, lebo tu je to na hlavu, cez telefon ani osobne mi to nepovedia, musim mat stretnutie s lekarom a to sa treba objednat 😝

motylik6
6. aug 2009

mne podla cinskeho vychadza chlapec a podla mna to aj bude chlapec

zuzana1971
6. aug 2009

ja som sa s mojim ex-om tiez nezhodla na menach, tak teraz to ma vyhodu, ze si mozem dat mena ake chcem 😀 😀
no a dik za schvalenie rafaela, aspon niekomu sa to paci 😝

motylik6
6. aug 2009

budes mat druheho rafaela nadala? 😨 🙂
mne sa paci richard, tomas tiez, ale uz kazdy maly je tomasko, ale pekne meno 😉

zuzana1971
6. aug 2009

motylik, teraz sa mi nesmej, ale teraz pri mojej tehu demencii kto je to rafael nadal? 😅 ale nieco mi to hovori 😅
mala som volakedy babiku Tomaska, ale mladsi brat ma s babom predbehol a ma uz takmer 1,5 roka Tomaska doma, takto mi to ukradnut 😅

zuzana1971
6. aug 2009

aha: Rafael Nadal Parera (* 3. jún 1986, Manacor, Malorka, Španielsko) je súčasný profesionálny tenisový hráč zo Španielska.
tak predsa len to bude spanielske meno 😀

danka.k
6. aug 2009

rafael je pekne meno.. ale mne by sa k priezvsku nehodilo..

martinka tak budeme mat spolu vandu, teda ak sa nam narodia baby 😉

ja som chcela dat malemu Adrian a potom ze Tomas ale zrusili mi to vsetci v rodine tak sa vola po tatovi.. a ak budeme teraz cakat chlapca tak nech mu vyberie tato..

a dievcatku by som dala aj meno Zuzka, to sa mi paci 😉

zuzana1971
6. aug 2009

danka - kamoska na strednej mi tvrdila, ze da Zuzku po mne a nakoniec dala Emku 😀

danka.k
6. aug 2009

tak ta pekne oklamala 😀 😀 😀

danka.k
6. aug 2009

zuzka a vdaka za hlasy 😉

zuzana1971
6. aug 2009

danka, ja ju chapem, teraz vidim co robi tehu, clovek uplne zmeni nazor na mena 😀

danka.k
6. aug 2009

zuzka ja viem.. robim si srandu 😀 😀

motylik6
6. aug 2009

aka je skratka pre meno rafael? ci nechces skracovat, bude len rafaelko?

zuzana1971
6. aug 2009

az teraz vidim, ze ked si kliknem na vas profil, ze kto je odkial 😝
a je nas tu dost z BA, super 😅 , sa mozno zideme aj nazivo v porodnici 😅 , teda ja by som chcela rodit v ruzinove, aj ked je este priskoro na take uvahy 😝

zuzana1971
6. aug 2009

motylik, no ved to som uz aj ja rozmyslala nad tou skratkou, budem musiet nieco vymysliet 😝

danka.k
6. aug 2009

raf ho budes volat 😉

zuzana1971
6. aug 2009

dani ved som to aj chapala ako srandu 😀

zuzana1971
6. aug 2009

babulky taka som rada, ze tu mozem s vami vykecavat a ste zlate 😅
lebo pred 9 rokmi ked som bola tehotna este nebol moc internet a bola som sama, neinformovana...
pekny vecer mne uz za 2 min padla 😅
dnes som neurobila ni ň 😝

danka.k
6. aug 2009

zuzi naco pracovat.. teraz mas ine veci na robote a to kecat s nami 😀 😀 😀

zuzana1971
6. aug 2009

no a ked to mam este zaplatene 😀
rozmyslam, ze este nedavno som si hovorila, ze by som nedala meno s R a teraz mam vsetky 3 vybrane mena v profile s R 😝

papa vsetkym

danka.k
6. aug 2009

vraj by v mene malo byt aspon jedno R..neviem preco.. ja ako som sa vydala nemam ziadne 😀

motylik6
6. aug 2009

tak pekny vecer, ja este len pojdem do prace, tak ale my sme o 1/3 dna pozadu 😎

maxii
6. aug 2009

no vy ste to tu pekne rozprudili baby len co je pravda 😀 uz aj mena sa tu preberaju 😀 ja mam kazdy den vybrate ine mena takze to sa este zmeni, neriesim 😅 😅

maznacik007
6. aug 2009

Jaaj kocky ale ste toho popisali.....

Zuzana1971.. my sme podobny pripad.. teda my sme sa snazili len 4.5 roka.. 😔 a oteho som az ked sme sa toho vzadli.. babetkovske veci posunuli a ked sme vybavili to ze si ZAJTRA berieme rocneho chlapceka z domova.. k nam domov... zatial na hostovsky pobyt.. a onedlho nas caka sud...
takze to su take nase novinky.. ak neodpadnem od unavy.. tak vam pofotim ako som nachystala postielku prebalovak.. a tak..

k menam.. tak nas tatko ma vybrate... ze Nataliu alebo po sebe MIrka.. podla cinskej tabulky nam dcerka nevysla.. ale podla tej sedemrocnej /krvnej/ ano a podla tej by to mala byt znovu baba...
mne sa hrozne pacia take staromodne mena.. klasicke.. ale muzovi nie.. a vlastne do porodu sme sa nedoholi.. a ked sa mala narodila.. a urobili tie prve vysetrenia.. tak sa ho pytali /bol pri porode/ ze ako sa bude volat a on ze Nina.. /ja som chcela Alzbetku/ a potom mu ju dali na ruky a doniesol mi ju na salu.. a uz mala na leukoplaste co bol nalepeny na perinke ze Nina....
😀

maxii
6. aug 2009

maznacik wow, to je sila!!! takze budes mat 3 deticky aj s tym chlapcekom z domova??

danka.k
6. aug 2009

maznacik tak si to uzivajte s tym malym princom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre