Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
10. feb 2010

VEJULCEK no ahoj ja periem v persile sensitiv ale dam aj avivaz a este dam raz plachat vodou to robim aj bezne bo ten moj ma citlivu pokozku a vsetko tak periem dufam ze to krpcovy bude tiez vyhovovat

zuvinka102
10. feb 2010

Kami to som velmi rada, ze to zabera.. aspon nieco..

Inac babulky ako tak dnes beham po nete tak ma zaujala jedna vec som zvedava na vas nazor je to monitor dychu ale trosku iny ako tie podlozky..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6998507

fleury
10. feb 2010

kami tak to mas pravdu, aspon mam cez den spolocnost, len mne je ho tak luto, ze nemoze ist von kvoli mne, radsej mu nepozeram do tych smutnych oci, lebo sa normalne rozrevem, ach jo, tie hormony 😅 Ale ja mu to na jar vynahradim, budeme spolu kocikovat jedna radost 🙂

lienkad
10. feb 2010

Ahojte tehulky pridavam sa k vam....ja ešte zatial neviem poriadne že čo to bude?Zajtra idem na sono a uvidíme čo nam povie doktorka....No asi dievčatko,mam ten pocit...

adasik
10. feb 2010

Civi- krasny je ten vas Tyson 😉 nasi maju zlateho retrivra, nas milak... 🙂 zatial...kym sa babenko nenarodi....

idem dnes vybavit pediatricku, uvidim aka je...
a vsak pediatricky a v nemocke sestricky by mali hadam vediet, ci kupat babo v normalnej vode alebo v prevarenej...

idem sa pomalinky chystat...tak zatial paaaaačko

veve23
10. feb 2010

Kami, to by som si dala taku dobru domacu jaternicku, ale nemam ☹ , ja som sa rozhodla pre tie parizske a pyre a zajtra vymyslim nieco lahsie.

fleury
10. feb 2010

lienkad no len aby si nebola prekvapena, ja som mala cely cas pocit, ze na 100 % chlapec a cakame dievcatko 😉

kamilakd
10. feb 2010

ZUVI no ja ho mam tiez ten modry,a mam aj ten angel care co ma zuzka bar...ja sa neviem rozhodnut ktory mam posunut ale aj tu na konikovi je forum o tomto vyrobku skus pokukat

FLEURY tak havinko to vie ze mu to vynahradis

LIENKA ahojko tak ta tu vitame

lienkad
10. feb 2010

ano a ake si mala pocity kde ta prvy krat kopol,či prvy pohyb.Ja na lavej strane a hovoria my znami že to bude dievča ked na lavej...tak neviem.No moj drahy chce strašne chlapca?

vejula
10. feb 2010

ahoj kami... Ako dnes tlak lepšie????

No ja si myslím že to bude v poho, u nás nikto nemá alergie z práškov ani z mm strany tak uvidíme. Inač som počula že v minulosti neboli alergie lebo už tehotné ženy žili v blízkosti zvierat a tak. A že na západe je teraz taký trend že ženy ked su tehotné tak idu na farmu, že je to pre to bábo dobre práve kvôli alergiam... Sranda. No Boh vie či je to 100% pravda ale celkom ma to zaujalo 🙂

A človek nikdy nevie ktorý prášok bude bábatku vyhovovať proste to časom musí zistiť ak sa netrafí na prvý krát. Ako tu nejaká mamička písala že jej maličký mal chrastičky po tele z ožehlených vecí a ked prestala žehliť tak chrastičky zmizli... No a väčšina mamičiek žehli každu vecičku. Tak to človek nedokáže predpokladať popredu...

lienkad
10. feb 2010

DAKUJEM...

zuzkabar1983
10. feb 2010

Ahojte babule,

ja som den ranne vtaca ... uz od siedmej na nohach. Vcera som sa rozhodla, ze musim zajst do obchodu, lebo ma uz tlacili moje teplaky, tak som dnes naklusala do Just Play (taky lacny obchod), ze si tam kupim nejake XXL 😀 a skoro som na rit padla, ked som zistila, ze maju aj tehotenske teplaky a len za 7 eur. No nekup to!! A mali tam aj kojenecke kosele ... presne take ake som si kupila a boli o 3 eura lacnejsie! 😠

Kami dufam, ze lezis a iba oddychujes nech sa ten tlak nejak ustali!

Minka drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.

pipimiska
10. feb 2010

ahojte 🙂

minka,drzte sa 😉 ..a lekari nehovorili ci je lepsie rodit v siedmom ako v osmom mesiaci? 😉

..baby,chcela by som pocut vas nazor a aky kociar ste kupovali vy,myslim sportovu cast,ci ste pozerali na to,ze pri lezani v sportovej casti musi mat chrbatik uplne rovno aj nozky,alebo staci ulavova poloha ci ako sa to nazyva 😉

lienkad
10. feb 2010

Mne sa pači a aj pekne vonia batole a aj avivaž batole a je aj cenovo dobry...moje dve zname su snim spokojne tiež a maličkym nič nebolo...

lienkad
10. feb 2010

Zuzkabar. v ktorom si to obchode bola a kde sa nachadza?

zuvinka102
10. feb 2010

no ja sa chystam zajtra prat prvu varku ale najprv musim urobit miesto v skriny aby som to mala kam dat 😅 a manzel kupil na pranie nejaku lovelu lebo sa mu na obela pacilo to babo 😀

lienkad
10. feb 2010

no aj ta je dobra ale je dosť draha oprodti tej batole...

fleury
10. feb 2010

lienkad tak takymto reciam never..mne tiez kazdy vravel, ze chlapec, lebo mam brusko do spicu a mam chut na kysle a podobne .. a kde je babo ulozene urcite nesuvisi s pohlavim 😉 Moj mm tiez chcel chlapca kusocek viacej, ale uz si zvykol 😀 a viem, ze malinku lubi uz teraz najviac na svete, rovnako to bude aj s tvojim drahym, oteckovia su na dcery vzdy pysni 😉

zuzkabar1983
10. feb 2010

Pipimska podla mna, ak budes mat aj vanicku, tak v sportovej casti nebude vadit, ked to nebude uplne rovno ... Vsak i tak tu sportovu cast budes vyuzivat az tak v siestom mesiaci.
Ale aj keby od narodenia .... je to diskutabilne, sto ludi, sto nazorov ..... vela ludi hovori, ze dieta by malo byt uplne na rovnom a ja som sa rozpravala aj s primarom na detskom a on mi povedal, ze ten malicky sklon nevadi, a zevraj niektore deticky musia mat od narodenia jemny sklon a nemozu byt uplne na rovnom.

Inak co sa tyka prasku ja som prala v tej lovele gel.

zuvinka102
10. feb 2010

pipimiska my sme sa zatial rozhodli pre x-lander 2010 a dnes ho ideme pozriet ale objednavat ho budeme v cechach lebo je lacnejsi.. lebo na polskych strankach ho neviem najst

zuzkabar1983
10. feb 2010

Lienkad ja som z Prievidze a ten obchod co tu mame sa vola Just Play ... ale myslim, ze je v mnohych mestach ... kukni sem http://www.justplay.sk/#predajne

minka21
10. feb 2010

fru ono plakat som uz plakala dost,a zmenit sa to neda,a viem ze malinka tu bude v najlepsich rukach,takze co pride to pride...len fakt este sa na porod necitim...ale ked bude pootom tak sa podelim o zazitky nech sa mate na co tesit prvorodicky 😀

ta voda sa tvori ale po tolkom teceni jej tam mam vraj pomenej.

lienkad
10. feb 2010

flery...to ano oteckovia si dievčatka nedaju za nič to vidím na mojom ocovi ked sme boli deti....no ja chcem dievča....uvidím
Ako ste s kúpou kočíka a výbavy?

zuvinka102
10. feb 2010

no mne kazdy vravel podla bruska , ze budeme mat dievcatko aj s mm sme 2od zaciatku skor vyberali dviecenske mena aj sme tak hovorili, ked sa nas niekto pytal, ze by sme chceli dievcatko ale dr uz dva krat povedal chlapec tak co uz hlavne nech je zdrave.. ale bude pruser ak to nakoniec bude dievcatko lebo bude mat vsetko modre a tak chlapcenske.. 😅

zuzkabar1983
10. feb 2010

Zuvinka102 .... len pre info .... X lander maju aj v Polsku, ja som sa nan pytala, konretne v obchode Babyboo v nowom Targu a trojkombinacia vysla cca 450 eur (to bolo v novembri, takze asi kolekcia 2009). Ja som ich najprv kontatovala mailom, boli velmi ochotny, ale neviem ci dorucuju na SVK. Ja som nakoniec kupila iny kocik, lebo sa mi naskytla dobra ponuka.

fruchtbar
10. feb 2010

Pipi,ja som kupila len sportovy kocar,nemam hlboky ani ziadny iny,aj moja sestra mala letne babetko a tiez hlboky nepotrebovala......ten moj sa da dat na lezato,ale ma malilinky sklon,to urcite nebude na zavadu....

pipimiska
10. feb 2010

zuzkabar,dik 😉 samozrejme aj vanicku chcem,myslela som to tak,ze ked budem pouzivat tu sportovu cast od pol roka,ci nevadi ze sa nedaju dat nozky do rovnej polohy ale maju ich mierne pokrcenee 😉

zuvinka idem kuk,ja pokukujem po concord neo alebo fusion,alebo brio go,alebo este jeden zabudla som teraz,ale ani na jednom sa pri sportaku nedaju pri lezani vystriet nozky..

alicc
10. feb 2010

ahojte, tak som vás konečne dočítala.

aj ja som prala vecičky v lovele ale nedávala som žiadnu aviváž, uvidíme po prom nosení vecí a potom začnem pomaly používať. ved tie deti nebudú žiť v sterilnom prostredí a bycily a vírusy sú všade, tak nech si buduju nejakú obranyschopnosť, myslím, že to netreba všetko brať až tak tragicky. 😉

lienkad
10. feb 2010

kuknem diki..

fruchtbar
10. feb 2010

😝 baby,ja pri vas nic neurobim,len pri compe sedim,idem a vypinam,roboty mam kopcom....

Tak vam prajem pekny den!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre