Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
12. dec 2009

babule, pridala som do Apriloviek 2010 2 albumy - "Bruska" a "Nase vytuzene deticky narodene v aprili 2010".

tak ak mate foto brusiek a chcete sa o ne podelit, poslite mi spravu do IP a poslem vam adresu mailu, kde mi ich mozete posielat 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

blondy12
12. dec 2009

super napad civi 😀 uz som ti poslala spravu do IP 😝

civavava
autor
12. dec 2009

blondy poslala som 🙂

ale sak mozem to aj tu napisat, takze babule, sem s fotkami vasich brusiek 🙂)

aprilovky2010@yahoo.com

seuska
12. dec 2009

Zuzi diky za tie obchody, opisala som si nazvy a popozeram. A v Phandorfe (ci jak sa to pise) su tiez detske obchody? Nevies?

Civi neviem ci nahodou uz 29.12. nebudeme cestovat nazad na vychod 😒 Keby sa dalo aspon o den dva skor zorganizovat, ja viem ze mate svoj program s rodinkou vsetky co chodite domov len na sviatky...
A inak ten fetalny mikrofon je supeeeer, sama by som taky prijala... Asi napisem jezovi 😉 cize mm. 😀

Je mi nejak divne od zaludka uz asi dve hodiny a to som jedla naposledy na obed, neviem ci mi neostalo blbo z toho Pronta na cistenie nabytku 🙄 Nemali ste to niektora ze Vam bolo zle z pachov? Ale uz mam konecne krasne posuvne dvere na vstavanej skrini, som si vybrala kombinaciu zelene sklo take pastelove a tmavohnede drevo... Idem si lazkat lebo sa pobliju asi... Zajtra si Vas docitam dobru noc a neponocujte 😀

sasurin
12. dec 2009

Ahoj dievčatá, som tu prvý krát, lebo až dnes som našla túto stránku na nete, som rada že v apríli 2010 sa narodí toľko detičiek a ja tiež prispejem 🙂 . Doma mám už dve deti 13 a 10 r., Na svojho malého bračeka sa najviac teší naša Sofia aj keď sa jej zo začiatku nepozdávalo, že to bude brat, lebo jedného už doma má, ale postupne si začína zvykať aj keď stále vraví, že kým sa to nenarodí tak to nie je isté 😀 chcem sa opýtať máte už kúpené kočiariky, ktoré sú teraz dobré, lebo my sme všetko dali už preč, kedže sme ďalšie bábo neplánovali ale podarilo sa. Ak máte nejaké tipy môžete mi ich poslať. Dík

civavava
autor
12. dec 2009

ahoj sasurin, vitaj medzi nami! sme tu super partia, tak dufam, ze sa medzi nami budes aj ty dobre citit.

😉 jeej tak tretie dietatko, to je supeer 🙂)

my uz kocik mame, konkretne Jane Slalom Pro Strata, trojkombinaciu. 😉

zuzkabar1983
12. dec 2009

Ahojte babenky,

tak akurat sme sa vratili opat z Polska a som uuplne vystavena. Este som vas ani nestihla docitat a ani neviem, ci dnes stihnem, lebo pri tom asi zaspim 😔

Dnes sa nam s nakupmi darilo, kupila som postielku s kokosovo-molitanovym matracom + hniezdo + prebalovaciu podlozku + perinku a rychlozavinovacka a to vsetko za 83 eur.
Potom sme este boli kupit v meste vanicku so stojanom a natrafili sme aj na autosedacku maxi cosi (kocik quinny kupujeme od znamych) a skoro som na rit padla, ked som zistila, ze je o 60 eur lacnejsia ako tu na Slovensku. Tak sme ju aj hned zobrali 😀 😀 😀

Sice som vymrzla ako cencul, lebo bolo asi -5 stupnov a totalne snezilo, ale mam ''prijemny pocit z dobre vykonanej prace'' 😀

vejula
12. dec 2009

ahojte kočky...
sasurin vitaj... To je krásne tri detičky... Musite mať doma kopec srandy teraz 😉
civi no mna akosi trocha hrdlo menej bolí, ale uvidíme v noci vtedy to začína najviac. Ale pijem čajik a kloktám slanou vodou. Tak uvidím. A to počuvatko je riadna haluz potom daj vedieť či to funguje.
Ja dnes stále sedím nad tou prácou a už ma prdel bolí od toho. Tak som si dala prestávku a schrumstla som čokoládový dezert a teraz zobem sušienky... LEn už by som pomaly mala prestať lebo budem jak velryba. Minule som sa dívala na seba do zrkadla a som sa smiala že vyzerám jak taký chrobák... 😀 😀 😀 No lebo najviac som priblrala v hornej časti tela a teraz si pripadám jak keby som mala taký pancier guľatý a z toh otrčia nohy 😀 😀 😀 Akože nie su nejaké chudé ale oproti ostatnému telu to tak vyzerá 😀 Som hovorila drahému že sa čudujem že sa mu páčim lebo ja si pripadám hrozne smiešna... Ale tak neviem či to hovorí len aby ma potešil alebo sa mu páčim vážne 😀 😀

vejula
12. dec 2009

zuzka aj mi pôjdeme nasledujuci týžden do Poľska ale pre bábo asi ešte kupovať nebudeme... Drahému je stále moc skoro a hovorí že pre veci miminku ešte do Poľska pôjdeme neskôr... tak kupime len nejaký stromček ozdoby a niečo rodinke na Vianočky 🙂

dejna3
12. dec 2009

tak som zasa tu, drobulienka je v postieľke, zasa má vysokú horúčku ☹ chúďatenko moje zlaté, už to bude 4 noc, čo horúčkuje 🙄 ale teraz dostala čípok, a po ňom vždy zaspí... celý deň sa ku mne túli a liepa sa po mne, chrobáčik..

sasurin vitaj 😉 a aké máš asi požiadavky na kočík? aj nejaký finančný strop... kočíkov je teraz fakt veľký výber, záleží len, od toho, kto čo preferuje... jedno si myslím, že je dobré: kúpiť nejakú kombináciu... napr. vanička + športiak + vajíčko na podvozok
ty už budeš mať veľkú pomocníčku 😉 aj medzi mnou a bratom je rozdiel asi 8,5 roka

kika29
12. dec 2009

ahojte baby konečne som sa sem po niekolkých dňoch dostála. Pridala som fotky bruška do albumu. Som ako poriadný sud 😀 . Idem si vás trocha spetne prečítať.

kika29
12. dec 2009

dejna čo je malá chorá? Čo je jej chrípka? Prajem rýchle uzdravenie.

jana3
12. dec 2009

dejna: prajem skore uzdravenie
Aj nasa mala chora, v noci dostala horucku, ale ziadne ine prejavy nema.... ani hrdlo, ani nos... tak neviem co jej je. Nastastie Panadol zabera, takze to nie je az take hrozne. Dnes sice spi u starych rodicov... Mi je za nou smutno, chudatko moje....

dejna3
12. dec 2009

kika, boli sme včera u dr., dostala aj atb, vraj má silný zápal mandlí ☹ ja len dúfam, že tým to končí a chrípka z toho nebude napokon... znepokojujú má tie horúčky, zdá sa mi to veľa už 4-tú noc 😒
dnes sa jej ešte aj urobila horúčka na tej malinkatej pusinke 😢 som nevedela, že už také bábätko to môže mať... v podstate je prvý krát chorá...

dejna3
12. dec 2009

jani, aj andrejke želáme skoré uzdravenie 😉
ani sofi nemala žiadne iné prejavy, najskôr som myslela, či to nebudú zúbky, ale ďasienka nemala opuchnuté a pästičky si necuckala a keď jej bolo zle celý štvrtok, tak som už vedela, že zuby to nie sú

dejna3
12. dec 2009

kika, pekné brušenko 😉

kika29
12. dec 2009

dejna aj moja malá ked bola chorá mala horúčky celý týždeň a vysoké 39,7. Neboj prejde to atb určite skoro zaberú. Je mi jej lúto chúdatko malé.

vejula
12. dec 2009

čafte kočky tak na chvílku som kukla čo tu nové.
Dejni malinkej prajem skoré uzdravenie, chudatko... Ale neboj bude dobre. Jani samozrejme aj tvojej malinkej
Kika krásne brušeno 😉 .
A ja idem späť ku svojej práci 😒

kika29
12. dec 2009

kočky dakujem ale isto už aj vy máte pekné oblé brušká.

zuzana1971
12. dec 2009

zuzkabar mas pekne vecicky v albumceku, to kde si pokupovala, napriklad tie farebne body a pyzamka?

civi tak ako funguje to odpocuvatko???

zuzana1971
12. dec 2009

kika29 odpadavam z tvojho bruska, si si ista, ze tam nemas minimalne trojicky? to kde sa schovava ten moj sibal, ked ja nemam ziadne brucho? 😝

zuzana1971
12. dec 2009

seus na nete pisu tieto obchody pre deti v parndorfe -
Benetton
K.I.D.S
Lybwylson
Polo Ralph Lauren Children
Regatta
s.Oliver
Sanetta / Marc O´Polo Junior
mam pocit, ze to asi vsetko len handry...ja som bola len raz v parndorfe volakedy, a nepamatam si, ze by som tam videla nejaky baby obchod...a ani sa mi tam celkovo nepacilo
to co som ti pisala v Hume a v SCS (Shoping City Sued) to su velikanske obchody, ale ten Baby Walz v Gasometri neviem, lebo tam som nebola osobne

civavava
autor
12. dec 2009

zuzi, neni tam baterka 😠 musim zajtra kupit....za tie prachy tam mohli hodit tu jednu baterku 😠

idem do postele, dobru nocku, pa zajtra

kamilakd
12. dec 2009

cavko kocky no aky ste mali dnes den????

blondy12
12. dec 2009

dejna je mi luto malej prajem skore uzdravenie ☹

civi ano suhlasim strelci su naj 😝 ......

kika pekne brusko...jaj ja mam teraz tak posunuty cas...chodim spat pomaly o druhej a nutim sa vstat aspon o 10ej aj cez vikend lebo potom cez tyzden mam problem 😀 .....snad aj to male sa nauci..ze spat az do rana 😝

blondy12
12. dec 2009

inac sasurin vitaj medzi nami 😀

a zuzkabar dobre nakupy si urobila..a prosim ta kolko stoji iba ten matrac???a je dobry pocuvam, ze kazda kupuje ten kokosovo-molitanovy matrac...ale mala som pocit ze len ten matrac stoji okolo 50e v polsku...???

zuzana1971
12. dec 2009

ja si chatujem prave s jednym rakusanom na rakuskom chate 😀 aspon nejake vzruso popri depkach 😀

blondy12
12. dec 2009

co vies zuzi mozno to bude laska cez internet 😀

zuzana1971
12. dec 2009

o 4 roky mladsi, 34 😀 ...ja uz na lasku neverim, ale ktovie...

blondy12
12. dec 2009

no pozri to ze je mladsi neznamena ze musi byt zly... 😝 ..vies niekedy sa zazraky stavaju..ako napr.s Maxikom, ked si uz nedufala ako si pisala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre