Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
29. jan 2010

ahojte,
ja hlásim chorobu... ☹ je mi úplne na ... pred chvíľou tu bol brta, priniesol mi nejake lieky z lekárne... z nosa mi tečie ako z vodovodu, kýcham, skoro nonstop, nos upchatý, hlava a hrdlo bolí, mám zimnicu a ešte aj herpes sa mi urobil (našťastie nie veľký)... navyše tŕpnem, aby malá neochorela, už pár krýt kýchla ☹ tak neviem, či sa nám to podarí 🙄

ani ja ešte nechystám vecičky...
ja som tiež pre sofinku oprala komplet všetko, aj ten baldachýn a hniezdo 😉 presne, ako moni píše, ja tiež všetko nové pred použitím periem 😉

aj ja držím palčeky malinkej, nech zabojuje... je to, žiaľ, veľmi skoro 😔

stanusa
29. jan 2010

vola sa to tusim chranic na madrac, ani tie plachty nemusia byt zle len ci sa nesperu casom
mirkine babo je fakt drobucke, ale u nas sa podarilo zachranit este mensie, vraj to bolo uz davno...tak treba verit 😔

zuzkabar1983
29. jan 2010

Stanusa .... viem si predtsavit tu bolest ☹ musi to byt neprijemne. Ja som mala podobne bolesti asi pred dvoma mesiacmi a vtedy som si lahla na ten ohrievaci vankus a to mi pomohlo, trosku mi to uvolnilo. Ja som predtym volala aj mojej doktorke, ci si to mozem dat (kedze teply kupel sa neodporuca) a ona mi povedala, ze ano, lebo je to len lokalna liecba ... tak som si vyhriala len to bolave miesto a preslo.

civavava
autor
29. jan 2010

dejni, skoro sa uzdrav...a nech to mala nechyti 😔

ja som tu bolest v zadku mala tiez, asi 3 tyzdne ma to drzalo a potom to preslo..zato chrbat boli nonstop...to uz asi lepsie az do porodu nebude ☹

ja idem domkov, tak pekny zvysok dna a krasny vikendik, nech mimi rastu 😵 😵

stanusa
29. jan 2010

dik baby vyskusam, v noci ma to krasne prejde to bude tym tepluckom...este aj potieram alpovou mastou

inac, ze vraj preziju uz babatka od 400g

kamilakd
29. jan 2010

fuuuha no aj ja som citala o tej mirke je to streasne ale to babatko je prilis male a sance na zdrave mimi su len 5%...si s nou osud zahrava...budem jej drzat palce ale sance su fakt male...

plachtu som kupovala aj ja taku akoze zo spodu pogumovanu,kupite bud v detskom alebo tam kde sa predavaju obliecky a plachty ja som kupila v decodome

stanusa
29. jan 2010

pekny vikend civava 🙂
idem aj ja zmenit polohu

kamilakd
29. jan 2010

dejni no krasne tak sa drzte nech to prejde co najskor a mala to nenalapala

blondy12
29. jan 2010

jaj dievcata tej Mirky je mi velmi luto ☹ ....chudinka malicka...snad to prezije...nech bojuje dalej...

no ja sa balim..vsetky svoje veci .dala som si pauzu lebo nevladzem.. 😝 ..ale je to take divne..jedna akoby etapa za mnou..hoci uz viac krat som sa stahovala..tak teraz je to uz definitivne..sice do prahy sa vratim ale uz iba tak na otocku..uz to nebude take ze na semester..a medzitym si chodit sem a tam........ 😀 ......a 3.2 ideme na poradnu tak dufam ze z mojej Olivie sa nestane Samuel 😀 ......ale tusenie som mala uz davnejsie ze to bude dievcatko ...

inac aj ja sa viem v noci prebudit ze spim na chrbte...ale aj na obidvoch bokoch ..ale posledne noci nespim velmi dobre..mozno aj preto ze mam nadchu..a tie stresy..ze ci urobim skusky atd..no zajtra rano mam tu MM 😀 .....a je zlaty asi 3x mi pisal ze ci pojdeme popozerat nieco pre malu 😀 .....inac v tomto ja mam super chlapa..lebo on dokaze so mnou aj 4hodiny chodit po nakupnom centre...a to este ma nuti si nieco aj vybrat.. 😀

vejula
29. jan 2010

no ja som sa riadne napapala fuuu, zas odfukujem ledva....

Dejni, no tak rýchlo sa uzdrav a držím palce nech to malinká nechytí....

moni
29. jan 2010

blondy, no veru je to etapa..ved nabuduce do prahy pojdes ako vydata pani, a neskor mamicka 😵
rozluc sa pekne s prahou 🙂
ja mam tiez super chlapa, ked mu ukazujem vecicky tak hned obzera ako sa mu to bude obliekat, a stale chce nejake nove 🙂

zuzkabar1983
29. jan 2010

Blondy tak to mas teda stastie 😉 Moj mily by dal vstko za to, len aby nemusel so mnou behat po obchodoch ... Je to pre neho uuuplne utrpenie 😅

zuzkabar1983
29. jan 2010

Baby ja mam hroznu chut na palacinky, ale vobec sa mi ich nechce robit ☹

zuvinka102
29. jan 2010

zuzka ja mam cely den chut na chips ale asi si aj cestou domov z roboty pojdem kupit

zuzkabar1983
29. jan 2010

Zuvinka, ak to mas po ceste tak to mas super .... ja keby ich zacnem robit doma, tak to musim pre celu familiu ... 5 ludi a to sa mi vazne nechce ....

zuvinka102
29. jan 2010

zuzi tak to chapem, ako to by som sa asi ani ja nedokopala k tomu 😅 😅

moni
29. jan 2010

no ked sme pri vareni, mate vymyslene co na vikend? 😀
trosku ma inspirujte 😅

veve23
29. jan 2010

ahojte....
normalne mam slzy v ociach ohladom tej Mirky, pritom ju ani nepoznam a takych pripadoc musi byt strasne vela, ale toto je strasne....ako by som ju poznala
no blondy a moni...to mate super ked svami chlapi nakupuju, to moje by sa vstkemu vyhlo, je to pre nho utrpenie.....alebo ma caka na kave 😖 ......blondy gratulujem ku skuske, na staru kasli, hlavne ze ju mas....
no a co varit, ja som dorobila maso na hriboch, nakoniec prevarila so smotanou na varenie a k tomu spagety, no a spravila som smotanovu tortu, aby nam doma nahodou nechybal cukor 😀 😀 😀 ....

zuzkabar1983
29. jan 2010

Moni s varenim sa ja moc netrapim .....kedze este stale byvame u svokrovcov, tu vari svokra. Nie ze by som ja nemohla, ale neznasam, ked chcem nieco varit a niekto nadomnou stoji a hovori .. ja to robim tak a to zase robim tak ..... takze som sa zatala a vobec nevarim. Ale uz sa neviem dockat, ked budem vo svojom a ukuchtim si na co mam chut 😝 Ale akurat som mm zahlasila, ze chcem palacinky a povedal, ze to na veceru ''vybavi'' u mami. Som ja ale mrcha, co??? 😝 😝 😝

gajana1
29. jan 2010

vejula prave dnes sme sa s mm rozpravali o menach jedno sme mali iste takže bude Petra a asi Patricia

moni
29. jan 2010

zuzi, aka mrcha, ved niekedy je horsie vymysliet ako uvarit, takze si vlastne pomohla 😀
kym som byvala doma, tak som vobec nevarila, lebo jednak mamicka sa o vsetko starala, a jednak ked to nebolo podla nej tak to nebolo dobre 😅 tak naco sa vadit 😒
teraz sa s mm tlcieme kto bude varit, takze cez vikendy to u nas vyzera tak ze vacsinu casu sme v kuchyni a vyvarame, vypekame 😵 pripadne ja dodam napad, a potom robim ochutnavaca z gauca 😀
a ze kto je mrcha 😉

moni
29. jan 2010

gajana, a budu petra a patricia, alebo petka a patka? 🙂

veve, huby veru nejake mame, takze asi aj u nas bude cosi podobne.
sice ja mam strasnu chut na nejake ryby alebo morske potvory. no este ze vikend ma 2 dni, a treba nam uvarit aj cosi na tyzden 😀

vejula
29. jan 2010

jeeej gajana to je pekné Peťka a PAťka 🙂

Moni tak vy sa hádate kto bude variť???? No to sa teda často nevidí, ste obaja taký aktívny... No ja dovolím mm variť len ked to nevidím, lebo inak mám nervy 😒 😀 Asi to nieje moc dobré ale nemôžem sa zdržať komentárov ked niečo nieje podla mojej predstavy a to samozrejme chlapi neznášaju 😅

veve23
29. jan 2010

gajana.....moni....si pamatate cca 80 te roky, ked bol v TV KUko, tam bol Peto a Pata, to chodilo v nedelu pre deti. Petka Patka je super, mne salubi aj stara dobra klasika Dank a a Janka.

moni, a mixla som troch susenych a konzervovych hub , neh to ma hribovu chut, no a ptvy krat som zohnala smotanu na varenie hribovych omacok, tak to tomu dodalo smrnc 🙂

ja som doma tiez nevarila, varila mamicka a taticko.....no a teraz sa mi to vratilo ☹ , polovicka je antitalent, a varim skoro kazdy den, ale este ze ma to bavi...zatial 😉

vejula
29. jan 2010

jj ja len že už sa idem prinutiť učiť, tak držte prsty nech sa do toho donutim 😉

veve23
29. jan 2010

.....mame stikutku, do toho kopeme....super kombinacia, dnes skoro cely den je hore.....

cheerlady
29. jan 2010

veve my tak isto-stikutka a do toho zapieracky a prevalovacky 😀 ale sak nech si pokope,kym este ma ako-tak miesta,lebo vraj uz teraz ho tolko mat nebude a zostane len pri prevalovani 🙂

cheerlady
29. jan 2010

a k tomu vareniu-doma vzdy varila mama a ja len velmi zriedka,ked mi nieco nakazala,ale to som musela byt sama doma,lebo neznasam,ked mi do toho niekto kibicuje alebo na mna pozera,lebo potom sa mi just nic nedari 😅 no a teraz musim varit pre mm,lebo on je hrozny zrut,dokonca aj teraz,ked som tehu ma tromfne-on je pomaly 3x viac ako ja 😅 a mama mi dala jednu radu a je to svata pravda - CHLAP JE SPOKOJNY LEN KED MA UPRATANE,NAVARENE A SEX!!! 😀

veve23
29. jan 2010

nooo, nech sa vysanti 😀 , chuda ze nema klaustrofobiu

moni
29. jan 2010

veve, cheer, my tak isto, kopeme, prevalujeme sa, zapierame, stikutame..nejlepsie vsetko naraz 😀 akurat vcera som citala, ze to vobec nesuvisi s aktivitou dietata po narodeni (co ma ukludnilo, lebo taku motorvu mys zvladnut!), a ze radsej nech sa melu viac ako menej 🙂

veji, no veru hadame 😀 ale od kedy som tehu, necham ho vyhrat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre