Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

sasurin
17. dec 2009

Ahojte babenky, tak som prišla k PC až teraz, doobedu sme upratali obývačku podľa plánu, potom sme si dali obedík a tak vyrazili už so zdravími deckami na vianočné nákupy, mne sa podarilo kúpiť niečo pre syna aj dcéru, len ocino ostal bez darčeka, dokelu a to má ešte na vianoce aj narodky hrúza 😕
vôbec netuším čo mu mám kúpiť, rozmýšľam , rozmýšľam a nič ma neosvieti, ve´d počas roka ked mu niečo treba tak si to kúpi, nemám rada také vymýšľance čo pod stromček 😖

ludka140281
17. dec 2009

ahojky..ja pre moju rodinku mam darcek v brusku..mala dostane vlacikovu drahu a muzik pusu......... 😀 rano idem na vysetrenie cukru..uz sa tesim

grekyna23
17. dec 2009

kami, dovolenku na tento rok mam akurat tak medzi sviatkami, vsak ja to nejak vydrzim....keby som si mala zobrat dovolenku vzdy ked sa mi nechce, tak neviem ako by to vyzeralo... 😀 😀 😀
veji a ty si na tom ako s darcekmi?
akurat som mm spominala, ze uz by som aj stromcek postavila, ale tak v sobotu nieco popecieme a v nedelu vyzdobime byt... sa tesim na tu atmosferu. uz aj nasnezilo trochu, len mam teraz strach, lebo pod tym snehom nevidno tie zamrznute plochy.. 😠

kamilakd
17. dec 2009

grekyna pripajam sa aj ja....ked nieco najdes nevedia co pytat ja som malemu chcela kupit tu stavebnicu merkur pamatate???to sa dalo vselico poskladat a moj synovcek tak ten luuubi skladat ale ako za malu stavebnicu 33e fuuu to je dost

vejulcek aj ja som mala psika 12rokov a velmi mi chyba teraz spolocnost som stale sama a mm chodi neskoro domov

vejula
17. dec 2009

kami pozerám.... To už nieje možné, fakt teraz samé prípady s tehulami a malými bábatkami. Mám pocit že to nikdy takto nebolo 😕

greky tak to máš potom v pohodičke. Ja som ešte len nejakú kozmetiku kupila našim v avone a v sobotu ideme do Polska tak hádam niečo kupim. A pre tie deturence je to fakt hrozné. Mámj 8 ročného brata a tiež neviem čo by ho tak bavilo. V obchodoch len samí bojovníci a sa také hlupoty...

Ludka ty máš novú foto. Tak to je bruško 😕 😕 😕 poriadne jak v deviatom mesiaci 🙂 Ale to je super, len už musíš mať triež riadne bolesti chrbtice zrejme, lebo tie už aj ja pociťujem.

kamilakd
17. dec 2009

ludka ahoj ty si tu nova ze???juuuj ake mas velike brusenko ale zlatunke....

vejula
17. dec 2009

kami viem si oredstaviť že to musí byť smutné ked máš psíka 12 rokov. Ja ked si predstavím že mi niekedy odíde, tak mám hned slzy v očiach. Ale si hovorím že to už budem mať detičky tak sa budem musieť držať kvôli nim. Lebo tak pre detičky to bude ešte určite horšie ked od malička vyrastajú s hafanom a potom jedného dna 😢 Tak ale to je snad ešte daleko. Môj nemá ešte ani tri ročky podla zubov povedala veterinárka. LEbo sme ho našli minulu zimu chudiatko v daždi, taký bol zlatý, no nezober ho, to mi srdce nedalo ho nechať mrznuť pred barákom.

fruchtbar
17. dec 2009

Baby,neviete,ci mozem ranajkovat,ked idem na vysetrenie na cukor !

dejna3
17. dec 2009

ahojte po pár dňoch 😉

nejak nestíham...
malinká je už zdravá, dnes sme boli u dokiny na kontrolu 😵 aj zúbky si tuším dali na chvíľku pohov, tak sa čiastočne dostávame do normálu 🙂
a konečne aj u nás nesnežilo (vlastne už včera navečer), tak sme hneď bežali na prechádzku...

fruchtbar, na cukor sa chodí nalačno

grekyna23
17. dec 2009

veji, tvoj psik je zlaty, vsimla som si ho na tvojich fotkach, je dobre mat spolocnost, ked si sama doma...
dejna, no super, ze je uz sofinka zdrava a mozete sa tesit zo snezika 🙂

sasurin
17. dec 2009

fruchtbar, na cukor musíš isť nalačno lebo ti hned ked prídes budú brať krv a potom ti daju piť tú sladku vodu

grekyna23
17. dec 2009

kami s tymi hrackami je to fakt uz zle, sestra pre deti zhanala lego city policajnu stanicu a ze 98e, no to uz je fakt sila 😠 🙄
zatial ma pre nich peknu detsku bibliu a uvidime, co este zozenieme

sasurin
17. dec 2009

Ahoj ludka, pozerám že si zo Sabinova, konečne nejaká vychodniarka, ja som hned odvedla z PO 😀

ttiffanny
17. dec 2009

ahojte tehulľky!
tak my sme dnes boli na 4D ultrazvuku. môj mangel má zážitok na celý život 😀 . máme kopu fotiek a CD s videom. Dr. malého zase pomeral, popozerali sme znovu vnútornosti, aby aj mangel videl, že má všetko v poriadku. o dva týždne idem na cukrovú vodu. bude mi vraj brať krv 2-krát a to z ruky. som myslela, že z prsta, ale že nie. tak sa musím na to nejak pripraviť 😒 .
všetkým vám prajem, ktoré idete na 4D, aby ste tiež mali z toho krásny zážitok. celé to trvalo cca hodinu.

zuzkabar1983
17. dec 2009

Ahojte babenky,

tak ja som dnes mala nakupny den a uplne som vystavena ....

Fruchtbar, ja idem na cukor 11.1 a mne povedali, ze mam prist na 7.30 rano a predtym mam zjest toto: 2 biele rozky + 1 obdlznikovy syr apetito (nie light, ale obycajny) a salku niecoho napit, niecoho nesladeneho. Ze na to su tabulky, preto musim zjest presne toto.

kamilakd
17. dec 2009

ahojte dievcatako tak citam o tom teste na cukor tak vsade sa robi inak 😕 niekde nalacno niekde napapana niekde staci caj s 4 lyzicami cukru niekde sa pije ta gebuzina a odber niekde z ruky niekde z prsta...som zvedava ako to bude u nas ja mam ist 7.1 na poradnu a tam sa vraj dohodneme a kde mame nasu zuzku s maxikom???

moni
17. dec 2009

ahoj dievcata, dnes moc nepisete 🙂
na mna asi cosi lezie, taka som nijaka 😖 kopa ludi naokolo je chorych tak uz cakam ze cosi lapim 😠

kami, ja idem 5.1. na poradnu a tiez sa asi dohodneme.

ozaj, je tu niekto Rh negativ? neviete kedy sa pichaju tie injekcie?

cicimon
17. dec 2009

caute

ja som prave vymrzla 2.5hod na domovej schodzi a to som odisla daleko pred koncom....brrr
a umieram od hladu, kedze som kvoli tej zubarke dnes skoro nic nejedla

grekyna23
17. dec 2009

no ja mam poradnu 21.12. a o teste mi este nic nehovorila, tak asi az v januari na dalsej poradni a tiez som velmi zvedava ako to bude prebiehat u nas...
tak ja sa s vammi na dnes lucim, idem osprsit a spat, bruuuu nocku 😉

kats
17. dec 2009

moni, tu o tom nieco pisu.... http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=572

cukor 🙂 skoro kazdej ho testuju inak 🙂 ine mesto, iny test 😀 mne kazali nalacno, vypila som tu glukozu a este 2 hodky som tam sedela a cakala, az potom mi z prsta vzali krv.. kamoska mala zjest rohlik s tavenakom na ranajky a o 2 hodky si prist dat vziat krv 😉

baby a na rozlucky so psikmi nemyslite 😝 mne je zle ked si to predstavim, lebo vidim ako ich matus ma rad a hra sa s nimi.. proste ma ich odjakziva ...nasi haficimaju 3 a 4 roky ...

alicc
17. dec 2009

ahojte,
ja mám rh negatív ale nijaké injekcie mi nepichali, zatial mi len pravidelne berú odbery na protilátky.
aj ja idem na cukor 7.1. a sestrička sa vyškierala, že aby som najmenej tri dni predtým nič sladké nejedla, takže budem mať po sviatkoch malú očistnú kuru. 😝

silvia7
17. dec 2009

čafte.. no ja som bola dnes ráno na tom teste na cukor a bola som ráno na lačno,vzali mi krv - do ampulky a aj z prsta ako cukrovkárom berú, dala mi vypiť tú gebuzinu sladkú, pak ma poslala, že o dve hodiny mám dojsť zase na krv (z prsta) alebo čakať tam, ako cem, tak som šla dom.. nemohla som nič jesť ani piť (len čistú vodu ak by bolo nutné..) tak to je sranda.. aké tabuľky potom na to majú?? a prečo to robia všade inak??? 😕 haluz..

moni
17. dec 2009

dik kats, viem o inkompatibilite, len som chcela vediet ci sa to picha dopredu. myslim ze mne robili v 16tt aj test na protilatky, ale ja trubka som sa minule nespytala ako to dopadlo 😅

kats
17. dec 2009

silvi fakt je to haluz ze vsade inak 🙂 nas ani domov nepustili, nakazali sediet v nemocnici na chodbe 2 hodky lebo ze by sme mohli odpadnut alebo nieco ... 😝
moni - urcite to bolo Ok lebo inak by uz lekarka stresovala 🙂 a pichli by ti rovno tie protilatky proti tvojim protilatkam 😉

martina05
18. dec 2009

Ahojte, ako sa máte?? čo nové?? Včera som v HMku natrafila na výpredaje, tak som drobcovi kúpila rifle /na4-6 mes./ za 5E a tepláčiky /2-4mes./ za 2E. Také sú chutné, že som sa nad nimi celý večer vytešovala....

kika29
18. dec 2009

ahojte..No včera som bola popozerať na tom vianočnom trhu ale vôbec nič mi tam nepadlo do oka ☹ Mužík mi dal 100€ a ja som mu ich vrátila celé. Strašne slabý jarmok ale zima bola poriadna a medovina tam rozvoniavala aj primátorský grog. A ty čo držali v rukách fajné prevarené vínko teplúčke nám so sestrou robili iba chute 😀 tak by sme si dali troška na zohriatie ale sme nevedeli či môžeme tak sme len utreli na sucho ústa a povedali " eh dobré bolo" 😀 a pobrali sa na prázdno domov.

zuzana1971
18. dec 2009

dobre ranko 🙂

vcera mi vytahovali tie nervy zo zuba, no dovidenia, este vecer ma to bolelo, tak som tu ani nebola 😝
este stale mi to nezamblombovala, o mesiac sa tam musim trepat znova

ja sa prave napchavam parizskym salatikom a idem pritom citat vase prispevky 😅

zuzana1971
18. dec 2009

kika29 ta zuzka z nemocnice a co jej zobrali internet z roboty som ja 😀
no zhrniem bola som 2x v nemocnici v septembri a oktobri so silnym krvacanim a hroziacim potratom, skoro kazdy den mi sledovali na ultrrazvuku vitalitu pludu, ci zije, ale maly Maximk sa drzal ako kliest 😀 a dufam, ze sa este bude 😀 , bolo to tam tazke, kopa liekov injekcii, kvapiek proti krvacaniu depresivne prostredie, vsetky ktore tam boli s krvacanim potratili, hlavne MA mali, niektorym zomrelo babo po amniocenteze...ale odvtedy dobre, si musim zaklopat, klop, klop
no a internet som si konecne zaobstarala minuly mesiac, aj ked ma to vyslo za minuly mesiac drahe ako svinja 40 euro modem a aktivacia a spotreba 33 euro, cize spolu 73 euro 😠 , no ale ked som zavreta medzi 4 stenami uz 4 mesiac, bo musim lezat, bez internetu sa neda

zuzana1971
18. dec 2009

cheerlady dakujem za tip na kocik 🙂 , uz som pisala predavajucej este 2 otazky k tomu a ci je mozna esa prist na kocik pozriet osobne, celkom sa mi zapacil, aj cena 🙂

zuzub
18. dec 2009

ahojte, vejula ďakujem za odpoved 😉 ja som si vybrala,tiež tú druhú možnosť, tak sa už teším na pondelok 21.12.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre