Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
27. nov 2009

dejna, radsej nejedz pochybne bagety s pochybnou majonezou a veci zo stankov z ulice...este ktym macickam, ja mam takeho kocura maznaka 3,5 rocneho ale ked sa mu nieco nepaci vie pokusat a skrabnut, a je dost ziarlivy, tak uvidim ako bude reagovat na babo, trochu sa bojim

cici akurat som citala, ze grepy a pomelo by sa nemalo moc v tehu lebo obsahuju vela chininu, a ja tlacm do seba 3 grepy denne

blondy12
27. nov 2009

jaj babenky ja som sa teraz asi prezrala... 😀
chlebik vo vajicku a nejako som nemala mieru kym nebol prazdny tanier, so zeleninkou 😝

inac aj ja jem vsetko na co mam chut ale s mierou, nikdy to neprehanam, mam dost pestru stravu si myslim...raz toto raz tamto, napr.teraz budem vikendovat s pangasiusom, nech dam trosicku rybicky do seba aj to babo potrebujem a velmi mi chutia...

no ja zas nic pikantne nechcem, ani kysle, staci, ochutnam a radsej nejem 😝 , a mne zas strasne chutia pomarance ale to nemozem jest lebo zjem jeden pomaranc a na druhy den mam strasnu tvar...sa mi robia hnusne vyrazky, tak aspon papam cetebe aby som mala vitamin C takto teraz ked je to chripkove obdobie, ale ine vitaminz neberiem ...

a tiez si viem dat tak mozno kazdy tyzden jeden poharik vinka 😀 - ja mam nanho taku chut co som tehotna 😅 , tak aspon poharik za tyzden ...viem, ze by som nemala, ale je to silnejsie...

dejna3
27. nov 2009

jeejda, viedenské trhy 😵 😵 😵.... ja som mala minulý rok vo viedni punč s pomarančovo škoricovou príchuťou, mňaaaam... tento rok sa nám asi nepodarí ísť (hoci tam žije svokra) lebo muž je furt v práci 😒

zuzana1971
27. nov 2009

cici milujem vianocne trhy vo Viedni 😵
akurat, ze teraz ked som tu ako vazen zavreta uz 4 mesiac mozem o tom akurat snivat 😠
nabuduci rok tam nabehnem aj s malym v kociku 😅

cicimon
27. nov 2009

zuzi - ja som tam na trhoch bola prvy rok a fakt pekne to tam maju 🙂
a to pomelo - to mam tak 1x za 2 tyzdne, grepy si mi velmi kysle, tak aspon toto....dokonca som viac presla na jablka, co som cez leto skoro nejedla. a este babany nesmu chybat 🙂
a zas urcite lepsie vselijake ovocie ako tabletky 🙂

blondy12
27. nov 2009

cicimon ja tiez nechcem jest vitaminy v tabletkach ale tak ked tie pomarance ani mandarinky fakt nemozem
a jem aj ine ovocie jablka, kiwi a tak ale ked mne najviac teraz chutia tie pomarance

cicimon
27. nov 2009

blondy - no ja si dam dakedy v robote sumivy ochuteny celaskon, a to hlavne preto, ze mam chut na nieco sladke a nechcem si dat cokoladu z automatu, ale to sa snazim tak max 2x za tyzden
zas tiez ked to je v rozumnom mnozstve malo by to byt ok

dejna3
27. nov 2009

zuzana, u nás sa to tak vyvŕbilo, že kocúrik musel ísť späť k babke na dom (predtým sme tam bývali aj my), pretože nebol kastrovaný a mal už takmer 2 roky a bolo s ním na nevydržanie v byte... o pár mesiacov som otehotnela... on bol naše "predbabätko" 😀
a tiež som nevedela, ako by zvládol dieťa v dome, vtedy sme už začali snažilkovať a hľadala som všelijaké rady ohľadne domácich miláčikov... vraj aj zvieratká treba už počas tehu pripravovať na príchod bábätka, postupne mu určité veci napr. zakazovať (napr. nedovoliť mu skákať do detskej postieľky alebo chodiť do spálne a pod.) s dostatočným predstihom, aby si tie zákazy potom nespájal s príchodom bábätka 😉

cicimon
27. nov 2009

tak ja som akurat pridala foto brucha 🙂 nie prilis kvalitna...

vejula
27. nov 2009

jej cicimon pekučké bruško 😉
Ja som práve kukala to videjko čo mám maličké natočnené zo sona. Joj ao by som ho už chcela mať pri sebe 😵 Už aby bol apríííl

tarinka333
27. nov 2009

ja papam citrusy, dnes napr. mandarinky, chutia mi aj dzusiky pomarancove, tak verim, ze male je ok.
Inak mate neiktora pigmentove skvrny? Take tmave... mne sa vyhodili na vnutornych stranach ruk a noh... 😕

cicimon
27. nov 2009

vejula vdaka, takto na fotke sa mi zda vacsie ako naozaj 🙂

blondy12
27. nov 2009

cicimon peknucke brusko 😀

improvizacia
27. nov 2009

my papame všetko orkem plesnivých syrov a surového masa napr. v tataraku - tak tomuto sa teraz vyhýbame.... včera klobáska, v nedelu husacina s množstvom feferonoie... a mandarinky priam milujeme... 🙂

majca424
27. nov 2009

bavíte sa o jedle? ako Vás tu čítam, tak sa budem asi musieť ísť ešte najesť 😀

a kedže som sa dočítala, že vraj sa nemôžu jesť klobásky,... no neviem, keby ste nemali jesť všetko čo je nezdravé, tak si môžte do svojho jedálnička zaradiť asi len ovocie a zeleninu...

viem, je to nezdravé jesť len tak z ulice, všeliaké Fast food-y a tak, ale aj tak každý týžden idem do McDonalda a dám si riadny hamburger 😀 😀 😀

improvizacia
27. nov 2009

ja som McDonald práve dojedlaaaaa 😀

majca424
27. nov 2009

tak to Ti závidím, ale len v dobrom, aby Ti zase zle nebolo... 🙂 ja ho mám v poslednej dobe strašne rada jooooj 🙂

kats
27. nov 2009

mnaaam aj ja som sa teraz pridala k milovnikom hamburgerov 😅 raz zacas ma proste chyti strasna chut 😀
tiez som teda pridala brusko 😉

majca424
27. nov 2009

no, je to síce nezdravé, ale keď nám to chutí a naše malé to pýtajú... 😀 😀
kats pekné bruško 🙂 ja mám asi podobne veľké 😉

blondy12
27. nov 2009

z mc donalda si obcas viem dat aj ja 😀 , ale to iba ked som hladna a na rychlo nieco do seba dostat..ja nemam babenky chut ani na tie klobasky, ja ani neviem obcas skor dostanem chut na chipsy, ale ako na jedlo nemam specialne chute, niekedy idem na obed, vyberiem si jedlo a nakoniec ani nezjem...ale zas vecer mi lepsie travi tak viac toho zjem 😀 alebo skor mam na nieco chut

dejna3
27. nov 2009

jáj, baby, vy mi robíte chute... a ja teraz nemôžem, akurát tak suchý rožok a nesladený čaj 😒

blondy12
27. nov 2009

dejna mas krasnu dcerenku, je zlatucka az zavidim 😵

dejna3
27. nov 2009

blondy, ďakujem veľmi pekne 😵 😵

blondy12
27. nov 2009

nedakuj co je krasnucke sa musi chvalit, pfuj pfuj nech bude zdravucka, krasne fotky ma, to kto je u Vas taky skvely fotograf, az umelecke

dejna3
27. nov 2009

veru tak, len nech je hlavne zdravučká 😉 foto robí náš tata

majca424
27. nov 2009

veru dejna, máš krásnučku dcérenku 😵
a aj tie fotky sú ozaj pekné, to ozaj robí tatino? tak to je mocky šikovný, si ho napýtame aj my potom 😀

silvia7
27. nov 2009

dejna - fakt krásne fotky teda 😉

baby, normálne ste mi hlad nahnali... idem si dačo dať.. to som "od zlosti a nervov" zjedla skoro polku takej zmzlinovej torty čokoládovej... hmm..
inak k tým citrusom, no ja tiež papám manďošky a pomaranče si odšťavujem.. snáď bude oki mimi 😅 ja som sa zase rozprávala s kamoškou - má 10mes. dcérku a že posledný mesiac sa neodporúča jesť jahody ani citrusy ani orechy - alergény.. a že tiež opatrne potom, keď sa kojí..

dnes som robila francúzske zemiaky, akože sú super, ale vôbec na ne nemám chuť.. zajtra budú langoše 😀

ozaj a drahý je doma - tichá domácnosť, kým si neuvedomí, že takto to ďalej nepôjde 😠 ale asi pochopil, lebo sa ma začal niečo pýtať ohľadne kočíka, čo chcem a že on si zohnal kontakt na dodávateľa a že pravdepodobne budeme ten kupovať 😀 😀 žehlí žehlíííííííí 😀 až sa mi chce smiať sa riaaaadne... predtým to bolo, že však budeme mať kočík po jeho synovcovi....

jaaaaj, dobrú babulky a pekný víkend želám (odpustite siahodlhú správu..) 😅

dejna3
27. nov 2009

etše raz dík, babuľky, ..... aj za drahého, pochvalu odovzdám 😉

idem sa k nemu zvaliť na gauč, kým nezaspí 😀 😀 😀

papá 🙂

majca424
27. nov 2009

no idkajte si spinkať ku tým Vaším, ja si na svojho ešte musím chvílenku počkať, príde až o 01:00 ale tak to nejako vydržím už tú hoďku... 😀
Tak dobrúúúú 🙂

seuska
28. nov 2009

Dobre ranko... no vy ste toho popisali...

Blondy gratulujem k vysledkom 🙂

Co sa tyka jedla, ja jem vsetko na co mam chut. Aj mama mi hovorila vsetko s mierou. Aj mandarinky, aj korabciky, obcas aj bryndzove halusky, aj klobasky. Mne to odovodnila tym, ze musime si s mimi takto vytvarat protilatky, ze potom ked bude starsie zje napr. mandarinku a vysype sa a pod... no logiku to ma...

Dnes bola strasna noc, zas som od druhej nevedela spat, no strasne s touto nespavostou, asi viete o com hovorim...! 😠 A tak som o piatej robila Gastanove tiramisu co som chcela robit poobede 😀 Susedia asi mali radost jak som slahala slahacku mixerom 😀

My ideme dnes zasa do Polska, tak dufam ze nam daco pekne zasa kupim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre