Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
13. dec 2009

veji to je normalne mne sa pas stratil asi v 3mesiaci a hned bolo vidno ze som tehu

zuzana1971
13. dec 2009

civavka uz sme vsetky zvedave ako funguje to tvoje odpocuvatko 😀 nenapinaj tolko 😀

ja si asi kupim tiez tie uspavanky, ja viem sice vela detskych pesniciek, vsak pedagogicka, roky praxe v skolke a ako au pair, no ale ten moj spev nie je slavny, tak radsej nech maly pocuva pesnicky z CD a budem mu to uz pustat aj kym je v brusku
inak volakedy som kamoske do Italy (slovenke) kupila CD pre jej 2 deti kde boli pesnicky Petra Nagya co naspievali deti napr. 2 male blchy a take vselijake mile srandovne pesnicky, tak to tam frcalo, deti boli nadsene, spievali si to od rana do vecera
asi existuje vela CD s detskymi pesnickami, ale posledne roky, odkedy nerobim s detmi som uz stratila prehlad

v BA uz dnes snezilo...tento tyzden mam v utorok tehu poradnu a odber krvi a vo stvrtok zubarku na druhej strane mesta, dufam, ze sa nebude smykat

zuzana1971
13. dec 2009

silvi a co si nakupila malemu v Kik-u?

kamilakd
13. dec 2009

aj u nas troska poletoval sniezik 🙂 ano vejul co si nakupila??? sup do albumu a posielajte civi tie nase bruska

kamilakd
13. dec 2009

🙂 nie vejul sorrac silvi co si kupila v KIK-u

silvia7
13. dec 2009

zuzi - no 2 body, mali samé vecičky pre baby a potom pre väčšie deťúrence... pre také maličké ani nie.. 🙂

silvia7
13. dec 2009

😀 kamii neva, pochopila som 😀

zuzana1971
13. dec 2009

inak vraj Zuzana Hajdu je zase tehotna. Neviete nahodou co je na tom pravdy, ze aj Polnisova je tehotna?

kamilakd
13. dec 2009

ha no dobre ze???? mne dnes nejak sibe uz...male kope a ja sa dost nudim uz ma to nebavi ...dnes nie je na nic nalada

kamilakd
13. dec 2009

zuzka bulvar necitam ale dnes to davali v telke ze polniska je tehu ale stale nepotvrdila a hajdu sa priznala ze po 8mesiacoch opat tehotna

sasurin
13. dec 2009

Ahoj dievčatá, ďakujem vám za privítanie a radu ohľadom kočiarika, vidím že niektoré majú tiež choré detičky. No u nás to začalo v piatok u syna dostal horúčku, dnes je na tom ok, ale pre istotu to schytala Sofia. Lekár povedal, že vraj nejaká viróza, že im to do troch dní prejde, dúfam, že mal pravdu.
... aj ja idem na ten glukózový test ale až 30.12. dúfam že to zvládnem tri hodiny tam musíme sedieť brrr 🙂

kamilakd
13. dec 2009

sasurin preco tam musis 3hodiny sediet? mas to daleko domov???

zuzana1971
13. dec 2009

nie je to preto, ze ak by mal niekto po tej hnusobe sladkej vysoky cukor aby neodpadol niekde po ceste domov?

zuzana232
13. dec 2009

baby ja som už pribrala 10kg.. juj 🤐 🤐 neni to vela?? ☹

cicimon
13. dec 2009

nerobi sa ta glukoza tak, ze po 1h a dalsej 1h sa odcitavaju vysledky a preto je tam clovek tak dlho?

sasurin
13. dec 2009

presne tak mne vravela kamoška, že prídeš, vezmú ti krv a moč, potom vypiješ tú sladkú vodu a sedíš hodinu, zase ti zoberú krv a moč a zopakuje sa to ešte dva krát. za ten čas nesmieš odísť nikde možno že aj kôli tomu ako píše zuzana aby človek niekde neodpadol

sasurin
13. dec 2009

Ahoj zuzana 232 ja som zatiaľ pribrala 5 kg, ale mám kolegyňu ktorá do konca tehu pribrala 30 kg 🙂

sasurin
13. dec 2009

zuzana 1971 pozerala som tvoje fotky sú fakt super zaujal ma ten kalendár o pohlaví, je to fakt na 99%? lebo mne podľa neho vyšlo, že budeme mať dievčatko a ultrazvuk ukázal že chlapček 😀

blondy12
13. dec 2009

zuzi ja som sice doteraz pribrala 6kg..ale TP mam neskor..tak asi nie..inac aj ja som sa zdesila..lebo na mne skoro nevidno az tento tyzden zacina brusko trosku vystrkovat...a 6kg hore..no co uz ..snad to nepojde hore ovela rychlejsim tempom este do konca tehu pribrat 6to by mi nevadilo 😀 heh naivka co 😝

silvia7
13. dec 2009

no ja idem teraz 17.12. na ten glukózový test a tiež tam vraj mám sedieť 2hodiny... som si myslela, že pôjdem medzitým dom, lebo to mám 5min k doktorke.. ale keď vravíte, že je to takto, tak asi si to tam odsedím.. 🙂 a zuzi232 je tu aj téma, že koľko baby pribrali v tehu, no každá hovorí to, že to závisí od všeličoho, niektoré priberú trošku, iné viac, ale tak tie posledné mesiace sa to vraj nalepí na nás riaaaadne, ale pokiaľ ti dr nepovedal nič zlé, tak to nerieš, hlavne, aby si sa cítila ok 😉 ja som taký balónik ale necítim sa zle.. teda fyzicky..

blondy12
13. dec 2009

inac vidim ze tu kazda hovorite o tom glukozovom teste..mne nic doktor nehovoril 😠 ...a to idem 21.12.na ultrazvuk .......... no neviem....a to sa musi robit?

cicimon
13. dec 2009

blondy...tak asi pojdes po vianociach, ja som sa tiez divila, preco ma na dalsiu poradnu neobjednala na glukozu a ona ze az v 28tt..

vejula
13. dec 2009

nom, kočky ja som tiež moc pribrala... Ale doki nič nevraví... A pripadám si jak brouk pytlík 😀 😀 😀 celkovo som od pasa hore dosť pribrala tak to vyzerá tak smiešne, ked sa na seba dívam... ale No a ja už tiež neccem veľa pribrať. Budem vyzerať jak guľka guľatá. Už teraZ MáM POSTAVU DO TAKEJ GUľKY žE KEBY MA NIEKTO POSTRčIL TAK SA GUľAM KýM MA NIEKTO NEZASTAVí 😀 😀 😀

Inač Polnišová je vraj tehu, to som tiež počula

Inač u nás v ZA dnes nesnežilo ccc. Len strááášne mrzne.

silvia7
13. dec 2009

uuha baby, idem sa vyvenčiť - drahý ma chce vziať na kolibu sa pozrieť, čo tam otvorili vianočné trhy... tak zatiaľ 😉

vejula
13. dec 2009

BABY MNE ten test vychádza tiež až na 27+0... čiže skoro 28 tt

blondy12
13. dec 2009

no len ja nebudem v januari moct prist.. 😠 ako budem v prahe mat tie skusky tak neviem ci ma pred novym rokom nezavola alebo este na zaciatku januara...lebo inac az vo februari... 😒 ...

moni
13. dec 2009

blondy, to sme na tom podobne, ja som tiez pribrala nejakych 5-6 kil. glukozovy test mi tiez este nespominali, buducu kontrolu mam 5.1. tak asi vtedy ma objedna.

ja mam velmi rychly metabolizmus, cely zivot som mala problem pribrat par kil...viem ,co by ine za to dali, ale tolko poznamok som si vypocula k mojej vahe ze ked som otehotnela, letela som kupit vahu a sledovala som kazdy gram aby ma zas lekarka nekritizovala. uz to beriem sportovejsie kedze viem ze babo rastie ako ma, mne chuti...kaslat na kila 😀

zuzana1971
13. dec 2009

babule pozerala som ten pampyshop teraz prvy krat, celkom pekne veciciky, uz ste odtial nieco objednali a boli ste spokojne?

blondy12
13. dec 2009

no moni ja som sice mala iba 54kg ked som otehotnela ale uz dost dlho som sa musela krotit aby som si taku vahu udrzala ...tak teraz ked sa ani fakt neprejedam..a este k tomu ani az tak pribrata nevypadam tak mi to prislo divne... 😨 😕 no nic no..clovek to niekedy neovplyvni

kamilakd
13. dec 2009

zuzanka1971 ja som objednavala a bola som spokojna,objednavala som tu sadu bielu co mam v albume a postielku som nasla na babylande za 257e trosku vela ja ju mam tu istu za 109e

a ten glukozovy test a preco by malo niekomu prist zle???u nas sa to robi bud tak ze rano prides nalacno zoberu krv z prsta donesies ranny moc vypijes sladku vodicku a o hodku test zopakuju nikomu nepovedali ze tam musis sediet tak preto sa cudujem,no vidim ze vsade je to ine... 😀

ja som od zaciatku tehu pribrala presne 4kg a to sa vazime v spodnom pradle,ked som sa pytala kolko mozem pribrat tak vraj je to indi vindi ale dobre by bolo max 12kg ak vsak niekto bral a berie hormony dvojnasobi sa to,ak sama citis ze si pribrala viac a robi to nejake problemiky tak teba kontrolovat toto mne porodna povedala,a vraj sa nemame vahou stresovat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre