Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
2. dec 2009

roxi ved to je hovadina ved tomu malemu je to jedno ono je to pekne a ked mas peniaze na vyhodenie tak kup,ale myslim ze je to hluppost kamoska ta musi mat vsetko ale ja ti neviem ved to dieta este tak nevnima

civavava
autor
2. dec 2009

kamilka a aky mas rezervovany kocik?

my mame sice spaniela, ale si dovolim tvrdit, ze Jané je jeden z najlepsich kocikov na trhu...ak nie najlepsi
😉

roxi diki za link, pekne vecicky....

kamilakd
2. dec 2009

lenka fajin stranka cena kocikov prijatelna ale jake tanky tazke a su take ja ti neviem no moj vkus to neni

kamilakd
2. dec 2009

civi ja mam conkord fusion podobny ako jane mne padol hned do oka hlavne ten material ma neoprenovu striesku a ta sa da potiahnut jednoduche sklopenie a v serii 2010 je vylepsena sportova cas ja som si ho v nemecku ny vystave vybrala..je sice troska draksi ale u mna jednotka len smolka ze doplnky sa dokupuju zvlast taska prsiplast na sportovu a zimny nanoznik

kamilakd
2. dec 2009

civi dala som ho do albumu

martina05
2. dec 2009

NO ahojte všetky, tak sme sa vrátili od lekára... všetko je ok, bábo sa otočilo hlavičkou dolu, mrvilo sa ako šidlo, kývalo rúčkami a ťahalo pupočnú šnúru ...
Čo sa týka pohybov povedal mi lekár obdobné veci ako civavke... neporovnávať sa , všetko je ok...

Na glukózu ideme až 10.12. , 3D sono som si dala na 21.12. a ďalšia poradňa 22.12.
dnes sme dostali aj prenatal box pre budúcu mamičku, MM si ho hrdo niesol z čakárne, no úžasný bol .....
Sťahy a tvrdnutie sú vraj podľa lekára v tomto období normálne, placenta fičí na 100 pro, všetko sa rozťahuje a zväčšuje...
Inak lekár mi vravel, že museli nahlásiť mená všetkých registrovaných tehuliek do BA kvôli očkovaniu proti novej chrípke ...

Všetkým kráásny dník ....

SOM ŠŤASTNÁ AKO BLŠKA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

civavava
autor
2. dec 2009

martinkaaaa, moc moc gratulujeeeem 😵 😵 😵

kamilka, ten kocik sa mi tiez velmi pacil...ale ta cena ee 🙂)) ale spolu s Jane je to asi to naj, momentalne...
a presne tu farbu co mas v albumiku, budete mat? velmi pekneee!

tantama
2. dec 2009

ahojte babulky všetkým držím palce čo idú do poradne a martinka gratulujem k dobrým správam

ja som totálne mŕtva tak ako civavka a seuška ja som sa ešte od začiatku tehotenstva poriadne nevyspala a už to začína byť horor..... a tuším sa o mňa pokúša nejaká nádcha 😢

civavava
autor
2. dec 2009

martinka, hod uz dake foto do albumiku!!!! 😉

civavava
autor
2. dec 2009

tantami, ja som si asi na to uz zvykla...telo sa s tym asi nejak vysporiadalo, lebo ved nic nenaspim a cez den normalne fungujem.....

kamilakd
2. dec 2009

civi ano presne tento a on je kontabilny s jane je to s porovnanim velmi dobra znacka najpredavanejsia jene je spicka a konkord tiez a ako mozes porovnat su podobne a vajicko mozes nakliknut aj s jane aj konkordu 🙂 pasuju aj fusaky....

martinka to je super gratulujem aj ja..... 🙂

kamilakd
2. dec 2009

martinka a ty uvazujes nad ockovanim???ved ta nasa vakcina nie je registtrovana a celkovo nepresli pozadovane testy na urcitej vzorke ludi nemaju porobene testy 😒 zvazujete nadockovanim???

tantama ta sup vitaminy a vela tekutin

tantama
2. dec 2009

kamilka tak tak a ešte by to chcelo postel len škoda u mna v práci je to nemožné 🙂 a ja očkovanie nie.... ja som sa pýtala dr o on mi povedal že tehotným našu vakcínu neodporúča.. vraj je tam obsah nejakých kovov a tie nie sú dobré... takže nie 😒

kamilakd
2. dec 2009

ja urcite nie ved to nemaju odskusane nemaju potvrdene vedlajsie ucinky a predsa tehulky su specificka skupina..tak a nemozes ist troska skor domov?

tantama
2. dec 2009

nie ja robím od 8:00 do 17:00 a som v predajni sama... že by tu bolo nejak teplo to nie ale hádam to nejak prežijem a v piatok idem na poradňu a potom mám volno možno si trochu oddýchnem.....

kamilakd
2. dec 2009

no baby ja za chvilku idem do toho noveho mesta za tou podvodnickou uz cakam bracha kedy pride,zistili sme kde slecna pracuje a je v praci do 15tej...som zvedava ako sa bude vykrucat mrcha jedna klamarska beieme baliky a aj potvrdenie z posty ze balik nebol poskodeny a ze vaha suhlasi pri podani....potam sa chcem zastavit v TN v laugariciu je tam to C&A kuknem nejake veci ak mi ta svina da moje prachy naspat...tak drzte palce

kamilakd
2. dec 2009

tantama a nemas tam ani ohrievac?no tak to teda nejak vydrz hlavne cajikuj a nejake C v ovoci tak drzim palceky teda nech to rychlo ubehne

tantama
2. dec 2009

kamilka drž sa a dobre jej to vytmav 😠

zuzkabar1983
2. dec 2009

Ahoite kocky, tak konecne sa mozem pripojit do debaty ....
co sa tyka tych kocikov, ja som si robila taky prieskum, vela som ich porovnavala a je v podstate jedno, ktory kocik si vyberiem, tak ci tak ho pojdem kupit do polska. V polskych obchodoch maju mnohe znacky, tak ako tu na Slovensku, len je tam rozdiel v cene 100-200 eur. A to nie su len polske kociky.
Jeden znamy mi vravel, ze vela krat to funguje tak, ze slovenski obchodnici si daju doviest tovar z polska a hned ako to vykladaju z auta, tak si tam davaju prirazku min 100 eur. To iste je aj s postielkami. Tak uvidim. Zajtra sa chystam do Polska, ale len na ''obhliadku'' ci sa to teda oplati, tak som zvedava.
A verim, ze kazda mamicka chce dobry kocik pre svoje mimi, ale ja si nemyslim, ze vsetko drahe je dobre .. 😕

kamilakd
2. dec 2009

neboj vytmavym ved si zober kolko mamiciek odrbala este stale ma tu startovaciu sadu z aventu vraj volnu a ma ju za 20e teda 600sk cca...a supravu do postielky ma tiez v ponuke i ked ju udajne poslala mne

kamilakd
2. dec 2009

zuzka ahooj no ano ved aj moja postielka je z polska kupena tu aj hniezdo do postielky kuknu znacku Gluck...
www.gluck.com.pl krasne veci

zuzkabar1983
2. dec 2009

no tu stranku som pozerala uz vcera a riadne som sa uz navnadila ... na postielku a tie hniezda. A to som si vravela, ze ideme len na vylet/prieskum, ale pravdupovediac, neviem ci vydrzim 😀 😀

tarinka333
2. dec 2009

KOcky, ja som zohnala postielku 120x60, matrac, kolotoc a stojan na baldachyn za 90e 🙂 dobra cena, nie?
Nie je to nove, je to od kolegyne, ale ona to pouzivala iba 6 mesiacov, lebo maly jej v postielke necel spat...

zuzkabar1983
2. dec 2009

Tarinka, ja si myslim, ze je to super cena. Vsak niekde len samotne postielky stoja 100 eur

kamilakd
2. dec 2009

tarinka krasne to je super cena vyborne sa tesim s tebou ved to je ako nove...a kde mimi spavalo s maminou vo velkej?no uzs toto ja nechcem dufam ze to moje bude spinkat pekne v postielke

kamilakd
2. dec 2009

dievcata majte sa krasnucko ja idem do toho noveho mesta za tou cuzou zuzka ty si davaj pozor na seba...paaa kocky a urobte albumceky chi ja uz jednu fotku mam mojho kociku 😀 tento budeme mat

tantama
2. dec 2009

babule na tej stránke je presne taká suprava akú by som stááááášne chcela...... ale ja neviem po polsky..... zuzka popozeraj či je to v polsku lacnejšia ako u nás a potom možno vyženiem aj mm.... 😀

kamilakd
2. dec 2009

tantama veci su tam krasne urcite lacnejsie aj postielky ta moja sada duet tedies 053 BZ stala 80e a ked ju najdes a kliknes na obrazok dole sa da kuknut cela izba co je z tej serie zariadena a postielky u nas stoja 135e celkom dost...pokukaj preklikaj ak mas cas mne sa paci aj ta prva biela exkluziv ok baby uzficiiim paaaa

zuzkabar1983
2. dec 2009

kamilakd, vela stastia, dufam,z e dobre pochodis A riadne jej vycisti zaludok!!

Ja akurat fotim vecicky, co uz mam do vybavicky, aby som si uz aj ja vytvorila nejaky albumik,ale ide to taaka pomaly. 😖

Tantama, popozeram co kolko stoji, aspon priblizne a isto podam hlasenie 🙂

michalag
2. dec 2009

tak uz sme doma 🙂
vsetko je nastastie oki 🙂 a v utorok som objednana na morfo. uzv. tak sa uz tesiiim 🙂

stanuska a ty ako???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre