Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monikapd1
1. dec 2009

ada mas pravdu aj ja dost o tom pochybujem 😉

zuzana1971
1. dec 2009

kika este si chcela vediet o tych podvodnickach na nete, islo tu na konikovi na bazari taku sadu do postielky co bola podozrivo lacna 15 euro a baby zistili, ze si nechava babena posielat peniaze tovar neposle, ze uz boli viacere na policii
a este kamilka spominala, ze tiez jedna z bazaru jej mala poslat avent sadu a poslala jej dobierkou prazdnu krabicu a nechce jej vratit peniaze 😠
no a este boli take nazory ze velakrat tovar nezodpoveda fotkam ked kupujes na internete
cize zhrniem treba si davat pozor cez net na podvodnikov

cheerlady
1. dec 2009

zuzi inak aj mne sa odkedy som tehu sniva len o chlapcekovi,naposledy sa mi dokonca snivalo ako sme boli na 3D a este teraz mam pred ocami to sono a na nom pipika 😀

kika29
1. dec 2009

mne vychádza podľa čínskej tabulky chlapček a vyzerá to že asi bude dievčatko. No ale nejdem predbiehať udalostiam možno sa pindúr skrýval 😀

kika29
1. dec 2009

ktoré meno si mám vybrať neviem sa rozhodnúť medzi Leou a Laurou?

minka21
1. dec 2009

awojky babuleee,,,ja som teraz prisla z utz,mame vsetko pekne rucky nozky,oblicky spominali🙂a vraj je zatial vsetko v poriadku,tak sa teeeesiiiiimeeeeee 😀 😀 😀 😀
zajtra idem este k mojmu nna utz a tam upresnime to pohlavie,ale aj podla tabulky cinskej a vselicoho ineho mi vychadza dievcatko🙂

cheer mne sa tiez snivalo ze som na utz presne videla gulky a pipika🙂

a co nove mate vy?idem vas citnut dozadu,spisovatelky

cheerlady
1. dec 2009

kika ja som mala vo vybere obidve tieto mena,nevedela by som sa rozhodnut.vlastne u nas neplati co sa tyka mien uz ani to,co mam v pase,my to meno asi nikdy nevyberieme 😠 ale nad laurou zacinam vazne uvazovat.lea sa vola jednej znamej fenka,tak to hned mm zamietol 😠 aj ked mne by to bolo fuk.

minka tak snad aj mne by mohli povedat dievcatko 😀

klongova
1. dec 2009

kika29 - to s tými problémami v druhom tehotenstve mám aj ja nejako sa to všetko komplikuje akoby niekto nechcel aby sme to bábo mali. Naprv štítna, potom hroziaca trombóza - injekcie každý deň a nakoniec tvrdnutie bruška ani nespomýnam na to že mi prvé 3 mesiace bolo zle.

stále nevieme čo to bude no 7.12 idem na USG tak možno sa to dozviem i keď neviem či chcem vedieť možno ani nie. Ja verím a tak nejako cítim že to bude chlapček tak uvidíme či mám dobrého tušáka. pri prvom sa mi to potvrdilo.

kika29
1. dec 2009

cheerlady krutý osud tej mamičky ☹

kika29
1. dec 2009

mne sa viacej páči Lea len to že Lea má 29 apríla meniny a to chúda sa v apríli aj narodí a bude oslavovať všetko naraz. To ma trocha odrádza od Lei.

kika29
1. dec 2009

klongová aj ostatné čo máme nejaké problémy sme bojovníčky a vydržíme až do konca nech to stojí čo to stojí. Ja som si už aj to povedala že ked mám problémy nech mám ale nech sa mi malé zdravé narodí. Všetko to utrpenie a bolesť vydržím len nech mi je zdravučké.

zuzana1971
1. dec 2009

cheer s tou chripkou nie je sranda, raz v telke hovorili, ze v zahranici VSETKY tehotne co mali prasaciu chripku zomreli 😔

roxi
1. dec 2009

kika - my tiež vyberáme mená tak, aby neboli príliš blízko narodenín, mne sa páči aj Laura aj Lea (veď jednu mám 😉 ) a viete už iste, že to bude baba, lebo mrkla som ti do pasu a tam to ešte nemáš jednoznačné, ale buď rada, že aspoň chlapčenské už máte, náš malý bude fakt asi bez mena

zuzana1971
1. dec 2009

kika, klongovia, ja mam tiez zdrav. problemy, ale len nech to dobre dopadne, to je hlavne

kika zalezi aj od priezviska ci Lea alebo Laura, no a ked uz mas Vandu tak sa mi akosi kombinacia Vanda a Lea viac hodi nez Vanda a Laura

roxi
1. dec 2009

zuzi - to fakt, mne sa to nejako nezdá, mylsím, že pokiaľ ten chorý nemá iné komplikácie už aj tak ohrozujúce jeho život a chrípka sa podchytí v začiatkoch tak by to malo dopadnúť dobre, ale je pravda, že to moc nesledujem,

zuzana1971
1. dec 2009

roxi asi tehotnym nemozu dat silne antibiotika, alebo tie co na to treba...neviem...ja sa tiez necitim fit, ale nemam nastastie horucku

kika29
1. dec 2009

mne Vanda a Laura pripadá ako Laured a Hrdy 😀 či ako sa to volajú

zuzana1971
1. dec 2009

pre inspiraciu na mena vam pridam zopar krajin s oblubenym menami, prve je Nemecko a moj Maxik je na 1 mieste 😀

Die 10 beliebtesten Namen in
Deutschland (2008)
Quelle: Gesellschaft für deutsche Sprache
Mädchen-Namen (dievcata)

Sophie/Sofie

Marie

Maria

Anna/Anne

Johanna

Leonie

Lena

Hannah/Hanna

Mia

Charlotte

Buben-Namen (chlapci)

Maximilian

Alexander

Leon

Paul

Luca

Felix

Elias

Lukas/Lucas

David

Tim

roxi
1. dec 2009

kika, že Laurel a Hardy 😀

roxi
1. dec 2009

kika - ber to tak, že vždy ste na tom lepšie ako my s Lea a Leo 😕 😀

zuzana1971
1. dec 2009

ospravedlnujem sa, ze mi to hodilo take rozhodene, skusim poupravit
Cesko
Tereza
Natalie
Anna
Adela
Eliska
Karolina
Katerina
Barbora
Lucie
Kristyna
////
Jakub
Jan
Tomas
Lucas
Ondrej
Vojtech
Matej
Adam
Daniel
Filip
su tam aj ine krajiny, ak by mal niekto zaujem

kika29
1. dec 2009

roxi no Lea a Leo sú síce pekné mená ale tiež mi to pripadá divné nič v zlom. Bože tie mená teraz tu vymýšľame a potom nám deti vynadajú čo sme im to dali za mena 😀 . Ale ked si tak vezmeš tak je to ako Danka a Janka. 😀

roxi
1. dec 2009

zuzi - my sme už prešli zoznam našich mien, aj dlhočizný zoznam cudzích, ale čo sa týka chlapčenských nie je to žiadna sláva, aj keĎ niečo nájdem tak sa to nepáči manželovi, alebo nám to nesedí k priezvisku, prípadne je už mos rozšírené, napr. Samuel, Filip, (Adam a Dávid - sú pekné, ale mať meniny okolo vianoc alebo nového roka tiež nie je výhra), aj keĎ kamoška má Adamka a ten sa ešte k tomu narodil na všetkých svätých, no čo sa týka osláv moc si ich chalan neužije 😖

kika29
1. dec 2009

alebo ma ešte teraz napadlo Pajo a Jajo. 😀 Srandujem. 😀

oliinka
1. dec 2009

ahojte,tak ja som prišla s poradne robil mi aj morfo.ultrazvuk ale mám prísť ešte o týžden lebo malinké nebolo dobre uložené lebo mám nizko placentu a je v predu,že sa možem hocikedy rozkrvácať tak sa teraz bojím. ☹

roxi
1. dec 2009

ako v tej rozprávke, v Krajine krivých zrkadiel Oľa a Aľo 😀 , no ja som vybrala Leu a manželovi sa teraz hrozne páči Leonard a nechce s tým dať pokoj 😠

roxi
1. dec 2009

bože oliinka, takto ťa naplašil, ja mám síce placentu v predu, aj pri malej som mala, ale ani raz som nemala problémy, ako nízko bola to neviem, podľa mňa sa nestrachuj, len sa troška šetri a teš sa na bábo 🙂 , určite bude všetko v poriadku, držím palce

kika29
1. dec 2009

roxi no tak budeš musieť popracovať na manželovi alebo sa zmieriť s Leonardom. ja som môjmu povedala že ked sa s tým ja vytrápim tak si vyhradzujem právo na volbu mena a figu nezabralo to 😅 😖

oliinka neboj to zvládnete len kludový režim a vela oddychuj pokial je to mžné a nič nedvýhaj ťažké.

Babule rada som si s vami pokecala žial musím končiť idem do práce do 22h 😝 . Tak vymýšľajte mená držím vám palce. Tak zajtra sa ozvem ahojte.

zuzana1971
1. dec 2009

Leo a Lea je fakt ako Ola a Alo 😀
roxi podhod muzovi zoznam aj inych mien, mozno sa mu nieco zapaci
no ale fakt to s menami nie je lahke....mne sa tiez ziadne nepaci na 100 percent

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre