Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
13. okt 2009

to by aj mna zaujímalo kolko to trvá?

zuzana232
13. okt 2009

mne sa tak olinka vidí,že to trva 1-2týždne.. ale neviem na 100% už si to nepamatam moc

seuska
13. okt 2009

Dobre ranko dievcata. Tak rano sme boli na krv na tripple testy, vysledky budu vraj az o 3 tyzdne 😖 , som myslela ze to tak do tyzdna, ale tu v tomto zapadakove to asi trva dlhsie.... uz co? vydrzim dajak.

blondy ved ja nic nehovorim ze je tu zla nemocka, Sninsku si dokonca velmi vychvaluju, ja nad nou trosku tiez uvazujem....

Luci fakt je pekny ten kocik a na inzerat bude urcite za super cenu....

Martinka gratulujem k dobrym testikom...a do Rakuska aj ja chystam pozriet vecicky, ale asi tak o mesiac, tak potom hodim info...

oliinka
13. okt 2009

no ani ja si vobec nepametám,ale tri týždne je dosť dlhá doba.ja pojdem pozrieť aj niečo do ploska ,ale až buduci rok,takže to má čas.vlastne ja mám po malom všetko,orem toho kočíka,takže len niečo dokupiť a ked tak doplniť šatník o ružové vecičky,čož by som bola velmi rada 😅 😅 😅

oliinka
13. okt 2009

chcela som napísať do Polska a nie Ploska 🙂

seuska
13. okt 2009

zuzi z tychto krvnych testoch ktore ti robia okolo 16 tt sa zistuju vrodene vady babatka (razstep, downov syndrom atd...) ale nie su na 100% spolahlive, uz sme to tu rozoberali ze viacerym znamym vysli zle vysledky, na sone to tiez nepotvrdili ze babatku nieco je a vylucili to potom odberom plodovej vody, len zbytocne nas tymi testami stresuju 😠 , mali by to zrusit....!

Oli ved ja som sestricke hovorila ze to je strasne dlho, ze babam na zapade vedia povedat vysledky do tyzdna, tak ma este sfukla, ze tu nie sme v Blave! 😎 fuchtla jedna! 😎

oliinka
13. okt 2009

no pekné od sestričky,no čo budeš musieť čakať,a určite to bude ok.ja si vobec nepanetám,že by mi robili tieto testy aj pri prvom tehu.

zuzana232
13. okt 2009

olinka ale robili 🙂 len si to už nepamatame 😀

zuzana232
13. okt 2009

seuška už som to tu raz písala sestričky poniektoré si myslia viac ako doktor 😀 😉 nad nimy sa netreba ani pozastavovat.. len čo ta rozčulia svojími blbými názormi 😉

oliinka
13. okt 2009

no asi máš pravdu,nepametám si to,alebo inak som to vnímala dnes je možnosť na internete všetko zistiť,vela sa číta a tak a vtedy som tomu nevenovala taku pozornosť.no moja sestrička nieje taká,skor je tichá a povie len to čo je treba a musí

civavava
autor
13. okt 2009

dobre rano kocky,

ja idem dnes do pradne, huraa, konecne uvidim zase mimi 😵

martinka05, moc gratulujem k vysledkom, juj v dobrom zavidim, ze uz mas po a ze si mozes trocha vydychnut. aj ja by som uz chcela mat vysledky a najma - aby boli dobreeee 🙂)

Lucinka, ten prvy kocik je velmi pekny, moc sa mi paci!

seus, 3tt je dost dlha doba na vysledky..to je haluz.. 😠

oliinka
13. okt 2009

civavka tak nech ti to dobre dnes dopadne,ja idem zajtra 🙂

seuska
13. okt 2009

baby ako ja si z tej sestricky nic nerobim, ja som jej na to povedala, ze ci na vychode republiky mame inu krv ked to tak dlho analyzuju 😀 ona je inak mila ku mne, len dnes sme rano prisli dve tehulky na krv a ani jednej nevidno zily 😀 tak sa s nami hned z rana trapila tak ostala trosku nervoznejsia, ale inak ma nejak nerozhadze, jedine ma stve ze teraz musim tri tyzdne cakat na nieco co ma niekto hotove do tyzdna. Tss! 😎

civavka drzim palceeeeee, uz sa tesim na tvoje dobre spravicky a novu fotocku 🙂

oliinka
13. okt 2009

a na krvičku si mala isť na lačno?

civavava
autor
13. okt 2009

dakujem oli, seuska 😉

oliinka, na tripple testy netreba byt nalacno..aspon mne tak povedal tu lekar...

cheerlady
13. okt 2009

no babule k tomu ferrari kociku - ja mam zase s mm problem vytlct mu ho z hlavy!!! 😠 lebo sportak ferrari stoji okolo 400eur a za to mozem mat nejaku peknu 3-kombinaciu a on furt - ked budem s malym/malou chodit von ja,tak ja si zoberem ferrari kocik a ty si zober ten svoj 😀 no a potom ho nezabite,ach ti chlapi 😎
inak ja idem na krv zajtra,tak predpokladam,ze to budu tie tripple testy.hned aj vyspovedam kolko budem cakat.a este si podam dr. kedy ma mieni laskavo poslat na to EKG a kedy mi mieni spravit vytery - co je aj v tehu knizke 😠

oliinka
13. okt 2009

no ved ja mám asi ešte tak 2 týždne čas,uvidím čo mi zajtra povie,že kedy mám prisť na tu krv.a asi sa ho spýtam či by mi spravil výter,lebo mám výtok a občas svrbí

cheerlady
13. okt 2009

olinka ja mam presne to iste s tym vytokom - obcas svrbi,potom zase nie... 😒

seuska
13. okt 2009

oli neviem ci som mala ist na lacno, nepytala som sa, ale pre istotu som isla a prezila som to, ale ak nie ste zvyknute, tak si to radsej preverte u svojho dokyho....

cheer moj muz je zas anti ferarista tak to by mi nepreslo ani omylom, ale dobre to ma prespekulovane ten tvoj 😀

cheerlady
13. okt 2009

seuska no ved keby bol za mercedes,tak aj mercedes ma svoj kocik 😉 on ho chce preto,lebo ma predajnu s F1 vecami a uz to vidim jak nase mimco budete mat vsetky bodycka,tricecka a neviem co ferrari 😀 a hlavne,ked s nim pojde na prechadzku on - to ho budem musiet obliect asi celeho do ferrari 😀

oliinka
13. okt 2009

cheerlady a hovorila si to dokimu?dal ti niečo či netreba?ja som mala ten výtok taký priesvitno do žlta a s prepáčením sa naťahoval ako(sopel) a bolo ho dosť tak dva dni a potom už tak nie.no ja chodím k dokimu vždy tak okolo jedenástej,dvanástej,tak asi by som nevydržala do vtedy nalačno 😒

tarinka333
13. okt 2009

Caute kocky, ja idem na krv 20.10 a vtedy lekar ordinuje od 14:00, keby som mala ist na lacno, tak asi zahyniem ... 🙂

oliinka
13. okt 2009

no tak to teda asi hej,takže pekne pojdem ja napapkanáááááá 😉

cheerlady
13. okt 2009

olinka este som mu nehovorila,az zajtra k nemu idem,ale urcite ho dodzubem,lebo on je taky nedosledny,ze az 😠

oliinka
13. okt 2009

tak mu pekne povedz aj ja radšej poviem,mne robil stery hned prvýkrát,vlastne preventívku

martina05
13. okt 2009

BABY, tak super... opäť mi volali, je to všetko v poriadku ...som nesmierne šťastná- až som zožrala celý balík hrozienok v čokoláde....
Inak tie výsledky.. No krv mi brali v stredu - vraj sa to posiela do nejakého špeciálneho laboratória, vypisovali k tomu kopu papierov, vek, váhu, týždne, poslednú MS - lekár tam zvýrazňoval že mám nepravidelný cyklus... no a výssledky boli včera - tak to trvá cca 3 prac. dni...

oliinka
13. okt 2009

tak martinka blahoželám,dufam,že nám to takto dobre dopane všetkým 🙂 🙂

cheerlady
13. okt 2009

mati gratulujem! 🙂

civavava
autor
13. okt 2009

martinka to je super, velmi sa tesim a blahozelam....
aj ja xceeeem 😉

lubi44
13. okt 2009

ahojte babulky,ako sa dnes mavate?ja unavene a to je este len utorok 🙂 ,co bude do piatku 🙂
martinka aj ti gratulujem a som zvedava ake vsetky testy budu robit tu mne a kedy,no ja este stale nemam ani tehotensku knizku,ale na buduci tyzden idem aj ja na prehliadku,tak dufa,ze mi ju uz koecne daju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre