Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

miavin
6. aug 2009

ahojte maminky čakateľky - prajem vám z celého srdiečka - aby ste tie vaše bambúšiky - donosili šťastne a v zdraví do konca a prežívali tie najkrajšie chvílky s nimi - nech sa vám darí, dajte na seba pozor a prajem vám ľahký pôrod. 😉

maznacik007
6. aug 2009

ano maxii... budeme mat 3 deticky... dnes mame jednu dcerku od zajtra k nej pribudne Danko.. a v aprili... xxxxx
dakujem vam..

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
6. aug 2009

vitaj carrie a držíme palce ab y všetko dobre dopadlo krásne tehu 😉

lucinka1104
7. aug 2009

krásne ránko včera som to tu zatváraal a dnes som azse prvá 😀

fruchtbar
7. aug 2009

Dobre ranko vsetkym tehulkam!!! 😉
Ako sa citite? Ja som este stale velmi ospala....
Prajem vam pekny den ! 🙂 😀 🙂

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxii
7. aug 2009

carrie blahozelam a vitaj 😉

mna zacali dost boliet prisa ale myslim ze to moze byt aj tym duphastonom...

malalady
7. aug 2009

krásne dobré ránko prajem 🙂 no ja som tiež ešte stále ospala 😀

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malalady
7. aug 2009

carrie🙂 blahoželam aj ja 😉 no počkaj ked budeš mat krče v maternici jaké to je prijemné 😀 😀 😀

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana1971
7. aug 2009

dobre ranko babulky 😉
vitam novu tehulku carrie a blahozelam 😅, carrie vacsinu z nas navsteva doktora est len caka a nevieme sa dockat
😝 maxii neuveris, ale aj mna dnes zacali trochu boliet prsia 😅
fruchtbar este som ti chcela povedat, ze nezdvihaj tazke prepravky a over si ako su tehulky v rakusku chranene, pochybujem, ze by to tam mali horsie ako u nas 😝
maznacik - klobuk dolu, mas moj velky obdiv, ze si beries maleho chlapceka z domova, to na adopciu ci do pestunskej starostlivosti? a pocula som castokrat, ze zena otehotnie ked si zoberie dietatko z detskeho domova 😅

maxii
7. aug 2009

tak som sa prave objednala na ultrazvuk k zastupujucej lekarke na buducu stredu 12.8. 😅
nevydrzala by som az do 4.9.!!!
snad tam uz v stredu nieco uvidi ....

fida
7. aug 2009

ahojte babenky. ja mam zle spravy. rano po prichode do prace som nasla na gatkach maly hnedy fliacik. normalne som prerevala pol hodiny na vecku. minule sa mi takto zacal potrat ☹
volala som dokimu, tak po obede hned ku nemu utekam. mate niekto s tym skusenost?

maxii
7. aug 2009

fida este nestresuj,ved spinit mozes a pritom sa nic zle nemusi diat.... 😨 😨 uvidis co ti povie lekar...podla mna ta ukludni..uzivas duphaston?

fida
7. aug 2009

maxi, hej zacala som ho brat v stredu. neviem ci som nieco nepohnojila, cera som chcela zavriet okno vo vlaku, ale neslo tak som z celej sily zatlacila az ma pichlo v podbrusku. tak sa teraz bojim...

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fida
7. aug 2009

ved to ze ja som doteraz nic a akonahle som zacala brat Duphaston tak to prislo.

fida
7. aug 2009

dakujem vam babenky za povzbudive slova, verim ze to dobre dopadne. dam vam vediet ako bolo u dokiho

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxii
7. aug 2009

fida ak je to hende, a nie svetla krv, tak myslim ze je to OK,ale uvidis, lekar ta ukludni...

zuzana1971
7. aug 2009

fida urcite nic tazke nedvihaj, nenatahuj sa, bud v klude az kym nepojdes k dokimu

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana1971
7. aug 2009

babulky tak ja teraz neviem ci si mam v utorok pytat od dokiho duphaston, alebo nie 😖

zuzana1971
7. aug 2009

Inak ja som tiez spinila 3 dni pred 10 dnami trochu v case ocakavanej mrchy... 😖

fida
7. aug 2009

dakujem babulky, budem sa snazit

maxii
7. aug 2009

zuzi aj ja som spinila minuly stvrtok troska, to bol den ocakavanej mrchy 😨 uz som si myslela ze ide...a neprisla cely vikend tak som v pondelok testlaa zvysok uz poznate. To chvilkove spinenie sa stava, a nic to neznamena.

lucinka1104
7. aug 2009

tak mne dnes yvšiel krásny mamatest tak je to už isté, len som len v 4 tt určite nie v 5

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre