Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ikushik
17. aug 2009

no tak je na rade cajik 🙂 nie si sama, no prestan uz 😠 a nebooooj vsetko bude oukej! ja tiez netusim ako je to s mojou malou fazulkou koli tomu hpv-čku, ani srdiecko ani nic.. a to si predstav ze mam az na konci sept. na 3D ultrazvuk..a co ked sa dovtedy nieco stane? tiez neviem.. a k tomu ten hlupak mi tu robi nervy! jooj. ja som na marodke odkedy sme v praci dostali vypoved, a tomu su uz 4 mesiace..takze viem co su 4 steny 😀

ikushik
17. aug 2009

ninus, so mnou je to komplikovane co sa tyka partnera..pisala som o tom uz skor a je to teda na dlho, ten nas pribeh..je to proste v takom stadiu ze sa v kuse hadame, takze je dost pravdepodobne ze ostanem sama s malou fazulkou..uvidime este..

civavava
autor
17. aug 2009

zuzanka, neboj, vsetky ti tunak drzime palceky! Urcite to bude OK..ale aj ta chapem, co prezivas...nie je sranda mat MA a tak dlho cakat na mimi. O to viac musis verit, ze sa vsetko podari 🙂

ikush, ty sa nestresuj kv. chlapovi, co narobis ked je nechapavy.... 😠

juuj a ja som zjedla sacok chipsov, taku som na ne dostala chut. chudak mimi. 😲

Zajtra LEKAR, ratam minuty 🙂

Pekny vecer, pa zajtra

zuzana1971
17. aug 2009

babulky vyplakala som sa, najedla, precitala som si vase povzbudzujuce slova a je mi trosku lepsie 😅

bolulka
17. aug 2009

zuzana, ja som dnes pohodinku nemohla ist na wc a tak som zadrziavala a ked som sa prisla s malej potreby, tak mam pocit, ze mam zapal mocovych ciest.. hned som si spravila urologicky cajik.. 😝 nie si sama..

lucinka1104
17. aug 2009

ako yuyi s tým, že ťa páli kdr choj , len simzslím, že ybztočne na pohotovosť chojk svojej dr 😉 a veru urob si urologický čajík

seuska
17. aug 2009

luci ty sifrujes prispevky? 😀

zuzana1971
17. aug 2009

lucke tuka do klavesnice maly Luky 😀

bolulka
18. aug 2009

jaj, ked si ja po sebe precitam tie svoje vety 😝 😀

tak dnes som ocakavala MS a teplota vystupila este vyssie a prisla pekelna ranna nevolnost.. nahodila som si tehu uz aj do pasu, len mam problem.. moje bezne cykly boli 33 dnove - v tom pripade mi konik da termin 3.maja, teraz som vsak mala 28 dnovy cyklus (podla meriania bazalnej teploty) a pri tomto cykle mi konik da termin 28. april.. ktory je spravny.. 😕

fruchtbar
18. aug 2009

Dobre raaaaaanko mile daaaaamy! 🙂

Zuzka,usmievaj sa,ved sa ti splnil tvoj sen,budes mat miminko 😉 .....ako sa ma ten maly citit,ked sa mama len strachuje a depta???? Aj to babo ma pravo tesit sa na svet....Zuzka sama urcite nie si,pozri len,kolke tu na teba myslime....tak pekne do toho 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂
Prajem vam vsetkym pekny den,papajte vela zeleninky a ovocia a pite vela vodicky!

lucinka1104
18. aug 2009

nie on mi len prehodí z s y a aj to neviem dať späť a všimla som si to až po odoslaní príspevku 😝

malalady
18. aug 2009

dobré ranko babule 🙂

zuzana1971
18. aug 2009

babulky dobre ranko 🙂 a ja ze tu budem prva 😀
fruchtbar dakujem za povzbudenie a smajlikov 😎
bolulka z tych datumov tu mame vsetky hokej 😝 , hlavne ked ma clovek nepravidelne cykly

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malalady
18. aug 2009

carrie4 a máš nejake bolesti?? prsia a nevolnosti možu hocikedy zmiznút

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana1971
18. aug 2009

carrie nestresuj sa moja, ja robim to iste, ale nikam to nevedie...iba si skodime, ale asi su normalne tieto strachy, ked sme uz raz prezili MA...
daj si cajicek 😀 , mi poradili vcera baby ked som mala depku

lucinka1104
18. aug 2009

car,ale napr.niektorým ženám nebýva vôbec zle a prsia ma neboleli vkuse

ikushik
18. aug 2009

dobré ranko bambulky 🙂 carrie som na tom nejako podobne nevolnosti nejako miznu,ale prsia ma bolia..juuuj nechcem stresovat nechceeeem ☹ idem akurat k lekarke,obvodnej. majte sa zatial a pekný dník 😎

malalady
18. aug 2009

no mne prvé tehu bolo raz zle a dost.. a teraz.. no amen tma dovi do po.. ☹ asi to bude dievča heh 😀

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
civavava
autor
18. aug 2009

dobre ranko kocky, tak ja dnes idem k lekarovi, na 13:00, DRZTE MI PROSIM palce...nech mi zas nepovie ze MA...lebo aj minuly rok som bola v pohode, vobec som si nepripustala, ze je nieco zle a potom to bolo jak hrom z jasneho neba ☹(((

carrie, neboj, moc na teba myslim a drzim palceky nech to nie je opat MA....nechces zajst k dokymu, aj k nejakemu inemu, ked je ten tvoj na dovolenke?

Zuzanka, uz si dufam veselsia trocha 🙂)

pa zatil,l ozvem sa poobede ako som dopadla 😉

ninuska8
18. aug 2009

carrie neboj sa, opatruj sa a prechadzaj sa po cerstvom vzduchu 😉

civavka drzim palceeeeee, neboj bude sedrco jak hrom🙂

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana1971
18. aug 2009

babulky mne neprechadza ta pichava bolest vpravo dole uz druhy den (v noci som si chcela uz volat zachranku, ale nechcela som sa vam rano zase stazovat) tak som volala zastupujucemu gynekologovi, nebol tam az 14,30 mam zavolat...tiez sa mi nezda ta bolest, doteraz ked sa mi natahovala maternica boli to ine bolesti a nie suvisle 2 dni vkuse...ale dufam, ze to bude "len" mocovy mechur, alebo take daco 😖 😢

jannuulik
18. aug 2009

Ahojte, civavava držím palce u doktora...nech srdiečko bije 🙂 , ja som mala včera velmi stresujúci deň 😒 , ráno som začala špiniť, rýchlo som zbalila malého a išli sme k doktorovi...., celú cestu som rumázgala čo bude s malým keď ma pošlú do nemocnice ☹ , našťastie nestalo sa.Doktor mi síce potvrdil slabé krvácanie, ale vačok tam stále bol. Podľa posledného menzesu som mala byť 7 +1, ale podla ultrazvuku som 6+2, čo ma nevzrušuje, lebo viem podla sexika, že tak to vychádza, aspoň niečo pozitívne.... 🙂 Srdiečko ešte nebilo, ale doktora to neznepokojovalo a ja som sa ani nechcela pýtať...len povedal niečo také, že zatial je tam vidieť len vačok. Duphaston mi nemohol dať, ani nič iné lebo kojím 🙄 , teda doporučil magnézium a kľud na lôžku 🙄 Zlatá mama si hneď zobrala dovolenku, aby sa starala o malého, tak mi práve rozoberajú kuchyňu 😀 ....špiniť už nešpiním, ležím celý deň, asi prvý krát po pôrode 😉 a mám aj pozitívnu správu, včera večer som aj zvracala, tak hcg asi stúpa...o týždeň ma čaká ďalší ultrazvuk, dúfam, že bude 7 +2 a bude nám biť srdiečko 😉

seuska
18. aug 2009

čivavka drzkam palce 🙂
Zuzi prosim ta nestresuj, normalne nabehni k dokymu ak mas zle tusenie, lebo takto sa len utrapis. Neboj Zuzu vsetko bude dobre, klud moja.
Fakt tu zasa nic dobre necitam, damy musime to zvladnut a napodliehat panike....

zuzana1971
18. aug 2009

idem sa na obed napapat do Polusu s kolegynou, nech sa odreagujem, pomalicky tam prejdem, mam to 15 minut pesi, tak malu gulicku trochu prevetram 😎

ratala som si ako som bola na tom minuly tyzden kvoli srdiecku ked som bola na sono:
od PM - 6+3
od OVU - 3+5
od OVU+14 dni - 5+5 (toto by malo zodpovedat najviac)

ak ma dnes zoberie ten dr kvoli pichaniu v podbrusku budem:
od PM - 7+3
od OVU - 4+5
od OVU+14 dni - 6+5 (toto by malo zodpovedat najviac)

lubiku
18. aug 2009

Ahojte kocky,rada by som sa ku vam pridala, tiez sme s manzelom nasli v nemom uzase dve ciarky na teste. Po prvotnom soku ktory sme rychlo rozdychali sa tesime na big familly 😀
Babule, tiez som pri prvom tehotenstve hrozne stresovala a bala sa, nakoniec som si ho aj tak cele odlezala v nemocnici, nastastie to dobre dopadlo. Musite babetkam verit, ze sa pevne zahryzli a bude vsetko ok, tak hlavu hore, vsetko dobre dopadne.

lucinka1104
18. aug 2009

lubiku gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre