Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jannuulik
24. aug 2009

fruchtbar: podľa mňa je to neskoro, okolo 12tt sa robí NT ultrazvuk, meria sa záhlavie bábätka - test na dawnov s. a tuším sa tiež odoberá krv na zistenie DS a ostatných syndrómov...ale daj si do google prenatálne vyšetrenie a určite niekde nájdeš presný rozpis 😉

Vítam nové tehulku 🙂 🙂 🙂 🙂

ninuska8
24. aug 2009

taka Una tiež nemá chyby 🙂 🙂 🙂 😀

michalag
24. aug 2009

zuzi, tie mana su podarena, ale ja by som ich svojmu babu nikdy nedala 😅 😝 😉

stani, pri malom som mala pohodove tehu, ani som nevedela do 18tt ze som tehu, teda okrem unavy

cicimon
24. aug 2009

baby - neviete kedy sa zistuju vrodene choroby?

zuzana1971
24. aug 2009

cicimonka neviem, ale mna by to tiez zaujimalo kedy a ako, vzhlaom k mpojmu veku 😝

cicimon
24. aug 2009

zuzi - si roc. 71?

zuzana1971
24. aug 2009

babulky ja uz idem zachvilu spinkat 😝 , skoro celu noc som nespala, ten moj rozmaznany kocur bud demoloval byt, alebo po mne skakal a chcel sa hladkat, ak som nechcela, tak ma 4x kusol a raz ma skrabol na oko, aby som uz otvorila oci...kedze aj skoro cely den tu vymyslal, a vykusoval mi klavesnicu z notebooku, tak dufam, ze tuto noc uz bude spat 😝 inak ho zamknem do jeho prenosnej prepravky 😀
zajtra doobeda idem do roboty na meeting, bo sa bude hovorit aj o mne, aj nejake zmeny kvoli mne museli urobit, tak nech som pri tom, ked ma budu ohovarat 😀
a budem tu az poobede
dobru nocku 😉

zuzana1971
24. aug 2009

cicimon, ano, a ty?

cicimon
24. aug 2009

ja som 79

a lekarka ti nehovorila kedy?

ja sa to v praci chystam oznamit az ked to budem mat min od lekarky potvrdene a aspon ked to bude trochu na mna vidno 🙂) ale urcite sa potesia 🙂)

michalag
25. aug 2009

Dobre ranko tehulky 🙂 🙂 🙂 ,

katka444
25. aug 2009

ahojte, tak ja som bola vcera u dr. ale ma nevysetril. mam prist vo stvrtok na krv na rozne rozbory a aj na sono. moj dr. ma totizto vo stvrtok vyhradeny den len pre tehulky. tak nie som o nic mudrejsia. musim pockat do stvrtka. povedal len, ze som v 7 tt, no to som vedela aj bez neho 😀

neviete ake rozbory sa robia v 7-8tt z krvi?

katka444
25. aug 2009

jej michalag mi budeme spolu rodit 🙂 a este aj v tej istej porodnici 🙂 budes vo zvolene vsak?

michalag
25. aug 2009
katka444
25. aug 2009

michalag dakujem, to sa so mnou zase sestricka dotrapi. mne nevidno zily a este ked mi aj nejaku napichne, tak krv nechce tiect. aj tak na mna pozrela a povedal, zeby som uz o pol 7 prisla 😀

marika1902
25. aug 2009

Dobre ranko tehulienky 😀

michalag
25. aug 2009

tak to ti teda nezavidim

lucinka1104
25. aug 2009

krásne ránko no hned bežím na poštu

stanusa
25. aug 2009

ahojte,
miška ty si nám zostala verná, ako na rodičku?
idem pozrieť ten link čo ma čaká zajtra na odbere 😖

martas77
25. aug 2009

Ahoj holky pridávam sa ku vám.......som v 8 t.,16 sep. idem na odbery a dostanem aj materskú knižku.......na bábo sa teším len mi býva dosť nevolno a som nenormálne unavená....chce sa aj vám stále spať?

civavava
autor
25. aug 2009

ahojte babule, vitam nove tehulky

mne je tak hnusne od vecra ze az...marti, ano, aj ja by som len spala, cez weekend som bola v posteli v podstate cely den,akurat som sla 2x vyvencit psikov...

strasne mi je na vracanie, ale nevraciam, vcera som si uz strkala prst do krku nech to vyjde zo mna, ale nic, len ma napinalo...fuuuuj

michalka, a som pozerala, ze si aj v majovkach, stihas tolko konikov? 😉

zuzi, tie mena nemaju chybu, spatne su skoro vsetky 😝 akurat ale poznam Rowenu, je to bezne meno na Malte, tak neviem ako sa to dostalo do zoznamu slovenskych mien 😉

seuska
25. aug 2009

Ahojte damy. Vitam nove tehulky, ale Vas tu pribudlo clovece a to som tu len 4 dni nebola, mala som vela prace Dphcko som robila, ale vsetko som si precitala teraz co ste tu pokvakali 😉 v podstate asi 80% Vam je nevolno mi z toho vyslo.... no mne je len tak trosku blbo, nastastie nechodim objimat zachod... jem vela a vsetko a toho sa desim, lebo zachvilu budem jak megero resp. Ilona Csakova 😀 no ale ja za to nemozem ze za cerstvy chlieb a pecivo by som fakt vrazdila 😎 inak ziadne nove priznaky, akurat ze manzel sa tesi novej velkosti prs 😉 😀

stanusa
25. aug 2009

ahoj marta, tak ťa vítame v klube 🙂

lucinka1104
25. aug 2009

dnes mi bolo dobre ,ale už mi začína byť na figu ble

katka444
25. aug 2009

stanusa gratulujem k srdiecku. ja idem vo stvrtok, tak uvidime, ci uvidime srdiecko 😀 🙂

inak mne zle neni, len rano ked vstanem musim hned ranajkovat, lebo by mi asi bolo blbo. aj tie ranajky zjem len tak cez zuby nasilu. ale ako ich dojem, tak mi je uz potom dobre. a este mi je zle, ked si predstavim, zeby som mala zest nieco vyprazane 😝

marika1902
25. aug 2009

kočky,

ja zjem uplne vsetko co nezie mna, za chvilku budem vyzerat ako gulka. Dnes v paraci ma jeden kolega napchaval kolacikmi co upiekla jeho dcera boli fakt bozske. A vsera som dostala strasnu chut na nektarinky tak som ich spraskala asi sest hmmmmmmmm musim sa zacat krotit lebo som len v 7tt co budem robit potom fnuk.

marika1902
25. aug 2009

kocky naviete odporucit nejaky dobry krem proti striam? Ako sa mi zvacsili prsia trochu mi na nich popraskala koža ak to takto pojde dalej mozem rovno vymenit vsetky podprsenky.

ikushik
25. aug 2009

ahote 🙂 marika ja uplne to iste, budeme slonice 😀 😀 😀

marika1902
25. aug 2009

ikushik ale riadne 😀 😀

michalag
25. aug 2009

Ahojte, tak maleho som akurat ulozila do hajan, tak snad mi da na chvilku vydychnut 😅

stani, ved a ja vas mam rada 😉 🙂 ... na rodicku bolo super Sami bude mat take mlade ucitelky, velmi sympaticke a + bude aj to ze jedna uci anglictinu, takze kazdy den nieco bude aj formou hier 🙂, len tie poplatky do septembra vychadzaju okolo 100 eur 😒 😅, ale co narobim, tam bude malemu urcite lepsie a bude medzi seberovnymi ako len s mamou 😅 😀 😀

civavava, mne termin vychadza na 1.5.2010, ale je velka pravdepodobnost ze bude aprilove, takze ak mozem rada tu pri vas zostanem 😉 🙂

marika, ja som sa kremovala pri prvom cele tehu Niveou a bola som az premastena a strie mam na bruchu teda kvalitne 😒 ... urcite tomu nejake kremy trosku pomozu ale ak mas citlivu pokozku, tak podla mna tomu velmi nezabranis

fruchtbar
25. aug 2009

Ahojte babulky.....
Strie su jedna velka prihoda,ked to mas dedicne,nepomoze ti sa v cremoch ani kupat,inac som pocula ,ze obycajny olivovy olej je velmi dobry 😉 ,ja sa natieram detskym olejcekom a zatial v pohode a to mi tiez tie moje prseeeeenka o kus podrastli,comu sa manzelik az tak neraduje,lebo mu ich nedovolim az tak stiskat ako bol zvyknuty,bo to BOLLLIIIIIIIIIII!!!!!

Baby ja sa uz zase napchavam,ale ku po divu som este nepribrala,bodaj by to tak ostalo!!!!! 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre