Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
4. mar 2010

susanita asi ta nepotesim, ale mna stale tlaci, sa mu nechce dolu betarovi...ani dohovaranie nepomaha 😝

malalady ani mne sa nechce balit este, ale premohla som sa a malemu uz pobalila, lebo neviem co by doniesol manzelik, este mam v igelitke plienky a utierky

taky biely vytok mam kazdy den, tak mozno sa zatka pomaly rozpusta

fruchtbar
4. mar 2010

aktak dakujem za odpoved,to len aby som vedela,ked sa take nieco stane... 😀 !

sus,v 32 tt som si aj ja myslela,ze to uz dlhsie nevydrzim,ze ten maly uz nema viacej kde rast,vnutri ma vsetko bolelo,ale téraz,ked uz klesol je to zase nadherne.... 😉 ....vydrzala by som aj dalsich 9 mesiacov,nebyt tej zvedavosti a radosti !

fleury
4. mar 2010

a k tomu krvacaniu, ja som tak raz tiez krvacala po vysetreni, skoro 2 tyzdne!! sa to pomaly cistilo, tiez praskla cievka..kazdopadne ja som smykala hned na druhy den k dr, ze co sa deje.

stanusa
4. mar 2010

fleury neviem ci sa ti zvyknu plnit sny, ale zatial to vyzera najskor na Velku noc... 😕 😵

kika29
4. mar 2010

ahojky. no aj ja mám ten biely výtok nie síce za každým ked idem na wc ale tak asi 3-4x denne ked sa utriem tak trocha mám. aj u nás je trocha chladno ale snad sa vyjasní ako v čera a poobede pôjdem von s malou.

sestre je už lepšie tie bolesti má slabšie. brali jej výter z pošvy a krv, teraz jej dali infúziu dalšiu a musí ležať. ale pochvaluje si personál že sú sestričky milé. a smiala sa že majú šou lebo v noci priviezli cigánku s krvácaním a ona im teraz chce újsť tak že ju musia strážiť. dobré nie 😀

zuzka sa majú dobre aj minka to som v čera prečítala a ako sa majú tamtamka a Grtetka?

aktakk
4. mar 2010

Frucht- za malicko...

Stanus, ty mas termin tak ako ti ukazuje alebo skor, ked si uz 37tt?

stanusa
4. mar 2010

kika, ze drzime palce segre 😉

o tamtamke ziadne spravy ale zuzka dnes bude mat amniocentezu...tak nech to dopadne dobre

stanusa
4. mar 2010

podla ms mam 28.3. ale ovu bola posunuta zhruba o tyzden, no a podla sona mam 4.4.
myslim, ze tt ukazuje dobre

kika29
4. mar 2010

mňa malá netláčí ani tak pod rebrami ako na pravý bok. tam cítim tlačenie, tak dúfam že sa neotočila 😅 v pondelok idem do poradne tak som zvedavá že ako sme na tom aj sa kus bojím 😕 v čera som pociťovala také pichanie do bruška ale aj zo spodu vo vnútry a troška ma pobolievali slabiny. čo myslíte boli mohli to byť kamoši poslíčkovia? a malá v čera bola viac aktívna ako iné dne len sa mrvila joj bola som rada že ju cítim riadne mi to chýba ked sa nehýbe 🙂

fleury
4. mar 2010

stanus hmmm tazko posudit, ale niektore sny sa zrealnili 😉

kika so mnou lezala jedna ciganka na malom zakroku, rano prisla, poobede mohla ist domov, mala kratkodobu narkozu, po nej musela vybrat 2 hodinovu infuziu este od bolesti a proti zapalu..a ta trubka, len co ju doniesli z operacky este ani neprebudena poriadne sa zacala balit, vybrala si infuzku z ruky a telefonovala rodine, ze ide dole. Samozrejme dosla po dvere a odpadla 😀

susanita555
4. mar 2010

frucht tak dufam,ze to klesne cim skor cakam nato kazdy den ☹ uvidime

kika29
4. mar 2010

stanusa díky za palce 😀 verým že bude dobre. už je kludnejšia a tam sa o nich postarajú.

susanita555
4. mar 2010

inak kocky co obleciete na cestu domov z porodnice? ja sa stale neviem rozhodnut 😖

fleury
4. mar 2010

ja mam poslickov uz dlhsiu dobu, takze u teba je to tiez realne..inak budte baby rady, ze vas kopu male do rebier, ked sa zosunu uz uplne dole uzijete si ine srandy

kika29
4. mar 2010

no ved oni utekajú aj deti si tam zabudnú trúby, nič nerobia preto aby im bolo dobre ale ked je najhoršie tak doktory su na vine 😝 a oni len pijú a kúria fuj

susanita555
4. mar 2010

myslela som babatku co obleciete 😀

fleury
4. mar 2010

sus zavisi od pocasia ake vtedy bude..ale kedze cesta domov bude trvat max 10 minut supnem malu do zavinovacky do autosedacky a prikryjem pripadne este dekou, myslim, ze viac toho urcite nebude treba

fleury
4. mar 2010

kika a vrestia ako paviany 😀

fleury
4. mar 2010

.. jo a fajn, ze sestre sa polepsilo 🙂

susanita555
4. mar 2010

no ja som chcela kupit tu deku do autosedacky ale nakoniec som si to rozmyslela si myslim ,ze postaci aj normalna deka len tak na prikrytie ved ide leto 😎 tak mi to pripadalo zbytocne kupovat

susanita555
4. mar 2010

inak fajcite niektora pocas tehotenstva? alebo predtym ste fajcili?

fleury
4. mar 2010

my sme kupili prechodnu, vyuzijem ju aj do kocika neskor a my budeme dost cestovat, takze aj do autosedacky

stanusa
4. mar 2010

aktakk pozerala som nastavenie aj prenastavila, ale stale mam 37tt /malo by byt 35+4 teda 36tt/, hlavne ze TP tam sedi

kika moj ma hlavicku stale pekne dolu, to tlacia nozickami a zadockom

fleury
4. mar 2010

sus ee, nefajcim ani som nefajcila a fajciarov by som teraz vrazdila, mi to neskutocne smrdiiii

kika29
4. mar 2010

susanita tak ja mám pripravené plienka, gumigate, košielku, dupačky, pletený svetrík, pletené papučky, tenšiu a hrubšiu čiapočku, rukavičky a overálik teplý. posadím do autosedačky a zakrijem ešte dekou kým prenesieme z nemocnici do auta. v aute bude teplo mm bude kúriť. boože nech už ideme aj domov 😀

fleury aké srandy? ja mám dakedy pocit že mi je malá dakde v lone lebo tam cítim pohyby až dole pri vaječníkoch. ako by sa malá točila na hlave 😀 asi som ju urazila bo sa ozíva drobec môj 😀 ja by som ju už tak chcela mať pri sebe. ináč pár dní mam pocit že budem mať chlapčeka neviem ale teraz mi to tak pripadá. a to mi už 3x povedal doktor že bude dievčatko 😅

stanusa
4. mar 2010

susanita aj ja som chcela objednat, ale drahy ma prehovoril, mame taky flisovy vak do autosedacky len trosku vecsi, tak t

zuzkabar1983
4. mar 2010

Ahojte babenky, som tu len tak narychlo, ale hadam sa mi podari dnes vas docitat.
Chcem sa spytat jednu vec. Uz sme sa tu bavili o opuchoch na nohach, prip. rukach ... to nas trapi viacere. Ja vsak stale opucham viac a viac ...... v com spociva vlastne riziko pri opuchoch?? Viem, ze niekedy tehotne hospitalizuju kvoli opuchom, ale stale mi dako nedochadza, ci to moze ublizit babatku, prip. ako. Neviete niektora???

susanita555
4. mar 2010

ja som fajcila ale pred tehu som prestala ale moj mm fajci a poviem vam ziadna slava ale zase je pravda ,ze doma nefajci len v praci a vonku,ale aj tak mi to velmi nevonia no co uz aj prestal ale iba na tyzden potom zacal znova 😖

stanusa
4. mar 2010

tak berieme aj ten - skusala som s plysakom a celkom dobre bude, no a este deku navrch...len my mame asi hodinovu cestu, tak berieme aj vanicku

susanita555
4. mar 2010

kika aj ja vravim uz nech je april lebo zasa skor porodit nechcem ,aby bol chrustik zdravy ale uz by som ho tak chcela mat v postielke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre