Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

miumia
26. aug 2009

aha dakujem dievcata no ja len teraz zacinam 6 tt na ultra som bola
uz dvakrat kedze som sa o svojom tehu dozvedela prilis skoro, teda este
pred ocakavanou menstruaciou ktora nedosla 🙂 takze sa mi ten cas
straaaasne vlecie. Dnes idem opat na ultrazvuk no neviem ci to nieje
zbytocne ked asi stale nebude nic vidiet... nemyslim hned srdiecko
na to mam este cas to viem ale aspon nejaku tu machulku,vak, bodku
proste daco 🙂

ozaj je tu niekto z KE ??

lubkamik
26. aug 2009

Machulka by v 6tt uz mala byt vidno 🙂

tantama
26. aug 2009

miumia... ja nechcem to nejak riešiť ale myslím že tolko utz nie je dobrých......... aspon moj doky tvrdí že tolko je zbytočných.....skus sa o tom informovať... je to len moj názor..

miumia
26. aug 2009

tantama ano pocula som o tom dnes sa na to opytam..fungujem v ke aj v ziline a teda mam dvoch doktrov
a kazdy z nich ma potrebuje mat skontrolovanu od zaciatku ale uz som na to myslela... uvidime..
vy ste mali prvy ultrazvuk az v 6-7 tt ?

tantama
26. aug 2009

ja som mala v 5 lebo som otehotnela veľmi skoro po potrate.. tak aby sme si boli istý tak v 5tt a teraz v pondelok bude další ale potom až za dlho keď pôjde všetko ok 🙂

tantama
26. aug 2009

vlastne to už bol šiesty ale piaty od oplodnenia... tak to mám napísane..... ja som z toho jelen 6týždnov od poslednej ms ale 5 týžden tehotenstva mi napísal doky

civavava
autor
26. aug 2009

tantama, UTZ neskodi nech je v akomkolvek mnozstve. ja som sledovana UTZ na 2-tyzdennej baze a je to v pohode. 😉

vitaj miumia 😉

tantama
26. aug 2009

civavava tak to je potom super......možno sa len dokymu nechce 😀

civavava
autor
26. aug 2009

no🙂 ono som si to tak trocha vydupala ja, kedze som min.rok potratila, nechcem uz zazit to, ze vyse mesiaca si clovek mysli, ze je v pohode, ide na UTZ a tam sa zisti ze mimi uz ktoviekolko tyzdnov nezije 😔

ninuska8
26. aug 2009

ahoj babky tak dnes mi drzte palce, idem k dokimu a som zvedava co mi povie 😨

ikushik, neboj to kazdy doktor asi inak vidi a pocita ja neviem, ja tiez nie som v tom 8tt ako sa mi ukazuje, tak dnes bude hodina pravdy...jaaaj trochu sa obavam

civavava
autor
26. aug 2009

ninus, drzim palce! daj nam potom vediet ako si dopadla 🙂

tantama
26. aug 2009

civavava viem aké to je prisť o mimi... asi aj preto sa všetkého bojím...
ninuš drž sa

zuzana1971
26. aug 2009

vitam nove tehulky a zdravim aj ostatne 🙂

maxii gratulujem ku grcaniu 🙂

ja som mala srdiecko az v 8 tyzdni, ako sme tu pisali uz x krat, chcem este raz zdoraznit, aby sme sa tu navzajom nestrasili, ze kazda ma iny cykuls, inokedy ovulaciu, tak sa neda porovnavat vsetko uplne na chlp

no a kedze toto forum je o tehulkovani, chcela by som poprosit kats a micku, ci ako sa volaju tie 2 prispievatelky, aby sem uz nehadzali ziadne ohovaracske prispevky, nikoho ich ohovaranie neazaujima

zuzana1971
26. aug 2009

tantamka, to tu vieme viaceri a tiez sa bojime, ale musime verit v dobre veci

miumia
26. aug 2009

dakujem civava 🙂
co sa tyka toho ultrazvuku naozaj velka cast ludi si mysli ze to skodi a ta druha samozrejme naopak
no ktovie v kazdom pripade vsetkeho vela skodi napr. aj zlych myslienok ..
hlavne musime mysliet pozitivne a zbytocne necitat vela varovani, smutnych pribehov...
co ma byt bude 🙂

lucinka1104
26. aug 2009

civavava cmuk 😵

my sme sa už vraátili von je ako v pekle už som to tam nešla vydržať

lucinka1104
26. aug 2009

ja sa tak teším na piatok na sono hlavne na to srdiečko a vlastne v ktorom tt som lebo naozaj mam v tom guláš no je to rozdiel len 4 dni je to vlastne aj tak jedno lebo 8 tt začínam dnes podľa mrchy a podľa ovu je to sobota nie nedela včera som počítala ako debil 5 x dookolo takže je to fakt len 4 dni aj tak si myslím , že ked as atk nadrapujem s malým tak porodím skôr 😀 jasné o pár dní možno 11-teho na moje narodky

UTZ už v dnešnej dobe neškod í- Luky by bol riadne poškodený 😀

heslo je myslieť pozitívne, stále sa usmievať a nenechať sa nikým vytočiť 😵

tantama
26. aug 2009

mám otázku.. kedy asi začnete kupovať niečo pre miminko??

zuzana1971
26. aug 2009

Tantamuska dobra otazka 😀
ja by som najradsej hned, ale sa brzdim.
Tak mozno az po 12 tyzdni a ked bude iste ci to bude chlapcek, alebo dievcatko, to neviem v ktorom mesiaci podla ultrazvuku zistia, hadam poradia tie, co uz deticky maju 🙂

lucinka1104
26. aug 2009

tantamakedy chceš 😀 ja som pre lukyho začala skoro už v 12tt som toho naraz kupila viac

tantama
26. aug 2009

mne pri prvom zistli až okolo 5 mes že to bude chlapec.. od 16tt sa doki pokušal ale on sa vrtel tak to chvílu trvalo.. ale zuzi aj ja by som už...

miumia
26. aug 2009

ja neviem tantama, pravdupovediac uz ma to vela krat napadlo ale asi je este dost casu 🙂
ale mozno nejaku symbolicku vecicku kupime aby nas onedlho niekto nepredbehol 🙂
Ozaj a kociky uz mapujem na nete a medzi kamaratkami, mam uz par favoritov tak uvidime
mozno za tu dobu vybehnu nove modely 🙂 ale to len tak predbezne..

tantama
26. aug 2009

ja neviem aj ja pozerám po kočíkoch ale nič konkrétne ma zatial neoslovilo... neviem či som náročná alebo len neviem čo by som chcela 😒 hádam do pôrodu niečo nájdem 😀

marika1902
26. aug 2009

Ahojte tehulky neviem ci mam zapriat dobre rano alebo dobru chut

a inak ja uz som bola pozerat kociky so svagrinkou 😀 ale su pekne drahe 😖

miumia
26. aug 2009

Moj favorit je Concord fusion 2009... mozno do aprila bude 2010 🙂
Hlavne je pre babo velmi pohodlny a kedykolvek kdekolvek sa tam
dobre vyspinka lebo tam ma kopec miesta...

malalady
26. aug 2009

ja vecičky nemusim az tak kupovat 😀 ja mám po Tobinkovi.. ak tak to bude dievčatko tak ešte nejaké šatočky 😉 😉 😉

tantama
26. aug 2009

malalady to máš dobré.. môj je už veľký a ja som všetky vecičky podávala kamoškám a tak.. Nič mi nezostalo. ale nevadí aspoň to bude ako prvý krát 😀

malalady
26. aug 2009

tantama 🙂)) heh.. no, ale ako sa poznám tak budem kupovat aj ja ako keby to bolo poprvé 😀 😀 😀

tantama
26. aug 2009

malalady ved to ale celkom sa na to teším len aby to dobre dopadlo🙂))

malalady
26. aug 2009

neboj dobre to dopadne len sa nemožeš stresovat😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre