Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
5. jan 2010

grekyna nemalo byť Dominik? Mužík nechce Vanessu. my máme dosť dlhé priezvisko tak niečo krátke by sa hodilo.

grekyna23
5. jan 2010

ja som dominik napisala ako domonik, a ze co je tam tych o akosi vela 😀 😀 😀

lucinka1104
5. jan 2010

Ahojky holky ako sa mavte ja celkom fajn lenmavam každý večer 30 min kontrakcie snad vydržíma do konca. DR povedal, že síce by už malá Oli prežila mal by to veľmi ťažké ....
Ja nechávam malej tiež veľa vecí po malom lebo su pekné ale čo to som už aj pokupila a j dnes som jej objednala šatočky a flísovú supravu, len mi musíme teray šetriť ,ale ešťe neprezradím prečo mam zakázané 😵

Inak ten kočík PIER CARDIN MAME Už DOMA VZUžíVAM šPORťáK PRE MALéHO A SOM VEľMI SPOKOJNá MA AJ FUSAKOVý NANOžNíK čO ODCENUJEM V TEJTO ZIME TAKžE KOčíK VRELO ODPORUCAM hups caps lool sorry

silvia7
5. jan 2010

sasurin - no mne sa dievčenské páči aj Simonka - Simi.. aj Veronika, ale my sme mali vybraté Laura pre babu.. a inak chlapček Dominik alebo Oliver sa mi tiež páči.. aj Adrián (ale to má kamoška..) a čo som počula tak chlapci s "x" v mene bývajú strašne zlý... a vraj aj Denisovia a Dávidovia.. sranda že?? ja mám aj knižku Vplyv mena na život no a ťažko sa vyberá...

Ludka - my sme tiež minule s drahým vymysleli, že by mohol byť Natan ale som nevedela ako ho volať nejak zdrobnelinou.. Natanko?Natík? Nat??? a tiež Alexa máme v zálohe.. len Alex Fabo je fakt krátke.. môj otec je napr. Ľubomír a to znie super, (nedávam meno po otcovi, až keď sa vezmeme, ak.. bojím sa toho, že s malým niekam prídem sama a budeme mať odlišné mená... tak som si povedala, že bude mať moje priezvisko zatiaľ..) 😠

grekyna23
5. jan 2010

to ta moja tehotenska popletenost 😉 😉 😉

kika29
5. jan 2010

minius pridám fotky už som dala nabiť foťák.

silvia7
5. jan 2010

Luci ahoj, tak som rada, že kočík vyhovuje a si spokojná už teraz 😉 a tiež že si doma.. hlavne oddychuj čo najviac.. a to ti tie kontrakcie začali len tak? alebo si bola upozornená, že môžu prísť??

no ja som dostala aj dve tašky vecí pre mimi -aj väčšie už na potom od kamošiek, ale tiež mám chuť kupovať všetky tie krááásne vecičky, čo vidím všade naokolo.. 😅 ale tak nekupujem, nie je za čo.. 😝 ešteže tak, lebo by som nevedela, čo s tým potom..

zuzana1971
5. jan 2010

silvia mne sa z tych mien Tobis, Alex, Oliver, Christian tiez hodi k priezvisku Fabo najviac Christian a tie druhe vobec nie 😀

kika29
5. jan 2010

lucinka a čo to spsobuje že máš už teraz tie kontrakcie? ako ich pociťuješ? to ich máš nejako skoro tak len vydržte.

veve23
5. jan 2010

ahojte, tak aj ja som bola dnes u dr. vsetko ok, 19 idem na cukor, ale ja ho mam vypit doma rano o 7-mej a potom o 9 mam prist, 2 deci tej glukozi. no a k menam, ak bude chlapec tak Domino a dievca asi po mne, ale dievcenske sa mi pacia, Nela, Nina aj Emma-al tych je teray moooc vela. Oliver je mov pekne, le ja som mala havina Olivera tak to bz bolo trocha v mojom pripade blbe 😎

veve23
5. jan 2010

zuzana1971/ a Mario Fabo sa ti paci, to sa hodi, alebo postrach Denis

lucinka1104
5. jan 2010

Silvi nie nevraveli ,najskôr som si zato mohla sama lebo som potajme kojila malého ,ale včera som neurobila nič a prišli silné napriek liekom...už sa mi da písať hore ťukal aj malý 😉
kočík je naoyaj dobrý a silvi Maťko je krásne mne sa okrem Lukáška pači Martin, Marek, Richard , Timotej, Tomáš a Oliver
ja tiež nemôžem nakupovať ako by som chcela pernedostatok financií ach jo

zuzana1971
5. jan 2010

silvia aj Dominik Fabo je super...

no fasa moj maly bude ako certisko - baran, tiger a este aj X v mene 😀 😝 😅 mam sa na co tesit

lucinka drzim silno palceky nech mala Olivia vydrzi co najdlhsie v brusku...no a to zelam kazdej z nas

zuzana1971
5. jan 2010

veve mne znie aj Denis Fabo a Mario Fabo v uchu dobre...ale moze mat kazdy iny usny vkus 😀
Alex Fabo sa mi nehodi vobec, ani Oliver

moni
5. jan 2010

zuzi, usny vkus je dost dobry 😀

inac, my sme prave kvoli tomu prestali hovorit ake mena sa nam pacia 😔 vypocula som si tolko poznamok od ludi s tym inym usnym vkusom 😀 ze sme sa dohodli ze v aprili sa dozvedia. a basta 😅

lucinka1104
5. jan 2010

hlasujem za Denis Fabo 🙂
my sme tiež mali dilemu lebo sa mi veľmi pači aj Laura, že Laura a Lukáš,ale nakoniec sme ostali pri Olívii 😝
kika su to také neznesiteľné menštruačné bolesti - podbruško -kríže plus mi v noci tvrdlo bruško každé 4 min.

lucinka1104
5. jan 2010

aj ja pridám zachvíľu foto ale lukyho a bruška 🙂

lucinka1104
5. jan 2010

Mne bz sa ale celkompačilo aj Filip Fabo

veve23
5. jan 2010

zuzan1971/kazdy ma iny vkus, ale Denisko je fakt dobre a sa aj hodi, ale jasne este mae cca 3 mesiace co mozeme menit

sasurin
5. jan 2010

luci - aj ja držím psty male Olívii, nech sa nikde neponáhľa má ešte čas, inak mne sa tiež veľmi páči pre dievčatko meno Olívia, ale doma mi to zamietli kedže sú na mna traja a ešte aj Emily sa mi páči 🙂

silvia7
5. jan 2010

veve - to meno a priezvisko je moje teda to priezvisko je moje.. ja som Silvia Fabová (dosť zle sa to hovorí hlavne do telefonu, kvôli spodobovaniu... každý hneď že akoo Sabová, Szabová?????.. 😝

no budeme mať z čoho vyberať 😉 vďaka za rady babulky..

ozaj som úúúplne zabudla, ma drahý objednal k pedikérke - včera mi to oznámil, že inak v utorok ideš na pedikúru - tak práve sa chystám a ideme tam.. dva mesiace dozadu ma takto objednal u kaderníčky, no tak super sa teším aj.. len ešte keby ma tak vzal na nákupy 😀 😀 😝 srandujem.. idem off, pekný dník cicušky a držte sa všetky!!

michalag
5. jan 2010

Luci drzim vam prsty aby ste to dtiahli s malou co najdalej, najlepsie do TP ...

takze dnes mame temu mena 😀 ... u nas sa mi paci z chlapcenskych: Alexej, Alexander, Matej (ale tych je hub po dazdi), Lukaš, Martin a tatinovi sa paci najma Michal, co ja zase nechcem lebo ja mam meno odvodene od chlapcenskeho Michal-a a z dievcenskych: Lucia, Andrea, Simonka, Sofia, Dominika ale viac mi pasuje Lucia a drahemu zase Andrea .... co myslite ake meno by sedelo k Ďuranka?

lucinka1104
5. jan 2010

Emily je moja srdcovka lenže muž tvrdí že meno musí končiť na a a Emilia sa mi už tak nepáči

zuzana1971
5. jan 2010

miska no tak na Andrea Durankova si idem jazyk zlamat, z chlapcenskych Lukas, Martin ok, z dievcenskych ta Lucia asi najviac
ja mam take blbe priezvisko, ze ho sem ani nebudem pisat 😝, najradsej by som si ho dala zmenit uz len kvoli malemu 😝

zuzana1971
5. jan 2010

idem si urobit veceru a potom asi daco precitam, nech furt len za netom nesedim a skoro spat, kedze som skoro vstavala, dobru nocku 🙂

michalag
5. jan 2010

no uz vidim ze my sa nedohodneme ani do porodu ale aspon ma tesi ze nie je len moj taky tvrdohlavy 😝

lucinka1104
5. jan 2010

Pridala som foto

minius
5. jan 2010

baby no ja som isla na chvilinku zdriemnut akosi to na mna prislo 😔

Lucinka maly je riadny sintrik, z takeho malickeho chrustika vyrastol taky chlapisko 😀
Aj nase ak by bolo dievca by bolo Emily ale Olivia Zoe je nadherne meno

A ja hlasujem za Christian Fabo! 😎 😀

U nas v Londyne ma dnes riadne nasnezit tak dufam ze nasnezi, nepojdu vlaky autobusy, cesty nepriechodne. Zeby dalsi den nepalateneho volna??? Joj ja som taky domased!

stanusa
5. jan 2010

miska zalezi co chces pre babo cez net
v tescu sa teraz fakt oplatia baby - handricky, kedze my nemame po kom tak musime kupovat malemu komplet oblecko
lucinka dufam, ze vydrzite este par tt 😵
pekny vecer

michalag
5. jan 2010

mini, zdriemni si kym sa da 😝 😀

lucka, maly je nadherny ako uz vyrastol, ved len pred nedavnom sa narodil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre