Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
7. okt 2009

Ahojte, tak dnes som bola na poradni... Pre upresnenie dĺžky gravidity ma poslal aj na sone... máme 7,1 cm po riťku a 2,8 cm hlavičku... vraj sme 14tt+4 dni....
Výsledky krvi som mala všetky dobré.. NT 1,1 ... /to mi robil už minule/ a dnes mi bral aj krv na tie Triple testy .. Výsledky majú byť v piatok al. v pondelok ..tak som zvedavá....

Keď ste tu písali o váhe, ja som sa vážila pri prvom pozit. teste -68 kg a dnes 65 kg... Lekár tvrdí, že je to ok..bábo prosperuje... A k jedlu mi povedal, že môžem všetko s mierou aj čierny čaj, tuniaka a pod...

tarinka333
7. okt 2009

NO, kazdy lekar ma ine postupy, co je trosku cudne.
Inak, ako vam rastu bruska? No lebo moje je celkom viditelne

oliinka
7. okt 2009

martinka blahožekám..........................ja som sa konečne naobedovala a mám chvilku pre seba,kedže malý spí,ja budem mať výsledky buducu stredu tak dufam,že všetko je ok.akurát ma trápi teraz ten moj prekliaty zub ☹

oliinka
7. okt 2009

tarinka aj to moje 🙂

tantama
7. okt 2009

no myslím že už budu rásť všetky.. olinka ty vyrieš ten zub lebo zápal je nebezpečný pre mimi.. 😒

oliinka
7. okt 2009

hej vyriešim,budem musieť,ale ked ten strach je akosi večší ako ja 😒

civavava
autor
7. okt 2009

martinka gratulujeeem k dobrym spravam a drzim palceky na tripple 😉

martina05
7. okt 2009

Diky baby, inak normálne mi začalo chutiť jesť na obed som zmákla kuracie stehno s ryžou a 2 lievance .. 😀 😀 😀

Inak viete čo je čudné..na nete som hľadala info o tých tripple testoch a v každom článku je písané iné obdobie, kedy sa majú robiť, niekde od 12tt, niekde od 14tt inde až od 15tt - tak si vyber... No hlavne aby boli OK...

civavava
autor
7. okt 2009

martinka, ja som tiez hladala info, najviac pisali o tom ze medzi 15-20tt....ale snad doki vie co robi, tiez si zelam, nech je vsetko OK 🙂
vlastne ty si uz v 15tt takze je to v pohode 😉

zuzana1971
7. okt 2009

ahojte babulky, som tu zase na skok, chcem vas pozdravit, nemam nic nove, stale lezim, spinim, v piatok to bude uz 4 tyzdne. V piatok idem lekarovi, drzte palce, nech je mimi ok
este stale nemam ziadne brusko

tarinka333
7. okt 2009

Zuzka, drzime velmi prsteky, aby vsetko bolo dobre a hlavne mimi. Ako sa inak fyzicky citis? Juj, myslime na Teba!!!

tarinka333
7. okt 2009

Inak ja mam triplle az v 17 tt...Takze podla mna sa to hybe cca 15-20tt

tantama
7. okt 2009

zuzi jasne že držíme palčeky... držte sa nám 😀

evil
7. okt 2009

ahojte... pridam sa k vam 🙂 ja mam termin 25 aprila 2010... zatial sme len v 10 tyzdni ale verim ze to dotiahneme do 40...

tarinka333
7. okt 2009

evil, vitaj... 🙂 a ako sa citis?

civavava
autor
7. okt 2009

zuzi ahooj, myslime na teba a drzime palceky! a brucho nemam este ani ja, haluuuuz 😖

evil, vitaj medzi nami 🙂

evil
7. okt 2009

tarinka333 dakujem ...tak zatial sa citim dobre obcas mam slabucke bolesti ale nic vazne...

civavava ahoj 😵

tantama
7. okt 2009

ahoj evil vitaj 😀 😀

tarinka333
7. okt 2009

iNAK KOCKY, som nasla stranku, kde sa pise, ktore bylinky v tehu mozeme a ktore nie... hm, podla toho neostalo vela byliniek, ktore sa mozu...

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=549

martina05
7. okt 2009

Ahoj Evil ....

Ahoj Zuzi1971 - držím palce a hlavne veľa síl a energie......

matenka
7. okt 2009

ohľadne tých tripple testov, dnes mi dvaja doktori povedali, že medzi 15-16 tt sa robia,
dnes som bola na screeningu a bábo je krásne, má ručičky, nožičky, vyzerá síce ako malý alien 😀 a v kuse sa vrtí

minka21
7. okt 2009

a som spat,inak tie screeniingi robia hocikde?ci treba ist na nejaku speci kliniku

cicimon
7. okt 2009

caute,
ja som mala dnes toolko roboty, ze som ani nestihala citat
v mojej TK mam vsetky udaje z 12.tyzdna okrem rubeoly, to ma fakt zaujima, ako to robia
o tom EKG v 1. trimestri viete niekto co a ako?

tarinka333
7. okt 2009

ahojte, no mna uz lekar poslal, bola som na EKG... to je asi individualne, ze ktory lekar posle kedy na EKG, dolezite je nepresvihnut termin NT skriningu a potom tripple testy... 🙂

cicimon
7. okt 2009

tari - ten NT screening sa robi kedy? ci to je to klasicke NT vysetrenie v cca 12tt?

cicimon
7. okt 2009
martina05
8. okt 2009

Ahojte, dobré ránko ....

martina05
8. okt 2009

Halo, halo, spinkáme ??????????

zuzana232
8. okt 2009

dobré ránko tehulky 😀

martinka05 no mne sa veru stávat velmi nechcelo 😉

tantama
8. okt 2009

dobré ránko babulky... ani mne sa nechcelo vstávať a keď som prišla do práce tak hneď chaos..... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre