Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
3. apr 2010

nasla som kiku, ta ma 10.4.

marika1902
3. apr 2010

ja dufam ze to 12hod. trvat nebude tych 6 az 8 hod. dobre ale viac nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀

fleury
3. apr 2010

aprilove babatka tu budu rekordermi, vsak tu uz po polke aprila nikto neostane 😀

moni
3. apr 2010

evil, veru zuzuj ma pravdu, 4 hod treba nechat tie ATB.

greky, no tie stastne zenusky ktore necitia tie zaciatocne fazy porodu maju kratke porody, ale cely ten proces trva okolo 10-12hod.
moj kamarat zaviezol manzelku do porodnice (davno pred 17-18 rokmi), a ani domov nestihol prist, a uz mal dceru 😅

ked sa vsetky budete predbiehat, koho my koncaprilovky budeme? 😀

evil15
3. apr 2010

nestrašte ja rátam max 5 hodím so vším všudy 😀 😀 😀 aj moja mama rodila 3 h a bolo po všetko a to bola úzka jak špajgla 😀 😀 😀 a segra mala 3700g a ja okolo 3300g a obe sme mali 50cm

evil15
3. apr 2010

niéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé a čo ked bábo bude rýchlejšie než ATB čo potom hmmmmm????

evil15
3. apr 2010

fleury neboj ja ostanem ja nechcem ATB tak to budem odialovať ako sa len bude dať 😀 😀 😀

som zvedavá ktorá bude posledná tej by sme mali kúpiť potom nejaký darček 😉

marika1902
3. apr 2010

Evil myslim ze ak ti odtecie plodova voda tak atb budu davat drobcovi. No ak ti zacne porod iba kontrakciami tak ti daju infuzku na 4 hod. az potom ti prasknu plodovku. Aspon myslim ze by to takto malo byt.

fleury
3. apr 2010

evil vaz slova!!! toto tvrdila vcera cicimon a pozri sa ako to oddialila 😀

marika1902
3. apr 2010

baby inak ja sa asi uz zmierim s cimkolvek len nech je Kubko na svete

moni
3. apr 2010

evil, no ved podla fleury to budem ja v auguste 😀
babatku mozu dat atb po porode ked z teba super rychlo vystreli 😅

evil15
3. apr 2010

fleury ja mám paniku z ihiel tak bude sranda a toto čo ste mi tu dnes oznámili o tých ATB tak nie nie nie ja sa nedám pichať len tak ani za nič 😅 😅 😅 nech mi dajú radšej tabletky 😉

marika1902
3. apr 2010

evil to nie je pre nic za nic streptokok moze ublizit drobcekovi ☹ ☹ tak to hadam niak prezijes

fleury
3. apr 2010

evil myslim, ze pri rozbehnutom porode ti uz bude jedno kolko ihiel ti napichaju 🙂

evil15
3. apr 2010

ja viem marika ☹ ☹ ☹

michalag
3. apr 2010

evil, ved koli malickej to prezijes a ATB v infuzke su ucinejsie a rychlejsie ako tabletky

moni
3. apr 2010

evil, panika nepanika, tabletkove atb trvaju dlhsie kym zaucinkuju, preto ich podavaju rovno do zily aby sa rychlo dostali k babatku.

fleury
3. apr 2010

moni hadam ma nesklames!! 😀
inak dnes sa mi zase snivali haluze..bola som v kniznici a zrazu tam zrebovali nejaku hlavnu cenu a ja som to vyhrala. Pribehli ku mne mne novinari, fotaky cvakali a potom slavnostne odkryli plachtu s hlavnou cenou..2l fanta to bola 😀 😀

marika1902
3. apr 2010

aby prave som zjedla dve balenia kesu orieskov a pokracujem so studentskou pecatou 😀 😀

fleury
3. apr 2010

ja som mala pred chvilou arasidy v cokolade a mala je teraz ako vytrhnuta z retaze, kope a kope, az nechapem ako sa dokaze v tom brusku stale tolko stacat 🙂

marika1902
3. apr 2010

fleury mne sa dnes snivalo ze som sla na dovolenku k moru nebolo na tom nic zvlastne iba to ze som si na sto percent ista ze ten sen sa mi uz raz snival 😀 😀

fleury
3. apr 2010

no pekneee, ty k moru chodis v sne a ja fanty vyhravam 😀

michalag
3. apr 2010

no mate pekne sny 😀

ja prave jem zmrzku 🙂

fleury
3. apr 2010

aj ja by som si dala zmrzku alebo nanuk 🙂
hmm, zeby som vyslala mm 2x dnes do obchodu? 😀

grekyna23
3. apr 2010

preto my mame nanuky stale v zasobe 😉 😉 😉 ale dnes zvitazil veternik 😵 , ale mozno aj na nanuk odjde 😀

stacynka
3. apr 2010

caute baby, tak cicimon ozaj potiahla :D, tak baby kto sa hlasi so mnou na izbu na antolsku ? 🙂
inak ja som mala tiez prvy porod rychly o stvrt na dve odtiekla voda a o 5.24 bol drobec vonku, uvidime aky bude tento 😉
ja som prave zjedla cokoladovy croassant ale taky nanuk by nebol zly

monva
3. apr 2010

cicimon - gratulujeeeem 😵 😵 😵 to bola teda ina rychlovka 😉

baby ake predbiehacky, este Seuska, Tarinka, Kika, ja ... myslim, ze este tam bola magic ...
ozaj fakt nechapem, preco Seusku poslali domov, ved dnes ma TP a byva 100 km od nemocky. To uz bude iny stres ... No ale hadam vedia co robia, ved aj mna zvazovali, ci si ma vo stvrtok nechaju a dnes je sobota a este nic ...
Teda okrem planeho poplachu, z ktoreho ma zase prehnalo ... 😀
Dnes nam svokra doniesla plech zakuskov a o chvilku pridu nasi s dalsimi zakuskami, hrudkou, fasirkou, sunkou, cviklou mnaaaam sa dnes natlaciiiim do zasoby 😀

marika1902
3. apr 2010

robite pekne chute s tou zmrzlinou 😀 😀

stacynka
3. apr 2010

jaj a cicimon gratulujem, taka som ostala vyorana z toho ze som aj zabudla... nech ste obe zdrave a cim skor doma...

zuzuj
3. apr 2010

tak zeleninova fasirka v trube, sosovicovy privarok uvareny...sa tesim ked si dam...
stacynka: tak ja sa hlasim na izbu...ak xces...jedine ak budem mat cisarsky napokon tak to chcem nadstandart aj s muzom,..aby som mohla mat krpanu pri sebe od druheho dna...
Evil: inak s tymi 4 hodky atb...ani mna teda nepotesili, ale som to citala kdesi...ja som bola v tom ze stacia 2 hodky...tak uvidime,...mne hovoril doktor ze postup je taky, ze ked pridem s tym ze asi rodim, tak ma vysetria a ked sa otvaram tak ma hodia na monitor a tam daju infusku a tecie antibiotikum...a ze to sa urcite stihne, ze to by som musela byt tretorodicka aby zo mna dieta skor vyletelo....ale asi zalezi kedy sa clovek vyberie do nemocky...napr. nam na priprave vraveli, ze lepsie si co najdlhsie posediet doma resp. vo vani ako v nemocke...nasa porodna asistentka vravela ze ona ked to na nu prislo...si lahla na 2 hodky do vane, a potom sa az vybrali do nemocnice a to isla z BA do Brna...takze tak...
Tak si hovorim, ze ja pojdem hned ako zatka odide, aneb voda aneb kontrakcie zacnu a potom sa tie atb urcite stihnu...
Ale Evil aj ja mam nervy na to....
Inak tej infusky sa neboj a nedaj si ju pichnut hore ( ako myslim ako mas lakeť ) ale dole na bok zapästia a nie na dominantnu ruku....potom aj ked pojdes do sprchy alebo na WC tak ti to vobec nebude vadit...lebo mne to v tom zahybe hore na ruke vadilo dost aj ked je ta kanila ohybna....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre