Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

susanita555
10. máj 2010

ahojte kocky som tu velmi malo lebo nas drobec ma zamestnava na 100 percent 😀
ani neviem ako idu dni od zajtra sa budem snazit kojit kazde 3 hodiny aby mal rezim hoci velku sancu tomu nedavam maly je strasny hlados
fleury moj porod radsej neopisujem 😒 poviem len tolko ,ze som asi rekorderka kedze 28.4.2010 som dostala kontrakcie tak som sla do nemocky a porodila som az 29.4.2010 o 13.00 po prepichnuti plodovky takze sme sa riadne potrápili 😖 ale stalo to zato maly je nadherny

fleury
10. máj 2010

sus hlavne, ze je to uz za tebou, hod nejake fotecky 🙂

susanita555
10. máj 2010

tak tu je nas princ 🙂

susanita555
10. máj 2010

zajtra pridam dalsie lebo su vo fotaku a nemam cas ich dat do notebooku 😝
tato je z mobilu 😉

fleury
10. máj 2010

sus zlatucky 😵 Aky je malinky, ked si to porovnam s Emkou 🙂 Fotka asi z nemocnice este, ze?

susanita555
10. máj 2010

ano no nato ,ze mal 3800 g nebol tucny vobec kazdy vravel ,ze nevyzera asi ma tazke kosti 😀

fleury
10. máj 2010

Fuu, dobra vaha 😀 A pri porode si mala aj mamku a mm?

susanita555
10. máj 2010

ano mala inak obdiv obom lebo fakt to bolo strasne ja byt na mieste jedneho z nich urcite to nevydrzim mamka bola super presne mi vravela co kedy robit a hlavne ma povzbudzovala psychicky a moj najlepsi mm na svete mi cely cas utieral celo a podaval tekutiny 😀 mala som to podla mna o nieco lahsie ,ze boli obaja primne 🙂

zuzana1971
10. máj 2010

ahojte, dosla som sem, ale Maxik ma vola, tak zase idem prec 😅
tak vas aspon pozdravim 😀
ahojte 😅

ludka140281
10. máj 2010

ahojky....mame za sebou 1.poradnu...vazime 4125g,56cm 😀

fleury
10. máj 2010

tak to je super, ze aj ked to dlho trvalo, vyvazilo sa ti to tou psychickou podporou 🙂
Idem ja oslobodit mm 😀 si to "uziva" od kedy prisiel z roboty, mala nie a nie zaspat 😝

zuzana1971
10. máj 2010

este gratulky malej Viktorii od evil, cmuk, zuzka a maxik

zuzana1971
10. máj 2010

k meninam 😅

susanita555
10. máj 2010

aj ja idem maly sice este spi,ale aspon si pozriem telku na chvíľku majte sa 😉

zuzana1971
10. máj 2010

aj martaina a janicka maju viktorie, tak aj im 😵

ludka140281
10. máj 2010

.....hlasim....tiez mame kkoliky a prave zacinaju...idem masirovat..pa

kikarv
10. máj 2010

musím sa vám s niečim pochváliť. Dnes sa Lea sama prevrátila z bruška na chrbátik. Takýto pokrok sme urobili. Takže bez dozoru už vôbec nemôžeme nechávať. 🙂 Len škoda že sme urevaný ako každý večer.

moni
10. máj 2010

ahojte, ja len nakukam, vratili sme sa z prvej navstevy pediatra. sme naspat na povodnej vahe, mala je pekny nenazrancek, stale by len jedla takze je to fuska. no ale co by clovek chcel od 5dnoveho mrnucha 😅
vy vsetky ste uz oproti nam velkaci!

michalag
10. máj 2010

Ahojte 🙂

moni tak super ze malickej chuti papat 🙂

kika, aka sikulka je Lea 😵

michalag
10. máj 2010

jeeej ozaj ved dnes je Viktorie, tak vsetko najlepsie princeznickam k meninam 😵

seuska
11. máj 2010

Dobre ranko babulky.

Fleu no hod foto toho kresielka. Ake mm kupil? Take iste?

Viktorkam vsetko naj...

Susanitka vitaj, maly je nadherny.... tak si si tiez potod uzila. No hlavne ze je to za Vami a ze ste zdravi 😵

fruchtbar
11. máj 2010

Dobre ranko kocky,
my mame dnes krasny den,konecne ! dnes sa pootesim a kupim si nove topanky,to nebolo cele tehotenstvo mozne,kedze boli nozky opuchnute 😉
Rene spal dnes prvy krat 7 hodin v kuse,normalne som bola nakukat,ci este zije! 😀

fruchtbar
11. máj 2010

Tusim je nas tu viac,co si poord do sytosti uzili! Ale aj tak to nezabilo moje iluzie o rychlom bezbolestnom porode a skusim to este raz ! 😝

seuska
11. máj 2010

Frucht 7 hodiin????? Parada ty kokso, co si mu dala????? 😀 Joooj pekne topanocky ta beru???? hmmm....

fruchtbar
11. máj 2010

Ja neviem,co moj chlap kazdu noc ma ??!!
Rene spi sam v izbe a on ho predsalen kazdu noc zo sna hlada.....zobudi ma a pyta sa,kde je Rene, a dnes mi dokonca aj vynadal,ked som mu povedala,ze je v izbe,ze nieee.....KDE JE RENE ???? 😕
Minule ma zas zacal hladkat po lici a vravi: Rene, moj Rene....a potom sa zobudi a krici: Rene? Je tu ? A uz ho hlada po posteli.....😕 😅

No povedzte,je normalny? 😀 😀 😀

fruchtbar
11. máj 2010

seuska,ja ho vzdy od siedmej alebo osmej vecer do desiatej nicim,aby mi v noci spal.........cvicime a kecame a blaznime sa !
vcera nespal uz od siestej......sa mu nechcelo......ale vies,co je zaujimave,uz v brusku bol vzdy od osmej do 10 vecer hore,sme sa vzdy smiali,ze chce s nami kukat telku ! A teraz sa vzdy presne o siedmej-osmej zobudi alebo ani nezaspi......tak to je potom jasne,ze v noci dobre spi! 😉 😉 😉

fruchtbar
11. máj 2010

baby,aj vam ta sestonedelna krv tak smrdi??? 😅 Sprchujem sa denne a denne si vymenim aj zo 7 vloziek,ale mne to smrdi ako hovado ! ..............nosom mi kruti uz od zaciatku .............. 🤐 🤐 🤐

fleury
11. máj 2010

Bre ranko

aj ked ja som hore uz od 5tej 😝 😝

seus hodim foto, len neskor, fotak je v izbe kde mala spi a bol by smrtelny hriech ju teraz zobudit 😀 Nakoniec sme kupili Fisher price, nemali velky vyber na predajni a mm chcel hned kupovat, nech nemusi stale autosedacku hompalat 😀 Samozrejme tam dal hned malu a ona sa samozrejme dogrcala 😀 Ale celkom sa jej tam pacilo, dufam, ze jej to vydrzi!! 🙂 Hold, mamka si kupuje botasky uz 3 roky a Emuska si nakupuje jedna radost takmer denne 😀

frucht ja som uz pisala, ze moja mala ma tiez rovnaky rezim ako v brusku, cez den duracelka, v noci ako hodinky medzi 2-3 vstava. Inak tuto noc moj mm robil rovnake blbosti ako ten tvoj. Asi 5x sa ma spytal, kde je mala, hladal ju u nas v posteli a nedal si vysvetlit, ze je vo svojej postielke 😀 😀

Cakam ked sa mala zobudi a idem s nou von, cely tyzden hlasia prehanky a burky, takze akekolvek zavahanie, ked je ako tak pekne je trestuhodne!! 🙂

fleury
11. máj 2010

my sme tuto noc tiez potiahli skoro 6 hodin spanku vkuse, mohlo by to vydrzat aj nadalej, neurazim sa, ked sa ten interval aj predlzi!! 😀

fleury
11. máj 2010

inak na tu kontrolu po sestonedeli sa moze ist aj ked este krvacam, ci musim pockat?

tak my sme uz hore, som to zakrikla ako vzdy ked spinka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre