Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
28. dec 2009

saudi pozerala som, ze malu si kupala vo vedierku - to sa ti osvedcilo a dokedy sa tam zmestila?
k zavinovacke jedna mamicka ju vobec nepouzivala 😕, ale asi najlepsie bude mat dve jednu klasicku a druhu tu rychlozavinovacku.

civava dala som do albumu foto bruska pri stromceku, tak ak budes mat cas mozes pridat do nasho albumu

dnes mam taky blbec den od rana, stale ma cosi stve 🙄
idem aj ja pokukat decembrovky a ich mimca

stanusa
28. dec 2009

ty sa pochval co ste dostali 😀

adasik
28. dec 2009

ahoj kočky, konecne som sa dostala k netu...
civi- držím všetky palce a uzdrav sa čím skor!

zuzkabar- tak vcera sme si mohli ruky podat s tými krrrčmi, mna to chytilo cestou od nasich v aute, dojedla som jabko a behom minuty nenormalne krrrce, bolest v celom bruchu, no myslela som, že je zle, zle...nakoniec to skoncilo hnackou a -1kg, ale nastastie to preslo samo...

pre vas, čo hladate kociky- my sme kupili Concord Fusion, ma ho aj kolegyna, chvalila si ho...

Dnes sme boli na 3D a o týžden ideme opat, bo malý spal☹ nie a nie ho zobudit, aj som sa prechadzala , aj sme mu buchali...aj ja som bola v GIN-FIv-e a bola tam ta teta, čo hovorí po čechoslovacky...sme o týžden dopredu a mame už 990g-malý valibuk🙂 takže sme miesto 25+6 už 26+6...aj som rada 🙂

podla mna stacia max.2 zavinovacky, aj ja to este budem kupovat a radsej taku na zavazovanie ako na suchý zips...

vejula
28. dec 2009

stanuš pekne bruško... No z decembroviek ich tam je už len pár... A už kukám januárovky, tam to už začína 🙂 Tak kukám a tiško závidím.... Už aby sme tak my písali, sa nevieeem dočkať.

Kiwi ja už sa tiež nemôžem dočkať kedy budem držať malého na rukách... Nom len na Štefana som bola na stretávke zo strednej a tam mi práve jedna kočka hovorila že mi dá nejaké bodička modré, že ona pokúpila, lebo jej v 20 tt povedali že bude chlapček a v 30tt že dievčatko.... sakra. No dúfam že moj Dominik je už definitívny bo zopár modrých vecičiek už mám. A čo by som s nimi robila????? Ale už asi zas budem kupovať len neutrálne farby pre istotu lebo to nebude prijemné ked zistím náhodou že ten pindur si doki pomýlil... Ale tak tu zavinovačku čo maminka kupila je žltá, tak fajn... Inač to je už druhý prípad čo som v poslednom čase počula. Tiež jedna kočka z tehu cvičenia hovorila že od 20 tt je povedali že chlapček a teraz v 30 tt že dievčatko na 100%. No sranda.

stanusa
28. dec 2009

ved pozeram, ze zostali len tri ale silvestrovske baby tam asi nebude 😀
tu kocku co porodila v 26tt poznam este z inej temy, vsetky sme jej vtedy drzali palce nech to maly zvladne...ma ho aj v albume aky bol malicky ked sa narodil

adasik ja som pred sonom spraskala skoro celu bielu cokoladu a maly zarucene nespal 😀 aj ked zo zaciatku sa tak tvaril

dnes ma este aj zaha pali

stanusa
28. dec 2009

vejula vzdy lepsie modre vecicky pre dievca ako ruzovicke pre chlapceka 😉
ja som si tiez povedala, ze budem len neutralnu farbu kupovat, ale ked maju take pekne oblecka pre chlapcekov, ze neviem odolat

adasik
28. dec 2009

stanus- a to pomaha? Ja som vypila colu, ale nic sa nekonalo 😒 uvažujem si dat nabuduce kavu-aj ked ju nepijem...

stanusa
28. dec 2009

tak neviem ci to bolo len tou cokoladou, ale je pravda ze som bola aj trochu nastvana na jednu osobu...teda ak to na maleho nejako vplyva. predtym ho lekar meral a pozeral organy na 2d, tak mozno aj to ho zobudilo, lebo sam povedal ze uz prepne na 3d aby sa nam maly nezaboril tvarickou do steny maternice...tak zrejme to nanho nejako vplyva

vejula
28. dec 2009

jj stanuš ja tiež neviem odolať... Tak ma tie modré vecičky priťahujú... a más pravdu ked bude dievčatko v modrom nieje to ešte taká katastrofa.

vejula
28. dec 2009

a ozaj stanusa, nevieš či je to maličké narodené v 26 tt v poradku????

stanusa
28. dec 2009
zuzana1971
28. dec 2009

baby nestraste ja mam vsetko v modrom 😀
uz sato neda vymenit lebo som uz odstrihla a vyhodila visacky a oprala to 😝
hadam to bude ch;apcek mne tvrdila lekarka aj kaediolog na ultrazvuku ze na 100 percent vidia pipika 😅

silvia7
28. dec 2009

čafte baby 🙂 no dnes sme boli s drahým v avione, strach a hrúza.. toooooľko ľudí, nedalo sa zaparkovať - pol hodinu sme sa tam premávali po parkovisku.. ľudia drzí a vrážali a nevšímali si nikoho a nič len seba.. sila.. či skôr klasika?? 😒 my sme tam šli, lebo som dostala bundu zimnú pod stromček - no čuduj sa svet, nezapnem ju.. tak že vymeníme za väčšiu alebo vrátia peniažky.. ani jedno.. v tom obchode nič nemali dokopy a peniaze do 3dní vracajú - tak rátajte, kupované 23.12. zavreté mali do nedele a dnes nevrátia ani prachy.. tak ostane mi na rok teda 😝 snáď schudnem 😵

ja som tiež čítala, že zavinovačky niektoré bábatká nemusia, tak ja asi len jednu zaobstarám a ak sa osvedčí, tak potom.. a som čítala tú tému, že maminky čo ste nakúpili a nevyužili pri mimi a je tam veľa rád... i keď všetky píšu, že je naj kupovať až potom, keď zistíte, že to potrebujete.. že na začiatok netreba veľa, bo to mimi nevynosí a rýchlo vyrastie.. a v lete predsalen si budeme užívať snáď to slniečko 🙂 ale chuť nakupovať mám, nehoráznu teda 😠

silvia7
28. dec 2009

kami - inak mne sa zdá, že ten DEMA NEXXUS 2009 som videla minule tu u nás u jednej mamičky na prechádzke, mala ho v tej farbe čierno-červenej a mala len tie dve veľké kolesá a tak ho "hojdala" - som sa riadne čudovala, že čo to.. sa mi aj páči, až na tie kolieska menšie, tie vyzerajú také "rozpadávacie" .. dnes v tom avione som videla jednu mala trojkolku s taaakými veľkými kolesami ale celý kočík sa jej kýval tak zvláštne.. tak teraz som total v rozpakoch, že trojkolku asi nemceme... nevieeem.. 😒 vôbec neviem..

zuzana1971
28. dec 2009

baby precitala som si ten pribeh toho drobca, aj som si poplakala

zuzana1971
28. dec 2009

fiiiha uz su septembrovky 2010 - ten cas leti

vejula
28. dec 2009

stanuš no tak pekný bojovník je drobec, len čo je pravda ale teraz už je nádherný veľký 😵 😵 😵

zuzi no neviem mne nehovoril na 100% takže tak, ale už som namotaná na chlapčeka a už som kupila aj nejaké modré vecičky... No môj krpec nemal až tak výrazného toho pindura ale čosi tam bolo, neviem čo iné ako pipík to mohlo byť 😕 😕 😕 Ale už mám aj taký vnutorný pocit že to bude chlapček, takže tak, ale no nič sa nestane aj ked bude dievčatko, tak čo bude mať modré no a čo 😉

silvia7
28. dec 2009

no ja som tiež pozerala, že sú už septembrovky 🙂) peknee..

cheerlady
28. dec 2009

veji ja som tiez nevidela toho pipika tak zretelne a aj ked si pozries moju foto z 3D a porovnas s inymi pipikmi,tak je to na uvazenie,ci sa z toho nakoniec predsa len nevykluje dievcatko 😕 aj ked uz zijem s tym,ze je to chlapcek,no ale ako to tu citam,tak clovek nikdy nevie,tak ja este pockam na ten utz v 30tt a hadam tam uz to bude 100% 😅

vejula
28. dec 2009

no cheer ten môj má tiež taký maličký... Ale tak každý sme iný a možno bol nejako inač otočený že to nebolo tak zreteľne vidieť, no neviem. Však uvidíme. A ty kupuješ aj modré vecičky, či radšej ešte nie?

cheerlady
28. dec 2009

veji ja celkovo este nemam dokopy nakupene nic,ked to porovnam s ostatnymi babami - od 3D som kupila 3bodynka a tie su modre,modro-biele a este modru deku ale to je vsetko.teraz nebudem kupovat nic,pockam si radsej uz tie 3tyzdne na to sono,tam uz by to malo byt fakt dobre vidiet 😕 ved daj fotku toho tvojho drobca 😉

zuzana1971
28. dec 2009

precitala som si zopar prispevkov decembroviek, podarilo sa mi precitat aj asi 3 opisy porodov, no dovidenia, vraj je vyvolavany porod 4x bolestivejsi nez normalny, tak sa mam na co tesit 😖 😝

ale paci sa mi ako tam kazdy den viackrat davali zoznam kto uz porodil, kto je v porodnici a kto este doma, potom mozme opakovat 😀

zuzana1971
28. dec 2009

ja budem mojho Maxika prehovarat, aby sa neotocil dolu hlavickou a potom bude cisarak isty 😀

cheerlady
28. dec 2009

zuzi ten moj je uz dole hlavickou,tak ja ho uz asi neukecam 😀 ale radsej by som mala prirodzeny porod ako cisarak-predsa len je to uz operacia 😝

zuzana1971
28. dec 2009

cheer ked ja sa bojim obidvoch moznosti 😝
ale pri cisaraku aspon spis 😀

no ja nechapem co Maxik v brusku stvara, bo ja ho citim vzdy inde 😅 , a dnes sa mi aj brusko vlnilo prvykrat 😀 to bol taky divny pocit 😅

niekedy ho citim naraz vlavo aj vpravo, asi rucicky a nozicky naraz, takze podla toho usudzujem, ze este nie je otoceny, ani na ultruzvuku nikdy nebol otoceny

vejula
28. dec 2009

cheer ja som na 3D nebola len na klasickom sone a z toho tam mam foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage.... Tam kde je ta šipočka. Tak kukni...

kika29
28. dec 2009

to už aj v tomto týždni 27tt sa deti otáčajú hlavičkou dole?
prečítala som si ten príbeh o tom chlapčekovi no tak drsné a rodičia museli mať pevné nervy ale našťastie všetko dobre dopadlo. Tak im prajem všetko dobré a malý len nech rastie 🙂

Ja by som tiež radšej rodila riadne ako cisárskym. Jeden pôrod mám za sebou tak dúfam že aj ten druhý zvládneme dobre.

kika29
28. dec 2009

n

moni
28. dec 2009

veji, to je jasny chalanisko aj s priveskom 😀

ja tiez normalne ako cisarsky, no ale uvidime ako to nakoniec bude. radsej nic neplanovat 😉

cheerlady
28. dec 2009

veji no neviem na tom sone rozoznat,ze ako su tam asi ulozene nozky,ale napr.ja na sone som si uplne myslela,ze sak hento je pindur a dr.,ze nie,ze to je pupocna snura a pindur je len tento kusok,no tak som bola z toho vyvalena,vyzeralo to tak jasne,takze ja uz radsej nic nehovorim 😅 aj teraz som si napr.pozrela jednu fotku z 3D z 22tt a ten pipik tam bol dost velky a paradne viditelny,ze fakt zacinam pochybovat,ci sa dr.nemylil 😕 lebo ja som bola na 3D v 25tt a to by uz teda malo byt fakt jasne viditelne.

kika moj sa otocil dole hlavickou niekedy medzi 20 a 25tt 😉

zuzi ja som dnes rano tiez pozerala ako sa mi vlni brusko a nebolo to prvy krat 😵 nalavo od pupka ma ritku,tak tu vzdy vypuci,takze mam nalavo velky hrbol a potom sa vzopre nozickami,takze mam taky mensi napravo 😀 je to sranda sledovat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre