Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lenka7984
3. dec 2009

ahojte
tak k tomu sexiku
my ako som tehotná tak sme nemali sex lebo najskôr sme ho mali zakazany od Dr a potom som krvacala ateraz sa bojíme
tak asi do pôrodu ani nič nebude 😒

domika9
3. dec 2009

stanusa ja som sitiež objednala z bess.sk tu vestu tričko aj pas na brucho a mn esa to nepačilo poslala som to späť a okrem toho domotali velkosť takže by mi to bolo male 😉

a ešte som sa chcela trošku vratiť ku tym materskym baby ktore nematenarok na matersku takteraz s tym už nič nespravite ale ak budete planovať dalšie babo dajte si socialnej poisťovni DobrovolneNemocenske Poistenie je to super vec platíš to cca 10mesiacov z plnej vyšky tj. myslím 4,4 percenta momentalne z niečo cez 1000eur je maximalny vymeriavaci zaklad a materska vam vyjde do 600 eur 😉 je to dobra finta

martina05
3. dec 2009

Ahojte, no tak to sú tu teda debaty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Dnes pooobede odchádzame na mikulášsky víkend do Tatier - už sa hroozne teším, dúfam, že bude aspoň mrznúť, keď už nezasneží a že si užijeme romantiky .... 😉 😉 😉

Včera som bola taká vytešená z dobrých výsledkov, že som nabehla cez obed do obchodu a kúpila drobcovi čiapočku, ponožky a takú hračku pre novorodencov 🙂 - to dostane od mikuláša 🙂

Lubkamik - držím palce, oddychuj a istotne bude všetko ok..
Frucht..už ste zdraví ??
Všetkým čo majú skúšky držím palce ....

martina05
3. dec 2009

Domika, to si ma moc nepotešila..ja som si chcela objednať to tričko s nápisom .."vyrobené z lásky".. - aká bola kvalita toho materiálu?? Bolo to elastické??

Pásy som si kúpila v HMku síce bez nápisu ale 2 ks stáli cca 11E a sú super elastické, nezošuchujú sa, držia ....

domika9
3. dec 2009

ta vesta bola dosť umela ale nebolo to take strašne kedže by si pod to vždy obliekla nejake tričko ale vadilo mi že prieramky bolo take velke že to tam cele plantalo , to spodne tričko mi poslali namiesto xl s -ko a tie pasy som ledva natiahla v 12tt tak som im to vratila

tantama
3. dec 2009

pane bože baby kým vás dočítam je skoro fajront v práci🙂)) čo sa týka sexíku je to také striedavé ale aj maša malá po tom kopká ako divá tak tiež sa jej to asi páči🙂) všetkým čo boli na poradni utz a morfo gratulujem a mna to čaká zajtra..... a potom letíme do Matrina pozrieť krstniatko urobíme si taký predlžený víkend🙂)

zuzana1971
3. dec 2009

ahojte babulky

dnes o 15 hod mam ultrazvuk s kardiologom kvoli srdiecku maleho maxika ci je ok, tak drzte palce...aspon dufam, ze sa tam nebudem trepat zbytocne, lebo dnes na Kramaroch ocakavaju porod siamskych dvojciat a jedno ma vraj problemy so srdieckom, tak urcite bude musiet byt kardiolog pri porode...Kedze je kardiolog na ultrazvuku len raz do tyzdna vo stvrtok, musela by som cakat dalsi tyzden 😖

seuska, blondy mozem vidiet fotku kocika o ktorom tu tak zivo diskutujete? zaujalo ma to

no k debate o sexe sa zial nemozem pridat 😝 , ale mne sa par krat stalo (bez sexu) ze som sa v noci zobudila na silnu bolest a tlak v hrudi a nemohla som dychat, ale myslim, ze to bolo "palenie zahy".

K tej co vyhodila babo z okna, fakt tragicke o to duplom, ze hniezdo zachrany bolo blizko intraku, a ze asi to planovala, lebo tajila, ze je tehotna, tak to asi nebol skrat a ked uz nechcela to dieta mala ho odniest bud do toho hniezda zachrany, alebo ho dat niekam kde ho niekto najde a nech potom adopciou potesi zenu co nemoze mat deti...

civavava
autor
3. dec 2009

zuzanka, posielam pozitivnu energiu na poobedie a silno drzim palceky na UTZ !!!!! 😉

michalag
3. dec 2009

zuzanka, o 15:00 na vas budem mysliet 😉 🙂

k teme sex ... my sme ho nemali od zaciatku tehu 😅 , drahy by si aj dal povedat chudacik, ale ja nemam chut 😝 😅 a tiez mam trosku strach aby som sa nezacala otvarat, aj ked viem ze sex je v pohode pokial je tehotenstvo oki, drahy sa s tym zmieril a nastastie na mna netlaci 🙂

kamilakd
3. dec 2009

ahojte baby akurat som pozerala ti starnku bess.sk a aky je to matros? su lepsie tie pasy z H&M akurat nad tym uvazujem ze aky si kupit je to fajin vecicka aspon nam nepodfukne .

stanusa
3. dec 2009

tehotenske tricko a teh. pas je 90 percent bavlna a 10 elastan, body pre maleho 100 bavlna, ja som spokojna 🙂

kamilakd
3. dec 2009

zuzka neboj maxik je vporiadku vsetko bude OK...a tie dvojcatka tak tam bude asi cely personal a bude asi dost chaos skus tam precinknut nech tam nejdes nadormo aby si aj DAKE BACILE nenalapala...

.michalag,mas pravdu ked je pohode ehotenstvo a je chut tak preco nie ale ak by ste mali mat obavu tak naco ved by ste z toho ani nic nemali cely sex by stal za prd a nesplnil by ucel 🙂 a inak chlapi su aky bojkovia sa boja ze nieco urobia babatku 😀 mali by sme im trosku dat pocitat odbornu literaturi....ale vsetko je indi vindi mat sex a potom vycitku tak radsej nic no nie?

kamilakd
3. dec 2009

stanusa tak idem na to teda a co si si objednala ty?

stanusa
3. dec 2009

kami dost veci, ale vascinou su to vianocne darceky pre clenov rodiny, pre maleho 1 modre body a biele dupky lubim ocinka a mamicku, biely teh. pas bez napisu, malu mikinu, tricka...
ak objednas tusim nad 60 e tak je postovne zadarmo, prislo mi to asi do tyzdna, platila som na ucet.

kamilakd
3. dec 2009

no idem veru objednavat....

stanusa
3. dec 2009

k tomu DNP - dobrovolnemu nemocenskemu poisteniu podmienkou je platit ho 270 dni a potom je narok na matersku, ale uz neplati na rodicovsky prispevok...z DNP sa da potom cerpat aj PN a OCR
ja si doplacam okolo 16 eur mesacne a v januari uz budem mat splnenych 270 dni, tak budem mat narok na PN aj odtial a potom aj matersku 6 mesiacov.
len dufam, ze to este nezmenia 🤐

kamilakd
3. dec 2009

no baby prave som si volala na tie curdo vysledky zajtra sa mam ihned zastavit u lekara sestricka mi ani nechcela povedat co to je ze to budeme konzultovat zajtra hned rano a mam prist z doprovodom 😒 to co je mi nemohla povedat????????

tantama
3. dec 2009

wow kamilka a prečo z doprovodom?? ale neboj možno chceela byť len dôležitá🙂)

kamilakd
3. dec 2009

no neviem tantama ☹ ja mam problem s ladvinami a s mechurom uz od 3rokov preto sme mali aj problem s otehotnenim...teraz mi tie ladiny nejak nestihaju asi kurnas mam strach celkom a dnes mam uz po nalade a ked doprovod tak amen tma to ma vzdy nechali v nemocnici a supli na filtraciu do p...i este toto mi chybalo...

stanusa
3. dec 2009

kamila to mi je luto, ale na druhej strane ta daju do poriadku, neviem ci ta tam nechaju dlhsie, alebo len precistia krv a budes mat potom 😉

tarinka333
3. dec 2009

Kamilka, jasne, neboj, secko bude OK 🙂
K sexiku, hmmmm, ja teda tiez nemam velmi chut... a mm by tak chcel... tak sa musi chudatko snazit, aby ma "navnadil"a potom to uz ide 🙂 ale tiez to nie je nejako velmi caste...
Inak snivalo sa mi, ze budem mat dievcatko... hm
Minule sa mi snivalo, ze svagrinej sa narodil chlapcek, haha, no tak bude fakt surprise 🙂

tarinka333
3. dec 2009

Hiiii, babenky, ja som od dnes v 6. mesiaci 🙂 Aj v albumiku mi to preplo 🙂

martina05
3. dec 2009

Kamil, tak to mi je teda ľúto ... ☹ ☹ . Drž sa ....

stanusa
3. dec 2009

tarinka 🙂 pozerala som tabulky v tvojom albume a to uz prejdeme od januara do 3. trimestra, to je super 😀
aj s mojim manzelikom je to podobne, no a v poslednej dobe neviem co mu je 😀

siamske dvojcata sa uz narodili!!! maju nejake zdravotne problemy ☹

tarinka333
3. dec 2009

moje zlate malicke... ete sa len narodili a uz maju komplikacie, verim, ze to dobre dopadne...

tantama
3. dec 2009

kami neboj aj ja mám problémy a ľadvinami.. pri malom mi jedna začala odchádzať a teraz to vyzerá že ked sa neumúdri čo asi nie ked sa Grétka narodí tak mi ju budú musieť odobrať.... neboj nič nie je také horúce ako sa navarí.... možno len nechce sestrička aby si ju zbila ked ti to nepovedala🙂))))

fruchtbar
3. dec 2009

Martinka,dakujem za opytanie,uz je lepsie,vcera sme boli dokonca aj relaxovat v Nemecku v termalnych kupeloch,to bolo krasne lenosenie!!!!

Moj mm zo zaciatku tiezv sex nechcel,tiez sa asi bal,a asi sa odbavoval sam,tak som sa zdula,ponadavala,poplakala a pohrozila ,ze pojdem za susedom a odvtedy ma obstastnuje pravidelne a dokonca sa mi aj ospravedlni,ked to dnes neide!!!! No co,to je tehotenstvo a hormony a zena ma predsa ostat kludna a vyrovnana,ci nie???? Ved vedel do coho ide,ked striekal!!! Sorry za vyraz.....boze aka som vulgarna!idem varit radsej obed....akosi sa mi zacali lamat nechty a stiepit vlasy,tak nasadit mrkvovu dietu,uvarim polievocku,dokedy mi to neprejde aj na zuby.....
Co varite vy?

tarinka333
3. dec 2009

fruchtbar, ja idem robit parene buchticky a k tomu urobim aj pizza rozteky, mnam 🙂

roxi
3. dec 2009

ahojte,
dnes nestíham tak len tak na skok, pozerám, že rozoberáte keksíkovanie 😀 , tak mi sme sa posledné 3 týždne rozbehli, ja som zas nejak žhavá, problémy nemám po tom žiadne a maličký je potom taký kľudnejší, teda hneď po, neskôr sa rozkope, ale tak v norme, ako bežne,

čo sa týka tej študentky - je to fakt hrozné a ešte desivejšie, že si nikto nevšimol, že je tehuľka, to fakt nepochopím, ani to, že pár dní sa nikto nepozastavil nad tým, prečo je v sprchách krv, ani že ju nikto nepočul rodiť, no proste nechápem a je mi z toho hrozne 😠 😢

zuzana1971
3. dec 2009

stanuska kde pisu o tych siamskych dvojickach?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre